|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
12.2.2011 17:49:59   
sjmm
pikica...super tortica!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

birdy....počitek in nadaljevanje joškanja...pa bo...vem pa, kako se počutiš...jz sm zlo slabo dojila vse 4...sm hotla vsakič popravt..no, pa nekak ni šlo...sam tvoj je velik jedec in močan dečko tko d bo joškanje sigurn uspelo...držim pesti d vama uspe!!!


urša...ČESTITKE TEBI IN TVOJEMU!!!!!pa superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za lep dan...jz bi ubijala za kak tak dan al pa urco mau miru in brez prikolic, pa d ne rečem z mojim u dvoje...sanje

onasis...helov, helov...kak ste kaj dopustniki???



_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
12.2.2011 20:00:07   
baki
čer.....semprej napisala litanije pa me je vn vrglo.....uglavnem hvala vsem za lepe čestitke

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
12.2.2011 20:00:50   
sjmm
evo sm si prvošla kopalnico z all inkluziv...je pasalo...mam zdej lepo frizurco...glih za spatuser posted image user posted image

Majki kar zdržal brez spanca, čeprav je na momente kr zmatran ...zdej pije mlekca...pa greva v mižule...mislim d še ne bo redna praksa brez spanja...je imel kr ene 3 krize...pol sm se mogla pa na kavč parkirat, on se je pa stiskal

v glavnem...sobota pri koncu...upam, da bo zdej lepo zaspal in bom še mau večera užila na kavčuuser posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
13.2.2011 7:09:08   
Urša08
dobro jutro

user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
13.2.2011 7:15:26   
Urša08
Medve z Evico pokonci, Žiga in user posted image še spita. Nočka v redu, Eva se je ob 4 zbudila, sem jo podojila in sva do 10 do 7 spaliuser posted image . Luštno, naj tako ostane. Za danes nimam nobenih hudih planov, malce počitka, kak stroj cunj, mogoče sprehodek če ne bo dežja. Popoldan pa mojedva pripeljeta Nejca nazaj. Sem ga včeraj klicala in je ves navdušen govoril kaj počne, ko pa sem omenila da pride danes domov je pa mobitel kar babi daluser posted image user posted image user posted image

Sjmm jaz mislim da lahko tvoja mami komot za par urc počuva Maja vidva gresta pa na kako razvajanje al pa samo na kavico. Res paše občasno it brez user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
13.2.2011 7:29:16   
baki
jutrooouser posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
13.2.2011 7:30:40   
baki
mi pokonci.edvin je šel spat.nočnauser posted image .zdej gledata živ žav.jst pa nč ne delamuser posted image .je včeraj prišlauser posted image .lije ko iz škafa.ne vem kaj me bolj boli.al križ al nogeuser posted image .


< Sporočilo je popravil baki -- 13.2.2011 7:33:00 >

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
13.2.2011 8:00:08   
Onasiss
Jutro... evo me nazaj...user posted image

Smo šli smučat na Roglo, smo imeli cel teden fulll sonček. Princ je fulll smuču, Tyson je pa stal na smučkah kake pol ure, je bila full pogumna in se je hotla kar po hribu spustituser posted image

Jaz sem eno majčkeno smučala sicer pa smo vsi bolj uživali....user posted image

Aja... baje sem bila na Tv... baje v torek na POP TV...user posted image me je sosed lansiru....

Dopust še kar traja.... še en teden in bom ta čas izkoristila za učenje in likanje cunj... mi je namreč sušilc crknu user posted image in sem čist paf, ker bom mogla spet mali likat...user posted image




_____________________________

So what....

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
13.2.2011 8:07:05   
Onasiss
urša... ti pa si fulll pridna, tvoja Evica pa še bolj, kva bi jaz dala za spanje celo noč....user posted image

sjmm.... večkrat si moraš privoščiti razvajanje.... paše kajne?

vsem bolančkom veliko user posted image mi se držimo...


