|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
5.1.2011 6:42:43   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: punci

"po fitnesu puškinkolo za žejo" joj kak si me nasmejala zdej user posted image hehe carica

ali ni pri hujšanju 70 % hrana in 30% telovadba? Možno je pa tut da jaz samo iščem izgovore user posted image




Tole kar si napisala drži kot pribito - vsaj zame, da ne bo pomote. Še pred letom sem bila anti talent za rekreacijo. Skozi vse lansko leto pa sem uporabljala steper, lovila km na kolesu in seveda vzljubila tek. V decembru pa se podala še v fitnes. Vendar sem konec leta s hrano pretiravala in se kljub pretečenim km in prepotenim uram v fitnesu (resnično delam sam je vaditelj pošteno preganja) pridobila na teži.

Tako, da kdor "miga" in normalno je, ter kljub temu hujša je zame največji car. Meni v lanskem letu to nikakor ni uspelo. Če sem želela, da tehnica pokaže manj sem morala pošteno pazit kaj dam v usta. user posted image

Včerajšnji dan je minil brez greha. Koslilo, ki sem ga prinesla  v službo je bilo odlično (grelo se je na radiatotorju). Po službi sem v mrzlem dnevu pretekla 10 km. Nato pa si privoščila skledo solate s krompirjem. Zvečer pa še eno hruško, ki jo ne smatram za greh.
Danes  dopoldne bom preživela na dveh hruškah in dveh kivijah. Za kosilo bodo polnozrnate testenine na olivnem olju in praženi čebuli in skleda solate. Večerja vauu še ne vem. Vendar imam v hladilniku smetanov jogurt s koščki čokolade in ne vem če si ne bom privoščila kar dva. No pred tem se bom potila še v fitnesu.

< Sporočilo je popravil 2violina -- 5.1.2011 6:45:06 >


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
5.1.2011 8:19:00   
tropical
3.dan OH
Z: kava z mlekom, 2 kivija
K: pica margarita (ostali družinski čalani dobijo pa še dodaten nadev user posted image  )
V: malo peciva

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
5.1.2011 9:16:11   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: tropical

K: pica margarita (ostali družinski čalani dobijo pa še dodaten nadev user posted image  )



Saj ni tako hudo. Pizza je okusna tudi brez vsega user posted image user posted image  le s polno zelenjave. Sama jo ponavadi pripravim s čebulo, česnom in papriko (sestavine prepažim na malo olivnega olja) in vse skupaj dodam na testo, ki sem ga prej premazala s pelati. Si pa naredim testo s polnozrnate moke.



_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
5.1.2011 10:26:03   
punci
IZVIRNO SPOROČILO: tropical

Danes sem uspešno prestala škrobni dan. Čeprav mi je prej pred tv prejel napad čokolade, kolk bi jo jaz jedla. Pol me je še moj provociral da naj vzamem kak košček. Pa mi je uspelo da nisem grešila.
Zdaj pa grem počasi še na fb pogledat pol pa v mižule.
 



hej bravo, da nisi podlegla skušnjavi čokoladeuser posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
5.1.2011 10:27:29   
punci
evo moj jedilnik danes:
zajtrk: banana
malica: 2 jabolki posuti s cimetom
kosilo: rižota+ paradižnik
večerja: mmmmm še ne vem kaj si bom sladkega privoščila user posted image

(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
5.1.2011 11:14:43   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: punci

evo moj jedilnik danes:
zajtrk: banana
malica: 2 jabolki posuti s cimetom
kosilo: rižota+ paradižnik
večerja: mmmmm še ne vem kaj si bom sladkega privoščila user posted image


Ne vem morda sem prezrla, vendar, če ješ po ločevalni in si pričela s ponedeljkom je danes naš 1 OH (ogljikovi hidrati) dan. Tu se jedo testenine (brez mesa), pizza (brez šunke in sira user posted image ) pač inprovizoriš z zelenjavo...
Medtem, ko je riž škrobno živilo in se je na Škrobni dan.
Sicer je tvoj jedilnik dobro zasnovan.

