|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Danes se postim po luni
20.9.2011 11:43:34   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
a dej ? 10 kg? Ne bi rekla...


ja, moj ITT je 25, bi blo pa normalno da bi mela 21 - in to je 10 kg..

Vijoličarka user posted image treba bit fleksibilen in če ti mlečni proizvodi ne sedejo, potem najdeš nadomestek user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Danes se postim po luni
21.9.2011 13:30:15   
Najaa
Kako vam gre, punce? Če bi vedla, da se lahko je mlečne izdečke, bi šla tudi jaz zraven. Ok vem za naslednjič. Držte se. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Danes se postim po luni
21.9.2011 14:06:42   
*miska.mcc*
jaz sem kapitulirala. sem morala vceraj za vecerjo naredit piščančje zrezke v smetanovi omaki in njoke. in valjda sem jedla.
tako, da mi je teza ostala na 59,8.

ITT imam:22,2

ampak mi ni jasno, da je moja normalna teza med 56 in 66. ma pri 66 bi se takoooo slabo pocutila. 56 bi vzela za svojo idealno. in tam imam cilj.


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 21.9.2011 14:07:43 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Danes se postim po luni
21.9.2011 14:14:49   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

jaz sem kapitulirala. sem morala vceraj za vecerjo naredit piščančje zrezke v smetanovi omaki in njoke. in valjda sem jedla.
tako, da mi je teza ostala na 59,8.

ITT imam:22,2

ampak mi ni jasno, da je moja normalna teza med 56 in 66. ma pri 66 bi se takoooo slabo pocutila. 56 bi vzela za svojo idealno. in tam imam cilj.



Sicer se s temi indeksi ne ukvarjam zato v podrobnosti ne vem kaj vse upoštevajo (zdi se mi, da samo telesno težo in višino)......vem pa to, da je razlika tudi v kosteh.....eni imajo bolj močne kosti eni pa ne tako močnih....in močne kosti lahko precej kil k teži pridelajo.....ni vse samo v špehu......

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Danes se postim po luni
21.9.2011 14:19:57   
darja.mark
Jaz sem se vam pri luni pridružila, čeprav nisem nič napisala. No ja, sem malo prepozno vidla, tako da sem nazajdnje včeraj jedla ob ene 16:30. A se pol to prav da ne bo nič delovalo, al bo, sam mal manj? Za tem nisem več nič jedla, danes tut še nič, žlampam sam vodo, pa en sadni jogurt, druzga mi pač služben avtomat ne da na voljo :).  Mah kaj, če ne druzga se pa fino počutim, da se mal spucam, pa niti lačna nisem kej preveč-čudno. Verjetno sem se psihično fajn pripravla pa mi je mal lažje :)  ker v normalnem dnevi bi zdaj že tretjič jedla. user posted image   Še mal, pa bo konc

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Danes se postim po luni
21.9.2011 14:25:09   
ronja
Sicer se s temi indeksi ne ukvarjam zato v podrobnosti ne vem kaj vse upoštevajo (zdi se mi, da samo telesno težo in višino)......vem pa to, da je razlika tudi v kosteh.....eni imajo bolj močne kosti eni pa ne tako močnih....in močne kosti lahko precej kil k teži pridelajo.....ni vse samo v špehu......

To, pa tudi različne tipe postav imamo - in en astenik se bo pri večjih kilah sila slabo počutil, recimo. Četudi ima močne kosti. Sama imam sicer robustno sestavo (torej močne kosti, smo si merili na vajah), ampak imam dolge ude in se najboljše počutim pod svojimi idealnimi kilami, ker je to moja naravna teža - taka kot jo imam, če nič ne pazim in živim normalno aktivno življenje (in nisem noseča). Prijateljica pa ima drug tip in bi bila pri teh kilah čisto shirana in brez energije. Pač drug tip telesa. Glavno da najdeš svoje kile, pri katerih se fajn počutiš, pa tudi če niso po jusu, ne moremo bit vsi med 59 in 82, recimo.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Danes se postim po luni
21.9.2011 14:30:11   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
jaz sem kapitulirala. sem morala vceraj za vecerjo naredit piščančje zrezke v smetanovi omaki in njoke. in valjda sem jedla.
tako, da mi je teza ostala na 59,8.

