|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Klomifenke 2011
23.3.2011 15:14:07   
82tina
Včeraj je na žalost prišla user posted image , tako da v 1. krogu ni uspelo user posted image
Pojavil pa se je še en problem - prekratka lutealna faza - 9 dni user posted image

Ni kaj drugega kot upati, da bo vendarle enkrat uspelo ...

Lep sončen dan vsem.

(odgovor članu Zojatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Klomifenke 2011
23.3.2011 22:46:09   
Minčika28
Pozdravljene zopet po dolgem času!

Zojatisa ČESTITKE!!!!! user posted image user posted image user posted image Zdaj pa cca. 9 prečudovitih mesecev ti želim pa čimmanj nevšečnosti!

82tina žal mi je za user posted image . user posted image Že navijam za naslednji krog!

Jaz sem pa bila včeraj pri G. Je že bil 46. dan O pa od nikoder, prav tako me duha ne sluha o user posted image . Sem zdaj dobila dabroston. Že ima katera izkušnje z njim? Dobila sem navodila, da ga jemljem 12dni po 2 tableti na dan. Ravno včeraj sem se pogovarjala s kolegico in je rekla, da ona kar kmalu, ko ga je začela jest dobila user posted image (še pred 12im dnem) in je potem prenehala z jemanjem. Je to res tako al nastopi user posted image šele, ko prenehaš jest te tablete? user posted image Že vnaprej hvala za pomoč!

Aja pa moram še povedat, da sem dobila odgovor na prošnjo za povrnitev stroškov klomifena. 75% dobim povrnjeno. Vsaj nekaj je. Če ne druga bencin do Avstrije. user posted image

(odgovor članu 82tina)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Klomifenke 2011
24.3.2011 9:38:04   
Zojatisa
Hvala Minčika28
želim da čimprej zagledate te magične user posted image .
user posted image pa čim lepših 9 mesecev.
Nekaj me zanima ali je možno da bi ti dva testa pokazala plusek ubistvu pa nebi bila noseča.
Najbolj me je strah tega da se zdaj veselim in sm vsa presrečna ko bom šla na pregled pa mi naj slučajno reče da ni nič bi me kar kap.
lp punce in pogumno naprej

(odgovor članu Minčika28)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Klomifenke 2011
24.3.2011 10:43:06   
Zojatisa
Živjo punce nekaj me zanima če slučajno katera ve.
Ali lahko Klomifen tablete glede na to da so polne hormonov uplivajo na rezultat testa nosečnosti, da bi recimo pokazal plusek zarad eh hormonov in ne zarad nosečnosti. lp punce in uživajte v tem lepem vremenu

(odgovor članu Zojatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Klomifenke 2011
24.3.2011 21:22:20   
82tina
Hej!

Zojatisa - mislim, da je skoraj nemogoče, da bi se tako pozno po jemanju klomifen še obdržal v telesu (drugače je s stopko, ki ostane še nekje 14 dni).

Minčika28 - jaz sem že večkrat jedla dabroston, ampak vedno 10 dni po 2 tableti. Menstruacijo sem dobila 2 dni po prenehanju jemanja.

Veselo naprej user posted image


(odgovor članu Zojatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Klomifenke 2011
26.3.2011 12:29:41   
nitana
Pozdravljene,
Zojatisa čestitke za user posted image , in veselo do konca. Po moje se nimaš kaj za bat, če je pokazalo + je to to. Znakce že maš kakšne?
Mene pa zanima, tiste, ki ste reagirale na klomifen kdaj vas je začelo špikat? Že med jemanjem ali samo ob ovulaciji, sploh ne, ali kako? Jaz sem danes tretji dan po zadnjih 3 tabletah, pa še ne čutim, da bi se kaj dogajalo, tak da se spet bojim, da tudi na 3 tabl/dan ne bo reakcije. Sicer bom šla v pon ali torek na UZ, ampak vseeno bi se rada že zdaj pripravla, če bo spet razočaranje, ko bo reko da ni nič. Kak si že želim, da bi vsaj odreagirala, tudi če mi ne uspe takoj zagledat user posted image . Bomo videli kaj bo.

Lep vikend vam želim.

