|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo aprila 2011
22.3.2011 8:04:57   
candi
Punce mene dajte med navijačice, bom navijala za vas. Se mi na srečo ne bo treba selit k vam na drugačen način, ker sem danes zjutraj zagledala dve rahli črticiuser posted image . Bom pa res močno navijala za vas in vas bodrila naprej.user posted image

(odgovor članu CariSSa10)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo aprila 2011
22.3.2011 8:11:18   
CariSSa10
joj čestitke candi user posted image user posted image user posted image . zdaj pa uživaj kot srečka nosečka user posted image user posted image

(odgovor članu candi)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo aprila 2011
22.3.2011 10:23:06   
Katte
user posted image
 
user posted image  ali user posted image  pričakujemo:
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
1.4.
witch (16. krog)

2.4.
zebr4 (2. krog po laparo&histero)
srečica17 (x. krog)

5.4.
Luna* (x. krog)
 
8.4.
Nutry (33. krog/1. krog IVF)
evelin (2. krog)
vesper (4. krog po laparo)
 
9.4.
pikicaa25 (9. krog)
 
10.4.
twixy (x. krog)
 
11.4.
Jada82 (1. krog)
anonimna AR (x. krog)
 
14.4.
Poka (x. krog)
 
15.4.
xoxox (2. krog)
 
18.4.
CariSSa10 (2. krog)
 
25.4.
SILVA (x. krog)
 
x.4.
Arual (42. krog)
Ella 33 (1. krog)
a.afrodita (x. krog)
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Skupaj nas je: 18
 
Nosečk: __
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
 
Navijačice:
Katte, witch, Nusyka,
Lineta, krisv, Agnes27,
candi


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo aprila 2011
22.3.2011 11:43:40   
Jada82
Candi, čestitke za user posted image !!!! user posted image user posted image user posted image

Evo, jaz naj bi po izračunih čez 2 dni imela O, ampak me je že včer neki bolel trebuh, tko da možno, da je bla že včer ... upam, da ne, ker nisva user posted image , ker je bil moj na potovanju ... Bomo videli, mam pa bolj malo upanja za user posted image  ta mesec.
Ampak tolk več za drug mesec, k bom spet delala O teste user posted image

Navijam za vse nas, čez 2 tedna je naš mesec user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo aprila 2011
22.3.2011 18:49:42   
kejt2
Hojla!

April se še sploh ni začel, tale tema pa že takole živahna user posted image
No, tudi sama se (žal) selim v nov krog. Že spet user posted image No, sem šla malo računat in je to najin nekje 32. ali 33. krog user posted image
Sem tudi opazila, da je tema primerno pomladanska: kile, prehrana in biti fit. Tudi jaz sem se po vseh neuspehih, operacijah in kt zredila. Počasi, a zanesljivo. Tako, da mi sedaj ni nobeno oblačilo več prav!!! user posted image
Se strinjam s predhodnico, da je uravnotežena prehrana (vsega po malem) in pa gibanje (rahel tek/ jogging ali malo bolj intenziven sprehod v naravi) najboljše zdravilo za lepo linijo in psiho. Ja, tole gibanje v naravi res pomaga. Ampak trenutno sem tudi sama, podobno kot moja predhodnica, ujeta v zoprno situacijo, ki povzroča stres in namesto, da bi šla ven in se zmigala, še več čepim za računalnikom in sem gnila!
Tako, da punce, dejmo se res bodrit in gremo migat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo aprila 2011
22.3.2011 18:55:41   
kejt2
Sem šele potem videla, da se tema na polovici spremeni v malo bolj resno user posted image
xoxox user posted image user posted image user posted image resnično mi je žal in upam, da tokrat pa res bo.
Pa za vse nas veteranke, ki smo že 20+ krog, da se končno preselimo na drugo temo in tukaj ostanemo samo navijačice user posted image user posted image user posted image
Vidim, da nas je kar nekaj tudi že na tej točki, ko moramo sprejeti pomoč... Držim pesti za vse nas in javljam, kako gre user posted image user posted image user posted image
user posted image ne pričakujem 14.4.2011.

