|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
23.6.2011 10:02:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Urša08)
  Neposredna povezava do sporočila: 5001
   [Brisano sporočilo]
23.6.2011 10:04:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 10:14:24   
sunny24
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo
SUNNY ti vidm d še kr na veliko lutašuser posted image user posted image user posted image ....kr akcija, da bo dete čim prej zunaj..... A STE ŽE IZBRALI IME?


Ja ja, jst sem v akciji...Pa če nimam doma kej delat user posted image   Pol pa malčk pohajčkamo. Sej pr Gaji je blo isto...Še s popadki sm bla v šopingu in pol direkt v P! user posted image user posted image user posted image

Moja nona navija za 14.7. ...Moja pranona je bila rojena na ta dan 1911, pa bi blo lih 100 let letos in mi je zabičala, da morem it 14. rodit...user posted image user posted image user posted image

Ime...nekako mislimo da bo Izak...Se še najbolj pr temu imenu strinjava oba. user posted image

Zdej pa pičimo malo h Soči se hladit...Pa moje tačke mal v ledeno vodo namakat...user posted image

Lep dan! Se tipkamo zvečer! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 10:18:07   
birdy
Helov bejbe...
Mi smo vredu, zdele sem obesla cunje, pospravla iz pomivalca, okna v kuhnji spucala k so bla čist abstraktna (kolumbo, jst sploh okvirjev ne rabim da mam abstraktno umetnostuser posted image ), zdej bi blo pa fajn dnevno pa se mi ne da.
Urša, zdele k je še moj doma kr gre, nimamo sicer sterilno in lepo pospravljeno, je pač bolj nered. Sam itak je Levček en tak smejko da on niti ni problem. zdej je še dudo sprejel in je zakon, dam dudo v kljun in je miruser posted image  Prej je blo treba pa jošk priklopit kadar je tulu. neli in Kristi kr pridni, zdele sta z Klemnom uzun. Moj dec da pa verjetno v ponedeljek gips dol tko da komi čakam. Je kr priden in se potrudi da šeta okol, no, pa sej itak prav da ga nič več ne boli in da ga gips sam ovira.
To je na kratko od nas, zdej pa ne vem a bi še mal pospravla a bi raj izkoristila trenutke miru (Lev spi)


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   [Brisano sporočilo]
23.6.2011 10:30:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 10:30:55   
Urša08
Birdy super da je Levček tako priden user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Eva ma sedaj eno obdobje k je samo mami, mami in seveda šetkaj me, nosi me user posted image upam da čim prej mine ker kar naredim naredim medtem ko spi, ostalo pa z njo v naročju, no kakih 5 minut zdrži tud samauser posted image user posted image user posted image user posted image

Kolumbo ja lahko pr teb drug teden user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kolumbo, Birdy pa tud ostale če se katera spomni - kdaj ste dale user posted image prvič govejo juhico?

Sedaj grem še tamalima sobo poštimat. Likala bom pa jutri ko bo hladno, mam pa že metrski kup user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 10:34:44   
Urša08
kolumbo vidim da se tud vi utapljate v cotah user posted image pri nas čista norišnica. Upam sedaj k bosta dva mesca doma da bo mal manj za prat. Men Eva spi tam 3x na dan, dopoldanska ta dolga runda cca. 3 urce, potem pa še dve kratki po cca 1 urco. 

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 11:01:11   
birdy
Urša, jst goveje juhe še nisem dala... Sem pa dala že korenje in meso iz goveje juhe, tko da pol sem ubistvu jo dala a ne?user posted image  Prov sam juhe pa res še ne, pa niti ne vem zakaj?
Ja tole da je sam mami dobra... Pri nas je Lev sicer rad v katerem koli naročju, ampak najraj pa pri meni. Kr rokce stegne k blizu pridemuser posted image  Upam da jo čimprej mine, vem, je težko kej narest z otrokom v naročju.
Cunje pa, oh, nej sploh govorim? Jst mam zdele že po tamalem 8 tavelikih škatel za uredit, pa sploh ne vem kdaj. Pa bi mogla kr kmal, petrušk je itak pomoje že kupla kar je misnla, zate mam kr neki cot, za svakinjo moram naštimat, Levu bo 74 kmal premajhna (ta manjše številke so mu že, pa čeprav ma samo 72cm, včer zmerjenih, jah, širina tud kr neki pobereuser posted image ). Se kr ne vidim ven, edin zdej mi je skor u nulo uspel vse oprat pa zlikat. Edin dons zvečer bom mela dva strroja za polikat k se zdele sušita...
No, jst lenoba sem vseen uspela kuhnjo in predsobo pomit, pa po tavečjem dnevno, bravo jstuser posted image