(odgovor članu 82tina)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Klomifenke 2011
27.3.2011 9:23:50   
Zojatisa
pozrdavček!
Nitana- najprej hvala in bomo videli čez dobrih 4 dni kako in kaj ko imam pregled, z mojimi znaki je tako prejšen teden je bil kar pester špikanje v jajčnikih potem takšen občutek kod da bi dobila tetkouser posted image , takrat me je bilo  kar strah it na wc ker sem za vsako mislila da bo priteklo kaj rdečega a na srečo ni bilo nič,potem občasnoo boleče brdavičke in občasna slabost aja pa ponoči obvezno vsaj 1x na wc.
Pri klomifenu je bilo pa pri meni takole.
Prvi Uz sem imela 4dan menze, potem so mi rekli da lahko začnem z njimi in sm jih pojedla potem sm pa imela čist rzlično še UZ potem na nekaj dni enkrat na 3 dni enkrat na teden odvisn, pa tudi ni najprej kazalo kaj obetavnega, taprvo so mi rekli da sploh ne reagiram potem sem jim rekla da mam dalši cikl ker jiz včasih tudi nimam po 3 mesece menze, in je potem reku da možno da je še prekmal in me naročil spet čez nekaj dni.
Čez nekaj dni sso rekli da dober reagiram in da mam folikl velik 17mm in da zdej imet odnose redn in dal so mi nasledn datuk kdaj prit na uz da vidjo če je prišlo do ovulacije
pridem naslednič spet folikl še vedno ni poču in je biv velik 24mm in je reku zdravnik da povsej verjetnosti je prazen in da tokrat ne bo nič celo v kartoteko je tako napisal, pa je reku za vsak slučaj še dajma en uz čez 3dni da vidmo, no in čez 3 dni je pokazal da folikla ni več in so mi potrdil da ovulacija je bila.
No in po vseh teh vzponih in padcih hočem povedati to da ne takoj obupat kaj ti bodo povedali kajti jz sem po vseh teh stvareh navsezadnje pa zagledala magičniuser posted image .
Tako da punce poguno naprej
držim pesti, vi pa za mene ko imam v petek prvi pregled in upam na vse najbolš.
lp

(odgovor članu nitana)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Klomifenke 2011
28.3.2011 17:30:18   
kristy23
hej, punce!
kako ste kaj? jaz se vam tud pridružujem. sem sama tud ta mesec jemala klomifen. sedaj pa je že 35. dan od zadnje user posted image . testa še nisem delala, ker me je strah ponovnega razočaranja. ne vem, kaj naj. al ga naj naredim al ne.
fajn se mejte

kristy

(odgovor članu mghope)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Klomifenke 2011
28.3.2011 18:16:02   
Zojatisa
tudi pri meni je bilo tako da nisem vedela ali naj naredim že test ali ne pa mi vendar ni dalo mira in sem ga vseeno naredila in ugledala user posted image .
Ker še vedno nisem bila 100% sem drugi dan ponovila še en test in je še enkrat pokazalo plusek v petek imam pregled. Tako da upam na najbolše .
lp

(odgovor članu kristy23)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Klomifenke 2011
28.3.2011 18:53:32   
vesper
kristy23 kako dolge pa imaš cikluse? če jih imaš na 28 dni potem je moje mnenje da ga kar naredi. Jaz držim pesti in ti res želim da ugledaš user posted image
Joj kako sem vesela za vsako ki ugleda plusek, sploh mi date upanje klomifenke, čim katera ugleda user posted image imam spet več upanja zase. Tudi mene čaka v prvi polovici aprila IUI s klomifenom.

(odgovor članu Zojatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Klomifenke 2011
28.3.2011 21:16:45   
kristy23
hej!
sem nardila test in je pokazal močen plusek. nisem mogla več zdržati. tak sem srečna.
držim pesti za vse, da bote čim prej srečne nosečke.



(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Klomifenke 2011
28.3.2011 21:37:03   
vesper
jej kristy23 suuuuuupeeeer user posted image user posted image user posted image user posted image
si mi vlila upanja zdaj za naprej. Želim ti čimlepšo in mirno user posted image

(odgovor članu kristy23)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Klomifenke 2011
28.3.2011 22:08:01   
kristy23
hvala!!!!!!!!
držim pesti, da boš čimprej zagledalauser posted image .
in že dolgo delata na user posted image z dragim?


