|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: obsedenost z igricami
23.1.2011 12:11:29   
Shorty_
Zdravo,

mene bolj zanima zakaj se je to začelo tako iznenada, dejansko gre za zatekanje v virtualni svet. Če se prav spomnim je bila nosečnost za vaju povsem nepričakovana, ti brez službe, finančne težave si opisovala... jaz mislim, da je tvoj mož pobegnil v virtualni svet pred realnostjo. Pogovori se z njim z o tem kaj ga muči, ker mislim da jo to samo beg pred težvami, ko boš odkrila zakaj se umika in bosta realno težavo rešila bo tudi igranje igric ukinjeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: obsedenost z igricami
23.1.2011 12:47:29   
Anonimen
Shorty, tudi to je mogoče, precej, čeprav imam nekje v spominu (morda tudi narobe), da gospod že v osnovi ni iz biserne kolekcije in je tole zdaj samo še svetleč modni dodatek.

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: obsedenost z igricami
23.1.2011 12:52:56   
Pia*
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Pia*, grozna si. Jasno se vidi že na daleč user posted image .

Jasnovidnost je lepa reč, nadomešča marsikaj.



Vem obupna sem, rabim vsaj še 2 uri na dan da se v red spravimuser posted image .

Shorty RR lahko ti odgovorim kako je pri nas moj gledal na to. Ko mu je oče zbolel, se nekak priznam razno tašče si od naju nihče ni znal predstavljati kaj nas čaka. Vedela sva da sva na tem sama saj nima nobenega brata in sestre.Tašča izpita za avto nima, zdravstvo obcije, da bi ga rešilec vozil ne te rehabilitacije pa nima, že petronažno smo komaj dobili seveda proti doplačilu,ker v dopoldanskem času težko midva kaj urediva, tašča pa razno kolesa ne zna nič drugaga voziti.Živela sva dokaj daleč od njiju sama se vozim v službo,ki je 20km odaljena v eno smer, moj nekaj dela kot računalničar opravi doma v nasprotnem primeru ima pa 17km v eno smer podjetje. Prvi mesec sva bila izmučena, zvečer sva samo še padla v posteljo. Ko sva se preselila, blizu tašče in tasta pa sva videla, da je situacija veliko hujša kot sva midva mislila. Jaz sem pripomogla kar sem lahko, moj se pa nikakor ni sprijaznil, da je njegov oče lahko na ravni dojenčka. Računalniške igrice so bile njegova sprostitev bežanje od realnosti, tako kot so bile tašči knjige, meni pa kaj pa vem pogovori z mami,bratom. Takrat je prišlo tako daleč, da sva s taščo obe dobesedno izgubili živce nad njim. Prej ga nikakor nisem razumela kako je lahko tak do svojega očeta. No danes pa brez problema pomaga(tudi sam veliko preživi z njim) ga že skupaj previjeva, oblečeva, nahraniva, okopava, nama kar gre čeprav pa priznam tisti dve uri,ko si jih lahko utrgava si želiva vsak zase. Lahko izpadeva še večja čudaka ampak enostavno naja to nafila z energijo da lažje in z nasmeškom na obrazu preideva v naslednji dan. To rabiva in dokler bodo najini dnevi potekali tako ne bova nič spreminjala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: obsedenost z igricami
23.1.2011 12:55:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pia*

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Pia*, grozna si. Jasno se vidi že na daleč user posted image .

Jasnovidnost je lepa reč, nadomešča marsikaj.



Vem obupna sem, rabim vsaj še 2 uri na dan da se v red spravimuser posted image .


Napaka user posted image , ne vem, če kvalitetni odvisniki to priznajo na prvo žogo user posted image .

(odgovor članu Pia*)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: obsedenost z igricami
23.1.2011 13:05:50   
betty.ford
maktub, posvetuj se s kakšno bolj strokovno osebo. povprašaj za pomoč v bližini vašega kraja.
RR ti verjetno ne bo dal rešitve.

je pa res, da se bosta tukaj morala "zdraviti" oba,...
in pa pazi nase, da ne zapadeš v kakšno depresijo, ker ni lahko z vsemi hormoni, ki ti jih pošilja nosečnost!



recesija je tudi na čustvenem področju ne samo v gospodarstvu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: obsedenost z igricami
23.1.2011 13:50:25   
ajsek
IZVIRNO SPOROČILO: Pia*

Otrok še nimava, nisem noseča, ko bova imela bomo družina in bova dneve planirala drugače.



