|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MONTIGNAC-2011
6.2.2011 8:34:02   
mala zirafa
Z veseljem vam sporočam da sem v 1 tednu izgubila 1kg.Kaj menite?Vsaj bolj sem motivirana.
Se mi je kar zdelo da ne bi smela parmezana.stvar je v tem ker jem v službi in je recimo pašta in golaž ali riž z omako, potem pa improviziram.Verjetno bi si v tem primeru morala od doma prinest zel. prilogo.

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: MONTIGNAC-2011
7.2.2011 22:19:17   
NatyTaja
Hoj - Mala žirafa - knjigo kupiš, ker jo skoz rabiš!!! Ne morem ti je dati, ker po par letih življenja po montiju še vedno kej poledam no, ko pozabim! S splača dat tistih 20 evrov al kolk je. TO ni knjiga, ki jo prebereš in je potem ne pogledaš več!

Vidim, da nič kej novega ni... kaj punce, a se vam  ne da pisat. Jaz moram priznat, da sem kr mal zbluzila, ker sem bila ful živčna zarad pričakovanja odgovora za službo..zdej, ko je za mano pozitiven odgovor se bom pa lažje osredotočila na tole spet... vagam se še kr ne, ker še ne občutim tiste taprave razlike.... jebela cesta po tretjem otroku pa res ne gre več tako hitro, kot prej!! Se bo treba kr dost potrudit! user posted image
Lepo se imejte, držte se zdravega načina prehrane, ostanite zdrave in brez odvečne prtljage!!

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: MONTIGNAC-2011
8.2.2011 20:47:51   
tejci1981
čvekamo na dolgi rok user posted image user posted image

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: MONTIGNAC-2011
9.2.2011 8:07:19   
NatyTaja
Ja Tejči... kr mal brezveze...user posted image Vsake kvatre ktera kej reče.. nič kaj po žensko...user posted image

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: MONTIGNAC-2011
9.2.2011 18:28:05   
terrap
Nisem javila kilograme:jih je 65 kg
Ampak je tudi 7.5 cm v pasu manjuser posted image

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: MONTIGNAC-2011
9.2.2011 20:41:15   
tejci1981
IZVIRNO SPOROČILO: NatyTaja

Ja Tejči... kr mal brezveze...user posted image Vsake kvatre ktera kej reče.. nič kaj po žensko...user posted image


pridi na dolgi rok,...nas je več in več čvekamo,....user posted image

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: MONTIGNAC-2011
12.2.2011 10:12:18   
mala zirafa
Danes je dva tedna Montija.Naj vam povem, da mi je moj dragi kupil novo dig. vago Biva za valentinovo in mi jo je že včeraj podaril, ker sem jo pač rabila.Stvar je sledeča, včeraj zvečer se stehtam oblečena v trenirki in mi pokaže 66 kg.Malo prej ko sem vstala iz pojstle tešča tudi v trenirki pa 62kg.Mislite da vaga laže?Zelo upam da ne.Res pa da je danes 1. dan menstr. Vsaj to mi je sodelavka razlagala da je ona v tem času vedno za 1 kg in pol težja zaradi vode v telesu.
Kakorkoli, se počutim bolje, krize nimam več, zvečer sploh nisem več lačna ampak me na to opozori glavobol, pa se spomnim da moram kaj pojest.Pregrešim se samo z dvemi žličkami cukra na dan v 2 kavah pa največ dva zajtrka v tednu si nudim med na kruhu in se tolažim da je zdravuser posted image .Strogo ne jem slaščic, v glavnem se držim teh načel.Na stegnih opažam manj sala, še moj je opazil, ki me vidi vsak dan.Hlače mi niso več napete, na pasu sem prešla ne drugo luknjico.Fl sem vesela.user posted image
Mislim da so obleke še najboljši pokazatelj.To mi daje motivacijo.
Glede knjige si jo bom brez skrbi kupila.
Veliko sreče želim vsem vam.

