|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oče ne želi pazit otrok
12.2.2011 11:08:41   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Lara

Poznam eno podobno zgodbo, ko si je pol ženksa na koncu strokovno pomoč poiskala in ji je psihiatrinja rekla, da se naj s takim moškim sprijazni- da se ne bo spremenil.



Verjetno je mislila, da naj se sprijazni, da se ne bo spremenil. Kaj bo pa ona naredila glede tega, je pa druga stvar...Lahko ostane in še naprej jamra ali pa gre.
Najbrž s tem ni mislila, da se mora pa sprijaznit in ostat hkrati.


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Oče ne želi pazit otrok
15.2.2011 21:48:29   
bugimajstr
matr...sm moški..sam...jst bi ga na tvojem mestu prec zamenal.......očitno ni dobr.....al sm pa jst čudn..hehehehehe

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Oče ne želi pazit otrok
19.2.2011 11:46:36   
Zoja Lara
Samo malo: eno leto ga nisi "dresirala" (opomba-mišljeno dobronamerno, ne zlobno!!!), ne za previjat, ne za pazit in zdaj pričakuješ da bo pazil? Jaz tudi ne bi. Če bi me eno leto lepo držala pri strani, verjem, da ne bi bila vešča opravila in bi ti rekla-pa daj še zdaj sama. Niso vedno vsega desci krivi.


Ej, kaj misliš, da mu nisem rekla naj previje? Ni htel. Rajši je pusto otroka neprevitega in pol sem ga itak jaz previla, ko pa da bi ga takega pustla.

Al pa nisem dovolj dobra dreserka?


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Oče ne želi pazit otrok
19.2.2011 11:52:44   
Zoja Lara
Dvoje misli mi gre tule skozi male možgane:

1. Tale zgodba smrdi že od samega začetka, še preden so prišli otroci. Milo rečeno, čudaški odnos imata.

2. Servirani so nam nepopolni podatki. Tvoj partner bi verjetno povedal diametralno nasprotno zgodbo.

Kot je ena napisala, sama si izbiraš svoje življenje in jaz mislim da ti paše ta ''pat mučeniška'' pozicija. Verjetno bo naslednji stadij v stilu..''sej so vsi isti''...


Jaz sem samo od vas želela izvedet kaj naredite, če vam atek odkloni varstvo?
Nisem tu, da tarnam kako je moje življenje težko.

Sama se msi ga izbrala- točno. To se zavedam.

Sigurno bi on zgodbo interpretiral drugače. Najbolj pa drži to, da mu ni pasalo, da sem šla v kino in mi je pač htel malo nagajat. Itak pa bi blo najlepše, če bi šla mi2 v kino, ne da sem šla s kolegico. Ampak noče it, torej grem raje sama, kot da sploh ne grem, ne?

Ne vem zakaj meniš, da je najin odnos čuden? Mogoče je pa res, ne vem?


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Oče ne želi pazit otrok
19.2.2011 20:42:52   
saruška
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Lara

Dvoje misli mi gre tule skozi male možgane:

1. Tale zgodba smrdi že od samega začetka, še preden so prišli otroci. Milo rečeno, čudaški odnos imata.

2. Servirani so nam nepopolni podatki. Tvoj partner bi verjetno povedal diametralno nasprotno zgodbo.

Kot je ena napisala, sama si izbiraš svoje življenje in jaz mislim da ti paše ta ''pat mučeniška'' pozicija. Verjetno bo naslednji stadij v stilu..''sej so vsi isti''...


Jaz sem samo od vas želela izvedet kaj naredite, če vam atek odkloni varstvo?
Nisem tu, da tarnam kako je moje življenje težko.

Ne vem zakaj meniš, da je najin odnos čuden? Mogoče je pa res, ne vem?



Atek ne odkloni varstva... nikoli! Pa ne čuva otroka pod prisilo pač pa zato ker ga hoče in v tem uživa!

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Oče ne želi pazit otrok
20.2.2011 8:20:24   
ajsek

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Lara

Jaz sem samo od vas želela izvedet kaj naredite, če vam atek odkloni varstvo?

Ne vem zakaj meniš, da je najin odnos čuden? Mogoče je pa res, ne vem?



Zaradi tega zgoraj. V normalnih družinah očetje pazijo svoje otroke, ni jih treba nič posebej prosit za to.

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Oče ne želi pazit otrok
20.2.2011 8:45:44   
sanasan
Atek ne odkloni varstva... nikoli! Pa ne čuva otroka pod prisilo pač pa zato ker ga hoče in v tem uživa!


meni se pa hecno zdi, ko razpravljate o tem, ali očetje 'čuvajo' otroke ali ne....meni se zdi, da pač to mora biti skrb obeh staršev....
ne vem, kaj je treba moškega (ali pa žensko) prosit, da čuva LASTNEGA otrokauser posted image ....po mojem jih čuvajo babice, pa dedki, vzgojiteljice itd....
starši pa naj BI SKRBELI!




_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Oče ne želi pazit otrok
20.2.2011 16:37:22   
bulčica
sanasan, se strinjam. Mojemu na kraju pameti ne pade,da bi mene omejeval,še manj,da ne bi poskrbel za hčero,pa če sem doma ali me ni.
Midva imava dogovor,da vsaj kak dan naprej poveva,če ima kateri kakšno željo kam it,da se organizirava.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 58
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?