(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Klomifenke 2011
29.3.2011 11:15:05   
nitana
Čestitke kristy!user posted image user posted image user posted image user posted image To pa je res spodbudna novička za vse nas. Kako pa si ti kaj čutila ovulacijo? Jaz sem danes 6.dan od zadnjih 3 tablet in še kr čakam da me kaj začne špikat.. Se bojim, da spet ni blo nič reakcije, ker razen groznih navalov vročine, ne čutim nobene spremembe.

Želim ti čimlepšo nosečnost, nam pa, da se ti kmalu pridružimo.user posted image

Lp

(odgovor članu kristy23)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Klomifenke 2011
29.3.2011 13:07:15   
82tina
kristy 23 iskrene čestitke za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Naj bo to obdobje čim lepše ...

Upam, da se ti kmalu pridružimo.

Glede špikanja - jaz jutri vzamem zadnjo tabletko, zdi se mi,
da me kr nekaj špika (prvi krog me ni nič, pa sem kljub temu
imela en folikel); bomo vidli v četrtek na UZ-ju.

Uživajte user posted image

(odgovor članu nitana)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Klomifenke 2011
29.3.2011 16:43:07   
vesper
kristy23 midva se mučiva že dobre tri leta ja. S tem, da sem pred dvema letoma ugledala user posted image , vendar se je končalo s SS. Sedaj aprila pa imava prvi IUI postopek, tako da se res zanašam na to, da končno ugledam user posted image

(odgovor članu 82tina)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Klomifenke 2011
29.3.2011 18:48:32   
kristy23
vesper, saj bo. držim pesti za vaju, da vama bo čimprej uspelo in bosta ugledala en velik PLUSEK. pa tudi za ostale držim pesti, da čimprej ugledate ta čarobni plusek. jaz ovulacije nisem neke občutla, razen blage bolečine v prsih pa v jajčnikih (pa to res blage). Nitana, pa te spremlja kaj z ultrazvokom tvoj ginekolog/inja? mene je spremljal na vsaki drugi dan.
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Klomifenke 2011
29.3.2011 19:23:30   
nitana
Ja mene je spremljal prejšnje cikle ko sem jemala po 1 tableto in po 2, pa obakrat sploh nisem odreagirala-ni blo vodilnega folikla. Zdaj pa sem jedla 3/dan pa bi mogla it danes, jutri na UZ, pa razmišljam, če sploh naj grem, ker tak po mojem spet nič ni, ker ne čutim kaj posebnega. Samo žalostna in razočarana bom spet šla od ginekologa. Nevem kaj naj naredim. Bom vidla, če bom zjutraj kaj bolj optimistična.user posted image

Lep večer

(odgovor članu kristy23)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Klomifenke 2011
29.3.2011 22:13:10   
vesper
kristy23 hvala user posted image

nitana saj bo ,nikar ne obupaj. Borimo se in borile se bomo do konca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nitana)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Klomifenke 2011
30.3.2011 10:43:37   
Zojatisa
kristy23 ČESTITAM in lepo nosečnost do konca želim ostali pa da čim prej ugledate user posted image .
Saj bo obupati se ne sme midva sva zagledala magični user posted image  po 10letih truda in to po naravni poti. oz s pomočjo klomifena.
V prvem krogu.
Tako da punce moje drage upanje umre zadnje.

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Klomifenke 2011
30.3.2011 22:12:45   
Minčika28
Kristy23 čestitke!!!!! user posted image user posted image user posted image Lepo in uspešno nosečnost ti želim.
Res dobiš upanje, ko prebereš takšne novice!

Imam eno vprašanje za vse, ki vam G delajo ultrazvoke, da preverijo O. Mogoče se bo nekaterim zdelo neumestno pa vseeno. user posted image Kaj vam to delajo vaginalni ultrazvok al se to da videti tudi preko trebuha?
G namreč ni rekla, meni se je pa BT dvignila drugi dan po pregledu. Vsakič ko grem h G sem manj zadovoljna z njim. Sploh nič konretnega ne pove, razen tega da mi ves čas ponavlja, da sem še mlada in da imam policistične ovarije!user posted image