ITT imam:22,2

ampak mi ni jasno, da je moja normalna teza med 56 in 66. ma pri 66 bi se takoooo slabo pocutila. 56 bi vzela za svojo idealno. in tam imam cilj.


po moje si podobna kot jaz, če nimaš indeksa okoli 21-20 in si rahlo podhranjena, nisi dost energična user posted image mal heca user posted image samo res, ko si brez rahlega špehca se mi zdi da ful manj švičas, si manj zmatran in bolj poskočen. pa zna že 5 kil narest fuuuul razlike, ne morš verjet. vsaj pri meni user posted image

darja.mark - po moje ni takega hudega problema (da ne bi imelo efekta), če si začela s postom 1 uro kasneje. pa jogurtov lahk mal več spiješ, ne samo enega, ne se bat user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Danes se postim po luni
21.9.2011 14:33:11   
liliana
Glavno da najdeš svoje kile, pri katerih se fajn počutiš, pa tudi če niso po jusu, ne moremo bit vsi med 59 in 82, recimo.


Ja, to je važno.....in da se seveda sam ne obremenjuješ s tistimi, ki imajo bodisi manj kil kot ti ali pa več ter z indeksom telesne teže......

Pri teh postih na luno me pa zanima še nekaj.....zakaj prav na luno to učinkuje? Sama mislim, da zgolj zaradi motivacijeuser posted image .......ker, če se postiš na navaden dan, ko ni lune, tudi gre kilca dol......

< Sporočilo je popravil liliana -- 21.9.2011 14:35:07 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Danes se postim po luni
21.9.2011 14:42:19   
ronja
Ma, ITT je čisto zanimiva reč, kot vsi ostali indeksi - za širino bokov, oblika oči, itd... Meni so bile te vaje ful zanimive. Fajn je tudi za en feedback, če recimo ne veš, ali je tvoja teža še zdrava ali ne - pa si nočeš dolgoročno škodit. Ampak ne pa da bi se samo na to obešal, ker nismo vsi po jusu. Jaz sem bila pol življenja podhranjena po standardih. Pa mi nič ne manjka (kar se tega tičeuser posted image ).
Z drugimi se pa res nima smisla obremenjevat - verjamem pa, da je to lažje rečt, če si na spodnji strani lestvice, ker je pač danes tak blesav ideal (ki meni osebno sploh ni všeč - meni so bolj luštne malo bolj okrogle punce, samo jaz se ne počutim dobro z več kilami - ne po lepoti, tako v telesu)...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Danes se postim po luni
21.9.2011 14:48:23   
liliana
Obliko oči.....user posted image  Kaj pa to je.....

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Danes se postim po luni
21.9.2011 15:11:11   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Pri teh postih na luno me pa zanima še nekaj.....zakaj prav na luno to učinkuje? Sama mislim, da zgolj zaradi motivacijeuser posted image .......


jaz pa mislim, da smo dandanašnji malo zanemarili vpliv lune. koneckoncev imamo ženske M po lunini meni in ne krneki. zakaj ne bi luna na telo vplivala tudi ko se to direktno ne vidi? čisto možno. polno primerov iz narave je, ko luna vpliva na marsikaj: trilobiti se parijo ob polni luni, luna dvigne celo morje (oseka in plima), luna omogoča stabilen nagib naše osi (kar nam stabilizira klimo), veter in seizmične aktivnosti so tudi povezane z luno, saj vpliva na gibanje tekoče magme pod zemljino skorjo, glede na njeno gibanje in pozicijo. tako da ne vidim zakaj bi bilo tako neverjetno da bi lahko vplivala tudi na nas.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Danes se postim po luni
21.9.2011 16:16:00   
liliana
Čisto možno.....

čeprav se jaz pri tem postenju oz. hujšanju po polni luni bolj nagibam k temu....luna je od te in te ure in traja do te in te......in v tem času ne ješ in pika.....

Če si pa sam izbereš dan in uro, pa je ponavadi tako.....samo še danes to pojem, bom preložila na jutri.......in potem prelagaš, prelagaš......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Danes se postim po luni
21.9.2011 16:25:36   
*miska.mcc*
ja ne vem. sama sem 1x prelozila za cel dan, pa je imelo isti ucinek.
ne vem. ampak isto mislim, ko ronja. ce luna vpliva na morje, ima nek , pač kakrsenkoli vpliv tudi na ljudi, ki smo sestavljeni iz 2/3 vode. user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: Danes se postim po luni
21.9.2011 19:30:29   
Vijoličarka
Kaj pa vem.

