|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   unikatna kuhinja po meri
3.1.2011 13:05:54   
piamaria
user posted image user posted image končno sem prišla do nove kuhinje, po tem, ko sem za izmero čakala Sveo Zagorje, mi je kolegica predlagala mizarja, ki se je odlično odrezal in v 2 tednih sem lahko postavila lonec na štedilnik!!!
Zelo zadovoljna in priporočam...
cena ..nizka, kakovost odlična in super svetovalca ima s seboj..juhuuser posted image
če potrebujete, javite  na ZS
da ne delam tle reklame

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: unikatna kuhinja po meri
3.1.2011 13:14:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: piamaria
če potrebujete, javite  na ZS
da ne delam tle reklame

Si jo že naredila user posted image

(odgovor članu piamaria)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: unikatna kuhinja po meri
3.1.2011 13:21:00   
mišk
Jst mam srečo, da sem z enim takim poročena!!user posted image user posted image

Tak da, ko bo enkrat nova bajta in z njo kuhinja ipd. na vrsti, se bom lahko zmišljevala do nezavesti!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: unikatna kuhinja po meri
3.1.2011 21:20:09   
dramica
mišk jaz imam tudi to srečouser posted image user posted image .Sam zdajle bo treba mal ponehat ko čakamo na dojenčka pa so ljudje čist ponorel in se bojim da me niti ne bo mogel odpeljat v P.če bo na kaki montaži.user posted image Ju3 gre na motažo pa ta -črna luna jeuser posted image .

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: unikatna kuhinja po meri
4.1.2011 9:04:03   
Anonimen
Aaaahhh lesene so dolgočasne ... jaz imam čisto unikatno, čisto po moji zamisli in čisto po meri iz rdeče opeke user posted image  user posted image

(odgovor članu dramica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: unikatna kuhinja po meri
4.1.2011 10:27:34   
Anonimen
Otika, vratca tudi iz opeke user posted image ?

Dramica, ma, menda pa to ljudje ja razumejo, če mora bodoči očka v porodnišnico. No, vsaj meni bi bilo razumljivo. Čeprav pa ko sem bila jaz tik pred porodom, je moj ravno risal stranki eno kuhinjo, pa jih je pustil sredi dela, ker sva morala v porodnišnico in so se šli pritožit šefu zaradi slabe storitve user posted image .

Kakšno slikico, punce, saj veste, da rade gledamo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: unikatna kuhinja po meri
4.1.2011 10:38:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
Otika, vratca tudi iz opeke user posted image ?

Nope ... namesto predalov so pletene košare na policah, nemesto navadnih omaric so pa police in zavese čez user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: unikatna kuhinja po meri
4.1.2011 12:39:28   
mateyka
Otika, dej kako fotko pripopaj, da ne bom mislila, da je (pre)grdo (ker sliši se mi že tako) user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: unikatna kuhinja po meri
4.1.2011 12:47:18   
Anonimen
Ma ni tako grozno no user posted image  ... zdejle sem v službi pa ne morem fotknit ... če boste pridne, se bom mogoče doma malo potrudila pa kuhinjo pospravila in jo fotknila user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: unikatna kuhinja po meri
4.1.2011 14:57:09   
olimia
če potrebujete, javite na ZS
da ne delam tle reklame

dobrodošel vsak info za izvajalce, predvsem pa za izrise kuhinj in predračune, da vidim, če bom kmalu kuhala kavo v novi kuhinji.
sedaj zbiram brezplačne izrise

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: unikatna kuhinja po meri
4.1.2011 16:06:05   
noranate
Misk, naj te postavim na realna tla in sicer , da je kovačeva kobila vedno bosa. Tako kot moj avto k je brez dobrih pnevmatik, čeprav je mož vulkanizer user posted image

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: unikatna kuhinja po meri
4.1.2011 18:30:21   
Anonimen
Eto sem dala eno slikico v album ... meni je kul, ker je tak domač občutek v njej ... kot da si v delavnici in ne laboratoriju ... samo že 4 leta razmišljam kaj bi s steno naredila pa še sedaj nisem do ideje prišla ...

(odgovor članu noranate)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: unikatna kuhinja po meri
4.1.2011 18:50:32   
Anonimen
Otika, lepo, res domače, pa nekomu se je zelo ljubilo skladat opeke user posted image .

Si pa čist iz modnih trendov, zdaj je 9 od desetih kuhinj beeeeeeeeeeeeeeeelih z ravnimi frontami in z rjavim pultom, visok sijaj, po možnosti s skritimi ročaji. In potem pride stranka, ki hoče oranžno ali masivno  kuhinjo, rabiš ene 5 sekund, da prideš k sebi zaradi "nenavadnih zahtev"  user posted image . Dve leti nazaj je bil "in" tik in wenge, zdaj se pa vse bolj povprašuje po steklenih kuhinjah in vijolični.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: unikatna kuhinja po meri
4.1.2011 18:53:59   
Anonimen
Ja res so zdaj sami laboratoriji ... no ampak kakor komu paše ... cegle sta pa moj in prijatelj keramičar zlagala ... pobrusila sem jih pa vse sama z eno zgonjeno fleksarico user posted image ... saj drugače so v planu lesene omarice ... sam trenutno financ minister ne odobri investicije ... tiran! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: unikatna kuhinja po meri
4.1.2011 18:56:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Otika
tiran! user posted image


user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: unikatna kuhinja po meri
4.1.2011 23:16:20   
mateyka
hej, sej je prav fletna user posted image zavesc ni preveč, to bo to! user posted image napram temu kar mam na razpolago jaz, je itak super. edino kar mene moti je tele police (jaz jih ma zdaj tudi) in me morijo, ker je ta izpostavljenost prahu tok mooooteča..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: unikatna kuhinja po meri
4.1.2011 23:26:10   
Anonimen
Ja saj tele police nad pultom zgledajo ful dobro ... samo po 4ih letih uporabe kar sanjam omarice in povsem vgradno napo ... ker to je pa čist 3-much lepljivega prahu za čistit user posted image ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: unikatna kuhinja po meri
6.1.2011 18:15:36   
Poka
Laboratorij je user posted image  Sterilnost... user posted image  Zato, da se da čim prej pospravit in spucat in potem lahko normalno delaš, v neredu pa ne moreš, vsaj jaz ne...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: unikatna kuhinja po meri
6.1.2011 18:27:06   
Anonimen
Vsaka kuhinja je lahko neglede na stil lepo pospravljena.