Jutri pa je naš prvi sadni dan. Torej sadje skozi ves dan ali kot alternativa zelenjava.
Nato pa se zadeva ponovi do 29 dne, ko je prvi vodni dan, ko ves dan konzumiramo samo H2O.user posted image  itd......

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
5.1.2011 11:41:20   
punci
joj kam sem te jaz gledalauser posted image še dobro da si mi napisala, ker mi voda na štedilniku ravno vre sem že mislila riž noter vsipat, zdej sem pa hitro graham špagete vrgla .
super hvala ti user posted image

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
5.1.2011 11:47:19   
maronine
vidim da ste kr pridne.jaz sem malo pokukala na sosednjo temi in nas je tam kr veliko več.a bi se morda združle ,saj imamo vse isti cilj.mamo pa veselo doma,en ma angino,tamala bronhiolitis,čakam še kaj bo tretje.....ma bo že glavno,da spet prijateljujem s sobnik kolesom.jeeeuser posted image

(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
5.1.2011 11:47:57   
maronine
drugače pa oh dan brez sladice.bo kolo dovolj!

(odgovor članu maronine)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
5.1.2011 13:58:40   
Eva19
hej.
tud jaz sem bila včeraj kar pridna. danes pa sploh, sem imela do zdele razogovore za službo, in sem zjutraj poleg popite 3 deci vode uspela pojesti samo dve mandarini in do zdele nisem pojedla še nič, razen dveh skodelic nesladkanega čaja in nisem še popolnoma nič lačna. no ampak si bom pripravila makarone s paradižnikovo polivko. no ali pa pico? ne vem še.

za večerjo pa tudi še ne vem kaj si bom privoščila, mogoče en kos dobre tortice, bomo vidl, doma itak nimamo nič sladkega, ker se je moj sladkarijam solidarnostno odpovedal zarad mene user posted image
bom pa drug teden po vsej verjetnosti nazaj delala za šankom, kjer je kar dosti letanja, in je zame en velik plus. držte pesti, danes sem bila na razgovoru in me je eno urco potem že poklicala, da pridem jutri že kar se mal uvajat user posted image mi pa zelo ustreza, ker se dela cel teden od 7 zjutraj pa do 12. da imam potem dovolj časa še za šolo, pa potem za tamalo user posted image

nč, grem kuhat user posted image

(odgovor članu maronine)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
5.1.2011 21:01:58   
punci
alo bejbe kje ste? Se vse sladkateuser posted image
jaz sem si večerjo privoščila jabolko in bananao na hitro popraženo v voku z obilo cimeta in malo posuto s karamelnim sladkorjem njami še bi še bi =) Zdaj pa malo potelovadit pol pa ajat, jutr smo pa na sadjuuser posted image

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
5.1.2011 22:50:53   
jajula
evo jst se tud pridružujem boju, ker sem se v ponedeljek soočla s tehntico, ki kaže 5 kg več kot pred porodom....in se odločila da je treba malo manj nezdravo jest, sploh pa zvečer.....in se ravno borim z mislijo na nutello, ki me čaka v levi omari na prvi polici...grem raje spatuser posted image

(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
6.1.2011 6:26:19   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: maronine

vidim da ste kr pridne.jaz sem malo pokukala na sosednjo temi in nas je tam kr veliko več.a bi se morda združle ,saj imamo vse isti cilj.mamo pa veselo doma,en ma angino,tamala bronhiolitis,čakam še kaj bo tretje.....ma bo že glavno,da spet prijateljujem s sobnik kolesom.jeeeuser posted image


Pozdravljena
Dobra ideja jo bom upoštevala.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu maronine)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
6.1.2011 6:34:55   
2violina
Jalula - dobrodošla med nami. Resnično je dobro "težavo" zatreti v kali, kajti poznejši način je veliko bolj trnov in dolgotrajen. To vidim pri sebi. user posted image , saj traja že drugo leto, kar mi je kliknilo, da sem prava pujsa in je potrebno nekaj storit. No in sem. Sedaj pa gre počasi, počasi...