Sicer se ne mislim spuščat v psihološke profile tebe in cele tvoje družine, ampak tole te utegne v prihodnosti še zelo tepst. Nikoli se ni pametno zanašat na to, da boš nekaj poštimal, ko boš otroke že imel.

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: obsedenost z igricami
23.1.2011 17:10:44   
Pia*
IZVIRNO SPOROČILO: ajsek

IZVIRNO SPOROČILO: Pia*

Otrok še nimava, nisem noseča, ko bova imela bomo družina in bova dneve planirala drugače.



Sicer se ne mislim spuščat v psihološke profile tebe in cele tvoje družine, ampak tole te utegne v prihodnosti še zelo tepst. Nikoli se ni pametno zanašat na to, da boš nekaj poštimal, ko boš otroke že imel.



Joj kako se nekateri vjamete v vsak besedico.
Trenutno je najin tempo življenja tak, da nama to odgovarja,če sva zato čudna, lej ni to več moj problem ampak vašuser posted image

Pa da takoj razčistimo še tole kaj utegne mene v prihodnosti tepsti. Verjemi, da tako zelo neumna nisem, da bom dovolila mojemu igrati igrice sama pa se bom ukvarjala z otroci. Ne,ne to pri nas ne pride v poštev. Otroka bova naredila oba tako, da bova oba skrbela zanj in se z njim ukvarjala. V kolikor bi prišla z mojim v konflikt in bi se stanje zasukalo tako kot sej je avtorici bi se jasno pogovorila z njim, če se situacija ne bi izboljšala v roku 1-ga tedna, poberem stvari in grem. Brez kakršnega koli jamranja na RR!!! Sama sem finančno zelo dobro priskrbljena, poleg tega pa sem tip ženske po kateri noben moški ne bo hodil in jo imel za norca. Še vedno pravim raje sama kot v slabi zvezi. Ampak za enkrat sem s partnerjem zadovoljna.

Tako, da mogoče sem se napačno izrazila, ko bom zanosila se bodo tiste najine 2 ure, ki jih imava v povprečju 2-3x na teden zase spremenile.




(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: obsedenost z igricami
23.1.2011 17:11:09   
BellaB
Hm, bi se strinjala s sok terapijo. Ce ne zaleze nobena prosnja, noben pogovor, nobena pripomba pac mora clovek iti v radikalne prijeme. Torej... imas kam iti? K starsem? K prijateljem? Spokaj otroka, najpotrebnejse stvari in odidi nekaj casa od doma. Prve dva dni verjetno nit ne bo opazil, da te ni, potem pa naenkrat ne bo vec dobil skuhanega kosila pa opranih gat in mogoce bo pogruntal tudi, da je nekam sam. Takrat nastopi s tem... al jaz in oba otroka al pa igrice in mu daj rok dva meseca da se izkaze na popravnem izpitu. Drugace gres po svoje. vem da bo tezko, ampak... a ti ni tudi zdaj tezko, ko si prozorna?

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: obsedenost z igricami
23.1.2011 17:17:19   
ajsek
Pia*, saj ti nič nočem. Ampak tvoja izjava, da se bo to spremenilo, ko bodo enkrat otroci, se mi zdi pa res hudo optimistična, sploh ker si napisala, da so te igrice možev način sproščanja ob dejstvu, da imate ogromno dela in težav s tastom.
Štekam, res. Ampak, ko bodo otroci, bo dela in težav samo še več.

Zato sem (čisto dobronamerno) napisala, da ni najbolj pametno na besedo verjet, da bo zaradi otrok kaj drugače. Dajta raje že prej to uredit.

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: obsedenost z igricami
23.1.2011 18:21:00   
Pia*
ajsek nisem hotela da bi sedaj izpadlo kot, da te napadam, ker te ne, ampak sedaj mu zaupam vrjamem, da bova lahko takrat svoj prosti čas porabila za otroke, v kolikor on ne bo imel enakih interesov kot jaz grem brez kakršnih koli prošenj in upanja.
Imaš pa prav ne jaz ne on ne veva kako bo takrat. Si mi pa dala malo misliti in začenm že danes s tem pogovoromuser posted image

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: obsedenost z igricami
23.1.2011 18:44:29   
zofka15
Dobro vem kako je tole.On vsaj igra 7 ur skupaj.Jaz sem igrala cel dan po malem še ponoči sem nastavila budilko,da me zbudi in pospravim kmetijo na FB.Ne igram več tri mesece nič,ker sem spoznala,da to tako ne gre več.

