|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
7.1.2011 10:44:02   
*katrin*
Tudi jaz sem uspešno preživela sadni dan. Zvečer sem imela še aerobiko in se pošteno prešvicala. Danes  imam za zajtrk 2 pomaranči, kosilo solata s puranov, večerja isto samo pol manj.

(odgovor članu klavdija85)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
7.1.2011 10:49:39   
NatyTaja
Oj punce - sem vidla, da ste me na seznam uvrstile. Evo moje podatke: Po treh porodih in turbo tempu zadnjih par let se je nabralo kr veliko preveč, čeprav sem oklestla že kr nekaj kg lani v eni pridni rudni Montignacanja mi potem ni več ratalo, ker enostavno ni časa kuhat. No zdej sem spet pridna že cel teden... in nameravam držat zadevo for life! user posted image   Zdaj sem štartala iz 87 kg (po praznikih - jebela cesta, kdo bi si mislil, da alko tolk prinese, ker pršut je kr po montiju dovoljen, kruha pa itak skor ne jem) Želim prit vsaj do 75 zaenkrat, potem pa naprej. Včasih sem bila pri svojih 175 cm na 60 kg! Sam takrat sem trenirala odbojko...tak da se čisto strinjam, da je telovadba tisto pravo, kar nam ohranja težo. Je pa tudi res, da se začne z leti bolj nabirati pa trdovratneje je vse skup!



(odgovor članu klavdija85)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
7.1.2011 15:01:32   
Eva19
heej.
no meni tudi danes dieta kar laufa. zjutraj je blo itak sadje, za kosilo sem si pa privoščila popečenega piščančka-na teflonski ponvi,s samo žličko oljčka, zraven sem popekla še rdečo papriko in pa malo zelene solate za zraven. odlično je bilo, za večerjo pa polovica kosila. danes je res dober dan. zmigala sem se že na šihtu. 5 urc, na polno, samo gor pa dol skos, tko da, je blo res ornk, sm kr fajn zmatrana, zvečer me čaka pa še kolo.

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
7.1.2011 18:36:15   
Pigy
Punce moje, držim vam pesti, da izpolnite svoj cilj, ki ste si ga zadale. Jaz se z današnjim dnem poslavljam od vas in upam, da ne bom preveč kg pridobila in morala čez 1 leto nazaj na dietouser posted image .

Sem nepričakovano postala nosečkica.

Vas bom vsake tok mal prebrala, da vidim kako napredujete.

lp


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
7.1.2011 20:28:52   
Jada82
aaa, napisala cel roman, pa me je vrglo ven! user posted image

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
7.1.2011 20:33:42   
Jada82
Torej, se vam pridružujem, ampak najbrž se ne bom šla ločevalne diete, ker sem zelo zelo težko lačna ... pa še prelena za tako kombiniranje user posted image user posted image user posted image
Po porodu mi je ostalo še nekaj kilaže, pa je že skoraj leto naokoli. Torej, imam 60,5 kg, rada bi shujšala nazaj na 56, kot sem jih imela pred porodom. Mi je že uspelo na 59, pa sem se decembra prav fletno nazaj poredila, ko je blo toooolk in takooo dobro za jest user posted image
Tako da, malo telovadbe (dvakrat tedensko pilates ali aerobika), pa upam, da se spravim doma delat še trebušnjake, pa malo manj jest, pa upajmo, da bo šlo kaj dol. Isto sem začela 3.1. letos ponovno hujšat, pa da vidimo.

Naj povem, da sicer nisem preveč dobra pri dietah, ker mi je biti lačen, najhujši občutek. Itak mi ni bilo skor nikol treba hujšat, če pa sem, pa je blo nenačrtno, zarad raznih dejavnikov. NO, zdaj je treba!