(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: unikatna kuhinja po meri
6.1.2011 18:44:11   
Anonimen
... in neglede na stil je pomembno, da si vsak uporabnik izbere sebi všečno in prilagojeno kuhinjo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: unikatna kuhinja po meri
7.1.2011 4:42:17   
olimia
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Si pa čist iz modnih trendov, zdaj je 9 od desetih kuhinj beeeeeeeeeeeeeeeelih z ravnimi frontami in z rjavim pultom, visok sijaj, po možnosti s skritimi ročaji. In potem pride stranka, ki hoče oranžno ali masivno  kuhinjo, rabiš ene 5 sekund, da prideš k sebi zaradi "nenavadnih zahtev"  user posted image . Dve leti nazaj je bil "in" tik in wenge, zdaj se pa vse bolj povprašuje po steklenih kuhinjah in vijolični.


Glede barve kuhinje je tudi meni všeč rjav pult in svetle fronte visok sijaj (konkretno barva vanilije, pult pa v barvi oreha). Me pa zanima nekaj drugega.
Kaj bi mi priporočale za obloge v kuhinji. Sicer lepo izgledajo tudi lesene v isti barvi kot pult. Zanima me boolj za vzdrževanje - kakšne imate izkušnje oz. če katera ima lesene obloge in kako se obnesejo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: unikatna kuhinja po meri
7.1.2011 12:38:49   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: olimia

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Si pa čist iz modnih trendov, zdaj je 9 od desetih kuhinj beeeeeeeeeeeeeeeelih z ravnimi frontami in z rjavim pultom, visok sijaj, po možnosti s skritimi ročaji. In potem pride stranka, ki hoče oranžno ali masivno  kuhinjo, rabiš ene 5 sekund, da prideš k sebi zaradi "nenavadnih zahtev"  user posted image . Dve leti nazaj je bil "in" tik in wenge, zdaj se pa vse bolj povprašuje po steklenih kuhinjah in vijolični.


Glede barve kuhinje je tudi meni všeč rjav pult in svetle fronte visok sijaj (konkretno barva vanilije, pult pa v barvi oreha). Me pa zanima nekaj drugega.
Kaj bi mi priporočale za obloge v kuhinji. Sicer lepo izgledajo tudi lesene v isti barvi kot pult. Zanima me boolj za vzdrževanje - kakšne imate izkušnje oz. če katera ima lesene obloge in kako se obnesejo


MI imamo oblogo isto kot j een del omaric na otoku. Torej visoki sijaj. prej smo imeli isto les- kot en del omare, ampak mat, ap mi je zdaj ljubše, ker se lepše in hitreje spuca.

Sem pa jaz isto za laboratorij. Če samo pomislim ko čistim svojo kuhinjo, kolk se po omaricah pošprica, odtisi dlani, razsuje hrana, kapljica olja, ki steče po steklenici..... uf si ne predstavljam tega na opeki, na lesenih košaricah, kjer se vse zažre.... Zvese na omaricah pa mi sploh ne sedejo. Zato laboratorij- domačnost ne rabim gledat, temveč jestuser posted image

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: unikatna kuhinja po meri
7.1.2011 13:06:13   
pajkica2

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Eto sem dala eno slikico v album ... meni je kul, ker je tak domač občutek v njej ... kot da si v delavnici in ne laboratoriju ... samo že 4 leta razmišljam kaj bi s steno naredila pa še sedaj nisem do ideje prišla ...


Steno prebarvaj s pralno barvo (najbolje fasadno), lahko kontrastno ali v opečnatem odtenku (ali pa se igraš s kakšnim vzorcem, packami). Preko pa domflock premaz, vodoodporen.

Zanimiva kuhinja. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: unikatna kuhinja po meri
7.1.2011 13:13:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pajkica2


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Eto sem dala eno slikico v album ... meni je kul, ker je tak domač občutek v njej ... kot da si v delavnici in ne laboratoriju ... samo že 4 leta razmišljam kaj bi s steno naredila pa še sedaj nisem do ideje prišla ...


Steno prebarvaj s pralno barvo (najbolje fasadno), lahko kontrastno ali v opečnatem odtenku (ali pa se igraš s kakšnim vzorcem, packami). Preko pa domflock premaz, vodoodporen.

Zanimiva kuhinja. user posted image

Stena je pobeljena pa prelakirana parkrat z Domflokom, ki naj bi steno naredil pralno ... samo po 4ih letih je stena za štedilnikom katastrofa ... ploščice mi ne sedejo, tako da razmišljam o steklu ... prva ideja je bil pa inox ... samo kar cincam ...

(odgovor članu pajkica2)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: unikatna kuhinja po meri
7.1.2011 13:16:38   
blaža
otika, lušno ste uštimali. sem vidla, da maste iz ikee, obešalničke. tudi jaz sem jih namontirala, pa kuhinjo mam tudi iz Ikee.( je na blogu nekje spodaj)

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?