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: obsedenost z igricami
23.1.2011 18:53:37   
Colt
Zofka...kako pa ti je to uspevalo? Mislim...kdo je hodil v službo oz kako si se preživljala?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu zofka15)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: obsedenost z igricami
23.1.2011 19:14:13   
BellaB
Sam tale je res hard... ponoc si budilko navijat pa Farmo spilat user posted image . No dobro, saj te FB igrice so simpaticne, jaz igram PS, ampak... vsega skup traja kake pol ure, da zvau zrihtas, obisces frende in ji kupis kako rec, to je to :) Kaj vec ne vem kaj bi se dalo delat tam...

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: obsedenost z igricami
23.1.2011 22:06:36   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: bomboncek1

Pravzaprav se ne skrivam za pogojnikom. Kot sem prej povedala imam izkušnjo v bivši zvezi z zasvojenostjo in vem skozi kaj gre maktub.


Nisi odgovarjala maktub ampak uporabnici Pia. Povsem konkretno njej in o njeni situaciji.  Tako pozabljivi in povrsni pa menda nismo...

Izkušnje pa naredijo človeka bolj pozornega in z več intuicije v prepoznavanju tovrstnih problemov.

Tvoja intuicija je zgolj tvoj strah. Tebe tvoja izkusnja hromi. Hromi te strah, ki izhaja iz izkusnje. Utisas ga pa tako, da projiciras.

Še posebej, če greš skozi zapleteno izkušnjo, skozi katero sem šla jaz. Z glavo skozi zid. In veš, v tvojih besedah prepoznam obrambo, zanikanje in jezo. Tudi sama sem bila na začetku taka, ko se je od nekod pojavilo ogledalo, v katero sem se morala zazreti in ni se mi izmaknilo dokler si nisem priznala, da je pri hiši pač problem.


Jaz sem tebi zgolj sidrisce za tvojo projekcijo. In s tem nimam tezav - niti sem jezna, niti me razburis, ceravno mi vse to pripisujes, ker se zavedam, da sem zgolj sredstvo projekcije. Z druge strani me pa preseneca tvoje stalisce o zaopleteni izkusnji kot, da drugi ne bili "delezni" in "preziveli" zapletenih izkusenj. Ti in edino ti si merilo zapletenih izkusenj in edino tebi jih je dano doziveti... skoda, da to ni res... mnogim bi veliko bilo prihranjeno.

Zaradi tvoje reakcije pogojno (da, ker te ne poznam) predvidevam, da vsa ta jeza, zanikanje in obramba izhaja iz nečesa, kar si pač ne priznaš. In tudi če temu ni tako, si reagirala najslabše, kar se reagirat da - poteptala si moje strogo mnenje in igranje igric, obsedenost, poimenovala s "hobijem".


Nobena uporabnica ni maloumna, da jo je treba vzgajati, niti sva medva zakonca, ki morata enotno nastopat pred otrokom.  Vsaka stvar je lahko hobi, lahko pa zasvojenost. Tudi pretiran trud ne biti zasvojen z nicemer je zasvojenost. In v primeru uporabnice Pie, je igrica zaenkrat in sedaj hobi.
Poteptati tvoje strogo mnenje... se ti ne zdi, da mocno pretiravas. Tvoje strogo mnenje bo... odprlo nova obzorja in resila zasvojence z igricami...
 
To je najslabše, kar lahko oseba, ki ima doma odvisnika, sliši. Zakaj? Ker iz hobija izhaja ta človek, ki ure in ure zabije za računalniško igrico, nedolžen ubogi moški, ki ga ženska ne pusti da opravlja svoj neškodljiv hobi.


Nisem sigurna ali projiciras ali podtikas. Ni govora o maktub, konkretno si odgovarjala Pii. Vem da si cel post zgradila na tem, da je bilo govora o maktub, ampak bodi postena pa ce se ne spomnis, preveri, da si ogovarjala konkretno Pii. Resnicno ne vem zakaj skusas zavajati.

