|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo aprila 2011
14.3.2011 13:57:14   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Takole, moja marčevska user posted image je prišla, tako da sedaj vem da je v aprilu ne pričakujem okoli 11.4.  Čeprav nimam zelo rednih cilkov, mislim da bo enkrat takrat. Oz...upam da je ne bo!! user posted image user posted image user posted image

Me pa skrbi, ker sem zadnje čase občasno pod groznim stresom...a mislite da to lahko škodi?
A lahko vzamem persen, ali ga v user posted image ne priporočajo?

Lep dan!


Anonimna AR



Ah, ja, če si živčna, pomoje lahko vzameš Persen, sej itak še nisi noseča, tako da, poskusi. Pa itak je na zeliščni osnovi, tako da, brez skrbi. Men je še zdravnica rekla, da ga lahko zvečer kljub dojenju, tko da ni glih škodljiv.
Sicer se pa skušaj sprostiti nekak. Sej jest sem tud skoz neki živčna. Če pa nisem, pa najdem kaj, da ratam ... user posted image
Aja, drugač je pa men za živce se mi zdi precej pomagal čaj, in sicer mešanica: bela omela, melisa, kamilica. Njami, posebej zvečer user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo aprila 2011
14.3.2011 16:01:07   
a.afrodita
Pozdravljene punce!

No takole je, spremljam vas že veeeeeliko let, pa nikoli nisem pisala,bolj sem bila aktivna na MONU in živa forumu, danes sem pa tako razočarana, da sem komaj čakala, da pridem domov in vas preberem, ker me z navijanjem in toplimi, prijaznimi besedami tako pomirite,kot me noben ne more..... zato sem se odločila, da se prijavim in še sama začnem aktivno sodelovat!!!

Takole je: imam že 2 otročka, oba klomifenska, tokrat delamo na 3 več kot 2 leti niti ne vem koliko, ker sva šla na začatku če bo, bo, pa ni bilo, tako sem šla do moje dr po klomifen in grem v 4 korg s klomifenom, na vse ostale podlage........danes sem 28 dan ciklusa, po 2 tbl klomifena sem imela blago hiperco, pridelala sem 10 foliklov, endometrij je bil 17 dan 7 mm, pa nama vseeno ni ratalo, čeprav sem bla prepričana da bo vsaj 1 od 10, nič,pa cel mesec svauser posted image na 2 dni, danes je bil test negativenuser posted image , zdej še počakam user posted image in v 4 krog s klomifenom, user posted image še ne vem kdaj naj jo v aprilu pričakujem, ker čakam še marčevskouser posted image , tako da javim ko bo prišla.


Vsem pa želim, da čimprej ugledamo user posted image user posted image in se selimo na nosečnostuser posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo aprila 2011
14.3.2011 21:13:46   
xoxox
Pozdravljene punce! Da se pofočkam. Žal se vam moram pridružiti. Saj ne, da niste krasne punce ampak raje bi bila na kakšni drugi temi. user posted image  user posted image  pričakujem okoli 15.4.  To bo najin 22. krog oziroma 2. krog po 2. SS. Pozdravček vsem! user posted image


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu a.afrodita)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo aprila 2011
14.3.2011 21:14:09   
xoxox
Pozdravljene punce! Da se pofočkam. Žal se vam moram pridružiti. Saj ne, da niste krasne punce ampak raje bi bila na kakšni drugi temi. user posted image  user posted image  pričakujem okoli 15.4.  To bo najin 22. krog oziroma 2. krog po 2. SS. Pozdravček vsem! user posted image


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu a.afrodita)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo aprila 2011
14.3.2011 21:15:29   
xoxox
Ups.. Mi je kar 2x poslalo. user posted image  Se opravičujem. No je že boljše, da 2x pošlje kot pa napiše: We are sorry.. user posted image


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo aprila 2011
14.3.2011 21:28:14   
Agnes27
Punce mene pa kar med navijačice dajte in tudi upam da samo tam ostanem.
Smo namreč v sredi marca, moje user posted image  oz. user posted image  še od nikoder. Nazadnje sem jo imela 10.2.