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: MONTIGNAC-2011
14.2.2011 19:32:07   
grizka
punce pozdravljene,

tudi mene je kap, ko sem zjutraj stopila na tehnico.do zadnjega sem upala,da še sanjamuser posted image

no odločila sem se,da za montignacovo metodo in dolgo iskala kak forum, na katerem bi si z drugimi dajala malo korajže.in sem vas le dobilauser posted image

začela sem danes.
če ima katera kakšen dober recept za kosilo je dobrodošel.
no upam,da me sprejmete med vas grešniceuser posted image

z dobro voljo nam bo uspelo!!!!!

aja moji kg na dan 14.2.2011 --74kg

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: MONTIGNAC-2011
21.2.2011 22:28:15   
pikicad
Hojla,

evo, tudi jaz poskušam s 1.2 spraviti nekaj kg s pomočjo Montignaca. Začela sem z76 kg, rada pa bi shujšala 10 kg user posted image .
No, do sedaj mi je uspelo spraviti 2 kg.
Imam pa en veeeelik. Skooooooz sem lačna, ne glede na to kaj pojem. Pravzaprav, ko pojem kosilo sem sita, potem pa čez nekaj časa( še uro ne ) spet lačna.
Vse pišete, kako vas hrana nasiti, res ne vem kaj je z mano narobe. Sem tako sladkosneda, da me včasih kar meša zaradi potrebe po sladkem user posted image
Danes sem npr. za zajtrk jedla :
rdečo papriko
ržen kruh
piščančja šunka
Za kosilo pa :
velika skleda zelene solate
polnozrnate testenine barilla z tuno v parad. omaki
Malica pa lešniki in zvečer še jabolka.

Imam pa ves čas občutek lakote, vendar imam hvala bogu še vedno dovolj volje, da nadaljujem z hujšanjem.user posted image
Upam, da nam ratauser posted image

En lep pozdrav vsem mojim sotrpinkam user posted image



< Sporočilo je popravil pikicad -- 21.2.2011 22:30:33 >

(odgovor članu grizka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: MONTIGNAC-2011
22.2.2011 12:35:21   
gupika
Šunka in kruh ter testenine in tuna ne gredo skupaj...ravno toje bistvo, da ločuješ OH in B. Testenine gredo s kakšnimi zelenjavnimi omakcami. Na kruh si pa lahko namažeš ne-sladko marmelado ali kakšen namaz sirni, z manj maščobami.

(odgovor članu pikicad)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: MONTIGNAC-2011
24.2.2011 21:06:25   
NatyTaja
Pikicad - kr neki napak delaš ja, kot ti je že Gupika povedala - testenine ješ polnozrnate s kako zelenjavno omako! Pa solata zraven. Vedno moraš imeti tudi predjed - kakšno zelenjavno juhco al pa solato, lahko kako kuhano jajčko, če imaš potem beljakovinsko kosilo! Pa sadja nikakor po obroku jest! Obvezno pred obrokom in najbolje na tešče, ko si telo iz njega največ pridobi!  Je pa tudi odvisno, kakšne količine poješ! Jaz naprimer se orng napokam! user posted image Če pa ješ minimalno si pa sigurno lačna. Recimo za primer - testenine sem jaz danes jedla in to en zvrhan globoki krožnik pa solato zraven!  Sem bla ene pet ur sigurno sita ko boben! user posted image
Drugače pa vmes kake oreščke, če je pa velika kriza po sladkem si pa 70% čokolado nabavi. Lindtova je fajna, al pa gorenkina. Pa tudi v Hoferju imajo tako fajno. Aja - pa cuker si telo dobi iz jutranjega sadja 15 min pred zajtrkom.

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: MONTIGNAC-2011
24.2.2011 21:33:37   
NatyTaja
Evo še tabelca. Men je pa vaga crknla... tak da sploh ne vem na čem sem. Morem po novo...

