|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 11:15:31   
anaydam
Na tebi je da postaviš meje če že ni prepozno...Se pravi skupaj sta se odločila za otroke, skupaj tudi skrbita za njih. Se pravi jih hranita , kopata , previjata , čuvata, bereta pravljice itd oba ne samo ti... Ti kot mama prav tako potrebuješ razvedrilo. Nisi hišna gospodinja ali stroj za rojevanje otrok, ampak mama in partnerka in potrebuješ partnerja, očeta otrok ne pa dedca , ki bi otroke imel ne pa za njih skrbel. Postavi mu ultimat in to takoj. Tako boš vsaj vedela na čem si.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 11:16:24   
Zoja Lara
Lahko je biti pameten in se postavljat s tem, da bi ob vsaki piz......spokale moškemu kovčke in ga postavile pred vrata....skoraj si upam trdit, da večina tega v resnici nebi naredila!
Tudi sama sem bila te sorte....prepričana, da bo moj moški delal z mano točno tako, kot se meni zdi primerno....dokler nisem zadela ob zid in ugotovila, da ne bo šlo tako.....da bo potrebno v življenju marsikaj požret in se marsičemu prilagodit....Lahko bi ob 1. piz...... spokala kovčke in kaj??? verjela, da se v nobeno drugo ne bom več zaletela??? me kje!??!!
Se pa strinjam, da ta dečko ni dober mož in ni dober oče.....mi je dvignilo pritisk ob omembi dejstva, da ste v NJEGOVEM stanovaju....mislim, wtf??? Jaz ti svetujem, da opredelita vajin odnos....naj se razjasni kako si on predstavlja življenje v družini, kako si on predstavlja vajine vloge itd itd....na podlagi tega boš lažje precenila, ali si sposobna oz željna imeti talega tipa na kavču ali raje ne....
pa srečno!


Hvala Netipa.

Ko jevse tak lahko napisat, ko pa bi se mogla z njim pomenit pa ne gre. Ker me vedno zabije, je fullllll dober pogajalec. Vedno me napalamudi. Vedno ma kak izgovor. Je fuuuull samozavesten in za nič na svetu ne bo pokazal, da je kaj naredo narobe.

To je težko razložit. Če ga ne poznaš, ne veš.

Ko sma bla par brez otrok sem ga pustla, pa je skoraj htel umret brez mene. Pa sma zopet pristala skupaj.


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu Netipa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 11:20:16   
anaydam
Ko sma bla par brez otrok sem ga pustla, pa je skoraj htel umret brez mene. Pa sma zopet pristala skupaj.

brez zamere ampak če te je na takšno dobil nazaj potem tip le ni toliko samozavesten...user posted image

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 12:16:36   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Lara
Kaj naredite, če oče odkloni varstvo otrok (1 letnika)?
Ne odkloni. Če bi odklonil bi se pa resno zamislila nad sabo. Sicer pa ima da ga pazi, ker je njegov. Ko bo pa pridobil DNK test, da dete ni njegovo - potem pa lahko odkloni.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 12:42:16   
jakipaki83
1 leto si otroke pazila samo ti? Brez minute odmora? Tale tvoj je pa res perla. Se strinjam, da življenje ni pravljica in da je včasih treba potrpet. In da kufrov ne pokamo kar ob prvem nesoglasju. Ampak tako obnašanje bi pa dvignilo pritisk še najbolj flegma in skulirani ženski. Tip je očitno ne le samozavesten, ampak čisto egocentričen. Vidim, da si itak pričakovala take odgovore in si na forumu tole napisala, da si malo prezračila jezo. Kaj lahko narediš je pa težko svetovati, saj sama praviš, da nimaš kam, nimaš denarja,... Ampak samo zaradi udobja in priročnosti najbrž še 20 in več let takega šalabajzerja ne boš mogla trpeti. 

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 12:51:23   
tajtaja
Drugič mu več nič ne najavi en teden vnaprej. Ampak samo, ko bosta oba doma, povej adijo in pojdi. Pa ni važno, če si s kom zmenjena ali ne, ampak toliko da greš. Pa nič se ne obiraj, ampak špura. Valda ne bo z otroki pod pazduho letel za tabouser posted image !