Za nami je tretji dan in včeraj smo se bolj ali manj vse sladkale. Me zanima katera je na koncu pojedla še rebro temne čokolade 70% ali jedilne. Bi jo morale vse zaradi preprečevanja nastajanja alergij. No sama sem se spomnila že v postelji, zato priznam, da jo nisem, jo bom pa v bodoče.user posted image
Danes pa sadje. Zajtrk je za mano. Pojedla sem 4 suhe slive, ki sem jih zvečer namočila v kozarec vode in seveda popila vodo.
S sabo imam 2 pomaranči in 2 kivija.
Za koslilo bo skleda zelene solate
Popoldne pa si bom skuhala jabolčni kompot, da konzumiram nekaj toplega, da me ne bo zeblo, kajti zvečer imama trening teka.
Včeraj pa me je vaditelj v fitnesu tudi dodobra namatral, tako, da čutim rahlo bolečino v mišicahuser posted image  user posted image  user posted image . Mislim, da je to dobro.

Uživajte v sadnem dnevu.

< Sporočilo je popravil 2violina -- 6.1.2011 6:37:03 >


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
6.1.2011 9:18:36   
*katrin*
Dober dan!
Da se vam še jaz pridružim!user posted image  Moja teža je bila v ponedeljek 80 kg, cilj - 15 kg. Se trudim, do danes sem bila kar pridna, brez grehov.
Pred 5 leti sem s to dieto brez problemov izgubila 12 kg, potem pa sem nehala paziti, in vsako leto se je nekaj nabralouser posted image
Hodim tudi 3x tedensko na aerobiko.
Danes imam v planu:
Z: banana
K: sadna solata
V: cvetačina juha (nekaj toplega)

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
6.1.2011 14:01:09   
punci
jao sadni dan ni zameuser posted image
zjutraj pojedla 2 banani, potem 2 jabolki, pa še eno banano, zdej bi pa že spet jedla. Ampak po mojem je to bolj v glavi ker pač ta miselnost joj danes pa ne smeš nič drugega kot sadjeuser posted image

(odgovor članu *katrin*)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
6.1.2011 17:33:37   
Pigy
Danes končno moj najljubši dan- pojedla sem že skledo solate, ampak ponoči ša vsak dan okoli treh pridem tko lačna, da sem že dvakrat morala neki pojest (sicer je v avtomatu od vsega samo smoki dobr). Pa tko se nikakvo počutim, vsa neki napihnjena, slabo mi je 100 na uro, pa tud spim čez dan slabo. Ampak samo še danes pol sm pa frej :)

Vidim, da se vas je spet nekaj pridružilo, dobrodošleuser posted image user posted image user posted image

Grem mal počivat, glejte da ne boste grešileuser posted image .


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
6.1.2011 18:08:30   
klavdija85
Zdravo...ker se tut sama borim s kg, bi se pridružla k ločevalni...začela sm s 1.1.2011, imela sem jih 96, danes pa že 94. Predvidevam da je bil tako hiter upad zaradi M. Hočem shujšat na 60kg, si bom pa zastavlala krajše cilje (da ne obupam user posted image ) no moj prvi cilj je 80kg. plan imam 1,5kg na teden...bom vidla kako bo šlo... no od jutr naprej bom na ločevalni-bom pregledala kateri dan imate.

me sprejmete?
lp, Klavdija

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
6.1.2011 19:38:43   
punci
seveda klavdija85
dobrodošla med sotrpinkami :)

(odgovor članu klavdija85)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
6.1.2011 20:16:50   
klavdija85
punci hvala za dobrodošlico. če se ne motrim, je jutri spet 1. dan torej beljakovine. moj jedilnik za jutri: zajtrk pomaranča in jabolko, za malico tudi najbrž kako sadje (odvisno od lakote)kosilo brokoli juha, pišč.zrezek in solata, večerja pa tut solata...

danes, še nisem jedla po ločevalni pa sem imela zajtrk: sadna solata iz jabolka, pomaranče in polovice banane, kosilo krožnik golaža in polenta, za večerjo pa krožnik golaža in solata.

hodim na vodeno televadbo 2x tedensko pa orbitrek mam doma, katerega načeloma uporabljam 3x na tedn po 10-15min. (več ne zmorem)

lep večer

(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
6.1.2011 20:47:25   
Eva19
hej!
najprej dobrodošle vse nove.