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo aprila 2011
23.3.2011 8:57:45   
Jada82
Kejt2, resnično držim pesti tudi zate, da aprila pa res ugledaš user posted image . April je že tak fajn spomladanski mesec, da more pa resnično biti rozzaaaaa  user posted image user posted image

Evo, midva pridno delava na user posted image , pa bomo videli kaj bo. Ker sem šele prvi krog, se še ne obremenjujem kaj dosti. No ja, v roku pol leta pa bi le rada zanosila .... bomo videli.

Jah, jz sem se tudi odločila, da zdaj bo pa treba malo migat. Jaz pa sem se zredila po prejšnji nosečnosti in nikakor ne morem spravit dol teh 5 kg. No ja, nikakor ... itak preveč jem, v bistvu pojem res veliko sladkarij, tako da bi lahko bilo še huje .... ampak ok. Fora je, k še vedno lahko oblečem vse cunje ... zato se pomoje tudi ne lotim resno. Bom pa poskušala zdej 2-3 krat na teden joggat, pa mal bolj zdravo se prehranjevat (beri 5krat na dan po malo). Ja, če se bomo bodrile, nam bo uspelo user posted image user posted image

Joj, drugač se pa meni zdej non stop sanja, al da rojevam (enkrat je čist v izi, brez bolečin, spet drugič je grozno ...), al da sem že rodila in mam še eno punčko ... no, dons je bil fantek, sam k sem rodila ful dolgo ni zadihal ... no, potem je. Ma kr nekej! Res, to ne morš verjet ...

Nič, grem še mal delat, lepo se imejte, pa uživajte dons na sončku, k bo taaaak lep dan! Jz bom šla popoldne definitivno na sprehod s tamalo user posted image

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo aprila 2011
23.3.2011 10:55:01   
wbm3
Se vam pridružujem. In čakam skupaj z vami na user posted image user posted image .

pšššššt o dietahuser posted image  to temo raje izpustim. Imam tudi sama nekaj kg viška, od prejšnjih dveh nosečnosti. In trenutno nobene volje, da bi jih spravila stran, dol, kamorkoli. Ah, ja...

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo aprila 2011
23.3.2011 11:21:37   
Katte
user posted image
 
user posted image  ali user posted image  pričakujemo:
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
1.4.
witch (16. krog)

2.4.
zebr4 (2. krog po laparo&histero)
srečica17 (x. krog)

5.4.
Luna* (x. krog)
 
8.4.
Nutry (33. krog/1. krog IVF)
evelin (2. krog)
vesper (4. krog po laparo)
 
9.4.
pikicaa25 (9. krog)
 
10.4.
twixy (x. krog)
 
11.4.
Jada82 (1. krog)
anonimna AR (x. krog)
 
14.4.
Poka (x. krog)
 
15.4.
xoxox (2. krog)
 
18.4.
CariSSa10 (2. krog)
 
25.4.
SILVA (x. krog)
 
x.4.
Arual (42. krog)
Ella 33 (1. krog)
a.afrodita (x. krog)
wbm3 (x. krog)
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Skupaj nas je: 19
 
Nosečk: __
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
 
Navijačice:
Katte, witch, Nusyka,
Lineta, krisv, Agnes27,
candi


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo aprila 2011
25.3.2011 13:42:49   
Jada82
Joj punce, jest mam pa dons kar krvav izcedek, kar konkreten, pa še bolečine v jajčnikih, kakor pri M, sam mal v blažji obliki. Nimam pojma kaj je zdaj to user posted image  Za M je še prekmalu .... Sem pa 1. mesec po KT, možno, da se je vse zmešalo. Zaenkrat še ne bom smatrala, da mam M, razen, če se bo res ulilo ... user posted image
Pustimo še, da pričakujem user posted image  11.4., pa bomo videli ...
Čudno mi je. Kaj bi to lahko bilo? Ali obstaja ovulacijska krvavitev? Kajti po mojih izračunih naj bi ta čas imela O ...
Bomo videli. Ker je šele 1. krog, se ne sekiram, je pa tečno .... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo aprila 2011
25.3.2011 18:50:52   
kejt2
Hmmm. Tole sem našla:
Ovulation Spotting is defined as a very light bleeding that may accompany ovulation - though it is rather uncommon fertility indicator and can be easily missed (even if it occurs). Unless you are fertility charting and observing daily changes in cervical mucus, you may not even be aware of this secondary fertility sign.
The source of "ovulation spotting" is traced to the rupture of the ovarian follicle when the egg is released. When you ovulate, luteinizing hormone causes the surface of the ovarian follicle to weaken and disintegrate. This leads to the formation of a hole, or stigma, through which the egg will ultimately "escape" into one of the fallopian tubes. At this "midcycle moment", a residual trace of blood may accompany ovulation when the stigma ruptures.
The trace amount of blood that may appear due to the rupture of the follicle will not be red (like menstrual blood), but will rather exhibit a brownish or pinkish color. For example, you may see just a faint streak of pinkish blood intermingled with cervical fluids during your daily CM check.
Ovulation spotting should not be confused with implantation bleeding (which will typically take place about a week after you ovulate). Implantation bleeding (also typically characterized by a light brown or pink spotting) is caused by the fertilized egg burrowing into the endometrium. While ovulation spotting may be viewed as a natural fertility indicator, implantation bleeding is considered an early pregnancy sign.