Mislila sem, da bi jedla - oz. že delam tako - 5 obrokov na dan, nekaj takega:
zajtrk - normalno, samo malo manj kot doslej
dop. malica - misli z navadnim jogurtom ali sadje
kosilo - normalno, itak če sama kuham, količine niso velike
pop. malica - isto kot dop.
večerja - shake za hujšanje

Bomo videli. Spet se zvagam v ponedeljek in poročam. 5.1. zjutraj na tešče mi je tehtnica kazala 60,65 kg.

Je pa super imeti vzpodbudo od drugih, zato sem se javila user posted image user posted image user posted image Pa gremo veselo na delo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
7.1.2011 20:47:45   
punci
Pigy čestitke!
Torej kako smo kaj? Danes smo imeli beljakovinski dan, jaz sem dopoldne preživela ob 2 pomarančih in 2 jabolkah, kosilo gobice z jajčko in solata, večerja polovica kosila. Ampak morem priznat da sedaj ko sem na tej ločevalni sem (no vsaj ta prvi teden) bila precej lačna in sem posledično spila malo večje količine kave kjer pa seveda jaz zraven še veselo kadim. Kar pa spet ni dobro. Pa telovadba mi ne diši, kljub temu da vem da če želim uspešno na pot zastavljenemu cilju brez tega pač ne bo šlo. Tak da grem zdele malo migat na Wiija user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
7.1.2011 23:12:19   
klavdija85
Pigy iskrene čestitke za plusek :) to so zmeri dobre novice, pa čeprov je kaka kila viška :)

Moj dan je bil danes ok. za zajtrk sm pojedla 5 (al 6-se ne spomnem točn) klementin, za kosilo sm pojedla krožnik golaža in pol male žemlje, za večerjo pa skledo solate z naribanim korenčkom in mal navadnga jogurta. popila sem malo-sam 1,5litra...bom jutr mogla bit bolj pridna.

Jutri bo za zajtrk in malico sadna solata :) iz 2pomaranč in 2jabolk, ko ob 16 pridem iz službe bom pa naredla cvetačno juho, zelenjavno rižoto pa zeleno solato (za mojga bodočga moža pa še zrezek purana). za večerjo pa pol mn kot za kosilo :) bom pa večerjala šele okol 20ure, ker prej bo prezgodi (če pa preskočm, se bojim da bi pol zjutri hladilnik spraznala), itak pa hodm spat okol polnoči (al pa še čez).

lepo soboto vsem :)

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   [Brisano sporočilo]
8.1.2011 10:20:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pigy)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
8.1.2011 17:24:24   
tropical

nick             začet.kg    želja      +/-   trenutno  tehtanje  
2violina              70         55         0
Splet.Ka             00          00        0
saska27             00         00         0
Najaa                 00         00         0
morrak               00         00         0
Eva19                84          65         0
karmen83          00          00         0
*Lili*                 00          00         0
november2010   00          00         0
lisica zvitrepka    00         00         0
Pigy                  63,5       58         0
Zala01               65         58         0
urshak               00         00         0
NatyTaja            87        75        0
tropical              84         65         0
punci                 68         50         0
maronine           00         00         0
lumpa6              00         00        0
inja2                  00         00        0
tinadvojčica        00       00         0
*karin*              80        65          0
klavdija85          96        60          2        94
Jada82             60,5       56         1,5      59







< Sporočilo je popravil tropical -- 8.1.2011 17:28:30 >

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
8.1.2011 17:32:01   
tropical
no je že bolje z tem seznamom vsaj okvirjev ni več user posted image
Danes sem jedla na škrobni dan
klementine 3
krompir z omako in rdečo peso
zelena solata
Lačna sem za p........ user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
8.1.2011 18:36:47   
klavdija85
Zdravo punce...

