|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 139 140 [141]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
12.9.2013 15:29:33   
hedviga
Aja sicer je pa fajn user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 3501
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
12.9.2013 18:57:40   
sonček85
Živjo ! Prosila bi če si lahko vzameš samo pol minutke časa in klikneš na link,ter pod sliko oddaš LIKE.DeliŠ LAHKO TUDI med prijatelje da bo čim več likov in da bo naša mala princeska dobila prelepo kvačkano darilce. hvala
lp,mateja /Tia


Samo za tiste ki imajo fb

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=365308810268640&set=a.365308363602018.1073741831.209296032536586&type=1&theater

ps:gigi :miss ya in ostale tudi ,čisto sem se odklopla od rr-ja sem kr bolj na fb ,če katera želi me naj doda :) seveda kire se me še spomnete
mateja tia aleks žučko

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3502
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
13.9.2013 8:03:02   
loremi
Hedviga hvala!

Jaz pri tem zdaj bivšem mojem ginekologu nisem doplačala, če sem se uspela zmenit, da sem prišla dopoldan v ambulanto, ampak najraje so me za probleme, ki se ne tičejo samega zdravljenja neplodnosti oz. postopkov, vpisale popoldan in sem tudi plačevala.
To naše zdravstvo ja.

Torej tudi Drobnič ni pravi naslov.

Mogoče še kakšen nasvet, še katera ve, kam bi bilo za it?
Sem čist zgubljena zdaj. Drugače se bom pa pri Rončeviču prisala, če je možno in je to to zaeknrat.

Pa prav vsem en lep pozdravček!

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 3503
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
15.9.2013 17:52:52   
coala
Tudi jaz sem že doživela da sem morala plačat,pri ginekologu me je skor kap...izgovor je bil da smo proti koncu leta in je že vse ultrazvoke porabil preko zdravstva.
Loremi,midva sva sedaj v zadnjem postopku,tako sva se odločila,je pa 7 postopek.

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 3504
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
15.9.2013 20:15:38   
sonček33
LOremi objem.
Arneja, čestitke!!!!!!!!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 3505
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
19.9.2013 8:47:28   
loremi
coala, iz srca vama privoščim, da uspe, držim pesti kolikor lahko!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Ja, jaz sem zdaj podpisala izjavo pri dr.Rončeviču, ki pa bo tudi čez leto, dve, šel v pokoj.
Potem pa bom verjetno kje v zdravstvenem domu iskala ginekologa, želim si pa moškega, z ženskami nimam dobrih izkušenj.
Razlog da bom iskala v zdravstvenem domu, je tudi ta, ker v Leonišču vse plačuješ.
V dopoldansko ambulanto lahko pridejo samo nosečnice, poporodnice in sterilne ženske in pa katere, ki imajo res hude probleme, vse ostale pa v popoldansko ambulanto, ki pa je pri vseh zdravnikih v Leonišču plačljiva. Pa ni poceni.

Gigi, kako si ti??

Sonček, hvala, arneji čestitke tudi iz moje strani! user posted image

pišanec, naj bo uspešna jesen! user posted image

Vsem lepe pozdravčke!!!

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3506
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
17.11.2013 21:33:25   
mausikaa
dober večer moje "konzervice" user posted image
kako smo kaj? smo padle že na drugo stran, oh ja, kje so dobri stari časi,ko smo komaj sledile objavam user posted image
mi smo kar fajn, mali raste kot konoplja, vsak dan odkrije kaj novega...ko ga takole z mojim opazujeva, si moj povsem lahko predstavlja imeti še enega, no jaz sem pa močno v dvomih, so le leta tukaj, lahko je moškemu rečti da bi imel še enega...kot da ne bi vedel,d a to ni tako enostavno realizirati...
Loremi berem da iščeš dobrega ginekologa, če ti Postojna ni predaleč ti toplo priporočam dr. Mugoša, res je dober, ima čut...
evo toliko za danes, se kaj kmalu spet oglasim,

pozdravčk, mausikaa



_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 3507
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
25.12.2013 23:26:52   
srečica17
Vsem srečno novo leto......pa da bi se drugo leto večkrat oglasile tukaj:-)
Mi smo praznovali že drugi rojstni dan in smo srečni kot prvi dan:-)

< Sporočilo je popravil srečica17 -- 25.12.2013 23:27:23 >

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3508
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
27.6.2016 20:34:10   
Fidolina
Živjo drage ženske,
vse lepo in srečno vsem,
nekatere nog.navd. pa imamo dnes sploh lep dan.user posted image

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 3509
Stran:   <<   < Prejšnja stran  137 138 139 140 [141]
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 139 140 [141]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?