Njbrž bo res nekaj na tem, da gre za disciplino: ta dan, od te in do te ure - nekdo drug je odločil zate (pa četudi Luna) in nimaš izgovorov. user posted image

Tudi ne bi zanemarila vpliva Lune na dogajanje na Zemlji.

Kakorkoli že, škodovati ne more.

Jaz pravzaprav nisem sploh omembe vredno shujšala, ampak mi tale Luna čisto prav pride, da se malo prečistim in se potem bolje počutim.

27.9. pride tista, ko je treba čim vnašati vase čim manj tekočin.

Veteranke, ali imate kakšne nasvete? Npr. kaj ponavadi jeste, da niste toliko žejne in koliko tekočine v tem dnevu ponavadi spijete? So kakšne omejitve?

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Danes se postim po luni
21.9.2011 20:20:43   
ronja
koneckoncev imamo ženske M po lunini meni in ne krneki

To ni ravno res. Večina žensk nima cikla usklajenega na luno - povprečje je res na 28 dni, ampak ne vpada nujno  na mene, poleg tega ima večina žensk cikel na 29,27,30,... dni. povprečje ni isto kot mediana;).
Je pa možno, da ima vpliv na zadrževanje vode v telesu in s tem tudi na "hujšanje". Se pa strinjam, da stradanje na splošno ima za posledico nižjo težo- vsaj dokler stradaš. Kako je potem z raznimi hormoni in jojojem, pa je druga zgodba.

Kar se tiče vpliva lune je to enkrat ful dobro povedal nek načelnik policije ali nekaj takega - res je, da je takrat več nesreč, vlomov,... ampak za to so še vedno krivi ljudje, ne luna. Nekak tako. Lahko si slabe volje zaradi lune ali pa zaradi nekoga, ki te je izsilil, še vedno ti nadzoruješ svoja dejanja (in tudi kaj boš pojedel;).
ima nek , pač kakrsenkoli vpliv tudi na ljudi, ki smo sestavljeni iz 2/3 vode.

Nekaj gotovo, ker je takrat dokazano več nesreč, samomorov, nekatere tudi dokazano nosi luna, nekateri njenega vpliva ne čutimo drugače kot da jo občudujemo kako lepa je (meni je bilo vedno všeč, ko je polna luna, ne maram pa mlaja, ko je taka tema). Tudi vzg. v vrtcu ti povejo, da so tamali takrat bolj sitni in tudi pri svojih sem to opazila. Razložit (še;) ne znam, obstaja pa gotovo čisto logična razlaga.

trilobiti se parijo ob polni luni

Tako se pač najdejo, ker je takrat bolj svetlo, sicer bi se težko našli (so bolj mali). Veliko procesov je vezanih na fototaksijo (potovanje k svetlobi), kar recimo ribiči s pridom izkoriščajo.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Danes se postim po luni
21.9.2011 22:14:38   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

... Razložit (še;) ne znam, obstaja pa gotovo čisto logična razlaga...



Tole je pa skoraj moj življenjski moto.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Danes se postim po luni
22.9.2011 9:00:53   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
koneckoncev imamo ženske M po lunini meni in ne krneki

To ni ravno res. Večina žensk nima cikla usklajenega na luno - povprečje je res na 28 dni, ampak ne vpada nujno  na mene, poleg tega ima večina žensk cikel na 29,27,30,... dni. povprečje ni isto kot mediana;).


ja, napisala sem lunina mena, mislila pa cikel. ker to pa je. seveda približen, samo imho je povezano, ker če ne, bi imele "teto Crvenko" naključno ali celo lahko na 15 dni, celo 55, ali enkrat na leto kot krave. pa nimamo - najbolj se pokriva luna. bo že nekaj na tem..


trilobiti se parijo ob polni luni

Tako se pač najdejo, ker je takrat bolj svetlo, sicer bi se težko našli (so bolj mali). Veliko procesov je vezanih na fototaksijo (potovanje k svetlobi), kar recimo ribiči s pridom izkoriščajo.


