|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborčanke 18. del
17.2.2011 20:51:31   
bambixxx
nič, grem pod vroči tuš, da si sprostim mišice malo

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Mariborčanke 18. del
17.2.2011 21:00:47   
botrca
Bambixxx hvala user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Mariborčanke 18. del
17.2.2011 21:17:47   
elevitka
Still nobody ????

no pol pa grem dol ....

night!

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Mariborčanke 18. del
17.2.2011 21:39:53   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Bambixxx hvala user posted image


ni za kaj user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Mariborčanke 18. del
17.2.2011 21:42:34   
bambixxx
botrca danes sva pa sami.
kaj so kake nadaljevanke po tv, da ni nobene tu?

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Mariborčanke 18. del
17.2.2011 21:49:15   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

botrca danes sva pa sami.
kaj so kake nadaljevanke po tv, da ni nobene tu?


zgleda...en film je na pop...nič posebnega...drugače pa nimam pojma kaj je na tv, ker niti ne gledam...je pasal tuš?user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Mariborčanke 18. del
17.2.2011 21:52:14   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

botrca danes sva pa sami.
kaj so kake nadaljevanke po tv, da ni nobene tu?


zgleda...en film je na pop...nič posebnega...drugače pa nimam pojma kaj je na tv, ker niti ne gledam...je pasal tuš?user posted image



jaz ne pridem do tv-ja, dragi gleda košarko.
tuš bomba user posted image . zaj pa fehtam še eno masažico, če se me bo usmilil.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Mariborčanke 18. del
17.2.2011 21:53:29   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

zaj pa fehtam še eno masažico, če se me bo usmilil.


user posted image user posted image user posted image ...pred tv se postavi pa da vidiš kak hitro bo reagiral user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Mariborčanke 18. del
17.2.2011 21:55:56   
botrca
Grem eno igro igrat...mogoče pridem še kaj...user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Mariborčanke 18. del
17.2.2011 21:57:37   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

zaj pa fehtam še eno masažico, če se me bo usmilil.


user posted image user posted image user posted image ...pred tv se postavi pa da vidiš kak hitro bo reagiral user posted image


si hecna? me vun skoz okno zabriše! user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Mariborčanke 18. del
17.2.2011 21:58:57   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Grem eno igro igrat...mogoče pridem še kaj...user posted image


lepo igraj, pa zmagaj po možnosti, razen, če z Janom igraš, pol naj on zmaga user posted image .
jaz pa grem počasi, ker komaj sedim še tu.

nočka, pa se vidimo jutri!

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Mariborčanke 18. del
17.2.2011 22:17:54   
Arwenko
Jaz ne dajem jajce ven iz avta, bom prišla samo z otrokom v naročju user posted image

Pa res ni nobene ne....midva z mojim sma pa ravno uspela vse 4 pese skopat. Pred tem sma se pa tak spičla ne. Kao je užaljen kak se do njegovih obnašam,mislim pa jim je sam povedal, damora tamala it med pol osmo in osmo spat. Res pa je, da sva midva imelakomaj ob 6.30 večerjo oziroma pozno kosilo in sva ravno pojedla, ko sta prišla ob 7.15. In valda sem jaz ene 15 do 8 rekla, da zdaj pa se mora it počasi mala rihtat pa spat in tak sem tudi naredila, sem jo šla umit in dat v pidžamo, pol sma pa še prišli pokazat v pidžami in rečt lahko noč in sem jo dala v posteljo. In pol se prepira z mano, da kao sem bila živčna in da sem hotla da grejo čim prej. Ja,haloooo, valda sem hotla da čim prej grejo, ful stvari za naredit,pa malo mira met zvečer, a je to tak preveč pričakovano, da pričakujem, da se folk ob 20h spakira domov user posted image

Evo, sem se spihala...user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Mariborčanke 18. del
17.2.2011 22:25:12   
ly117
Čer! user posted image

_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Mariborčanke 18. del
17.2.2011 22:38:36   
botrca
Bambixxx sama sem igrala...Jan spi že skoraj 2h...ja zmagala pa sem user posted image .

