|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   previjalna miza
24.12.2010 7:04:27   
Vanček*
http://nakup.pikapolonica.com/novo-letak-za-mesec-junij/brevi-previjalna-lindo/5678011250567276

potrebujem takšno prebvijalno mizo, če jo katera ima mogoče, mora pa prit nad bide ker imam majhno kopalnico, bideja pa ne uporabljamo.
hvala


_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
24.12.2010 9:12:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Vanček*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: previjalna miza
24.12.2010 11:33:35   
nusi
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

mi smo kupili veliko blazino za previjanje, ki jo imamo na pralnem stroju. po mojem je to dalec najboljsa resitev (tako cenovno kot prostorsko).


če bi imela plac v kopalnici bi tudi jaz tako naredila, se mi zdi ful praktično, še voda je zraven, kasneje tudi zaradi kopanja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: previjalna miza
25.12.2010 7:17:32   
naja17
Vanček - po moje je boljše, če si nabaviš varianto, ki jo predčaga metulj, ker te previjalne se mi zdijo precej male... Ali pa poglej za tisto, ko jo daš na posteljo....

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: previjalna miza
25.12.2010 18:36:38   
pikapopolonica
Tole se mi zdi fajna varianta. Meni te taozke previjalne ful niso všeč, so mi nepraktične.

http://www.previjalna-miza.si/novosti.html

Cena pa ne vem kakšna je, najbolje, da jih pokličeš.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: previjalna miza
26.12.2010 20:46:26   
Adelina
Jaz imam podobno, kjer sta sicer dve polici, a lahko spodnjo odstraniš, zgornja pa mislim, da bi morala prit nad bide. Če te zanima, lahko pošljem slike.

(odgovor članu pikapopolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: previjalna miza
26.12.2010 21:28:11   
Adelina
Verjetno bo prenizka. Sem šla merit in je zgornja polica na 36cm. Manjkata namreč dva kolesa-sta se polomila- , sicer bi prišla višje.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: previjalna miza
27.12.2010 19:07:30   
Hope2
Kot so že druge rekle, tele ozke previjalne so vstran vržen denar, precej nepraktične, dete malo migne in že loviš stvari, mizo in otroka. Edino za novorojenčka je primerna, ampak za 1 mesec se ne splača kupovat
Mi smo imeli previjalno v otroški sobici, v kopalnici pa nič. Otroka sem skopala in ga na tleh previla ter oblekla. Na tleh je bila preproga in brisača.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: previjalna miza
27.12.2010 19:16:24   
Anonimen
Al pa kaj takega: http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/80141708 enostavno montiraš na steno nad bide, ko ne rabiš dvigneš, ko pa rabiš imaš pa ful-size previjalno mizo.

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
27.12.2010 22:13:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: previjalna miza
27.12.2010 22:21:08   
bcljka
Tole ikeino previjano mizo imamo mi, in je zakon! Bolš ne bi mogla bit! Čez dan je "odprta" ponoči jo zaprem. Je pa v sobi od user posted image . Po kopanju malo kr iz kopalnice na previjalno nesem in jo tam zrihtam. Pa zadnjič je kolegica svojo dvoletnico previla na njej, tko da bo dolgo uporabna user posted image
Upam da sm kej pomagala user posted image

lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: previjalna miza
3.1.2011 10:55:39   
lidijajenko
mi smo imeli previjalno ta ozko oz. jo še vedno imamo sin je star eno leto in ga nič ne lovim, se mi zdi **** dobra previjalna in zavzame resnično malo prostora. Itak je gor samo ko ga previješ in oblečeš, tako da ne vem zakaj bi ga nekatere lovile gor.... men je super zadeva, samo da  imamo mi spodaj še kopalno banjo je pa firma od CAM.

