|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dragi ženski parfumi
27.12.2010 17:44:59   
Anonimen
Že če pogledam malo po cenah ugotovim, da so mi cenejši parfumi bolj všeč kot dražji.


Dokler cenejši ne dišijo ceneno, je vse v redu.

(odgovor članu moteco)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Dragi ženski parfumi
27.12.2010 18:13:38   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: moteco

Jaz sem tudi mnenja, da v vsaki stvari plačaš predvsem ime, je pa razlika pri parfumih, k lahko zavijejo v ceno neke "posebne" sestavine. Že če pogledam malo po cenah ugotovim, da so mi cenejši parfumi bolj všeč kot dražji. Upam, da nisem edina, ker potem se bom mogla mal zamislt nad sabo. 

Se popolnoma strinjam. Mislim, da se boš morala zamislit nads sabo. user posted image  Ne, res se strinjam.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu moteco)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Dragi ženski parfumi
27.12.2010 18:32:20   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: moteco
Že če pogledam malo po cenah ugotovim, da so mi cenejši parfumi bolj všeč kot dražji.

Meni se sicer zdi, da večina dražjih parfumov diši bolje od večine cenejših, najdem pa vsake toliko časa kakšen cenejši parfum, ki me navduši. Nazadnje je bil to "Snake fatal", ki sem ga uporabljala kar nekaj mesecev.

(odgovor članu moteco)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Dragi ženski parfumi
27.12.2010 18:54:15   
ZARA
Snake fatal? user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Dragi ženski parfumi
27.12.2010 19:28:35   
Anonimen
Men tudi velikokrat kak poceni parfum lepo diši, samo je ponavadi tako, da vonj poceni parfuma po dveh urah izveni, medtem ko kvaliteten (dražji) parfum traja ure in ure in ure ...

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Dragi ženski parfumi
27.12.2010 19:40:38   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Men tudi velikokrat kak poceni parfum lepo diši, samo je ponavadi tako, da vonj poceni parfuma po dveh urah izveni, medtem ko kvaliteten (dražji) parfum traja ure in ure in ure ...


ja, velik je odvisno tut od tega kaj kupuješ - maš EdC - Eau de cologne (3-8% aromatskih sestavin); EdT - Eau de Toilette (5-15% aromatskih sestavin); EdP - Eau de parfum (10-20% aromatskih sestavin). To se dobi v trgovinah in seveda, manj aromatičnih sestavin kot ma, manj časa diši. Prov parfuma (Perfume extract - 20-40% aromatskih sestavin) jest v 'običajni' trgovini še nism zasledila (al pa sam po dost dragih ne hodim user posted image ), se pa opazi razlika - parfum drži na koži 24 ur, na laseh pa npr tut 72 al pa še dalj, medtem ko EdP diši nekje 8 ur, EdC pa nekje do 4 ure. seveda je odvisno od tipa kože, pa temperature (zunanje in kože) pa verjetno še česa.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Dragi ženski parfumi
27.12.2010 19:49:08   
ZARA
Felicita, mater, kako obvljadaš.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Dragi ženski parfumi
27.12.2010 19:57:36   
Raho
Jaz sem se pa spomnila mojega najljubšega - smao ga je sedaj že sv*** težko dobiti:
http://www.fragrantica.com/perfume/Karl-Lagerfeld/Sun-Moon-Stars-1311.html

Ampak eno flaško še imamuser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Dragi ženski parfumi
27.12.2010 19:57:38   
PeggyBundy
Prejšnji teden sem videla v Mullerju enega 50 ml za 92 eur, ampak si imena v tisti grozi nisem zapomnila.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Dragi ženski parfumi
27.12.2010 20:08:10   
ZARA
user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Dragi ženski parfumi
27.12.2010 20:20:27   
Raho
Evo, Karnisa, samo zate:
1. Clive Christian Imperial Majesty
Stuck for a valentines gift, present for Mummy, or a stocking filling for aunt Jessie? If money is no object to you, $215,000 a bottle of British designer Clive Christian's "Imperial Majesty" has recently been voted in the guiness book of records the most expensive perfume in the world! However, you do of course get your moneys worth. Not only 16.9 ounces of the juice poured into a fit for the queen herself bottle, but also stuck into the 18-carat gold collar is a five-carat diamond! With only five bottles made, you would be unique, different... and broke! However, you get your beautiful niche perfume, and you won't smell like aybody else! Also the price includes delivery in a Bentley... Run to Harrods now!

Saj je 215.000 USD dovolj drago, ne?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Dragi ženski parfumi
27.12.2010 21:41:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Imam samo Poison, s katerim se našpricam enkrat na leto. Zgleda, da bom imela isti parfum še naslednjih 50 let user posted image .



u bistvu je rok uporabe parfuma 5 let ob pravilnem shranjevanju (ki naj bi bilo na hladnem in v temi). če je v neprozorni steklenički pa 7.