          Ime                začetni kg         željeni kg         izgubljeni kg
  1. Tosja
  2. Urshak
  3. Julija30
  4. Tom Taylor
  5. Darja.mark
  6. NatyTaja               86                     70                       ?
  7. Terrap                  68,8                   59                       3,8
  8. Mars25
  9. Brkn83
  10. Ančkica                 103                     ?                        4
  11. Tejci1981              103,5                 70                      3,5
  12. noki                       90                     80                       2,5
  13. KSIA                       61                    55                       ?
  14. Sandra26                ?                      80                       ?
  15. Bejo2010                82                    70                       ?
  16. Oren                        56                    51                        ?
  17. Majchi                      74,5                 57                      3,5
  18. Mala žirafa               66                    ?                           1
  19. Grizka                      74                     ?                          ?
  20. Pikicad                     76                     66                        2


Tejci1981 - kam pa naj pridem na dolgi rok?? user posted image

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: MONTIGNAC-2011
25.2.2011 15:10:32   
tejci1981
IZVIRNO SPOROČILO: NatyTaja

Tejci1981 - kam pa naj pridem na dolgi rok?? user posted image



user posted image user posted image user posted image

Hujšanje na dolgi rok user posted image ,....nas je več in posledično je več tudi čvekanja,....user posted image

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: MONTIGNAC-2011
26.2.2011 21:06:23   
mala zirafa
Sporočam rezultate.Željeni kg so 58kg, prišla sem na 62kg.
Tudi jaz sem bla na začetku več lačna kot zdaj, no zdaj nisem več, pa sem to pripisovala bolj krizi.Zdaj se mi je želodec že malo skrčil in nimam več težav.

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: MONTIGNAC-2011
28.2.2011 14:19:07   
pikicad
Hojla,

hvala vsem za dobrodošle nasvete user posted image . Se trudim čim bolj pravilno prehranjevat. Zanima me pa, zakaj ni OK, če jem polnoz. testenine+parad. omako+tuno?
Danes je bil moj obrok sledeč:
Z:
namaz lahki mu vita s sončničnimi semeni in zelišči, polnozr. žemlja in rdeča paprika
M:
jabolka
K:
polnoz. testenine v parad. omaki in veliko zelene salate z rdečo redkvico.
Za popoldan, pa imam pripravjeno sadje,
V:
LCA sadni z polnozr. kosmiči

Upam, da nisem spet kaj pomešala.

V bistvu jaz Montignaca razumem bolj, da moraš jesti živila z nizkim GI-jem in predvsem, da ne mešaš beljakovine in OH. Če se zelo motim, me popravite.

Jutri je dan za tehtanje, rezultat pa je bil viden že včeraj, ko sem na sebe spravila hlače, ki so bile v omari zeeeelooo dolgo user posted image

Imejte se radi in uživajte user posted image


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=3jn5KprqWn8

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: MONTIGNAC-2011
28.2.2011 17:20:36   
gupika
IZVIRNO SPOROČILO: pikicad

Hojla,

hvala vsem za dobrodošle nasvete user posted image . Se trudim čim bolj pravilno prehranjevat. Zanima me pa, zakaj ni OK, če jem polnoz. testenine+parad. omako+tuno?
Danes je bil moj obrok sledeč:
Z:
namaz lahki mu vita s sončničnimi semeni in zelišči, polnozr. žemlja in rdeča paprika
M:
jabolka
K:
polnoz. testenine v parad. omaki in veliko zelene salate z rdečo redkvico.
Za popoldan, pa imam pripravjeno sadje,
V:
LCA sadni z polnozr. kosmiči

Upam, da nisem spet kaj pomešala.

V bistvu jaz Montignaca razumem bolj, da moraš jesti živila z nizkim GI-jem in predvsem, da ne mešaš beljakovine in OH. Če se zelo motim, me popravite.

Jutri je dan za tehtanje, rezultat pa je bil viden že včeraj, ko sem na sebe spravila hlače, ki so bile v omari zeeeelooo dolgo user posted image

Imejte se radi in uživajte user posted image



Saj si si že sama odgovorila zakaj ne smeš mešati. Testenine so OH, tuna pa je B.

lp

(odgovor članu pikicad)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: MONTIGNAC-2011
28.2.2011 18:12:31   
pikicad
Hvala Gupika user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=3jn5KprqWn8

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: MONTIGNAC-2011
1.3.2011 11:21:42   
noki
Ojla punce, danes je dan za tehtanje in sporočam da je -2,6kguser posted image user posted image user posted image in tako sem pristala na 84,9kg. Gremo naprej počasi ampak vztrajno. lp

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: MONTIGNAC-2011
1.3.2011 12:39:39   
mojamura
ojla, evo tudi mene nazaj na monty-ju. 


