|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
27.4.2011 17:29:40   
andreja83
Zdej tak ko sm pogledla seznam, smo res bolj na kupo vse, kar je res fonemalno. user posted image user posted image

Sam ne rečt ja ninocka in curkica da ne bosta delali danes testa, no?

Pošiljam vama cel kup user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bi tudi vidve ugledali ene velike  +   jutri !!!!





(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
27.4.2011 19:47:19   
ninocka26
Jaz ne bom delala testa. Bom jutri vse zvedela. Se mi je pa danes popoldne pojavila krvavitev (sveža kri), ki je pa zdaj ni več. Pa bodi pameten če moreš.user posted image

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
27.4.2011 20:04:33   
srečica17
ninocka močno držim pesti, da bo jutri plusek!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninocka26)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
27.4.2011 20:19:17   
mala06
IZVIRNO SPOROČILO: srečica17

ninocka močno držim pesti, da bo jutri plusek!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image



Tudi jaz se podpišem po to in ti pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za srečo

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
27.4.2011 20:48:48   
upajoča
Ojla, zanima me ali sploh delajo v ambulantah na GK, saj kličem že nekaj dni, da bi se naročila za postopek. Ali je še kakšna druga št. kot ta 01 5226112 za ivf. Zvoni, ali je pa zasedeno??

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
27.4.2011 21:09:30   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: upajoča

Ojla, zanima me ali sploh delajo v ambulantah na GK, saj kličem že nekaj dni, da bi se naročila za postopek. Ali je še kakšna druga št. kot ta 01 5226112 za ivf. Zvoni, ali je pa zasedeno??


Jaz sem poslala kar mail na narocanje.reprodukcija@kclj.si

(odgovor članu upajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
27.4.2011 21:24:38   
curkica
Hehe, sori, mačke, nisem delala testa. Jutri je itak dan za soočenje, tak da... Nekako kar ne morem verjet, da bi lahko blo res, zato... Drugače pa spodaj belina, zizike malo "čudne", ful bi spala cel dan, samo to bo najbrž tudi vreme krivo, pa že vsaka malenkost na TV me spravi v jok user posted image

Pa pa do jutri user posted image

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
27.4.2011 21:37:38   
andreja83
Ninocka in curkica močno močno držim pesti za vaji da se vama jutri pokaže močan + user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za srečo

(odgovor članu curkica)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
27.4.2011 21:44:58   
mala06
IZVIRNO SPOROČILO: curkica

Hehe, sori, mačke, nisem delala testa. