|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: risanke v vrtcu - drugič
28.3.2011 18:48:12   
ZARA
TomCat & Jerry sta pa res fajna. Zara jih ima zelo rada. Pravzaprav jih veliko gleda. Kaj pa krvoločne pravljice ala Rdeča kapica te pa nič ne motijo?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: risanke v vrtcu - drugič
28.3.2011 18:59:29   
Anonimen
Gledajo, samo ne vem, kako pogosto. Zjutraj, ko otroka pripelješ, in popoldne, ko ga prideš iskat nikoli. Tako da najbrž enkrat vmes, kadar jo. Lahko prinesejo tudi svojo, samo ne vem, kakšen je točno sistem. Očitno ne dovolj zanimiv, da nič ne vem o pripravah user posted image .

Meni je čisto kul, da jo gledajo. Doma nimam tv-ja in mi je ok, da otrok gleda risanke drugje. Pravzaprav risanko še jaz rada pogledam user posted image , če se lahko kje uvalim.

(odgovor članu moteco)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: risanke v vrtcu - drugič
28.3.2011 19:03:08   
ZARA
Pozabila napisat... Rdečo Kapico pa Volka in 7 kozlov tudi poslušamo. Pa siroto Jerico tudi ... in tako...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: risanke v vrtcu - drugič
29.3.2011 21:27:47   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

zjutraj malo pred pol osmo uro pripeljete otroka v vrtec in otroci (starejša skupina), ki so že tam, sedijo pred televizijo in gledajo risanko Tom in Jerry. Kako bi vam bilo?



Bilo bi tako, da bi eksplodiiiiiiiiiiirala in seveda zahtevala vsa pojasnila od vzgojiteljice, vodje, ravnateljice.

Pa kje še obstajajo takšni vrtci??????????????????????????????


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: risanke v vrtcu - drugič
1.4.2011 12:11:27   
Pilar
O kristus.....v vrtcu ne smejo gldat risank, ne smejo biti za računalnikom, morajo biti ustvarjalni, vsak dan na zrak....ja pa kaj še....a doma nikoli ne dovolite tega, imate vsi vse izklopljeno....še nikoli prižgale otrokom računalnika odkar so rojeni....kako je meni vse to kretenistično, sami prfekt starši...pa v vrtcu morajo jesti zdravo hrano, pa imajo slabe jedilnike...ja doma je vse bio....da ne bi kdo verjel....

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: risanke v vrtcu - drugič
13.4.2011 12:42:51   
kalbo
O jezuskristusbohnebeški. Pri vsem tem tempu v lajfu se mate ve čas ubadat s tem, a otroc gledajo risanke v vrtcu al ne. Meni je za to čisto popolnoma vseeno. Me bolj zmoti bio kefir, ki zasmrdi na pet metrov, ko ga odpreš, na jedilniku recimo, al pa lahki jogurt. Tam se mi pa kocine pokonc postavijo.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: risanke v vrtcu - drugič
13.4.2011 23:06:28   
krtačka
ma kalbo, bananin bio kefir je pa ja doberuser posted image v petek sm šla po otroka ob 12ih in ga je sin dobil za domov. Sva ga po poti oba pilauser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: risanke v vrtcu - drugič
9.6.2011 0:19:09   
trobentica123
Moje mnenje je, da tv ne sodi v vrtec!!!!
Tudi pri nas se je to dogajalo in verjemite, da smo zaropotale!!
Veliko otrok je takih, ki popoldneve presedijo pred tv - je res to potrbno še v vrtcu?! Otrok otopi, se ne druži....dajte no, tega ne dovolit!!!

(odgovor članu moteco)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: risanke v vrtcu - drugič
3.7.2011 8:49:04   
črticaa
jaz osebno sem proti, v vrtec ga dam zato da se igra z sovrstniki, nauči deliti, govoriti in sobivati z vrstniki
risanke že doma preveč gleda,...umes ko kuham ali obešam obleke,..iz preprostega razloga-da je MIR in lahko kaj naredim
ampak potem se pa pri nas risanke ugasne in je na vrsti igra in sprehodi,...

risanke niso primerne za v vrtec in niti ne za v podaljšano bivanje v prvi dekadi

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: risanke v vrtcu - drugič
3.7.2011 13:30:00   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: trobentica123

Moje mnenje je, da tv ne sodi v vrtec!!!!
Tudi pri nas se je to dogajalo in verjemite, da smo zaropotale!!
Veliko otrok je takih, ki popoldneve presedijo pred tv - je res to potrbno še v vrtcu?! Otrok otopi, se ne druži....dajte no, tega ne dovolit!!!


