
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
......toliko da veste da sem še vedno prisotn... 10.8.2005 15:20:43
|
|
|
|
lena76
|
Hali halo, malce se spet oglašam da boste vedele, da sem še vedno z vami in vas prebiram, podpiram, sočustvujem, smejim, jočem....... nekako so za mano dnevi, ko mi pač ni bilo do tega da kaj napišem ali pa odgovorim, mislim da večina od vas ve kako to izgleda..... ampak neglede na to vsak dan je nov dan, poln upanja in optimizma.......in z dvignjeno glavo gremo naprej....:bravo::bravo::bravo::bravo:za vse nas, ki vztrajamo in se ne damo in pa :bravo::bravo::bravo: tudi za vse ostale, ki so srečke :nosecka:! pa pa Lena :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiOvulacija in oploditevOvulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Zadnje s foruma
Napoved spola?qloqAli vrjamete v kitajski kolendar za napoved spola ali bo vaš otrok fantek ali punčka ta starodavni kitajski kolendar naj bi napovedal spol vašega otroka glede na starost mesec spočetja?Da (
45%)

Ne (
44%)

Nevem (
11%)
Število vseh glasov: 100Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!