|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: ležalnik, kenguru- oboje peg perego in bu... 22.1.2011 16:12:47
|
|
|
|
kajajaka
|
- ležalnik sem imela in mi je kar precej prav prišel. - kenguruja sem imela, pa sem ga le enkrat uporabila , se mi ni zdel praktičen. - buggy board si bom pa ob drugem otroku omislila, ker je mala tudi čisto navdušena (ga je videla pri kolegici). Mislim, da so nekateri prilagodljivi na vse vozičke, če boš ra Peg Peregovega kupila, pa itak mora pasati na Plikota.
|
|
|
|
|
RE: ležalnik, kenguru- oboje peg perego in bu... 24.1.2011 10:51:58
|
|
|
|
kristinaj
|
naša sta bila razlike leto in pol in sem ji kupila buggy pod... dodatni stolček in se je super odneslo, ne vem kako je z buggy podom, naša je bila takrat mala in verjamem, da pri letu in pol ne bi stala, vaša je pa že velika in se bo buggy pod verjetno dobro obnesel.... ležalnik sem imela, en star 10 let, je še nečakinja ležala v njem in mi je prav prišel, kengurujček mi je pa mimo... otroci itak zaspijo ko greš na sprehod in je bolj komot jim v vozičku...
_____________________________
polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....
|
|
|
|
|
RE: ležalnik, kenguru- oboje peg perego in bu... 24.1.2011 11:56:27
|
|
|
|
vesna_b
|
ležalnik smo imeli, tistega do 18 kg in se še sedaj natika v njem in si prižiga vibro pod ritko kengurujčka sem imela, uporabljala sem ga parkrat, npr je deževalo, pa smo šle na sprehod z dežnikom. ni bil nepogrešljiv, mi je pa parkrat fajn prišel. tamala je pa not itak uživala, ker je vse videla. sam nisem pa mela peg peregotovega. tommy al neki tazga buggy board pa ne poznam oz smo v fazi odločanja, ali kupimo ali ne, ker bo tamala stara ravno 3 leta, ko rodim
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiBosi koraki za zdrav razvoj?Ali je za malčka bolje hoditi bos, nositi bosonogo obutev ali klasične čevlje? Strokovnjaki poudarjajo, da način hoje po...
Zadnje s foruma
POSVOJITEVagnesAli bi posvojili otroka?Ne. (
16%)

Ne vem, se ne morem odločiti. (
12%)

Da, ampak se moj partner/partnerica ne strinja. (
4%)

Da, če bi bilo dolgoletno zdravljenje neplodnosti neuspešno. (
60%)

Da, v prihodnosti nameravam posvojiti otorka. (
7%)

Da, to sem že storil/storila. (
1%)
Število vseh glasov: 399Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!