Lepo, res lepo uslugo ji delaš. Tudi sama sem imela take ljudi okoli, kasneje sem spoznala, da so sami enaki slabiči, kot je bil moj bivši in da so od njegove odvisnosti sami imeli določene koristi. V razmaku tolikih let, odkar nisva več skupaj, se je vse to pokazalo le še v bolj svetli luči in na dan so prihajale podrobnosti, ki so samo potrdile to, kar sem rekla. Slabiči so. Sama sem se tega bala, da bom tudi jaz slabič, zato sem vztrajala, popuščala, gledala stran, nežno prigovarjala, nato zatežila, nato konkretno zatežila, nato postavila pogoje, se borila, da gremo na normalno življenje, ko je bilo samo še vprašanje moje osebne integritete potem, ko je bilo moje zdravje, živci in seveda samozavest že čisto na psu, pa sem odšla. Kjer ni posluha, težave ne izginejo. Pri obsedenosti z igricami je enako kot z alkoholom, drogo - odvisnost je.


To je tvoja izkusnja. Tvoj strah in tvoja projekcija. Kozarec vina se ne naredi alkoholika. Ce nekdo popije kozarec vina je lahko popolnoma "normalna" osebnost, lahko pa ta kozarec vina vodi tudi k zasvojenosti. Vendar obstajajo meje, ki locijo rabo od zlorabe. Primer maktub je povsem drugacen od primera Pie in res, da lahko Piin primer vodi k situaciji, ki jo ima maktub, vendar to ni nujno. Ni ga kazalca, ki bi zanesljivo vnaprej dolocal kaj se bo kako koncalo. Po tvoji logiki bi bilo treba ukiniti zdravila, ker jih nekateri zlorabljajo.


Maktub pa razumem, vendar jo že dlje časa spremljam in vidim, da se težave samo stopnjujejo.


Vsi razumemo maktub, vendar tu ni bilo govora o maktub temvec o Pii.

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 23.1.2011 22:08:24 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu bomboncek1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: obsedenost z igricami
24.1.2011 10:17:29   
kalbo
Call of Duty je igrica, ki te z lahkoto potegne vase, če gre pa še za virtualno igro pa sploh, zato jest tega raje nimam inštaliranega. Vsake tolko inštaliram, se nastreljam in pol vržem dol. Sam kdo za vraga pa je meni moja žena, da mi bo izkapljala elektriko, ki jo s skupnimi močmi plačujeva in izklapljala internet, ki ga prav tako skupaj plačujeva. Ta pristop ni pravilen in ga ne zagovarjam. Je pa v tem primeru res treba neki naredit, ker to je odvisnost.
Mehiška nadaljevanka recimo je pa zame enaka popolna izguba časa, kot kokanje nasprotnikov v igrici.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: obsedenost z igricami
24.1.2011 15:38:55   
manna
maktub, imaš dva problema. Prvi problem je tvoj odnos z možem. Ta je verjetno že nekaj časa načet, vsaj tako kaže. Drugi problem je njegova obsedenost z igrico. Ta je po mojem mnenju samo trenutna, ker te igrice so resnično take, da človeka popolnoma potegnejo vase in ko se bo enkrat "naigral" te neumne igrice, ga bo minilo. Potem bo najbrž en čas mir (nakar ga bo verejtno spet prijelo za kakšno drugo podobno igrico). Zato pa pravim, da je tvoj prvi problem bolj tvoj odnos z možem. Torej, ni rešitev to, da mu igrico prepoveš in znoriš vsakič ko jo igra, pač pa da se pogovorita, najdeta čas tudi zase, skratka rešujeta odnos. Vsak od vaju naj ima tudi čas zase, in če on ta svoj čas pač porabi za igranje neumne igrice, moraš to spoštovati. Če se normalno zmenita, jo lahko tudi vsak dan igra, samo bo imel pri tem eno normalno zmerno mejo. (Absolutno grozljivo se mi zdi, da ob igranju tudi kadi, saj verjetno niti ne ve, koliko cigaret pokadi - prostor je verjetno zakajen za crknit?!)

Drugače pa - ja, tudi meni se zdi pri mojem dragem v.d.možeku naravnost grozljivo, da lahko pri 31 letih in družini igra takšno neumno igrico, ampak sem sprejela to (tako kot je na primer on sprejel, da moram jaz v šoping čeprav imam polno omaro cunj). Vendar sva postavila zelo stroge dogovore glede tega; njegovo igranje ni nikoli hrupno (slušalke), traja največ kakšni dve urci, morda tri, če imam jaz tudi kaj drugega za počet. Niti slučajno pa nima ta igrica prednosti pred ostalimi stvarmi, igra jo v bistvu kadar res nima kaj delat. Kajenje pa itak sodi samo na balkon. Amen.