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 13:02:27   
karmy
vsaka zenska mora imeti nekaj casa zase in da gre ven z svojimi prijateljicami brez otroka. Ce partner tega ne razume je pa res tupast

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 13:03:19   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja
Valda ne bo z otroki pod pazduho letel za tabouser posted image !
Mene bolj skrbi da bi dete pustil samo. 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 14:05:50   
nananaja
Se je pokazala cela zgodba.
Poglej, že preden sta dobila otroke, te je izsiljeval, on je tega vajen. Kako boš kaj spremenila, ti pa res ne znam svetovat, ampak dokler ti bo manjkalo samozavesti in boš samo tarnala, bo on to izkoriščal.
Če ne drugače, si najdi strokovno pomoč v partnerskem odnosu ali uidi v varno hišo, ker bo tudi ob ponovnem poskusu tvojega odhoda grozil s samomorom, pa naj ti imaš službo ali pa ne. Se strinjam, da odhod k mami ni rešitev, ne zaradi financ, ampak ker je to neko bežanje v otroštvo.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 14:10:54   
nananaja
Ampak enoletnika mu pa lahko kdajpakdaj res pustiš za uro, dve nenapovedano. Ni vrag, da se ne bi znašel. Otrok bo že sam povedal, kaj hoče. Ampak preveri, če res nima nobenih načrtov, tako po ovinkih tik pred odhodom.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 16:04:58   
Zoja Lara
Drugič mu več nič ne najavi en teden vnaprej. Ampak samo, ko bosta oba doma, povej adijo in pojdi

Ja saj to sem pa že zadnič naredla- niti ni mel cajta ugovarjat- sem bla že pri vratih.


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 16:07:17   
Zoja Lara
Če ne drugače, si najdi strokovno pomoč v partnerskem odnosu ali uidi v varno hišo, ker bo tudi ob ponovnem poskusu tvojega odhoda grozil s samomorom, pa naj ti imaš službo ali pa ne.


Ej, ne pretiravat, saj mi ni nikoli s samomorom grozil. Tlko pa je inteligenten, da ne bi tega naredo.

Poznam eno podobno zgodbo, ko si je pol ženksa na koncu strokovno pomoč poiskala in ji je psihiatrinja rekla, da se naj s takim moškim sprijazni- da se ne bo spremenil.


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 16:07:59   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Lara

Drugič mu več nič ne najavi en teden vnaprej. Ampak samo, ko bosta oba doma, povej adijo in pojdi

Ja saj to sem pa že zadnič naredla- niti ni mel cajta ugovarjat- sem bla že pri vratih.



In kaj je rekel, ko si se vrnila domov?

_____________________________



(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 16:17:56   
Udb



IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Lara

Skušala preživet v tem, dokler ne dobim službe.



 Pa iščeš službo?

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 16:21:19   
Zoja Lara
In kaj je rekel, ko si se vrnila domov?


Da me več kot eno uro ni blo nazaj, zmenla pa sma se za pol ure.

Dejansko pa me ni blo 40 min.


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 17:19:48   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Lara

In kaj je rekel, ko si se vrnila domov?


Da me več kot eno uro ni blo nazaj, zmenla pa sma se za pol ure.

Dejansko pa me ni blo 40 min.



In zakaj točno ga nisi sunila nekam?user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 17:53:26   
Barbara_L
Samo malo: eno leto ga nisi "dresirala" (opomba-mišljeno dobronamerno, ne zlobno!!!), ne za previjat, ne za pazit in zdaj pričakuješ da bo pazil? Jaz tudi ne bi. Če bi me eno leto lepo držala pri strani, verjem, da ne bi bila vešča opravila in bi ti rekla-pa daj še zdaj sama. Niso vedno vsega desci krivi.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Oče ne želi pazit otrok
11.2.2011 9:12:23   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Lara

K....življenje ni pravljica.



Ti se kar tolaži s temle in prenašaj kretenizme svojega moža. Bodi mučenica in odrešena boš.... Svašta. Življenje je eno samo in zakaj bi ga zapravljala s takim idiotom, če te nekje čaka človek, ki ve kako ravnat z žensko in otroci.