jaz mislim, da ni samo fototaksija. glede na to da so to živi ofsili in je bila takrat luna veliko bolj blizu zemlje ko so bili oni "Mlada" vrsta, bi rekla, da je zelo verjetno še kaj dodatnega vpliva v igri. in tako kot ti (za "teto Crvenko" in trilobite) - točno ... Razložit (še;) ne znam, obstaja pa gotovo čisto logična razlaga... user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: Danes se postim po luni
22.9.2011 9:05:15   
ronja
seveda približen, samo imho je povezano, ker če ne, bi imele "teto Crvenko" naključno ali celo lahko na 15 dni, celo 55, ali enkrat na leto kot krave

Saj v naravi bi tako tudi bilo;)- ne 1x na leto, ampak vsekakor ne nujno na 28 dni. V naravi ne bi imeli toliko hrane, da bi lahko imele cikel vedno pošlihtan. Sicer ima pa veliko živali cikel na pol leta, na četrt leta, tudi na 50 dni recimo - pa ni nič vezano na luno - lahko je pa na letne čase, da imajo potomci potem kaj jest.
Pa tudi naravno ga nimamo na 28 dni, ampak večina več ali manj, 28 je samo povprečje, ki ga ima v bistvu malo žensk. In 30 dni ni lunin cikel. Prav tako ne moreš štet vseh žensk, ki jemljejo kt - ker s tem si cikel diktirajo same - večina jih ga ni imela na 28 dni, ko še niso jemale kt - kar vprašaj okoli:) Je sošolka delala diplomo na to temo;)

Veliko procesov je vezanih na luno, ker se tako lahko živali sinhronizirajo - to je pač zunanji sprožilec - lahko pa pri marsikateri vrsti isto dosežeš z zelo močno lučjo, tako da teorija ne zdrži čisto.

< Sporočilo je popravil ronja -- 22.9.2011 9:06:39 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Danes se postim po luni
22.9.2011 9:11:00   
liliana
Ali se plimovanje dogaja tudi v človeškem telesu?
Človeško telo sestavlja 75 odstotkov vode, zato se mnogi sprašujejo, ali Luna povzroča plimovanje tudi pri ljudeh. Kot vemo Luna in Sonce povzročata plimovanje na morju. Na ljudi podobni učinki ne morejo vplivati, saj gre pri plimovanju za vplive v večjem obsegu. Plimovanje se zgodi zaradi razlik pri posledicah gravitacije na eni strani objekta, na primer Zemlje, v primerjavi z drugo stranjo.
Morje na strani, ki gleda proti Luni, ta bolj pritegne k sebi kot središče Zemlje. Tako nastane plima. Na drugi strani Zemlje pa je prav tako plima, saj središče Zemlje vleče k Luni bolj kot morje, ki je na od Lune najbolj oddaljenem delu Zemlje. Čeprav je ob polni luni plima najvišja, pa naj vas pomiri podatek, da je najvišja tudi ob mlaju.
Ker smo ljudje v primerjavi z Zemljo in podobnimi objekti zelo majhni, je razlika, če obstaja, med posledicami gravitacije na enem delu telesa v primerjavi z drugim, zanemarljiva. Tudi v večjih jezerih plimovanja skorajda ni občutiti.
 
http://www.rtvslo.si/znanost-in-tehnologija/luna-nima-taksne-moci-kot-ji-jo-pripisujemo/213320

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Danes se postim po luni
22.9.2011 9:28:30   
mateyka
ronja, hočem samo povedat da je možno (po moje zelo verjetno) da smo bili v preteklosti (naše prednice) vezane na lunin cikel in se to sedaj samo še rahlo odraža (ker je luna toliko bolj oddaljena kot prej). pustimo zdaj KT in lastne posege v cikel, ne mislim da smo zdaj pa čisto "lunarni" in luna kontrolira vse user posted image

liliana, tale članek je fajn čtivo user posted image
http://www.astronomytoday.com/astronomy/earthmoon.html

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: Danes se postim po luni
22.9.2011 10:01:25   
ronja
liljana, hvala, sem hotela nekaj takega napisat, pa ne bi znala tako dobro.

mateyka, dvomim, da so ženske v naravi imele cikel na 28 dni, glede na to da imajo vse nam sorodne opice daljšega in so takega imele tudi naše prednice... Sploh če pogledaš raziskave primitvnih plemen - ne najdeš korelacije z luno, pa če ti je ta 28 eš tako všeč;). Takrat, ko je bila pa luna bližje, pa še ljudi nikjer blizu ni bilo.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: Danes se postim po luni
22.9.2011 10:32:08   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Sploh če pogledaš raziskave primitvnih plemen - ne najdeš korelacije z luno, pa če ti je ta 28 eš tako všeč;).


