|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   okrogla miza - posvojitve- net tv
28.2.2011 20:07:18   
bela.kava
Pravkar oddaja o posvojitvah na net tv
Olga Bezenšek Lalić,
Viktorija Bevc,
Maja Štamol Drolc
Ana Vodičar

Net TV, 28. 2. 2011

< Sporočilo je popravil bela.kava -- 28.2.2011 20:12:58 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: okrogla miza - posvojitve- net tv
28.2.2011 20:33:39   
bela.kava
Oddaja ima naslov Pogovor tedna.
PS Gospo Viktorijo Bevc je pravkar očarala mala Žani.

(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: okrogla miza - posvojitve- net tv
28.2.2011 21:04:11   
bela.kava
Si bom privoščila še en komentar, čeprav se sama s sabo pogovarjamuser posted image

moj komentar na nekaj  izjav user posted image

(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: okrogla miza - posvojitve- net tv
28.2.2011 21:22:12   
Tia-na
Vem, da nam boš poiskala link, da si še me ogledamo in se zgražamo user posted image
Če ne pa pričakujem obnovo! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
28.2.2011 21:22:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bela.kava)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: okrogla miza - posvojitve- net tv
28.2.2011 21:43:56   
bela.kava
Nekaj je bilo res hudih, ampak ker je najbolje da si vsak sam sliko ustvari, bi bilo dobro res nekje kak link zbrskat ... hm...

Samo nekaj cvetk ... večina posvojiteljev ne pove otrokom, da so posvojeniuser posted image user posted image user posted image user posted image  ... khm nekatere je čas povozil.

Sporazumi so najboljša od treh variant posvojitve ... a moram kaj napisat zraven.

Maja Š. D. je izjema, ker je vzela državo za svojo, večina ostalih posvojiteljev je pa praktično idiotov (povzeto po Bevc, torej ni citat, te besede ni dejansko uporabila) (btw. moja  za zdaj neuspešna zgodba ima eno od posledic moje precej dobro znanje cirilice in razumevanje mk. jezika - toliko o tem)

Za zdaj vse, je pa še ali1 gledala, mogoče bo kaj dodala, bolj objektivno kot jazuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: okrogla miza - posvojitve- net tv
28.2.2011 22:03:43   
1ali
Res ne morem biti tiho. Ne, nismo idioti, tudi jaz sem tako razumela Bevčevo, zato ker si želimo otoka in smo posvojitelji.
Komentar na podatek Vodičarjeve, češ, da jo je klicala posvojiteljica in ponudila tel. št. saj bo z veseljem dala podatke drugim parom. Že pred leti se je prijateljica posvojiteljica ponujala ministrstvu za pomoč pri informacijah o posvojitvi iz Rusije. Naletela je na gluha ušesa.
Ko sem vse to poslušala, se mi zdi, da res ne vedo dobro, o čem govorijo. Da je situacija na področju posvojitev že povsem drugačna. Njihovo govoričenje me bolj spominja na situacijo pred 15-imi leti in več. Ali pa kot posvojiteljica gledam s povsem drugega zornega kota.

Danes je sin neki gospe, ne da bi ga kaj spraševala, povedal, kje je rojen in kdo ga je rodil. Še mene je malce presenetil, da je tako odprto govoril.

In zaenkrat poznam veliko otrok in staršev, ki dobro vedo, zakaj so šli po otroka:)

Tisti, ki niste gledali oddaje, boste moje komentarje težko razumeli.



(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: okrogla miza - posvojitve- net tv
1.3.2011 13:33:36   
Tia-na
Đizs, se mi včasih zazdi, da ko poslušam ali gledam te oddaje, da je to iz nekega drugega sveta, ne tega, v katerem se sučemo mi ... pa poznam kar nekaj posvojiteljev.

Naš mali ima sicer dobra tri leta pa dobro ve, da je prišel iz Rusije pa da je bil v trebuščku ene druge mamice pa doma poslušamo ruske pesmi, plešemo na kalinko (smeha polna hiša), poskušamo ohranit kako rusko besedo pa tud za pravoslavni božič se spomnimo na njiju.

Pa kako lahko sploh kdo pomisli, da se da otroku skrit njegovo poreklo, saj vendar vsi sosedje, znanci, v službi itd vedo, da je otrok posvojen in mi naj mu zdaj to skrivamo ... da mu bo potem neka prodajalka ali pa mulc iz sosednje ulice povedal???

O sporazumu pa raj ne bom izgubljalal besed, ker mi je zavrela kri ko ga je je b.k. objavila tu. Pa še zdaj me mika, da napišem en dopis na ministrstvu in dotični skupini, ki se ukvarja s tem, da jim malce pojasnim razliko med prakso in teorijo posvojitev iz Rusije ... vendar ne vem, kaj bi sploh s tem dosegla ... bi to sploh kdo prebral?

(odgovor članu 1ali)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: okrogla miza - posvojitve- net tv
4.3.2011 13:12:43   
Iza12345
nisem gledala, a mi je jasno, da je bilo za ****is dobit...

edino pomembno je to, da je nam jasno in da smo tolk normalni, da bo tudi naš posvojeni otrok živel v normalnem domačem okolju, zunaj itak nikoli ne veš

in jaz.... jaz sem tako zelo srečna, ker sem čez vso to kalvarijo spoznala (in nekatere celo nadgradila s prijateljstvom) take prekrasne punce in njihove družine

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: okrogla miza - posvojitve- net tv
6.3.2011 15:37:44   
Tia-na
IZVIRNO SPOROČILO: Iza12345


in jaz.... jaz sem tako zelo srečna, ker sem čez vso to kalvarijo spoznala (in nekatere celo nadgradila s prijateljstvom) take prekrasne punce in njihove družine


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Iza12345)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
To je najboljša starostna razlika med otroki
Strokovnjaki so ugotavljali, kako manjša, srednja in večja starostna razlika med otroki vpliva na mamo, otroke oziroma v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?