|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MONTIGNAC-2011
21.1.2011 13:57:13   
tejci1981
Dan!

Jaz sem danes zjutraj začela z pilatesom, ker je tako zasrano vreme in ne vozičkam!
Upam, da jutri nebo prisoten "muskelfieber" , da bom lahko nadaljevala user posted image !

Sem se odločila, da bom poleg montija poskušala tudi z postenjem ob luninih menah (polni in prazni), tako da sem včeraj postila, ker je bla polna luna user posted image ,....pa niti ni blo take panike!

Kg pa javim v ponedeljek ko se tehtam user posted image !

(odgovor članu noki)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: MONTIGNAC-2011
23.1.2011 18:32:10   
bejo2010
Živjo,

pridružujem se tudi, saj mi je 3 mesece po porodu ostalo še 10 kg viška kot prej.

Moja teža 3.1.2011 je 82 kg, željena 70 kg. Že se načeloma držim Montija, pa vozičkam redno.

Lp

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: MONTIGNAC-2011
23.1.2011 18:51:10   
bejo2010
tejci1981  - mislim, da sva novemberki, a ne?


(odgovor članu bejo2010)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: MONTIGNAC-2011
24.1.2011 10:47:13   
tejci1981
IZVIRNO SPOROČILO: bejo2010

tejci1981  - mislim, da sva novemberki, a ne?





Seveda user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu bejo2010)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: MONTIGNAC-2011
27.1.2011 12:11:15   
katjes
Lahko katera pove, kateri riž, makarone, kruh....vsa hrana, ki jo Monti priporača kupujete!
user posted image


_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: MONTIGNAC-2011
27.1.2011 15:27:08   
tejci1981
Prav Montijeve zadeve maš v Šparu, Tušu, tudi v DM sem vidla,....sam so pregrešno drage, zato jaz kupim druge znamke.

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: MONTIGNAC-2011
27.1.2011 15:28:55   
tejci1981
Riž - trenutno Uncle Bens
Testenine - Barilla, Mlinotest Divita
Kruh - Kefirjev kruh, Domači kruh iz Lidla, Renski kruh - Kruh pecivo,....

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: MONTIGNAC-2011
27.1.2011 19:44:42   
gupika
Riž - rjavi, testenine - rjave polnozrnate (prebereš setavine - bistveno je, da je iz polnozrnate moke), polnozrnati kus-kus (v merkatorju sem ga našla.
Od kruha pa jem tistega, ki je narezan na tanke rezine in zapakiran (polnozrnati rženi kruh s sončničnimi semeni ali kaj podobnega) - imaš jih v tušu, šparu, merkatorju...

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: MONTIGNAC-2011
27.1.2011 22:14:59   
Oren
Še ena se vam pridružuje. Pred kakimi tremi leti sem shujšala za 17 kg z ala Montignakom(plus vsak dan pilates) potem sem to držala kake tri leta, pol pa sem rodila od takrat pa so mi je ostalo 5 kg viška in morem spravit to dol.

Od OH jem kvinojo, včasih kuskus, redokdaj polnozrnati riž. Drugače se držim zelenjave, beljakovin in dovoljenega sadja.

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: MONTIGNAC-2011
28.1.2011 23:05:28   
Majchi
Ojla!
Da se vam še jaz pridružim. Začela sem sicer 3.1., vmes mal pobluzila, zdaj pa se že 2 tedna strogo držim in mi kar gre.
Začetna teža, 74,5 kg, željena teža 57 kg. Zgubit moram torej 17 kg, in sicer do 1.7. Optimistično, ne? No, zadala sem si vsak mesec 3 kile. In januarski cilj je dosežen, -3,5 kguser posted image .

Pa še današnji jedilnik, če bo mogoče še kateri drugi v pomoč:
Z: sport musli + jogurt Slim&Vital + malo fruktoze 
M: jabolko
K: ribica (file tune) + popražena zelenjavna priloga (čebula, paprika, jajčevec) + motovilec z jajcem + desert (breskova pena po Montignacovem receptu)
M: čokolada (Mistica jabolko/brusnice) - sicer ima 55% kakava in ne 70, ampak pri meni pali
V: jajčna omleta s popečeno slanino in sirom + desert (breskova pena po Montignacovem receptu)

Velik hrane, neuser posted image ? Pri meni z malo nikol ne gre. HB, da Monti to dovoliuser posted image .