kaj pa pravijo raziskave? če misliš na Dogone, je to ena študija. so pa razne študije na to temo, vem. in to kontradiktorne ena drugi user posted image

Takrat, ko je bila pa luna bližje, pa še ljudi nikjer blizu ni bilo.


uf no, saj nisem govorila o ljudeh.. in ne vemo kak cikel so imele naše opice prednice. saj smo si sorodni z današnjimi opicami, ampak tudi tako različni. pa sva preveč zašle nazaj - hotela sem nekaj podobnega povedat glede vpliva lune:
A few studies in both humans and other animals have found that artificial light at night does influence the menstrual cycle in humans and the estrus cycle in mice (cycles are more regular in the absence of artificial light at night). It has also been suggested that bright light exposure in the morning promotes more regular cycles.
hm, zakaj nimamo cikel vezan na hrano? mogoče od takrat ko smo dobili zavedanje in intelekt, da smo lahko naredili zaloge? če je tako, zakaj se je pokrii cikel (približno) z mesecem? je pa to le mesečni ali lunin cikel (lat. mensis, month iz gr. mene, moon) - tudi ime (menstruacija ali menses) izvira iz tega korena. po moje ni čisto naključno tako poimenovan.

ampak nima veze, če ne vidiš korelacije, jo pač ne..

hej, a maš jutri kaj časa da pridem do tebe? user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Danes se postim po luni
22.9.2011 10:40:30   
ronja
so pa razne študije na to temo, vem. in to kontradiktorne ena drugi

Seveda, ker je pri enih plemenih tako, pri drugih pa drugače. In ravno to pomeni, da ne more bit to faktor, če očitno ne vpliva na večino enako.

Luč ponoči ni isto kot luna - če ti obsevaš z lučjo ljudi, miši, kogarkoli... ima to skoraj vedno posledico, ker se čisto zmedejo hormoni. To ti tudi statistika o samomorilnosti pekov pove - poklici, kjer delaš ponoči, so bonificirani - ker je to težje, ker zmede dnevno-nočni ritem. Ko delajo te poizkuse, je jakost svetlobe ohoho višja od polne lune, sploh v naravnem okolju pod grmovjem ali drevesom v savani ali v tropskem gozdu.

Slavistično poimenovanje gotovo ni naključno - ker se pač oboje dogaja približno 1x na mesec (in lunin in naš cikel), noben pa točno 1x na mesecuser posted image . Tako da... slavistika ni dokaz, da je nekaj tako, to je samo poimenovanje.

PS: uleti, samo pokliči prej, ker mam zjutraj cuker test (traja 2 uri in pol) in potem opoldne še dermatologa - ja, dolgčas mi ni;).

< Sporočilo je popravil ronja -- 22.9.2011 10:42:12 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: Danes se postim po luni
22.9.2011 10:55:30   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Slavistično poimenovanje gotovo ni naključno - ker se pač oboje dogaja približno 1x na mesec (in lunin in naš cikel), noben pa točno 1x na mesecuser posted image . Tako da... slavistika ni dokaz, da je nekaj tako, to je samo poimenovanje.


glej, jaz pa to tako vidim - ker je v igri (hormonski, glede mensesa) vedno enkup faktorjev in ne SAMO luna, je normalno da ni točnega datuma. se pa vse okol tam vrti. zame to da ni točno, ni dokaz da luna nima nič s tem, bolj kaže to, da je skupek vseh faktorjev tisti ki odloča našo periodo. ne izključuje pa lune ali delnega luninega vpliva zarad tega.

PS: uleti, samo pokliči prej, ker mam zjutraj cuker test (traja 2 uri in pol) in potem opoldne še dermatologa - ja, dolgčas mi ni;).


hm, a potem si dopodan zasedena in maš samo pop. čas? ti maš pa tud en kup blemov - a še dermatolog zdaj? joj no, smola.. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Danes se postim po luni
22.9.2011 11:53:59   
uškinamama
Sicer še ni čas za mojo menstruacijo, samo ko vaju berem, kako se nategujeta, mislim, da bom vsak trenutek zakrvavela.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?