_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
13.2.2011 9:31:16   
rebeka84
dobro jutro!

kako ste? jaz zaspano! moj Matejči bi celo noč samo jedel... zbuja se na 2 uri, no pa tudi čez dan bi bil samo na zizi. ker je v bolnivi veliko zgubil na teži smo imeli en teden po odpustu kintrolo teže in se je osmih dneh zredil za 420g. v torek pa imamo prvi pregled.
Uroš je pravi sonček, nič ni ljubosumen.
Morem it, beba se je zbudila. papa



(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
13.2.2011 10:32:18   
Urša08
Onasis lepo da nas občasno malce obiščeš user posted image user posted image user posted image Super za tako lep dopust na Rogli, verjamem da je vsem pasalo met mal odklopauser posted image . Drug teden pa če imaš kaj viška časa pa prid k men na kavicouser posted image .

Baki jutro user posted image

Rebeka lepo te je brat. Pa super da je Uroš lepo sprejel Matejauser posted image user posted image user posted image

Jaz se bom počasi spravila kosilo delat. Imam pa čisti mir, moj je šel na eno kavico, Žiga mal k babi in dediju, Evo sem pa spat nesla. Jaz sem mogla it pa še mal na rr predno se lotim kosilauser posted image user posted image user posted image

Imamo pa že dež pri nas tako da sprehod na žalost odpadeuser posted image .

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
13.2.2011 11:15:01   
rebeka84
zdaj lahko še kaj napišem, Uroš je na sprehodu, Matej pa spi.
Za Urošev rojstni dan sem povabila veliko otrok, ki pa so na žalost vsi razen ene punčke zboleli, tako da sta bila potem sama. Morala sem odpovedati torto, smo imeli pol eno, ki mu jo je babi spekla. Full sem bila žalostna, ker ni bilo nobenega Uroševega prijatelja.
Mi2 sva mu kupila kolo brez pedal in ga je takoj obvladal. Sem šla en dan z njim in tem kolesom na sprehod, v glavnem hodla nisem ampak sem letala za njim, da sem bla pol čist konec.

user posted image
tako se je razveselil darila

na obisku oz. v pomoč mi je bila tašča iz bosne, tukaj je bila 10 dni, tak da nam je malo kuhala in likala. evo še ena skupna slikica.


user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
13.2.2011 11:49:05   
sjmm
dan!

včeri majkija nism dala spat popoldne...sej je kr zdržal...tud ni bil neki posebn tečen...NOČ PA POL OBUPBA...se je zbujal vsake pol ure za kr neki....sem mislila d bo resno zbolel...zgleda, da je bil sam preutrujen...je kr na meni spal...sem taka k zmečkana palačinka...pa še vreme za en drek, pa še d o mojmu sploh ne govorim k se sploh noče pogovorit kva se dogaja zdej...ma zadne cajte ma skoz ene izpade...tko d tele dni glih niso moje...ma sej bo spet sonček, pa bo bolš

kosilo se kuha...dons imamo juhco z nudelčki, pire krompir, ribice iz peciče...pečene v škrniclju iz folije in porovo smetanovo omakco, včeraj sem pa en šarkelj spekla...so me mulčki nahecal...en mau ga je še na zalogi...itak je jan reku d bo zvečer palačinke prjavil, take polite z belo čokolado...joj, pol pa hujšej...še dobr d mi glih neki ne paše velik jest

baki....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image naj tetka hitr spoka

onasis...super za dopust in pogumne smučarjeuser posted image user posted image user posted image ..o, sušilc...poznam...men se je zadnč skor strgal...sam ta star majster ga je spedenu in dela k puška...še srečauser posted image

urša...lepo uživejteuser posted image user posted image , čeprav je vreme tak"prekrasno"..pri nas tud ščijeuser posted image

rebeka...joj, kaka cukra imate pri vasuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
13.2.2011 11:50:48   
sjmm
aja, glede spanja sm hotla povedat d pri nas zaenkrat odpade izpuščanje popoldanskega drmeža...pa čeprav sam pol ure...zgleda d si male tko hitr nafila baterije...sej pol je zvečer čist vseen al zaspi ob pol8 al ob pol9...če je potem ponoči po a velkem miruser posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
13.2.2011 11:51:50   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Jutro... evo me nazaj...user posted image

Smo šli smučat na Roglo, smo imeli cel teden fulll sonček. Princ je fulll smuču, Tyson je pa stal na smučkah kake pol ure, je bila full pogumna in se je hotla kar po hribu spustituser posted image

Jaz sem eno majčkeno smučala sicer pa smo vsi bolj uživali....user posted image

Aja... baje sem bila na Tv... baje v torek na POP TV...user posted image me je sosed lansiru....

