|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 8:34:41   
rina22
Juuutro user posted image

matcar, ah ne sekiraj se user posted image user posted image Vem, da je bila želja velika, ampak saj ni konec sveta. Ne bit preveč žalostna in razočarana, ker otroček to čuti. raje se ga veseli, pa naj bo fantek ali punčka user posted image Kot je že marta napisala-eno punčko že imašuser posted image S tem se tolaži user posted image Saj ne vem, kaj naj ti pametnega povem - smiliš se mi, ker vem, kak je, ko ti reče drug spol, kot misliš, da je, po drugi strani pa se mi zdi slabo za otročka, če imaš slabe misli zdajuser posted image pošiljam ti veliiiiiko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Midva pa nisva hotla vedit, kaj bova mela in so nama vsi "laiki" (user posted image ) govorili, da bo ziher fantek (iz več razlogov), in sem se že nekak podzavestno privadila na to miseluser posted image Nisem pa bila obremenjena s tem, kar bo, ampak čisto razumem matcar, ker si nekak v glavi vrtiš neko sliko, pol pa bumuser posted image No, in mi v začetku julija, ko sem mogla it v B, mi G dela UZ in mi reče, da se spol lepo vidi in če že vem, kaj bomo dobli. pa sem rekla, da ne in da je zdaj te 3 tedne že tak vseeno in da če se vidi, da naj mi pove. in ko je rekel, da je punčka, sem skoraj z mize padla user posted image user posted image in ga še 1x vprašam, in je revež 3x pogledo - za vsak slučaj user posted image in od takrat, če verjamete ali ne, sem čisto drugače občutila sleherno brciko. ne vem, zakaj, ampak se mi je podzavest nekak čist obrnilauser posted image
No, ena moja prigodauser posted image

elevitka, joj, bogica, upam, da se res stanje pri vas čimprej umiri user posted image user posted image user posted image Naša sicer ni taki ipik, ampak me blazno jezi, ko meče stvari - igračke, hrano (ko več noče jest). skratka vse, česar več noče met v roki, ne odloži, ampak vrže. bodo mogle bit neke sankcije (učinovitejše), drugače bo še v vrtcu kakemu otročku kako leseno igračko vrgla v glavo user posted image user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 8:35:56   
rina22
majakla, uživajte user posted image user posted image user posted image

in aja, na 19. delu smo - jeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 8:36:37   
botrca
Jutrouser posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 8:37:01   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: rina22

majakla, uživajte user posted image user posted image user posted image
in aja, na 19. delu smo - jeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


podpis user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 8:38:42   
botrca
Jeeeeeeeeeee, meni se je pa zgodilo nekaj kar nisem niti v sanjah mislila da se bo....Jan je včeraj prvič drugje prespal....user posted image  user posted image  user posted image ...bil je pri moji sestri in je spal celo noč...Če bi mi kdo rekel, da se bo tudi to enkrat zgodilo mu ne bi verjela....barvo sine moj...res se vesela in ponosna nanj. user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 8:41:08   
botrca
Elevitka...boš videla, da bo tudi tvoj T postal drugačen...samo čas bo potreben...kot za vse...probaj pa res it po kak nasvet, pogovor...mogoče boš tako videla ali kje delaš napako pri vzgoji ali pa enostavno da si malo daš "duška". Mogoče si premalo dosledna in stroga...(koliko sem pač videla) in te je že pogruntal. Še imaš čas to popravit, ker kot smo ti rekle na kavi, če ne se ti bo zmešalo.  

< Sporočilo je popravil botrca -- 19.2.2011 8:43:22 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 8:43:06   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Jeeeeeeeeeee, meni se je pa zgodilo nekaj kar nisem niti v sanjah mislila da se bo....Jan je včeraj prvič drugje prespal....user posted image  user posted image  user posted image ...bil je pri moji sestri in je spal celo noč...Če bi mi kdo rekel, da se bo tudi to enkrat zgodilo mu ne bi verjela....barvo sine moj...res se vesela in ponosna nanj. user posted image


bravo, Januser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 8:45:12   
botrca
Grem se oblečt, v trgovino pa mesnico pa k sestri po mojega pikeca. Se tipkamo kasneje. user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 8:45:38   
ly117
Jutro! user posted image

_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 8:50:34   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: rina22


IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Jeeeeeeeeeee, meni se je pa zgodilo nekaj kar nisem niti v sanjah mislila da se bo....Jan je včeraj prvič drugje prespal....user posted image  user posted image  user posted image ...bil je pri moji sestri in je spal celo noč...Če bi mi kdo rekel, da se bo tudi to enkrat zgodilo mu ne bi verjela....barvo sine moj...res se vesela in ponosna nanj. user posted image


bravo, Januser posted image user posted image user posted image


podpis user posted image

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 8:52:41   
bambixxx
pa dobro jutro,

malega je včerajšnja kava tak zmatrala, da je spal 3 ure popoldan. pol pa se je od 2.30 ponoči dalje zbujal user posted image . cela sem adijo.

danes zvečer pa grem na bowling user posted image . po dolgem cajtu gre mama malo uživat in bo ati varuška user posted image .