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu noki)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: MONTIGNAC-2011
1.3.2011 14:26:40   
pikicad
Evo, tut jst sem se danes tehtala. Supeeeeeeeer  user posted image   -4kg, tako, da jih je sedaj točno 72. Gremo naprej, do konca.
Čestitke tudi tebi Noki user posted image .


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=3jn5KprqWn8

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: MONTIGNAC-2011
2.3.2011 11:09:22   
noki
Bravo Pikicad, si pa res pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image . Imaš kakšne pregrehe,ali se držiš strikno? Jaz se vmes prekršim in pojem kaj od otrok - saj veš da je to najbolj dobro!?user posted image Ampak saj gre počasi, čeprav bi rada, da bi šlo malo več na mesec. Se bom potrudila bolj ta mesec. Se tipkamo, lp. 

(odgovor članu pikicad)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: MONTIGNAC-2011
2.3.2011 14:15:17   
pikicad
Ojej, imam pregrehe, skoraj vsak dan user posted image , sladko sladko sladko.......probam res zelo malo, kvečjemu piškot ali dva, ali pa najbolje NIČ.
Bolje, da grejo kile  počasi dol user posted image


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=3jn5KprqWn8

(odgovor članu noki)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: MONTIGNAC-2011
2.3.2011 22:58:20   
grizka
pozdravljene punce.lepo,veselo vam sporočam,da se je vaga premaknila za 4 kg dol.se pravi 70 kg.user posted image

je pa res,da sem se včasih malo pregrešila.vam pa povem,da nisem bila pri nobeni dieti tako sproščena.saj veste po navadi bi pojedel ravno tisto,kar ne smeš.

kar pogrešam je edino kakšen fajn recept za kosilo.

čestitke vsem,ki ste že dosegle spoštljive rezultate in kar korajžno za tiste, ki ste na poti.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikicad)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: MONTIGNAC-2011
5.3.2011 10:28:54   
mala zirafa
Danes sem se tehtala in prišla do 61kg, se pravi -5kg v 6 tednih. Se mi pa že ornk pozna.Mama mi je rekla da naj se zdaj ustavim, ampak se ne bom.
Zanimivo da sladkega sploh ne pogrešam.Prej sem bla čisto nora nanj.Ko je kriza pojem par suhih brusnic ali oreščkov.
Zanima me ali se lahko da maaalo kisle smetane med dušeno zelenjavo (omako za pašto)?
Čutim da se mi je želodec skrčil, ker več kot toliko ne morem pojest pa tudi vse manj sem lačna.

(odgovor članu grizka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: MONTIGNAC-2011
20.3.2011 22:00:40   
anja31
Pozdravljene,

tudi jaz sem nova na monti-2011 forumu, sicer sem na ringaraja že več kot 5 let na drugem forumu...zelo dooolglllo smo čakali na user posted image in tudi dočakali lepo punčko...naj vam povem,da ni nobeno zdravilo pomagalo,ampak smo rezultat dosegli z monti prehrano.
No,pa je šla tudi porodniška mimo in ker se nismo čisto nič držali in samo uživali, smo si nakopali preceeej.....

Trenutna teža 83kg - želena teža (od včasih), optimističnih 53kg....

Veselim se druženja z vami....

Jedilnik za jutrišnji prvi dan diete:

Zajtrk ob 8h: SADNI SHAKE (jabolko,kivi,pomaranča zmiskani)
Malica ob 10h: lahek navaden jogurt, 10 zmrznjenih višenj, 2 žlici bio ovsenih kosmičev
Kosilo ob 14h: testenine s paradižnikovo omako
Pop.malica ob 16h: 1 rebro 70% čokolade
Večerja ob 18h: 1 trdo kuhano jajce, fižol in čebula v solati

LP

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?