(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo aprila 2011
15.3.2011 7:35:36   
Katte
user posted image
 
user posted image  ali user posted image  pričakujemo:
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
1.4.
witch (16. krog)

2.4.
zebr4 (2. krog po laparo&histero)

5.4.
Luna* (x. krog)
 
8.4.
Nutry (33. krog/1. krog IVF)
evelin (2. krog)
vesper (4. krog po laparo)
 
9.4.
pikicaa25 (9. krog)
 
10.4.
twixy (x. krog)
 
11.4.
Jada82 (1. krog)
anonimna AR (x. krog)
 
14.4.
Poka (x. krog)
 
15.4.
xoxox (2. krog)
 
25.4.
SILVA (x. krog)
 
x.4.
Arual (42. krog)
Ella 33 (1. krog)
a.afrodita (x. krog)
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Skupaj nas je: 16
 
Nosečk: __
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
 
Navijačice:
Katte, witch, Nusyka,
Lineta, krisv, Agnes27 


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo aprila 2011
15.3.2011 7:51:10   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: a.afrodita

Pozdravljene punce!

No takole je, spremljam vas že veeeeeliko let, pa nikoli nisem pisala,bolj sem bila aktivna na MONU in živa forumu, danes sem pa tako razočarana, da sem komaj čakala, da pridem domov in vas preberem, ker me z navijanjem in toplimi, prijaznimi besedami tako pomirite,kot me noben ne more..... zato sem se odločila, da se prijavim in še sama začnem aktivno sodelovat!!!

Takole je: imam že 2 otročka, oba klomifenska, tokrat delamo na 3 več kot 2 leti niti ne vem koliko, ker sva šla na začatku če bo, bo, pa ni bilo, tako sem šla do moje dr po klomifen in grem v 4 korg s klomifenom, na vse ostale podlage........danes sem 28 dan ciklusa, po 2 tbl klomifena sem imela blago hiperco, pridelala sem 10 foliklov, endometrij je bil 17 dan 7 mm, pa nama vseeno ni ratalo, čeprav sem bla prepričana da bo vsaj 1 od 10, nič,pa cel mesec svauser posted image na 2 dni, danes je bil test negativenuser posted image , zdej še počakam user posted image in v 4 krog s klomifenom, user posted image še ne vem kdaj naj jo v aprilu pričakujem, ker čakam še marčevskouser posted image , tako da javim ko bo prišla.


Vsem pa želim, da čimprej ugledamo user posted image user posted image in se selimo na nosečnostuser posted image



a.afrodita, želim ti, da v aprilu ugledaš user posted image !!! user posted image user posted image user posted image  Kar pozitivno naprej, jest sem prepričana, da bomo vse kmalu user posted image  Se že prav veselim!
Do takrat, dokler ne ugledamo user posted image , pa si lahko čas krajšamo s čvekanjem, ane?

(odgovor članu a.afrodita)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo aprila 2011
15.3.2011 7:52:50   
Jada82
Še to: evo, midva sva včer odprla sezono user posted image  za user posted image  heheh
Ampak je blo čudno, ko sva končala, me je ful peklo v nožnici, kasneje pa so bile tudi krvave kapljice in krvava sluz. Tako še nikoli ni bilo user posted image  Pa ne vem, med samim user posted image  me ni bolelo .... čudno. Mogoče ima kaj opraviti s tem, ko sem nehala jemati KT?
Upam, da ni kaj narobe, da bo vse normalno in da aprila ugledam user posted image /user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo aprila 2011
17.3.2011 16:15:23   
witch
xoxox moja user posted image user posted image še tukaj... veš kaj ti povem? Prvi pdp bi bil deembra, druga pikica je šla med angelčke decembra... povem ti, da bo december za tebe vesel, lep, najlepši, najboljši mesec. Zato, ker boš še letos decembra dobila svoj zakladek v roke. Te 2 ti bodo prinesle srečo in že čez en mesec bove skupaj jokale. ....od veselja... In ti rečem, da se bove skupaj selile med decemberke user posted image Pogumno naprej in boš videla, da boš kmalu dobila svoj zakladek v roke user posted image Takrat pa kot sve se že zmenil.... gremo na skupno vozičkanje user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo aprila 2011
17.3.2011 19:12:40   
xoxox
witchi moja draga! To si pa tako lepo napisala, da so se mi solze kar vsule. user posted image   Itak, da bo december lep mesec. Mora bit. Za obe. Boš videla. Še letos sva rekli in tako bo. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo aprila 2011
17.3.2011 19:20:06   
xoxox