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: MONTIGNAC-2011
30.1.2011 17:58:34   
ROBERTOOWEN
Nevem kako naj napišem.Nekaj rabim o Montignac Michael dieti za šolo.
Za administratorje:to NI oglas!!!!


(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: MONTIGNAC-2011
30.1.2011 23:39:54   
NatyTaja
Evo malo posodobljene tabelce. Če so kaki podatki drugačni - sporočite. Jaz se še kr ne tehtam... nimam pojma kako stojijo moji kg. Vem pa, da se veliko bolje počutim!

            Ime                začetni kg         željeni kg         izgubljeni kg
  1. Tosja
  2. Urshak
  3. Julija30
  4. Tom Taylor
  5. Darja.mark
  6. NatyTaja               86                     70                       ?
  7. Terrap                  68,8                   59                       2,3
  8. Mars25
  9. Brkn83
  10. Ančkica                 103                     ?                        4
  11. Tejci1981              103,5                 70                       ?
  12. noki                       90                     80                       ?
  13. KSIA                       61                    55                       ?
  14. Sandra26                ?                      80                       ?
  15. Bejo2010                82                    70                       ?
  16. Oren                        ?                       ?                        ?
  17. Majchi                      74,5                 57                      3,5


Pa dejte se no kej javit!!!

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: MONTIGNAC-2011
30.1.2011 23:40:54   
NatyTaja
Komaj čakam na jutrišnjo odbojko!! user posted image  user posted image

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: MONTIGNAC-2011
31.1.2011 13:13:52   
tejci1981
Evo me!

Za tabelo -3,5 kg v januarju, čeprav se nisem 100% držala user posted image user posted image user posted image user posted image !

Štartam v februar pozitivno in bom celotno zadevo poostrila user posted image !
Pa da vidimo rezultate naslednji mesec!

No saj se bom vmes še kaj javila user posted image !

Robertowen - kaj rabiš???user posted image

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: MONTIGNAC-2011
31.1.2011 18:07:45   
Majchi
Jaz sem pa dons čist zamočilauser posted image . Pa sploh ne zanalašč. Ne vem, kaj sem razmišljala, ampak skoz sem imela v glavi, kako si bom lepo PZ špagete naredila z omako iz šampinjonov in smetane za kuhanjeuser posted image . Na koncu sem si pa še mal sira not vrgla. In ko to naredim, jaz teslo ugotovim, da to sploh ne gre skupuser posted image . Itak, da sem pojedla... Upam, da ne bo posledic.

Sem se pa včer lepo znašla. Mojim dvema sem naredila špagete bolognese, sebi sem pa izdolbla bučke, te čolničke nafilala z bolognese omako in česnom ter potresla s sirom. Vse skup sem dala za pol ure v pečico. Njami, je blo tok fino, da sem si isto še za večerjo pripravlauser posted image .

Naj še katera kakšen recept napiše - za idejouser posted image . Men jih počasi zmanjkuje. Še kvinojo si grem kupit (sploh ne vem kaj je to čudo), pa da še to sprobam.

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: MONTIGNAC-2011
31.1.2011 21:35:11   
tejci1981
Majči -  mmmmm polnjene bučke,....hvala za idejo!
Po montiju lahko ful različnih zadev ješ, pa se jih le ob pomoči spomnim,....tako da punce pišite user posted image !!!

Jaz sem jedla danes lososov file, kuhano cvetačo in solatko z jajčko.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: MONTIGNAC-2011
1.2.2011 8:51:04   
noki
Pozdravljene punce, tudi jaz sporočam izgubljeno težo in sicer -2,5 kg. Sem kr zadovoljna, glede na to, da sem bila ta vikend na maturantskem in sem veliko kršila. Držite se še naprej in gremo do želene teže.
Lp

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: MONTIGNAC-2011
1.2.2011 10:45:54   
NatyTaja