Arwenko jaz bi naredila enako...saj je moj otrok in če ima neki red potem ni nič narobe to kar si šla narest. Če pa oni ne vedo, da morajo domov pol pa žal...user posted image .

Ly117 čer user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Mariborčanke 18. del
17.2.2011 22:39:08   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

si hecna? me vun skoz okno zabriše! user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Mariborčanke 18. del
17.2.2011 22:39:42   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

nočka, pa se vidimo jutri!


nočka user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Mariborčanke 18. del
17.2.2011 22:47:42   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Bambixxx sama sem igrala...Jan spi že skoraj 2h...ja zmagala pa sem user posted image .

Arwenko jaz bi naredila enako...saj je moj otrok in če ima neki red potem ni nič narobe to kar si šla narest. Če pa oni ne vedo, da morajo domov pol pa žal...user posted image .

Ly117 čer user posted image



botrca...saj ni bil problem v obisku, je vsaj navzven pokazal razumevanje za to, da hočem res in da mora spat, problem je bil v možu, ki je bil užaljen, češ da sem jih pregnala.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Mariborčanke 18. del
17.2.2011 22:55:03   
arabela*
čeruser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Mariborčanke 18. del
17.2.2011 22:57:28   
ly117
Grem jaz user posted image , še prej pa mojega zbudit. user posted image

Nočko.

_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Mariborčanke 18. del
17.2.2011 23:01:40   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

.Arwenko jaz bi naredila enako...saj je moj otrok in če ima neki red potem ni nič narobe to kar si šla narest. Če pa oni ne vedo, da morajo domov pol pa žal...user posted image .



podpisuser posted image ..če se sami ne zrajtajo....mislim ej

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Mariborčanke 18. del
17.2.2011 23:03:49   
arabela*
Dan minil ...prehitro.....

Zjutraj dala mičkene v varstvo, moj bil doma.....malo pospravila in se načvekala...popoldne sva šla po avto v Mursko....in je že bil večer.user posted image

Jutrei me ne bo na kofe.....moj gre delat, A itak ne sme ven...tak da..naslednjičuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Mariborčanke 18. del
17.2.2011 23:05:38   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko
Ja,haloooo, valda sem hotla da čim prej grejo, ful stvari za naredit,pa malo mira met zvečer, a je to tak preveč pričakovano, da pričakujem, da se folk ob 20h spakira domov user posted image



moj bi ziher sam rekel, da grejo otroci počasi spat...user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Mariborčanke 18. del
17.2.2011 23:17:50   
arabela*
zatišje....user posted image user posted image

grem ajčibajči, ker že komaj gledamuser posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 6:52:49   
rina22
Jutro

Mene danes ne bo na kavo, ker sem preveč slabe volje in nočem še vas zamorit user posted image

Včeraj smo meli sestanek sostanovalci v tej naši ljubi hiši. Pa sma se z mojim pol tak skregala, da sploh cel večer, pa danes zjutraj nisva niti besedice pipnila user posted image Vsega mam že poln kufer user posted image Komaj čakam, da se preselimo nekam, kjer bomo sami in bomo meli MIRuser posted image Kar slabo mi je, ko pomislim na dotične ljudi tu user posted image user posted image user posted image Pol pa še moj ves pameten user posted image Brezveze...

arwenko, čisto prav si naredla. Kje so pa vidli, da se pride na obisk tak pozno, ko maš malega otročka, ki še ga praktično navajaš na neko rutino? Glede tvojega pa te čisto razumem - moj je isti. In pol se midva skregava zaradi drugih (večinoma). Ojej.. Zate user posted image user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 8:51:44   
botrca
Jutrouser posted image

rina22 daj ne sračkaj ga...pridi na kavo, sprosti se boš videla da ti bo lažje v družbi. Pa rada bi te končno spoznala user posted image .


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?