IZVIRNO SPOROČILO: witch

xoxox moja user posted image user posted image še tukaj... veš kaj ti povem? Prvi pdp bi bil deembra, druga pikica je šla med angelčke decembra... povem ti, da bo december za tebe vesel, lep, najlepši, najboljši mesec. Zato, ker boš še letos decembra dobila svoj zakladek v roke. Te 2 ti bodo prinesle srečo in že čez en mesec bove skupaj jokale. ....od veselja... In ti rečem, da se bove skupaj selile med decemberke user posted image Pogumno naprej in boš videla, da boš kmalu dobila svoj zakladek v roke user posted image Takrat pa kot sve se že zmenil.... gremo na skupno vozičkanje user posted image
 

Pa še tole je moj 22. krog oziroma 2. krog po 2. SS. Upam, da je vse to dober znak. user posted image


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo aprila 2011
18.3.2011 6:46:18   
srečica17
Dobro jutro!

Jaz je pa ne pričakujem 2.4.
Bila sem pri dr. Rešu in naslednji krog krem že v IVF postopek. Malce me je sicer strah vseh tistih hormonov, ampak.....bomo že preživeli . Sicer je možnost uspeha pri moji letih strahotno majhna (manj kot 5 %), ampak ob vaši podpori in navijanju mi pa mogoče rata.
Zdaj je čas O da se bomo aprila lahko veselile, tako da bodite pridneuser posted image user posted image user posted image .
Jaz jo pričakujem jutri, dr. Reš je videl en folikel velik že 17,5 mm,

< Sporočilo je popravil srečica17 -- 18.3.2011 6:47:15 >

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo aprila 2011
18.3.2011 7:44:03   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: witch

xoxox moja user posted image user posted image še tukaj... veš kaj ti povem? Prvi pdp bi bil deembra, druga pikica je šla med angelčke decembra... povem ti, da bo december za tebe vesel, lep, najlepši, najboljši mesec. Zato, ker boš še letos decembra dobila svoj zakladek v roke. Te 2 ti bodo prinesle srečo in že čez en mesec bove skupaj jokale. ....od veselja... In ti rečem, da se bove skupaj selile med decemberke user posted image Pogumno naprej in boš videla, da boš kmalu dobila svoj zakladek v roke user posted image Takrat pa kot sve se že zmenil.... gremo na skupno vozičkanje user posted image


ooo, res lepo! Kar tako naprej, pozitivno z energijo, upanjem! Tud jest verjemem za vaju obe, da bo uspelo! Seveda BO!!! Pa upajmo, da bomo vse decemberke :))))))) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo aprila 2011
18.3.2011 7:44:56   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: srečica17

Dobro jutro!

Jaz je pa ne pričakujem 2.4.
Bila sem pri dr. Rešu in naslednji krog krem že v IVF postopek. Malce me je sicer strah vseh tistih hormonov, ampak.....bomo že preživeli . Sicer je možnost uspeha pri moji letih strahotno majhna (manj kot 5 %), ampak ob vaši podpori in navijanju mi pa mogoče rata.
Zdaj je čas O da se bomo aprila lahko veselile, tako da bodite pridneuser posted image user posted image user posted image .
Jaz jo pričakujem jutri, dr. Reš je videl en folikel velik že 17,5 mm,


Jah, glavno, da upanje je!!! Mi bomo seveda navijale, vi2 pridno user posted image , pol bo pa že moglo kaj bit user posted image user posted image user posted image
Bomo res držale pesti in se medsebojno bodrile, pa bo!!!

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo aprila 2011
18.3.2011 7:46:51   
Jada82
Evo, mi2 bova še danes user posted image , pol gre pa moj dragi na potovanje - sicer bo v torek zjutraj že doma ... pa glede na to, da zdaj ne vem, kakšen je cikel, upam, da ne bom glih zdej vmes imela O user posted image  Sicer upam, da bo spet bolj dolg, tako kot vedno, ko nisem jemala KT, ptoem bi mogla met nekje v sredo do petka O - to bi se potem že izšlo user posted image  Bomo vidli ... midva še vedno pridno na 2 dni .. edin zdej vmes bo malj daljši počitek user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo aprila 2011
18.3.2011 8:16:29   
Katte
user posted image
 
user posted image  ali user posted image  pričakujemo:
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
1.4.
witch (16. krog)

2.4.
zebr4 (2. krog po laparo&histero)
srečica17 (x. krog)

5.4.
Luna* (x. krog)
 
8.4.
Nutry (33. krog/1. krog IVF)
evelin (2. krog)
vesper (4. krog po laparo)
 
9.4.
pikicaa25 (9. krog)
 