Ah, no pol pa, Kerensa, a ga rabiš? Je skoraj poln, malo uporabljen in tik pred iztekom roka uporabnosti? user posted image

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Dragi ženski parfumi
27.12.2010 21:45:32   
mayci
Od "dragih"parfumov, ki sem jih imela možnost vohati (in kupitiuser posted image ), mi je še vedno naj naj Kenzo jungle in upam, da ga bom kmalu imela možnost spet kupiti (če mi bodo ostali kakšni evrčki, kar pa je pri meni dokaj nemogoče...user posted image ), ker sem že 6 let brez in imam "ta poceni" parfumčke. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Dragi ženski parfumi
27.12.2010 23:03:28   
pety78
Kje pa je tista stran, ko se dosti ugodno lahko parfumi kupijo? Ali so res original, ali cenene kopije?

Ali so vam ok vonji Bvlgari? Svetlo moder? user posted image

Bi si rada privoščila po nekaj letih en nov parfum, pa mi je že po dveh minutah v drogeriji slabo od vseh teh vonjav? user posted image

_____________________________



(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Dragi ženski parfumi
28.12.2010 4:10:21   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Raho
Evo, Karnisa, samo zate:
1. Clive Christian Imperial Majesty
Saj je 215.000 USD dovolj drago, ne?

Ojej... user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
Ah, no pol pa, Kerensa, a ga rabiš? Je skoraj poln, malo uporabljen in tik pred iztekom roka uporabnosti? user posted image

A "Poison"? Hvala za ponudbo, vendar sem ga prav pred kratkim dobila za darilo. Zdaj pa fehtam g. Moža za Chanel-ovo 5-ko. user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Dragi ženski parfumi
28.12.2010 9:26:51   
Oceania
Meni diši Shalimar od Guerlaina, cena za 100 ml je 193 eur.




(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Dragi ženski parfumi
28.12.2010 13:00:32   
Felicita
evo, Kerensa, žurnal ma članek zate: http://www.zurnal24.si/moda-in-lepota/koliko-stanejo-parfumi-196389/galerija


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Dragi ženski parfumi
28.12.2010 14:52:41   
barika
khm ... lahko samo rečem, da občudujem prodajalke v našem Limoniju, pa v kakšnem Műllerju, da zdržijo par ur vohat tist smrad, jaz grem mimo drogerije, pa fašem migreno, ker je to vse tak močno, da adijo pamet ... user posted image

Drugače pa moj sine zelo velikokrat pridiši domov po enem parfumu, ki se ga naveže od cartanja pri vzgojiteljici user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Dragi ženski parfumi
28.12.2010 15:53:01   
Bizibee
Nikoli nisem gledala na ceno parfuma. Če mi je bil parfum všeč, sem ga kupila.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Dragi ženski parfumi
28.12.2010 16:18:55   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: barika
Drugače pa moj sine zelo velikokrat pridiši domov po enem parfumu, ki se ga naveže od cartanja pri vzgojiteljici user posted image


user posted image user posted image user posted image  Kako znano!  Vedno smo vedeli kdaj se je cartal pri tisti teti user posted image  

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Dragi ženski parfumi
28.12.2010 16:55:36   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee
Nikoli nisem gledala na ceno parfuma. Če mi je bil parfum všeč, sem ga kupila.

Ja, ti srečnica, no.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Dragi ženski parfumi
28.12.2010 17:18:07   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee
Nikoli nisem gledala na ceno parfuma. Če mi je bil parfum všeč, sem ga kupila.

Ja, ti srečnica, no.


user posted image user posted image

kakšne cene..še dober,da so men povprečne cene parfumov čist sprejemljive user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Dragi ženski parfumi
28.12.2010 17:24:20   
Klemy82
Men so pa ful všeč parfumi od Jean Paula Gaultiera... kar vsi po vrsti, pa ful  ima nore flaške...
Drugače je pa trenutno moj naj naj parfum ena reč, ki sem jo dobila lani za rojstni dan, niti ne vem, kako se mu reče, je pa od Oriflamea...  pa nič kaj drag. Ampak diši pa!user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Dragi ženski parfumi
29.12.2010 7:36:06   
alda
Pred mnogimi , mnogimi leti Loo,loo..je bil tedanjih 103mark, zdaj pa že dolgo od Naomi Ca..saj ne vem kako se napiše, sem ga dobila že pred enim 7leti in kar traja, ker rajši kot po paefumu dišim, po mleku po tuširanju in dezidorantu od Fenjala..cunje mi pa tako al tako dišijo po Lenorju-modrem al pa zelenem.
Kerensa: v Dubaju na letališču sem videla v izložbi take cene, da me je srat prijelo, noter pa sploh nisem šla, ker je že v avli smrdelo in ne dišalo po unih sladkih vodah, pa še nisem niti kak ljubitelj parfumov
Je pa bila kava-kapučino 42€, tako da user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Dragi ženski parfumi
29.12.2010 7:40:46   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: alda
Je pa bila kava-kapučino 42€, tako da user posted image user posted image

A to govoriš o kilogramu kakšne izjemno redke kave al'...? Ma ne me je*at'... 42€ za skodelico kofeta v lokalu?!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?