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5008
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 11:03:21   
birdy
Spanje... Jao meni. spi ene 3x na dan, zdele že par dni po maksimum eno uro. dons je pa frajer potegnu, spi že ene 2,5 ure. očitno zakasnela reakcija na cepljenje k ga je mel včeraj zjutriuser posted image


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 5009
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 11:30:28   
sjmm
evo naju....izpod terase...mejduš mi net vleče dalečuser posted image

jz pri kapučinčku, Majki pa se bori z mehurčki...neki ni ta prava mešanca in mu niso všeč, pa mau po vodi packa

sva pa pobrala ves grahek in mladi stročji fižol...k dokler je bejbi ga še jedo...pol pa bova vse skup z mau pora in korenčka v eno lahko omakico zrihtala

pa malin za pol cambaha....bom kr za po kosilu zmiksala z banano, pa sladoled gor...pa bo fajn sladica

moj še zmer v Velkih Laščah dol eno knjižnico prenavla in štenge...100 let stare zavite okol in okol rit....se mu že neki fuzla...ampak k je stara bajta je vsaj hladno noteruser posted image

birdy....ooo, tile naši scrkljančki....ma važn d SO ZDRAVI!!!!!

kolumbo....super za điro...men kr manjka zadnje cajte, ampak sej vem d bova z Majkijem v prkoli zgodi vstajala in pol bi šeu on na en điro z vozičkom, pa bova lahk Valkanelo prevozičkala...d se mi ne bo še glih čist prec zaluštal še enga vozičkanja od začetkauser posted image user posted image user posted image user posted image

urša....
dons bi se pa Maj koj k vam na kosilo prjavu, ker štrukli so pa na njegovem jedilniku takoj za juhcoooouser posted image user posted image user posted image

naš Miha pa je tud včeri take umetnine od Likovnega pouka domov prnesu...smo vsi sam uh in oh delal....upam, da se bo še naprej tko pridno učil in gre pol na kako oblikovno...k on je pa res z levo roko tak umetnik z izdelki in risbami....bomo tud mel stanvanje čist na nov opremlem k dam vse v okviruser posted image user posted image

no, zdej grem pa še cote obest, pol pa počas gor zašibava


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 5010
   [Brisano sporočilo]
23.6.2011 11:40:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sjmm)
  Neposredna povezava do sporočila: 5011
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 11:47:57   
Čebel@
vročeeeee...pozabila sem kapo na bučo dat in zdej me boliuser posted image

sunny.....malenkostuser posted image ....ime mi je pa všečuser posted image user posted image user posted image

brkn....user posted image user posted image user posted image Nik

sjmm
...kako kličete Jana Petra?Po obeh imenih?....iz čistega firbca vprašamuser posted image .....jeklene živčke vama želim glede Saškeuser posted image .....ubistvu res še nisva rekla zadne besede glede user posted image ....sem sicer rekla v porodni da je konec,ampak zgleda še niuser posted image

urša...mislim da ste se pametno odločila,da sta z Evo še malo domauser posted image

kolumbo....ja toaran je nama zakoooonuser posted image ampak moram preverit če grejo 3je sedeži notruser posted image ....drugače bo pa pač 7 sedeževuser posted image

birdy....kako ste zrihtali z Medijem?

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5012
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 12:27:00   
simonakr



IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

SJMM DRUK TEDEN ŠE EN DOPOLDANSKI PREDMORSKI KOFI PRI NAS...KATERI DAN TI USTREZA??????
  

Se vam bom tud jest pridružla če lahko!! Od torka naprej, men je vseen kjer dan. user posted image  


_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5013
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 12:34:57   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: simonakr




IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

SJMM DRUK TEDEN ŠE EN DOPOLDANSKI PREDMORSKI KOFI PRI NAS...KATERI DAN TI USTREZA??????
  