no moj sadni dan je mimo user posted image za zajtrk sem uspela pojesti samo dve mandarini, ker sem imela potem priprave na prvi delovni dan.
tam pa itak nisem imela časa jest-delam za šankom. sem potem prišla domov in pojedla nekaj ananasa, za večerjo sem pa 2 jabolki. mi je pa
sigurno sadni dan bil do zdaj najhujši. pa imam rada sadje, samo cel dan sem si želela tiste taprave hrane user posted image
no ampak sem prežvela, uspešno. na kolo danes ne grem, sem se na šihtu zmigala, pa jutri še delam in se mal šparam, ker so moji
prvi dnevi in želim, da sem tam polna energije, da pokažem da sem sposobna, ne pa da bom tam cel dan vsa polomlena user posted image
bom šla pa vsekakor jutri in potem soboto in nedeljo. v ponedeljek pa dan d-tehtanje, da vidimo če smo na pravi poti user posted image

jutrišnji dan
zajtrk: 2 pomaračni ali dve jabolki
kosilo:popečena piščančja prsa, zraven pa še ne vem točno, verjetno kakšna zelenjavna omakica...se morm še spomnit. pa mogoče malo zelene solate.
večerja:pol kosila user posted image

(odgovor članu klavdija85)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   [Brisano sporočilo]
6.1.2011 21:57:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Eva19)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
7.1.2011 6:45:09   
2violina
Jutro
Pozdrav vsem novim user posted image  in čestitke vsem, ki ste uspešno prestale prve 4 dni user posted image , ter veliko spodbude tistim, ki ste se poslužile malim grehomuser posted image  , saj ti so na dolgi rok tudi dovoljeni, samo pazit je potrebno, da jih ni preveč.

Moj sadni dan je minil kot bi mignil. Malo sem spremenila jedilnik in si za koslio privoščila nekakšno juho s korenja in sladkega zelja, ki sem jo začinila s poprom, soljo, dodala sem petršilj in baziliko. Bilo je okusno in toplo. Vešerjala pa sem jabolčno čežano, ki sem jo sladkaja s čajno žličko medu.

Danes je ponovno beljakovinski dan. Moj jedilnik pa bo tak:
Z; dve pomaranči
M: bababa
K: svnjska ribica, kuhano korenje, zeljna solata
V: pečenica in zelja

Bo pa večerja malo po 8 uri user posted image , ker gremo ob 5 popoldne na pohod iz Vojnika na Kunigundo in ta traja cca. 3 ure. Odvisno kako bomo pridni. Na gori pa si bomo privoščili tudi večerjo

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
7.1.2011 6:46:31   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: klavdija85

punci hvala za dobrodošlico. če se ne motrim, je jutri spet 1. dan torej beljakovine. moj jedilnik za jutri: zajtrk pomaranča in jabolko, za malico tudi najbrž kako sadje (odvisno od lakote)kosilo brokoli juha, pišč.zrezek in solata, večerja pa tut solata...

danes, še nisem jedla po ločevalni pa sem imela zajtrk: sadna solata iz jabolka, pomaranče in polovice banane, kosilo krožnik golaža in polenta, za večerjo pa krožnik golaža in solata.

hodim na vodeno televadbo 2x tedensko pa orbitrek mam doma, katerega načeloma uporabljam 3x na tedn po 10-15min. (več ne zmorem)

lep večer


Dobrodošla,

Tudi sama hodim v fitnes na vodeno vadbo 2 x na teden in po pravici me moj vaditelj kar krepko prešvica.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu klavdija85)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
7.1.2011 9:45:51   
klavdija85
2violina: ja tut pr nas je vaditelj zelo natančn in zahtevn.je pa faca.

za dans je moj jedilnik dobil manjšo spremembo, ker grem delat prej kokr sm mislna, zato bo kosilo krožnik golaža od učeri (v njem ni moke) pa skleda zelene solate z korenčkom. ostalo pa ostaja. za zajterk sm do zdej imela 4 klementine, do 14ure pa me čaka še jabolko.

lep dan želim

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?