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: obsedenost z igricami
24.1.2011 15:44:07   
Colt
Hm...morda en tak hiter medklic...za vse ki imate problem z COF, predlagam vpis v PPRS SV, tam se lahko do sitega nastreljaš pa še plačan si za to user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: obsedenost z igricami
24.1.2011 15:47:11   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Hm...morda en tak hiter medklic...za vse ki imate problem z COF, predlagam vpis v PPRS SV, tam se lahko do sitega nastreljaš pa še plačan si za to user posted image user posted image


Nic ne razmisljas... a v SV sedis v fotelju dokler streljas?
Poznam fantka, ki je pri 5-ih letih vprasal gospo, ki ga je imela v varstvu - Jozica koliko zivljenj imas ti? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: obsedenost z igricami
24.1.2011 16:07:48   
Colt
Frodica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mah, mi pri rezervistih niti slučajno ne sedimo v naslonjačih ko se ''bumbum'' med sabo he he (no, saj se med sabo ponavadi ne, tarče potegnejo kratko)...Največkrat smo (okej, vsaj jaz) lačni, utrujeni, dostikrat prezebli in naveličani vsega. Vonja smodnika pa se tudi počasi naveličaš user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: obsedenost z igricami
24.1.2011 17:08:12   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Frodica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mah, mi pri rezervistih niti slučajno ne sedimo v naslonjačih ko se ''bumbum'' med sabo he he (no, saj se med sabo ponavadi ne, tarče potegnejo kratko)...Največkrat smo (okej, vsaj jaz) lačni, utrujeni, dostikrat prezebli in naveličani vsega. Vonja smodnika pa se tudi počasi naveličaš user posted image user posted image


No, vidis tudi sam kam pes taco moli ... user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: obsedenost z igricami
24.1.2011 17:32:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Poznam fantka, ki je pri 5-ih letih vprasal gospo, ki ga je imela v varstvu - Jozica koliko zivljenj imas ti? user posted image user posted image user posted image


Kruta user posted image user posted image .

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: obsedenost z igricami
24.1.2011 18:07:44   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Shorty, tudi to je mogoče, precej, čeprav imam nekje v spominu (morda tudi narobe), da gospod že v osnovi ni iz biserne kolekcije in je tole zdaj samo še svetleč modni dodatek.
možno jauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: obsedenost z igricami
24.1.2011 18:21:29   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
No, vidis tudi sam kam pes taco moli ... user posted image

Oja..vem vem user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: obsedenost z igricami
25.1.2011 10:52:26   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

In v primeru uporabnice Pie, je igrica zaenkrat in sedaj hobi.



Na podlagi česa pa to lahko trdiš? Kolikor jaz vem, je najjasnejši pokazatelj, ali je človek zasvojen ali ne, ta, da poskuša z nečim prenehat in ne more. Nato pa to počne na skrivaj, sledijo laži, občutki krivde, itd. Nikjer nisem prebrala, da je od Pie partner že poskušal nehat in mu je brez problema tut uspelo...



_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: obsedenost z igricami
25.1.2011 10:54:30   
tassika
nimam časa vsega brat, zato bom odgovrila samo avtorici.
Sem imela in še imam enak problem. Vleče se že od leta 2008. Najprej je bilo rečeno, da bo nehal, ko pride dojenček, pa ni, potem je rekel, da bo nehal, ko se bom jaz z njim ukvarjala, pa sem mu gladko povedala, da se tega ne grem in ko sem 1t nazaj dokončno znorela in povedala svoje in skoraj postavila ultimat s tem, da če se bova mogli res odselit, da bo ugotovila kaj dela, sem dobila odgovor, da bo zdaj nehal igrat. Samo dokler ne vidim, ne bom verjela.

Mi je šlo pa na živce tudi zato, ker sem cel dan v službi za rač, in ko sem zvečer hotel 5min miru, sem samo poslušala tipkovnico in to je bilo tako sitno in utrujajoče, da je groza.

Nekega hudega recepta nimam, mogel se bo sam odločit, samo ne nasedaj besedam kot bom nehal, ko pride dojenček,... nikoli se ne neha, ker baje se vedno nekaj novega dogaja v teh igricah in je zanimivo,... Saj pravim jaz se trudim od leta 2008 in sedaj se mogoče malo kaže napredek.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?