Blazno pameten odgovor. user posted image user posted image user posted image

A zato, ker starši nimajo časa, volje, potrpljenja, veselja, se popoldne z otrokom ukvarjat, ga kam peljati, ...in gleda doma risanke celo popoldne, morajo vsaj vzgojiteljice prevzeti tisti del vzgoje, ki bi ga naj opravljali starši? WTF?

Mal preveč ropotate, se mi zdi! Najprej poskrbite in vzgajajte svoje otroke sami doma, ne pa to zahtevati od vrtca, ki je v prvi vrsti varstvena ustanova.
Potem vas pa tudi kakšna risanka tu pa tam ne bo motila.

_____________________________



(odgovor članu trobentica123)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: risanke v vrtcu - drugič
3.7.2011 13:51:38   
Doll
Se strinjam z pety.

črticaa ja bo treba doma kaj naredit,da ne bo otrok preveč sedel pred tv!!!!To si kriva samo TI !! ja,da je mir marsikateri starš dela na škodo otroka,a ni to žalostno? najprej se same med sabo zamislite.In marsikdo med nami naredi marsikaj in nam ni treba dat otroka pred tv več ur da bo mir.
Lahko vas je samo sram


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: risanke v vrtcu - drugič
3.7.2011 16:49:04   
Ploha
Ja, pa saj je ne gledajo 2 uri skupaj noo??? ...A ni tom in Jerry kratka risanka? No in tudi če pogledajo eno na dan, ja pa boh pomagi...

nekaj mamic pa pri 8 dovoli FB, pa recimo pol ure tv na dan, pa te razne omejitve, a otrok pri 3, 4 letih v vrtcu pa ne sme pogledat 5 minutne risanke?

pa saj te mine, kaj vse vas moti v vrtcu...



(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: risanke v vrtcu - drugič
24.2.2012 10:47:35   
Piikica Tina
Pri nas v vrtcu imajo en TV vendar ga zelo redko gledajo npr. 1 na 3 mesece zato me to ne moti če pa bi jih redno gledali pa bi me to zmotilo in bi se pritožila na govorilnih urah, saj že doma kar dosti gledata TV. Ampak al si ti Aknela1 to vidiš pogosto ali bolj redko?

Lp Karmen

(odgovor članu moteco)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: risanke v vrtcu - drugič
14.3.2012 16:04:54   
takotako
Mene to nič ne moti-tudi če bi blo vsak dan. ker tistih par minutk zjutraj pa res ni nič tazga.
Pri nas gleda risanke samo dop. da pride k sebi. Pol mamo pa akcijo na polno. user posted image

(odgovor članu Piikica Tina)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: risanke v vrtcu - drugič
19.3.2012 23:05:09   
Mimona29
Jaz bi se nemudoma pogovorila z vzgojiteljico. Meni je to nedopustno

(odgovor članu moteco)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: risanke v vrtcu - drugič
19.3.2012 23:05:50   
Mimona29
Jaz bi se nemudoma pogovorila z vzgojiteljico. Meni je to nedopustno

(odgovor članu moteco)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: risanke v vrtcu - drugič
26.3.2012 15:40:21   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

lepo pozdravljeni

rada bi samo slišala vaša mnenja - zjutraj malo pred pol osmo uro pripeljete otroka v vrtec in otroci (starejša skupina), ki so že tam, sedijo pred televizijo in gledajo risanko Tom in Jerry. Kako bi vam bilo? Bi vam bilo všeč, bi vam bilo vseeno, bi kaj rekle vzgojiteljici, se zamislile...
Saj vem, da smo vsi gledali to risanko in še zdaj jo radi pogledamo, upoštevajte pa dejstvo, da je vrtec vzgojno varstvena ustanova, na nasilje v risanki (televizija v vrtcu?!).

Hvala za vaše kratke odgovore in lep dan želim še naprej.




Moj kratki odgovor na dotično tvojo zgodbo - moj otrok v tak vrtec ne bi hodil!

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: risanke v vrtcu - drugič
26.3.2012 23:12:44   
liliana
Kam pa bi hodil....?

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: risanke v vrtcu - drugič
28.3.2012 12:41:23   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Kam pa bi hodil....?


V vrtec.user posted image A v vrtcu počne 1001 stvar, risank pa ne gleda!user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 44
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...





bla8



s (75%)

d (25%)


Število vseh glasov: 182

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!