(odgovor članu Zojatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Klomifenke 2011
31.3.2011 9:59:01   
Zojatisa
Minčika28- jz sem bila z mojim uz zelo zadovoljna vse mi je povedla kako in kaj sproti tako kot pač je bil enkrat bolše drugič slabše a na koncu smo prišli do tega da ovulacija je bila čez mesec pa ugotovim s tesom da sem noseča. Zelo lepo presenečenje,ki je najprej bilo kot šok nekaj časa sploh nisva dojela da je to res.
sicer sem jz hodila na UZ v Mb.
Dela ti vaginalni Uz.
Moj nasvet če ti govori saj si še mlada in to Takoj menjaj Ginekologa, kajti to je men prejšna ginekologinja govorila skoraj 7let in nič.
Svetovali so mi Trbovlje in res sem se prestavla tja in kapa dol takoj me je dal naprej na lapero histero in te preizkave in ugotovil da imam pregrrado.
Tako da ne čakaj, meni je reku da te mora ginekolog dati naprej takoj če 1leto ne rata zanositi.
Tako da ti svetujem menjaj G. no to je tk tvoja stvar ampak iz svojih izkušenj. Nama je uspel po 10letih.
Leta pa tečejo.
lep sončen pozdravček

(odgovor članu Minčika28)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Klomifenke 2011
31.3.2011 10:51:29   
nitana
Pozdravljene,
kot sem sumila, tudi ta cikel ne bo prišlo do O. Bla včeraj na UZ in ni blo nič, sicer je reko naj pridem spet drugi teden, ampak nebom šla, ker tak nebo nič drugače, tak kot noben cikel ni blo, je pa za mene zelo stresno it vedno z slabimi novicami od G.
Tak da sem včeraj začela pit kapsule mace in upam, da bo kaj prebudila moje jajčnike. Avgusta pa sem naročena v MB na prvi pregled. Moj ginekolog pa je zdaj dvigno roke. Včeraj je reko da me v MB najbrž prvo čaka laparo, mene pa zanima, če ni možno, da mi da za laparo napotnico že moj ginekolog, da bi se lahko kar naročila in bla mogoče že pred avgustom na vrsti. Ker tam mam takrat komaj prvi razgovor, kje bo šele termin ko mi bojo določli laparoskopijo. Do takrat pa si moram sama pomagat, čeprav več ne vem kako. Začela sem pazit, da se prehranjujem čimbolj po montignacu, pretiravat pa ne smem, ker sem že zdaj skoraj presuha. Ta cikel jem tudi kapsule matičnega mlečka, zdaj pa še maco. Se bom čisto zagiftalauser posted image Če ima katera kako idejo se toplo priporočam.
Lep sončen dan še naprej.

(odgovor članu Zojatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Klomifenke 2011
31.3.2011 15:25:01   
Zojatisa
nitana kaj če bi pa vseeno šla še drug teden na Uz, kajti tudi meni je prvo kazal da ne bo nič pa sem potem povedala dam mam različne cikle in da včasih po 3mesece nimam menstruacije,je pa ekel naj preidem nevem točno čez kok dni in takrat je bilo stanje čisto drugačno, folikel je bil in to velik 17mm tako da probaj vem kako je to ko dobiš same slabe informacije ampak jz na tvojem mestu bi vseeno šla.
No meni je tk daleč uspel da sm ceelo noseča a na začetku je kazal da kao sploh ne reagiram na klomifen.
lp

(odgovor članu nitana)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Klomifenke 2011
31.3.2011 18:13:41   
Minčika28
Zojatisa sem že jaz tudi večkrat pomislila na menjavo pa sem si potem, ko mi je klomifen predpisala premislila, ker je v postopku enako, da ti prve 3 kroge predpišejo klomifen brez ultrazvokov. A ti torej v Trbovlje hodiš? H komu pa? Sem že jaz tudi slišala, da kar veliko tja hodijo.
10 let sta se mučila? O jej, kako dolgo je to! user posted image Super, da vama je zdaj uspelo. user posted image Na kateri dan si pa potem imela ovulacijo? Če se ne motim vama je to v prvem krogu uspelo, a ne da?

Nitana tudi jaz se strinjam z Nitano. Če le imaš možnost pojdi, izgubit nimaš kaj, boš vsaj videla, če imaša mogoče kasnejše ovulacije!


< Sporočilo je popravil Minčika28 -- 31.3.2011 18:15:36 >

(odgovor članu Zojatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?