Se vam bom tud jest pridružla če lahko!! Od torka naprej, men je vseen kjer dan. user posted image  


midva bi tudiuser posted image user posted image ...pa simono lahko usput poberevauser posted image

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 5014
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 12:49:01   
sjmm
kolumbo....glede kofetkanja...pojma nimam kako bo drug teden...sploh kako moj dela...sicer do tja bi me že odložu...pol se bi mogla pa sama znajdituser posted image ...če bi lahk bi po moje najlažje tja v sredo.....u sej res...sej mam že vse mulčke doma takrat...u šit...nč, bomo že kej skombiniral...k u četrtek ali petek ...pičimo via Valkanela do 31. 7.

čebelc@...glede našga ta velkega mulčka....ponavadi je jan, v šoli ga kličejo Jan Peter, prjatelce Janči, drgač je tud Poldi mlajši...k moj ima vzdevek Poldiuser posted image ...ampak načeloma je Jan ali Jan Peter


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5015
   [Brisano sporočilo]
23.6.2011 12:58:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sjmm)
  Neposredna povezava do sporočila: 5016
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 13:08:38   
birdy
Čebela, dobil smo pol da ga mormo pelat k veterinarju. Tko da zdej smo ga v ponedeljek enkrat peljal, pa še enkrat ga mormo v petek. Je moj takrat rekel veterinarki da se mu prov vid da mu je žal in je tud ona rekla da zgleda prijazen kuža. Ma midva z mojim sva pol študirala kaj ga je prijel in sva ugotovila da je možno (glede na to da je ta ženska rekla da gre velikokrat mimo in da Medo vedno laja) da ga je kdaj kej nakurla da nej bo tih al pa kej tazga in da si je Medo to zapomnil. Pa še pse majo doma in možno da je v kakem prepiru z njihom psom. Mislm, k je on tok priden, je bil skoz odvezan in bil z nami zunaj, tud izven ograje (po našem travniku) pa ni nikol nobenmu nič naredu, pa je veš kok folka šlo mimo. 


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5017
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 13:19:37   
Urša08
Kolumbo a se potem za sredo zmenimo?

Men je Eva zaspala in to ravnokar da jo bom mogla zbudit za v vrtecuser posted image joj to najbolj sovražim.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 5018
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 13:26:59   
brkn83
js kosilo kuhano, pa najedla sem se tudi ati bo pa zvečer jedel, ker gre v Kranj na eno tekmo in baje pride okoli devetih zvečer domov.

Zdej pa mal seznamček delam, kaj vse rabim za na morje. Joj komaj čakam, da gremo. Morem si mal pripraviti seznam, pa seveda naslednji teden iti v trgovino, da kupim vse kar potrebujemo, ker potem zadnji teden en bo časa, bo že Nik imel počitnice.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5019
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 13:29:49   
Urša08
Brkn kam pa greste na morje in za kolk časa?

Sedaj se grem zrihtat in po malčka v vrtec.

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 5020
   [Brisano sporočilo]
23.6.2011 13:33:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Urša08)
  Neposredna povezava do sporočila: 5021
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 13:39:29   
TAMIKA3
HEJ, BEJBE!

ZADNJI DAN ŠOLE!!! KOPER PRIHAJAMO!!

evo jaz v pakiranju kufrov user posted image ... ju3 zjutraj pa pičimo proti obali user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5022
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 14:11:52   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Brkn kam pa greste na morje in za kolk časa?

Sedaj se grem zrihtat in po malčka v vrtec.



Gremo kampirat na Cres - avtokamp Baldarin. Aja gremo pa od 9.7-24.7.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5023
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 14:12:22   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

HEJ, BEJBE!

ZADNJI DAN ŠOLE!!! KOPER PRIHAJAMO!!

evo jaz v pakiranju kufrov user posted image ... ju3 zjutraj pa pičimo proti obali user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  super. Uživajte maksimalno

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 5024
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 14:13:04   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

SREDA 29 6. OB 10H ZBILJE


joj sem vam kr mal favš, no oz. ne mal ampak velik.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?