            Ime                začetni kg         željeni kg         izgubljeni kg
  1. Tosja
  2. Urshak
  3. Julija30
  4. Tom Taylor
  5. Darja.mark
  6. NatyTaja               86                     70                       ?
  7. Terrap                  68,8                   59                       2,3
  8. Mars25
  9. Brkn83
  10. Ančkica                 103                     ?                        4
  11. Tejci1981              103,5                 70                      3,5
  12. noki                       90                     80                      2,5
  13. KSIA                       61                    55                       ?
  14. Sandra26                ?                      80                       ?
  15. Bejo2010                82                    70                       ?
  16. Oren                        ?                       ?                        ?
  17. Majchi                      74,5                 57                      3,5



(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: MONTIGNAC-2011
1.2.2011 14:25:14   
Oren
Moji kg so 56kg željeni 51 kg, zaenkrat še ni napredka. Ampak je pri meni blo tako da kaki mesec mi je stagniralo pol pa 1 kg na teden.

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: MONTIGNAC-2011
3.2.2011 13:34:23   
ROBERTOOWEN
IZVIRNO SPOROČILO: tejci1981

Evo me!

Za tabelo -3,5 kg v januarju, čeprav se nisem 100% držala user posted image user posted image user posted image user posted image !

Štartam v februar pozitivno in bom celotno zadevo poostrila user posted image !
Pa da vidimo rezultate naslednji mesec!

No saj se bom vmes še kaj javila user posted image !

Robertowen - kaj rabiš???user posted image

Shortz mi je izbrisal moj post z razlogom,po njegovem mnenju je bil oglas.Jaz pa rabim seminarsko nalogo ali pa kak strokovno opisan članek o Montignacovi dieti.Nasplošno.
A imaš kaj?

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: MONTIGNAC-2011
3.2.2011 17:44:39   
tejci1981
Žal ne,....imam sam knjigo, pa neki povzetek metode,....idi na montinjakov forum, maš tam če ti bo kaj koristilo, drugač pa na netu,....

(odgovor članu ROBERTOOWEN)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: MONTIGNAC-2011
5.2.2011 7:36:37   
KSIA
No, se javljam tudi jaz. Na žalost nisem izgubila niti g, kvečjemu pridobila 0,7 g, tako da imam sedaj 60,7 kg user posted image . Je pa vse to posledica tega, da so mi vsi zboleli, jaz sem ostala doma in kuhala in jedla vse kar mi je prišlo pod roke (posledica nekajenja že en mesec). No, sedaj pa zares. Ko vidim, kako vam uspeva sem dobila veliko voljo, tako da štartam tudi jaz še enkrat danes. user posted image

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: MONTIGNAC-2011
5.2.2011 10:37:37   
mala zirafa
Pozdravljene borke!

Lahko rečem da se vam pridružujem.S to dieto sem začela prejšnjo nedeljo.Sedaj imam 66 kg.Najhuje pa je bilo to da mi je moja dig. vaga kazala ves čas 60, nakar sem se stehtala na klasični ki je pokazala bistveno več oz. 66kg.Dig. je pokvarjena.
Zanima me v kolikšnem času zgubiš prve kg?Jaz jih zaenkrat še nisem.Držim se načel, morda pa bi morala količinsko zmanjšat obroke?Za M pojem po nekaj sadežev.Bi morala le enega?Počasi mi zmanjkuke volje, ker mi kile še ne kopnijo.Upam da ne obupam.V službi, kjer delam,  dobim vsak dan kuhano kosilo, tako da si jedilnike prirejam.
Zanima me kje na telesu se ti najprej pozna, ko shujšaš?Ja sem bolj oblike "hruške", če me razumete.

Z:ržen kruh, kisla smetana light, marmelada
M:Jabolko, 2mandarini, hruška(ne vedno)
K:testenine s parmezanom in zelenjavo, solata
K2:riž s aprmezanom, solata
K3:riba v pečici ali ribja polpeta v pečici s solato
M: sadje
V:ovseni kosmiči v mleku
V2:motovilec z 2 jajci

Kaj pravite na to?Nima še knjige.Je morda katera ne rabi več?
lp

(odgovor članu KSIA)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: MONTIGNAC-2011
5.2.2011 21:21:27   
tejci1981
mala žirafa - testenine in riž brez parmezana,.....

tu imaš povzetek:

http://montignac.mojforum.si/montignac-about367.html

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: MONTIGNAC-2011
5.2.2011 21:22:17   
tejci1981
Malo še pobrskaj tam, maš tudi knjigo!

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?