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: previjalna miza
17.1.2011 10:40:37   
zachary
Kaj pa tele previjalne mize?
http://www.neonato.si/index.php/previjalne-mize.html


(odgovor članu lidijajenko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: previjalna miza
26.1.2011 9:15:08   
vidasedusak
Tudi mi gledamo previjalno mizo Neonato, smo si tudi v živo ogledali v Domžalah, v njihovem salonu in so res lepe. Meni se zdi previjalna miza Neonato Olbia še najboljša izbira od vseh kar sem jih dosedaj pregledala pr nas.

(odgovor članu zachary)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: previjalna miza
8.6.2011 10:31:20   
jolika
A ima katera mogoče tole prenosno previjalno mizo http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/50144765 ?
Iščem eno prenosno mizo, pa sploh ne vem kako se kaj obnesejo v realnosti... Je mogoče za previjanje dovolj samo podloga, ki jo preprosto daš na omaro ali pa posteljo, ko želiš previti? Imam kronično pomanjkanje prostora pa še kar naprej se selimo zaradi službe...

(odgovor članu vidasedusak)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: previjalna miza
8.6.2011 10:59:29   
Anonimen
jolika, če te daje pomanjkanje prostora, potem vzemi raje tole: http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/80141708
Montira se na steno, ima veliko površino in je res dolgo uporabna, ko jo pa ne rabiš jo pa poklopiš navzgoz in ne zavzame praktično nič prostora, pa še zmontiraš si jo na višino, ki ti ustreza, da te med prebvijanjem ne boli hrbet.
Te tamajhne so za moje pojme neuporabne oz. so uporabne dokler je otrok bolj ko ne namiru.

(odgovor članu jolika)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: previjalna miza
8.6.2011 11:32:02   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: jolika

A ima katera mogoče tole prenosno previjalno mizo http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/50144765 ?
Iščem eno prenosno mizo, pa sploh ne vem kako se kaj obnesejo v realnosti... Je mogoče za previjanje dovolj samo podloga, ki jo preprosto daš na omaro ali pa posteljo, ko želiš previti? Imam kronično pomanjkanje prostora pa še kar naprej se selimo zaradi službe...



uh, ne jolika, Otika ima prav.. To pride v poštev samo pri res malemu dojenčku, ko je bolj pri miru.

Kaj pa če montiraš nekaj na pralni stroj? Moja kolegica je nardila tako, da sta mela tako leseno desko v veličini površine pralnega stroja in dano gor na stroj.

Jaz sem imela tako, da sem na obično komodo dala mojmu atiju nardit leseno desko kot previjalno in potem komodo mal od stene in previjalko gor. Pol ko otrok več ne rabi previjalke, pa samo dol daš in maš komodo normalno naprej.

(odgovor članu jolika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: previjalna miza
8.6.2011 13:39:13   
jolika
Uuu, hvala za opozorilo. Nad pralnim strojem nimam prostora, ker je na njemu sušilec. Bom pa razmislila o komodi pa deski. Ker pohištva imam kar nekaj in bi res lahko nekam namontirala še desko. Ma res je problem, če nimaš veliko prostora. Ful bi rada imela eno malo otroško sobico, tako pa se bomo stiskali v spalnici:)


(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: previjalna miza
8.6.2011 14:04:56   
Petka09
Evo, tu je ena slikca, kako bi to lahko izgledalo. Takšno desko daš nardit in daš gor na obično komodo. Samo tale komoda na sliki je tako globoka kot je komoda široka, ponavadi pa komode niso tako globoke, ampak kakih 30 - 40 cm. Jaz sem komodo samo malo od stene potegnila in smo gor ob straneh namontirali takšno desko. Potem pa sem še dokupila tisto mehko previjalno podlogo v BC in to je to.