hvala za uvrstitev na seznamček :) Današnji dan pa ni potekal tako kot sem planirala, amapk ok...delala sem namesto do 15 do 17. Kar je pomenil, da sm do 5pop. pojedla le 1 jabolko. Ko sem prišla domov sem se pa najedla-sicer ne tko da dol padem, ampak lačna pa res nisem. Skuhala sem cvetačno juho, vegi rižoto (por, korenček, rdeča paprika, cvetača, pelati)pa zeleno solato. Aja, javlam prekršek; pojedla sem 1 domačica keks. Za jutri (jupi, 1.nedelja v zadnjih nekaj mesecih ko ne delam) bom pa naredla korenčkovo juho, tenstan krompir pa solato (za mojga dragega pa še kak mes zravn). Sej jutr lohka krompir? Ma tole mene tko mede, kaj spada pod škrob in kaj pod OH. Men se zdi da je oboje isto :S

lp

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
8.1.2011 18:45:51   
Eva19
am krompir spada pod škrob, če se ne motm.
no moj dan je minil kar ok, za zajtrk sem malo ananasa pa dve klementini. za kosilo pa sem naredila rižoto, brez mesa, samo z veliko zelenjave. za večerjo, če bom fajn lačna bom jedla isto, če pa ne, pa samo kakšno madarinco.

jutri bom delala pico. za mojega obično, sebi pa prirejeno različico. gor bom dala pelate, narezano papriko, bučko, in gobice. tko da bo bolj vegi pica user posted image

(odgovor članu klavdija85)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
8.1.2011 22:39:04   
tropical
klavdija85 tu mal poglej  glede ločevanja. Piše lepo  vse. Jaz sem na tem forumu dobila 4,5 let nazaj full nasvetov in shujšala takrat 15 kg
http://www.mojplanet.si/index.php?page=Predstavitev_diete

klikni na 1 2 3 4 in 29


< Sporočilo je popravil tropical -- 8.1.2011 22:40:52 >

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
9.1.2011 8:03:00   
klavdija85
tropical hvala za link. no, pa res krompirja dans ne bo :) bom pa naredla neki podobnega zelenjavni lazanji (seveda brez jajc in mleka). Pa bo malo bolj nedelsko, kot bi bli špageti :D
mam pa vpr. kako je s tehtanjem?tehtamo se ob pon. kdaj pa sporočimo težo? je kej določeno do kdaj?

lp

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
9.1.2011 8:30:44   
punci
no jaz pa včeraj nisem imela škrobnega dneva, me je nekaj kuhalo in mi dejansko nič ni pasalo jest (čudno to se mi že dolgo ni zgodilouser posted image ) in sem dan preživela kar ob jabolkah. Mmm danes pa pa picaaaaaaaaauser posted image

(odgovor članu klavdija85)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
10.1.2011 6:40:51   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

Punce moje, držim vam pesti, da izpolnite svoj cilj, ki ste si ga zadale. Jaz se z današnjim dnem poslavljam od vas in upam, da ne bom preveč kg pridobila in morala čez 1 leto nazaj na dietouser posted image .

Sem nepričakovano postala nosečkica.

Vas bom vsake tok mal prebrala, da vidim kako napredujete.

lp



Predno rečem dobro jutro, ti iz srca čestitam.
Želim ti prijetno nosečnost, lahek porod in zdravega malega nadobudneža, ki bo mamici in očku v veselje in ponos.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
10.1.2011 6:56:19   
2violina
Vidim, da ste pridne  user posted image in prav je tako. Moja malenkost med vikendom pobegne v hribe, kjer ni interneta (še , seveda samo pri nas user posted image , bo pa, ko se preselimo tam nekje čez 2-3 leti).
V soboto sem jedela repo in fižol
V nedeljo pa graham testenine
Danes je ponedeljek. Imamo sadni dan in dan tehtanja.
Moj jedilnik za danes je sledeč:
Z: pest suhih sliv (zvečer namočenih v vodo)
m: pomaranča in 3 kivije
K: korenčkova juha z zeljem
M: ananas
V čežana z medom
Danes imam tudi fitnes, tako, da bo kar veselo.

Še teža. Sama se tehtam vsak ponedeljek zjutraj takoj ko zlezem iz postelje (seveda po obisku WC user posted image )
Danes imam 66,8 kg, kar je kar -3,2 kg.
Se vidi, da je bila teža v ponedeljek 3.1. posledica prenažiranje suhih dobrot in tudi kakšnega kozarca vina in penine (kar pri meni zadržuje vodo v telesu) in prihajajoče menze.