10.4.
twixy (x. krog)
 
11.4.
Jada82 (1. krog)
anonimna AR (x. krog)
 
14.4.
Poka (x. krog)
 
15.4.
xoxox (2. krog)
 
25.4.
SILVA (x. krog)
 
x.4.
Arual (42. krog)
Ella 33 (1. krog)
a.afrodita (x. krog)
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Skupaj nas je: 17
 
Nosečk: __
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
 
Navijačice:
Katte, witch, Nusyka,
Lineta, krisv, Agnes27


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo aprila 2011
18.3.2011 8:25:03   
Katte
Jada82, user posted image  za otvoritev sezone. Upam, da vama uspe, da kljub odsotnosti dragega naciljata O in čez dva tedna user posted image .
srečica17, res lepa novica. Če prav razumem, bosta v tem krogu poskusila še naravno. Mogoče pa ravno zdaj uspe, pa sploh ne bo treba v postopek.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo aprila 2011
18.3.2011 8:45:38   
srečica17
IZVIRNO SPOROČILO: Katte

Jada82, user posted image  za otvoritev sezone. Upam, da vama uspe, da kljub odsotnosti dragega naciljata O in čez dva tedna user posted image .
srečica17, res lepa novica. Če prav razumem, bosta v tem krogu poskusila še naravno. Mogoče pa ravno zdaj uspe, pa sploh ne bo treba v postopek.


Ja , prav razumeš. Bilo bi res lepo, če bi ratalo:-)

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo aprila 2011
21.3.2011 13:48:37   
CariSSa10
hej hej tud mene lahko vpišete da 18.4 upama da zagledama user posted image . to bo 2. krog. ;)) 

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo aprila 2011
21.3.2011 13:57:34   
Katte
CariSSa10, dobrodošla tudi tukaj (ja, saj vem... povsod me je dovolj user posted image  user posted image  user posted image ).

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu CariSSa10)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo aprila 2011
21.3.2011 13:59:09   
Katte
user posted image
 
user posted image  ali user posted image  pričakujemo:
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
1.4.
witch (16. krog)

2.4.
zebr4 (2. krog po laparo&histero)
srečica17 (x. krog)

5.4.
Luna* (x. krog)
 
8.4.
Nutry (33. krog/1. krog IVF)
evelin (2. krog)
vesper (4. krog po laparo)
 
9.4.
pikicaa25 (9. krog)
 
10.4.
twixy (x. krog)
 
11.4.
Jada82 (1. krog)
anonimna AR (x. krog)
 
14.4.
Poka (x. krog)
 
15.4.
xoxox (2. krog)
 
18.4.
CariSSa10 (2. krog)
 
25.4.
SILVA (x. krog)
 
x.4.
Arual (42. krog)
Ella 33 (1. krog)
a.afrodita (x. krog)
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Skupaj nas je: 18
 
Nosečk: __
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
 
Navijačice:
Katte, witch, Nusyka,
Lineta, krisv, Agnes27


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo aprila 2011
21.3.2011 14:01:24   
CariSSa10
hehehe hvala Katte tudi tukaj ;)) zaj pa vidim da sem res dobrodošla user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo aprila 2011
21.3.2011 21:24:36   
witch
a.afrodita user posted image user posted image user posted image user posted image da vam bo april prinesel težko pričakovani plusek user posted image user posted image

srečica tudi tebi kup user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bodo vsi ti horomni pomagali da bo postopek uspešen. Decembra boš pa tisto malo pikico stisnila k sebi.

Jada hvala za navijanje. Seveda tudi jaz tebi želim nazaj enako user posted image user posted image user posted image

CariSSa dobrodošla tudi tukaj. In pa seveda naj bo uspešno user posted image user posted image

Punce seveda vsaki želim da bi bil to njen zadnji krog user posted image user posted image user posted image saj sama dobro vem kako je ko ni... 16x je za mene neskončno dolgo, za kakšno zelo malo, za kakšno veliko. Ampak ni važno če je prvič, petič, šestnajstič, dvajsetič.. vedno je težko.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo aprila 2011
22.3.2011 7:34:00   
CariSSa10
witch hvala za dobrodošlico tudi tebi user posted image enako ti želim da bi končno zagledala plusek in otvorila sezono aprilskih user posted image user posted image

ii res je lažje ko skupaj držimo pesti user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?