Skratka, ja. Rahla krvavitev je normalna,zaradi tega, ker poči folikel (iz katerega pride jajčece). Običajno krvavitev ni rdeče barve, ampak rjavkaste ali rozaste barve.
Ne gre je zamenjevati z vgnezitveno, ki se zgodi (če se, ni nujno) teden dni kasneje (če pride do oploditve).
Torej možno je. Ne vem pa, koliko krvaviš...
Lahko so pa tudi samo hormoni zmešani.
Držim pesti, da je O user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo aprila 2011
25.3.2011 19:43:33   
Jada82
Jah, pomoje M ni, ker bi se že vlila .... kaj vem, upam, da sploh mam O. Ker nekje sem brala, da kadar krvaviš, ni nujno, da ovulacija sploh je - kao da gre za izvenciklično krvavitev ...
Hvala za tole napisano - je vzpodbudno user posted image user posted image user posted image user posted image
Bomo vidli, vsekakor upam, da je vse ok, bomo pa še naprej pridno user posted image - you never know user posted image

Pridne bodite in lahko noč!

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo aprila 2011
25.3.2011 20:17:18   
mladika
punce a me vzamete...sem se mogla k vam preselit,ker je mojaa zvesta rdeča prijateljica učiraj prikapljala.Sem se pa odločla da si želim decemberčka,tak da bom user posted image  zagledala 22.4.,drugi krog po laparo!!!

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo aprila 2011
25.3.2011 21:04:53   
kejt2
Dobrodošla in držimo pesti, da se ti želja uresniči user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo aprila 2011
26.3.2011 21:11:21   
SILVA
Punce jaz bom aprila kar preskočila. Sem imela 21.3 laparoskopijo in histeroskopijo, tako, da so naredili celo generalko, je bilo kar veliko za poštimat, zato ni čudno, da se pet let ni nič prijelo in sedaj morava počakat en ciklus, potem pa veselo na delouser posted image

Tako, da bom ta mesec spet samo navijačicauser posted image

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo aprila 2011
26.3.2011 23:06:49   
Agnes27
Punce, naj še tle javim. Danes zjutraj sem ugledala zeeeellooooo zelo rahlo črtico. Drgač sem bila v pričakovanju user posted image  in drugega kot to nisem pričakovala. Ne upam niti še verjeti da je to to, ker je bilo čisto rahlo...le toliko da je bila vidna črtica.

kokr sem tle na forumu zasledila je pomembno da je črtica enake debeline kot testna ne pa koliko je vidna. Debelina je bila enaka.

Jutri naredim test ponovno. Upam da sem res user posted image



(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo aprila 2011
27.3.2011 8:55:58   
srečica17
Čestitke agnes......pomoje res ni svoma, rahla črtica samo pomeni , da je zaenkrat nosečnostnega hormona še zelo malo.
Uživaj v nosečnosti, vse dobro in enga zdravega dojenčka.......v decembruuser posted image

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo aprila 2011
27.3.2011 17:12:46   
Agnes27
Srečica17 hvalauser posted image

Danes test ponovila in se je spet pokazalo user posted image  (rahlo). Ne morem verjet.

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo aprila 2011
27.3.2011 18:02:06   
kejt2
Agnes27 user posted image user posted image user posted image Pa lepo user posted image ti želim!

