|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 13:40:46   
Arwenko
Nisem še bila tam, ampak ravno v petek sem tam mimo šetala s tamalo, nisem se pa zavzela kako se reče. user posted image
No, v četrtek načeloma pridem, če bo še veljalo.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 14:02:00   
matcar
Dan!

Evo mene iz šihta!user posted image Samo še ju3,pol pa bolniška-upam!Prebrala sem vas tudi,ste ble pridne s čvekanjem.

Majakla-saj sem ti jaz enako napisala zadnjič,kot je v tem članku,ki ga je Sami prilepla gor.tebi v bistvu delovna doba normalno teče-100%,ostalo imaš po pogodbi,ki jo imaš z delodajalcem.Prispevki se ti edino delijo,nekaj plača delodajalec,ostalo csd!

Katy-saj bo tudi T ok,če pa boš lahko,pa kr pridita na kafe.Mene ni strah.user posted image

Sacherca-za tvojega škrata,da ne bo kaj hujšega iz tega prehlada.user posted image user posted image user posted image

Rina-user posted image user posted image user posted image

Ly-super,da sta se uspala zmenit vam v prid.Ostalo pa bo tudi že nekak šlo,boš vidla.

Vse ostale pa ste tak dobro,kolko sem brala.Upam samo,da nisem katere ven spustila.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 14:08:46   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Majakla-saj sem ti jaz enako napisala zadnjič,kot je v tem članku,ki ga je Sami prilepla gor.tebi v bistvu delovna doba normalno teče-100%,ostalo imaš po pogodbi,ki jo imaš z delodajalcem.Prispevki se ti edino delijo,nekaj plača delodajalec,ostalo csd!


Ja, ja, saj vem, samo še 1x vprašam za ziher user posted image , ker ko sem danes to
oddala, mi je ona tam rekla, da del. doba pa ne teče isto oz. da manj,
zraven pa še je dodala, kolikor jaz vem. Te pa sem se še samo vprašala,
če pa ti ne veš, zakaj si že ti tu?!""#**/?! user posted image
No, te pa tak vredi. user posted image
Zaj pa šibam gor po šejšek, ker brez tega po Nika ne smem, da bo
gospodič lahko pil, ko se bom jaz mantrala in ga oblačila. user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 14:44:21   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

če hočeš kaj življenja se moraš peljat 3 km.


user posted image user posted image .....user posted image


Ja no tu sta baje 2 kafiča s pijačo in sladoledom, za sprehode je super, če pa hočeš kaj "nočnega utripa" (stojnice, promenada ljudi, kafič pri kafiču) moraš pa v bližnje mesto. Do sedaj je meni ful pasalo bit v gužvi, da sem zvečer stopila ven iz hotela in je bilo polno ljudi, peš cona,... ampak to pomeni, da je tudi na plaži gužva, to pa trenutno ni za nas, ker se ne moreva čisto nič sprostit, ko Tinej šiba po tujih brisačah ipd. Tak da bo takšen kompromis, gresta pa tudi moja dva zraven in bova lahko kakšen večer Tineja pri njima pustila in šla sama npr. v Biograd. Kakšen večer se bomo skupaj zapeljali do kakšnega mesta, kakšen večer bo pa pasalo kar na terasi sedet pa Activity igrat. Pa nočno kopanje nama tud ne uide...user posted image  Se že veselim pa je še kar krepka pol leta do takrat.user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 15:29:21   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Ja no tu sta baje 2 kafiča s pijačo in sladoledom, za sprehode je super, če pa hočeš kaj "nočnega utripa" (stojnice, promenada ljudi, kafič pri kafiču) moraš pa v bližnje mesto.

"Prek teče" za nasuser posted image -majkemi,midva sva pa puščavnika,odkar imama otroke-pa še poleg najinih dveh ob stojnicah hodit....hvala lepa-te olupajo kot bananouser posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 15:39:01   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Ja no tu sta baje 2 kafiča s pijačo in sladoledom, za sprehode je super, če pa hočeš kaj "nočnega utripa" (stojnice, promenada ljudi, kafič pri kafiču) moraš pa v bližnje mesto.

"Prek teče" za nasuser posted image -majkemi,midva sva pa puščavnika,odkar imama otroke-pa še poleg najinih dveh ob stojnicah hodit....hvala lepa-te olupajo kot bananouser posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 15:40:08   
Lenči_

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Mi gremo letos na Pašman (Kraj), nisem še bila, ampak sosedje, ki grejo z nami so bili že 3x tam in je baje super. Apartmaji so ob plaži, voda je nizka (mivka), ni gneče. Je pa to malo selo, če hočeš kaj življenja se moraš peljat 3 km.


meni se pa to super sliši user posted image kakšne so pa kaj cene, če ni skrivnost?

Mi bomo šli verjetno spet v Rovinj, tako kot pa vsako leto. Tam so plaže različne, odvisno kje se kopaš. Pa do mesta je ca. 2 km (tam kjer smo mi), včasih gremo kar peš ali s kolesi. Drugače pa meni tud vedno bolj paše mir in ne gužva. Običajno še psa vzamemo zraven. Predlani smo imeli neke probleme z enim hrvatom. Se je nekaj vpičo user posted image zaradi psičke. Tak da čim manjša gužva, tem boljše user posted image

Glede kavice, jaz sigurno ne bom mogla jutri. Če bom lahko, mogoče v čet.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 15:40:42   
botrca
Dan,

za nami je pa taka noč, da se je rajši ne bi spominjala...mali je tako trmast ratal, da postaja že zelooooo nevzdržno. Ponoči trmari, ker si nekaj namisli...user posted image user posted image . Spali torej nismo nič...zjutraj sem ga prej peljala v vrtec, jaz pa šla na terapije.