Dopust še kar traja.... še en teden in bom ta čas izkoristila za učenje in likanje cunj... mi je namreč sušilc crknu user posted image in sem čist paf, ker bom mogla spet mali likat...user posted image




user posted image user posted image user posted image za TV zvezdo!!!!user posted image



_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
13.2.2011 12:20:56   
Čebel@
dan

mala pančka,ati je nesel prat cunje,mami pa malo RRja predno grem delat kosilouser posted image

včeraj sva bili večino dneva sami,ker je ati imel delo v delavnici....mala je ob 19.00 že spala,midva sva pa tašči dala baby fon in sva šla na večerjo(polnjene kalamare)-je po moje zadnja večerja ko sva šla lahko sama,tko da sva res uživalauser posted image user posted image user posted image

Hana je danes spala do 8.30-pol sem jo šla pa zbudit.......smo šli v Leclerk......za user posted image  imam vse,razen pleničkuser posted image user posted image user posted image

vreme:sneg+dežuser posted image

lep dan vam želimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
13.2.2011 12:21:21   
rebeka84
sjmm ti pa moreš res odlično kuhat, jaz bi se kr k tebi preselila...user posted image srečni tvoji otroci! a te recepte imaš v glavi ali kje napisane?

Uroš tudi more spat popoldan, drugače je proti večeru tečen in nervozen. Spi pa včasih dve, včasih tri ure.

Meni pa mama danes prinese kosilo, tak da ni treba meni kuhat.

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
13.2.2011 12:31:01   
Urša08
Mi smo že pojedli kosilo - sem kar pohitela zaradi Žiga. Spotoma sem še spekla pecivo, da se mal posladkamo ko prideta mojedva z Nejcem. Sedaj je kuhinja tud že pospravljena, otoka spita tko da si bova midva en film privoščila.

Sjmm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da bo tvoj spregovoril kaj ga matra? A je čuden od kar sta starša doma?

čebela pravilno da sta izkoristila in šla na dobro večerjo user posted image user posted image user posted image user posted image

Rebeka lepo je prebrati da ti je tašča pomagala user posted image user posted image user posted image user posted image pa super za današnje kosilo - so mamice le mamice ane user posted image
Lep popoldan vam želim user posted image

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   [Brisano sporočilo]
13.2.2011 12:54:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Urša08)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   [Brisano sporočilo]
13.2.2011 14:15:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
13.2.2011 14:40:18   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

ČEBELA, LEJ SAM ZA TEBEuser posted image user posted image - SEJ TASTARMU NI TREBA KAZATuser posted image :

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4461763&show=1

PA ŠE OD ISTEGA PRODAJALCA K SMO GA MI KUPIL
joj kolumbo kok me dražišuser posted image user posted image user posted image .....itak da mu ga bom pokazalauser posted image ......pa še tist k** ekranček imauser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
13.2.2011 14:41:53   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

ČEBELA ŠE MALuser posted image

imam filing da gre v roku treh tednovuser posted image .....za iz P imam že naštimano,v svojo torbo sem pa že dala vatiranceuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
13.2.2011 14:44:17   
Čebel@
doma imam tipično punčko:kar naprej moram sedeti na tleh,da mi ona dela čopkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
13.2.2011 18:09:35   
brkn83
Pozdravčke.

Zdej ful vse pokomentiram,..........potem pa napiše we are sorry..............za ****user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdej pa se mi ne da še enkrat vsega. Sma na hitro bom kar sem si zapomnila.

Čebela - super si uredila nov del user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kolumbo vem da potrebuje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in za tvoje bolančke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

katjuša - vidim da si že ogleduejte za morje. Kdaj in kam greste???? Mi letos na Cres, kamp Baldarin.

Hanči - super za praznovanje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil brkn83 -- 13.2.2011 18:11:59 >


_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
13.2.2011 18:11:32   
brkn83
mihailo - ti kr vztrajaj lepo z dojenjem in bo. Važn da je Sonja zadovoljna.

rebeka - super da se malo javiš. Lepo da je uroš tako lepo sprejel brateca user posted image user posted image user posted image user posted image

birdy - super za računalnik in sesalec user posted image user posted image user posted image user posted image . zdej boš pa imela popedenano stanovanje.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?