user posted image


(odgovor članu jolika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: previjalna miza
13.6.2011 9:18:53   
ines82ka
Jst mislm da je vseeno bolš met večjo previjalno površino - pa nej bo to blazina na stroju, komodi, mizi,....ker maš potem prostor zraven še za kremice, vodo, plenice, robčke itd....tista manjša površina se men zdi čist neprimerna (tut v šoli za starše nam je rekla da je bolš met čimvečjo).
Midva bova eno komodo pretvorla v previjalno mizo dimenzije 80x75...Nastavek za previjalno se da kupiti tudi v Ikei pa mislm d ani drag ampak men bo kr ati lepo naredu da bo pasal na komodo...drgač pa varianta za nad bide res ni slaba...ker bide je v večini primerov res bolj malo uporabljan....al pa seveda pralni stroj če ni na najem kakih drugih stvari,)

IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Evo, tu je ena slikca, kako bi to lahko izgledalo. Takšno desko daš nardit in daš gor na obično komodo. Samo tale komoda na sliki je tako globoka kot je komoda široka, ponavadi pa komode niso tako globoke, ampak kakih 30 - 40 cm. Jaz sem komodo samo malo od stene potegnila in smo gor ob straneh namontirali takšno desko. Potem pa sem še dokupila tisto mehko previjalno podlogo v BC in to je to.

user posted image



(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: previjalna miza
13.6.2011 10:18:16   
Petka09
Ja, saj sm jaz tut dala primer za večjo previjalno površino. Sem pa montirala eno polico iz Ikee na steno nad previjalno in imam gor vse kremice, police... Prostora čist dovolj. Na sami previjalki nimam ničesar, ker bi mi hodilo v napoto.

(odgovor članu ines82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: previjalna miza
14.6.2011 7:33:40   
ines82ka
Jst tut na sami previjalni ne bom iemla u bistvu ničesar - samo čimvečjo blazino za previjanje...vse ostale pripomočke pa ali na polički nad previjalno mizo ali pa v polički in predalčkih pod njo...Imam komodo ki ima pod zgornjo površino en prostor po celi dolžini (za pleničke in robčke), pod tem pa na polovici tri predale, na polovici pa še en prostor v katerega lahko pride tudi polička (verjetno bo služil kar za koš za plenice)...To morm še točno razmislt kako bo vse izgledalo;)

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: previjalna miza
14.6.2011 7:49:22   
november2010
jaz imam ful ogromno previjalno, pa imam tudi gpr samo najnujnejše, pa še tisto trenutno ni varno pred mojim 7-mesečnikom. :)

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu ines82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: previjalna miza
12.9.2018 10:45:42   
Mamica0
tudi jaz imam xxl previjalno, pa mi je prav super ker ima 8 predalov in lahko vse skriješ pred nagajivimi malčki user posted image user posted image
bo pa že drugič zdaj v uporabi, tako da smo res zadovoljni. ko se obdobje previjanja konča samo snameš tisti zgornji del in se predalnik potem uporablja naprej.. imam pa tako previjalno mizo sraka : https://previjalna-miza.si/media/cache/image/737-previjalna_miza_regrat_sraka_xxl2_wt-4ff2a57d1720af92.jpg . user posted image res da ni bila ravno poceni, ampak se pa splača. imajo pa tudi vedno kake akcije, tako da je možno dobiti zelo poceni previjalno mizo sraka za tako kvaliteto

< Sporočilo je popravil Mamica0 -- 12.9.2018 10:46:58 >

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: previjalna miza
30.7.2021 7:18:02   
mojcy1
Upam, da dobim kakšen nasvet...


Iskreno do nedavnega nisem načrtovala previjalne mize... Ker zanjo nimava prav veliko proatora, pa so me prijateljice mamice prepricale, da bo moj kriz tezko prenesel vsakodnevno previjanje na postelji/kavcu.... 
Zdaj gledam ozje previjalne, ki so maximum, ki ga spravim v stanovanje... Nekaj takega: https://www.zogicamarogica.si/izdelek/previjalna-miza-cam-orso-col-240
Ima katera izkusnje? 

(odgovor članu Mamica0)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?