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Oče ne želi pazit otrok
11.2.2011 9:29:14   
manna
Včasih mi je žal da sploh začnem brat take zgodbe.
Zoja Lara, tako življenje si sama izbrala in vsak dan ga znova izbereš, veš.
Vedi pa, da eni moški niso taki. Eni dejansko znajo poskrbeti za svoje otroke, in to z veseljem, ker si to želijo. Ker jih obožujejo, jih z navdušenjem vsak dan občudujejo, učijo, se podijo z njimi po stanovanju, jih peljejo na sprehod, jim kuhajo, jih kopajo in uspavajo. In ob tem so srečni in nobena žena jim ne sedi na glavi in jim to ukazuje. To počnejo zato, ker jim je ob tem lepo.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Oče ne želi pazit otrok
11.2.2011 10:23:11   
blak
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

če te nekje čaka človek, ki ve kako ravnat z žensko in otroci.


...pa tudi če te noben nikjer ne čaka, je vseeno boljše biti sama (pa nisi sama, imaš otroke, ki jih moraš zaščitit pred takim zgledom in odnosom) kot pa s tako budalo!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Oče ne želi pazit otrok
11.2.2011 20:28:22   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: manna


Zoja Lara, tako življenje si sama izbrala in vsak dan ga znova izbereš, veš.



Točno tako! Lepo si napisala tut vse ostalo.user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Oče ne želi pazit otrok
11.2.2011 20:28:49   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: blak

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

če te nekje čaka človek, ki ve kako ravnat z žensko in otroci.


...pa tudi če te noben nikjer ne čaka, je vseeno boljše biti sama (pa nisi sama, imaš otroke, ki jih moraš zaščitit pred takim zgledom in odnosom) kot pa s tako budalo!



Tut to je res.


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Oče ne želi pazit otrok
11.2.2011 22:54:51   
superstar7
nikar se ne prenagli pa ga kar nagnat alpa spakirat. Punce tu ne poznamo celotne zgodbe. Če bi on razlagal bi pa drugače pisale. Tu dobim občutek da imate vse popolne partnerje ko ji razlagate kaj mora pa kako bi ga ve vn vrgle.... Ne verjamem da gre brez pogovorov predvsem pa NE verjamem da gre brez kreganja. Če pa gre brez tega potem pa je enemu izmed partnerjev vseeno in se verjetno pri kakšni/kakšnemu drugi/drugemu grejeuser posted image Mogoče je pa reveža strah. Lahko da je ona v prvem letu želela biti več z otrokom. Pa se je navadil zdaj ga je pa strah. Saj ni edini. Ne rečem da nimate prav. To itak ni vredu da noče. Ampak moški težje izražajo čustva kot ženske iz njih je treba vse potegnit, pa še to po ovinkih.user posted image Jaz rečem pogovorta se u miru ni rečeno da bo moral kdo pakirat. user posted image

_____________________________

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.
Charles Caleb Colton

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Oče ne želi pazit otrok
12.2.2011 5:59:18   
Colt
Dvoje misli mi gre tule skozi male možgane:

1. Tale zgodba smrdi že od samega začetka, še preden so prišli otroci. Milo rečeno, čudaški odnos imata.

2. Servirani so nam nepopolni podatki. Tvoj partner bi verjetno povedal diametralno nasprotno zgodbo.

Kot je ena napisala, sama si izbiraš svoje življenje in jaz mislim da ti paše ta ''pat mučeniška'' pozicija. Verjetno bo naslednji stadij v stilu..''sej so vsi isti''...


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Oče ne želi pazit otrok
12.2.2011 6:53:35   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: manna

Včasih mi je žal da sploh začnem brat take zgodbe.
Zoja Lara, tako življenje si sama izbrala in vsak dan ga znova izbereš, veš.
Vedi pa, da eni moški niso taki. Eni dejansko znajo poskrbeti za svoje otroke, in to z veseljem, ker si to želijo. Ker jih obožujejo, jih z navdušenjem vsak dan občudujejo, učijo, se podijo z njimi po stanovanju, jih peljejo na sprehod, jim kuhajo, jih kopajo in uspavajo. In ob tem so srečni in nobena žena jim ne sedi na glavi in jim to ukazuje. To počnejo zato, ker jim je ob tem lepo.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo podpis pod tole. ni treba nič dodat

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?