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 8:54:49   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Hvala punce,za prijazne besede in objemčke.Saj bo,sem vesela,da sploh je nekaj,to je pa zdaj samo ta začetni šok,ki pa ga bom itak pregurala.Imam pa Leo ja,HB,vsaj eno luliko,malo večjo že,ki pa se še zdaj žuli.user posted image
Sicer pa nič ni 100%,tak da se še vse lahko obrne,najbolj bom ziher,ko bo na svet prišlo.user posted image


Tak se govori  user posted image
 
Zdaj bomo vsi nestrpno čakali poročilo ob d dnevu. user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 9:00:19   
majakla
Aja, adobro jutro, spali smo do 8ih - fino. user posted image
 
Hvala babike, se bom potrudla po najboljših močeh
in uživala ... in saj me poznate, vse bo dokumentirano. user posted image

Botrca: zdaj pa že razumem kaj si pisala včeraj na zid
- innnnnnnnnnnnn - poveeeeeeeeeeej! user posted image
 
Jan: ti si as user posted image
 

Uuuuuuu bowling, že 100 let nisem metala,
Bambi uživaj. user posted image

< Sporočilo je popravil majakla -- 19.2.2011 9:01:37 >

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 9:33:02   
arabela*
Mi smo tud že porihtani...gresta mičkene malo v varstvo, midva pa na Adriatik zavarovanje porihtat...potem pa bom naloge delala......tak da ja...kar pestrouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 9:57:33   
Sacherca
majakla ,uzivajte na polnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 9:59:35   
matcar
Ojla!

Mi2 pa kopalnico renovirama,tak da ne bo nič iz slikanja v tušu,so fročeki pri babicah.user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 10:00:44   
marta82
Bravo Jan.user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 10:01:23   
marta82
Majakla lepo se imejte.user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 10:03:17   
marta82
U Bambi bowling. Lepo se imej.

Lahko bi se tudi me kdaj zmenile za kakšen bowling ali kaj podobnega. Kaj pravite punce?

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 10:10:34   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

U Bambi bowling. Lepo se imej.

Lahko bi se tudi me kdaj zmenile za kakšen bowling ali kaj podobnega. Kaj pravite punce?
user posted image user posted image user posted image Jaaaaaa,si ful želim enkrat sprobat to zadevo,pa mi nikak ne rata,mojega v to prepričat-znanstvena fantastika!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 10:11:39   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Bravo Jan.user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 10:12:07   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Majakla lepo se imejte.user posted image
Podpis!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 11:22:48   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

U Bambi bowling. Lepo se imej.

Lahko bi se tudi me kdaj zmenile za kakšen bowling ali kaj podobnega. Kaj pravite punce?
user posted image user posted image user posted image Jaaaaaa,si ful želim enkrat sprobat to zadevo,pa mi nikak ne rata,mojega v to prepričat-znanstvena fantastika!user posted image


ja valda se lahko zmenimo, super je. matcar za tebe pa odpade dokler ne rodiš, so kugle pretežke user posted image . pa hvala, bom uživala user posted image .

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 11:58:02   
katy83
dan.

Evo nas doma. Smo včeraj prišli, ampak mi ni bilo računalnika za vklopit...sem se kr fajn odvadla tam. Imeli smo se super duper fino fajnuser posted image user posted image user posted image . Vau, še bi šla. user posted image user posted image user posted image

Brala še vas nisem za nazaj, tak da komentirat ne morem...bom se potrudla...če ne prej v ponedeljek, zdaj ima še ati namreč 2 dni fraj. user posted image
aja, domov smo prišli vsi trije neki šmrkavi, jaz sem ko cota danesuser posted image pa nekaj se mi je na očesu naredilo, se mi non stop solzi. user posted image


ok, skratka, bravo za 19.deluser posted image   se zvečer kaj javimuser posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 12:06:13   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

U Bambi bowling. Lepo se imej.

Lahko bi se tudi me kdaj zmenile za kakšen bowling ali kaj podobnega. Kaj pravite punce?
user posted image user posted image user posted image Jaaaaaa,si ful želim enkrat sprobat to zadevo,pa mi nikak ne rata,mojega v to prepričat-znanstvena fantastika!user posted image


ja valda se lahko zmenimo, super je. matcar za tebe pa odpade dokler ne rodiš, so kugle pretežke user posted image . pa hvala, bom uživala user posted image .
Aja,pa veš da bi metala ziher,makar z otroškimi kuglami,so lahke.user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?