< Sporočilo je popravil 2violina -- 10.1.2011 6:57:37 >


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
10.1.2011 7:28:12   
klavdija85
Dobro jutro.

Na hitro, moj jedilnik za danes je sestavljen iz Z:2 jabolk, M:2 pomaranč, K: solate (zelena solata, korenček, rdeča pesa) in  V: brokoli juh. Grem zdej na fax, pol delat, zvečer pa še na telovadbo. Po televadbi me čaka pa obvezna literatura; predelat moram 2 članka v nulo, jutr vse natipkat da v sredo oddam. Pa k bi bla vsaj snov zanimiva...me pa zmeri uspava-bo že.

skori sm pozabla težo napisat :) 93,5kg

lep dan

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
10.1.2011 7:42:22   
Eva19
dobro jutro...sadni dan...eh, to mi je najmanj všeč.

evo samo na hitro sporočim težo, ker šibam na šiht.
sem kar oči vn zblulla, ne vem kako je to možno, ampak vaga danes kaže 80.3, kar je kar -3.7.
ne vem kako je to možno,ampak tko je pokazal, pol bo že držal user posted image

se javim popoldan kej

(odgovor članu klavdija85)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
10.1.2011 9:48:04   
*katrin*
Dobro jutro!
Preživela vikend brez grehov, še na aerobiko sem šla!user posted image  Kg sporočim juti, ker smo danes zaspali in ni bilo časa za tehtnicouser posted image . Danes me čaka 1/2 ananasa, soalta in cvetačina juha.

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
10.1.2011 10:03:39   
tropical



IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

Punce moje, držim vam pesti, da izpolnite svoj cilj, ki ste si ga zadale. Jaz se z današnjim dnem poslavljam od vas in upam, da ne bom preveč kg pridobila in morala čez 1 leto nazaj na dietouser posted image .

Sem nepričakovano postala nosečkica.

Vas bom vsake tok mal prebrala, da vidim kako napredujete.

lp

 Pigy iskrene čestitke za user posted image , želim ti da bi v teh user posted image  čim lepše preživela, brez slabosti. In kot je napisala 2violina čim lažji porod in in zdravega malčka. Kolk lepo je slišati takšne novice. Sem še sama vesela.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
10.1.2011 10:08:00   
tropical
nick             začet.kg    želja      +/-   trenutno  tehtanje  
2violina              70         55         3,2          66.8          3,2
Splet.Ka             00          00        0
saska27             00         00         0
Najaa                 00         00         0
morrak               00         00         0
Eva19                84          65         3,7            80,3         3,7
karmen83          00          00         0
*Lili*                 00          00         0
november2010   00          00         0
lisica zvitrepka    00         00         0
Pigy                  63,5       58         0
Zala01               65         58         0
urshak               00         00         0
NatyTaja            87        75        0
tropical              84         65         2            82         2
punci                 68         50         0
maronine           00         00         0
lumpa6              00         00        0
inja2                  00         00        0
tinadvojčica        00       00         0
*karin*              80        65          0
klavdija85          96        60          2        93,5    2,5
Jada82             60,5       56         1,5      59


(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
10.1.2011 10:41:25   
Pigy
čestitam vam za izgubljene kguser posted image , le tako naprej. Jaz namest da bi pridobila, sem pristala že na 62. Upam, da mi čimprej mine nočno objemanje školjkeuser posted image .
Hvala vam za čestitke

in vas lepo pozdravljamuser posted image


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
10.1.2011 14:29:31   
punci
ohjoj jaz sem se zjutraj zaspala, tako da se na tehtanje nisem niti spomnila. Mi je bil glavni cilj samo čimprej pridit do službe. Tako da jutri zjutraj javim težo, čeprav se mi ne zdi da bi bil kakšen uspeh vsaj tko od oka recimo na hlačah se še nič ne pozna :( Ampak vztrajno naprej


(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?