|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 20 21 [22]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo februarja 2011
28.2.2011 9:33:02   
Anonimen
lakaya, super, čestitke! user posted image

auser posted image

(odgovor članu Agnes27)
  Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: II pričakujemo februarja 2011
28.2.2011 12:25:11   
kejt2
Bravo vsem user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image
Res dober mesec. user posted image

Pathra tebi pa še en posebej velik user posted image user posted image user posted image Glede na to, da sem tudi sama dala to skozi, vem kako hudo je. Če kaj rabiš, se oglasi, pa magari preko zs.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: II pričakujemo februarja 2011
28.2.2011 19:38:54   
pathra
Hvala za lepe besede in user posted image . Zdej sem že boljše, samo komaj čakam da grem v nove boje. Sem pozitivno usmerjena naprej in sem prepričana, da nama bo uspelo kmalu. Kejt2.. se bom oglasila če bom potrebovala kakšen nasvet ali vzpodbudne besede.. hvalauser posted image

Za vse ki ste ogledale user posted image pa želim srečno nosečnost.

Se slišimo kaj v naslednjih temah, ko bom zopet pričakovalauser posted image user posted image

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: II pričakujemo februarja 2011
1.3.2011 9:56:01   
cebela2
daannn a se me še spomnite. . verjetno ne user posted image  na začetku meseca sem se oglasila pol pa nič več. . ker ni bilo časa

najprej čestitke vsem user posted image  srečno in prijetno nosečnost vam želim

jaz bi jo morala dobit cca 24.2. pa je še nimam. . test sem naredila v nedeljo in je bil negativen. . tako da je treba čakat kdaj se bo prikazala user posted image  

se vidimo v marcu user posted image

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: II pričakujemo februarja 2011
1.3.2011 16:34:57   
witch
asdf, anity, tedi, lakaya user posted image user posted image  user posted image čestitam vam in želim lepo user posted image in zdravega user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 530
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 20 21 [22]
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 20 21 [22]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?