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo aprila 2011
28.3.2011 11:28:07   
Anonimen
Pozdravljene,

vidim, da se tukaj na polno dogaja, zato sem vas prišla malce pozdravit in navijat za user posted image .  Dajmo, dajmo,... user posted image

Sama se bom žal zaradi neurejenih-dolgih ciklusov selila v maj. Upam, da takrat končno uspe.

Lepo bodite, veliko user posted image in se beremo! user posted image


a.user posted image

(odgovor članu kejt2)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo aprila 2011
28.3.2011 11:33:00   
Katte
Punce, pa se vam (zelo nerada) pridružujem v aprilu. Danes začenjam 11. krog, user posted image  ne pričakujem 25.4., user posted image  bi bilo pa najlepše darilo ob najini 7. obletnici 26.4.


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo aprila 2011
28.3.2011 11:35:46   
Katte
user posted image
 
user posted image  ali user posted image  pričakujemo:
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
1.4.
witch (16. krog)

2.4.
zebr4 (2. krog po laparo&histero)
srečica17 (x. krog)

5.4.
Luna* (x. krog)
 
8.4.
Nutry (33. krog/1. krog IVF)
evelin (2. krog)
vesper (4. krog po laparo)
 
9.4.
pikicaa25 (9. krog)
 
10.4.
twixy (x. krog)
 
11.4.
Jada82 (1. krog)
anonimna AR (x. krog)
 
14.4.
Poka (x. krog)
 
15.4.
xoxox (2. krog)
 
18.4.
CariSSa10 (2. krog)
 
22.4.
mladika (2. krog po laparo)
 
25.4.
Katte (11. krog)
 
x.4.
Arual (42. krog)
Ella 33 (1. krog)
a.afrodita (x. krog)
wbm3 (x. krog)
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Skupaj nas je: 20
 
Nosečk: __
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
 
Navijačice:
Katte, witch, Nusyka,
Lineta, krisv, Agnes27,
candi, SILVA, a.user posted image


< Sporočilo je popravil Katte -- 28.3.2011 11:36:17 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo aprila 2011
28.3.2011 14:28:28   
kejt2
IZVIRNO SPOROČILO: kejt2

Pa za vse nas veteranke, ki smo že 20+ krog, da se končno preselimo na drugo temo in tukaj ostanemo samo navijačice user posted image user posted image user posted image
Vidim, da nas je kar nekaj tudi že na tej točki, ko moramo sprejeti pomoč... Držim pesti za vse nas in javljam, kako gre user posted image user posted image user posted image
user posted image ne pričakujem 14.4.2011.



Spet sem izpadla iz seznamčka user posted image Sej ne, da se ne bi z veseljem preselila na drugo, bolj optimistično temo in bila tukaj samo še navijačica, ampak akj, ko kar ne rata user posted image

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo aprila 2011
28.3.2011 14:47:45   
Katte
kejt2, ti si tukaj očitno zakleta user posted image . Ali pa sem se jaz zarotila proti tebi user posted image . Oprosti, dodajam te na seznam.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo aprila 2011
28.3.2011 14:48:55   
Katte
user posted image
 
user posted image  ali user posted image  pričakujemo:
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
1.4.
witch (16. krog)

2.4.
zebr4 (2. krog po laparo&histero)
srečica17 (x. krog)

5.4.
Luna* (x. krog)
 
8.4.
Nutry (33. krog/1. krog IVF)
evelin (2. krog)
vesper (4. krog po laparo)
 
9.4.
pikicaa25 (9. krog)
 
10.4.
twixy (x. krog)
 
11.4.
Jada82 (1. krog)
anonimna AR (x. krog)
 
14.4.
Poka (x. krog)
kejt2 (x. krog)
 
15.4.
xoxox (2. krog)
 
18.4.
CariSSa10 (2. krog)
 
22.4.
mladika (2. krog po laparo)
 
25.4.
Katte (11. krog)
 
x.4.
Arual (42. krog)
Ella 33 (1. krog)
a.afrodita (x. krog)
wbm3 (x. krog)
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Skupaj nas je: 21
 
Nosečk: __
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
 
Navijačice:
Katte, witch, Nusyka,
Lineta, krisv, Agnes27,
candi, SILVA, a.user posted image


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?