Pol sem šla v mesto, sva z mojim šla do mehanika, pol pa sem ga peljala v službo. Šla na borzo, spar in lidl in domov. Se najedla in šla malo spat. Zdaj pa že imam malega doma in se pridno igra. Jaz pa še moram kuhinjo v red spravit pa nekaj za jest naredit.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 15:41:21   
Lenči_

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Ja no tu sta baje 2 kafiča s pijačo in sladoledom, za sprehode je super, če pa hočeš kaj "nočnega utripa" (stojnice, promenada ljudi, kafič pri kafiču) moraš pa v bližnje mesto.

"Prek teče" za nasuser posted image -majkemi,midva sva pa puščavnika,odkar imama otroke-pa še poleg najinih dveh ob stojnicah hodit....hvala lepa-te olupajo kot bananouser posted image



te so za vas robinzonske počitnice user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 15:41:46   
botrca
Grem vas prebrat...user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 16:07:43   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Grem vas prebrat...user posted image


še zdaj bereš? user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 16:09:04   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Dan,

za nami je pa taka noč, da se je rajši ne bi spominjala...mali je tako trmast ratal, da postaja že zelooooo nevzdržno. Ponoči trmari, ker si nekaj namisli...user posted image user posted image . Spali torej nismo nič...zjutraj sem ga prej peljala v vrtec, jaz pa šla na terapije.




user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 16:10:22   
katy83
T do zdaj pojedel četrt žemljice, 2 keksa in 5 žličk korenčka s testeninami...je to ok? user posted image Pije pa kar dosti proti temu kar je prej včasih. 

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 16:12:19   
botrca
Prebrala...user posted image ...

Nimam pojma kje je SO, pa da mi daš slike, razlago...nimam pojma. Naj mi ena pove, kam se peljem če pridem iz hitre ceste pa grem desno proti sparuuser posted image Nisem pa sigurna, če bom sploh lahko prišla...en avto na popravilu, pa s tečajem začnem tak, da user posted image .

Rina22 user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 16:14:33   
botrca
Glede morja: mi še ne vemo kdaj bomo šli, če bomo šli. Je pa Jan bil star 8 mesecev, ko smo šli prvič in je bilo super user posted image  user posted image  user posted image . Jaz bi šla v Pulo, Fažano, Medulin...moj pa še ne ve.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 16:15:30   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

T do zdaj pojedel četrt žemljice, 2 keksa in 5 žličk korenčka s testeninami...je to ok? user posted image Pije pa kar dosti proti temu kar je prej včasih. 


super, počasi pa bo zopet tisti stari T...mislim v dobri formi user posted image ...glavno, da ti pije

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 16:16:47   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

IZVIRNO SPOROČILO: botrca
Grem vas prebrat...user posted image

še zdaj bereš? user posted image


ne, pisala sem...pa mali čaka, da dokončam da se greva igrat s formulo user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 16:18:38   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

T do zdaj pojedel četrt žemljice, 2 keksa in 5 žličk korenčka s testeninami...je to ok? user posted image Pije pa kar dosti proti temu kar je prej včasih. 


super, počasi pa bo zopet tisti stari T...mislim v dobri formi user posted image ...glavno, da ti pije


ok, ker nisem najvajena takih malih količin od njega, te pa res ne vem kaj si naj mislim. user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 16:18:45   
botrca
Tole me pa malo skrbi:

http://www.delo.si/clanek/137615

Počasi bomo delali zastonj...user posted image


< Sporočilo je popravil botrca -- 24.1.2011 16:19:34 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 16:19:12   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

IZVIRNO SPOROČILO: botrca
Grem vas prebrat...user posted image

še zdaj bereš? user posted image


ne, pisala sem...pa mali čaka, da dokončam da se greva igrat s formulo user posted image



gooooo mamiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 16:19:40   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_


IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Ja no tu sta baje 2 kafiča s pijačo in sladoledom, za sprehode je super, če pa hočeš kaj "nočnega utripa" (stojnice, promenada ljudi, kafič pri kafiču) moraš pa v bližnje mesto.

"Prek teče" za nasuser posted image -majkemi,midva sva pa puščavnika,odkar imama otroke-pa še poleg najinih dveh ob stojnicah hodit....hvala lepa-te olupajo kot bananouser posted image



te so za vas robinzonske počitnice user posted image


Robinzonske z eno normalno delujočo trgovino,na pa tak kot v Malem Lošinju (Nerezine-Lopar),ko dela trgovina od 8-12 in zvečer od 18-20 ureuser posted image ...aja pa kiosk z sladoledom-obvezno!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 16:20:46   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: katy83
gooooo mamiuser posted image user posted image user posted image


šumaher user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 16:21:30   
sami0804
glavno, da ti pije
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

T do zdaj pojedel četrt žemljice, 2 keksa in 5 žličk korenčka s testeninami...je to ok? user posted image Pije pa kar dosti proti temu kar je prej včasih. 


super, počasi pa bo zopet tisti stari T...mislim v dobri formi user posted image ...glavno, da ti pije

podpis!

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 16:22:12   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

Robinzonske z eno normalno delujočo trgovino,na pa tak kot v Malem Lošinju (Nerezine-Lopar),ko dela trgovina od 8-12 in zvečer od 18-20 ureuser posted image ...aja pa kiosk z sladoledom-obvezno!!!user posted image user posted image


se oni tudi hodijo kopatuser posted image ...pa saj ob tej uri ne hodiš kam aliuser posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Mariborčanke, 17.del
24.1.2011 16:23:24   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

ok, ker nisem najvajena takih malih količin od njega, te pa res ne vem kaj si naj mislim. user posted image


misli kako je to fajn, da je boljši...user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?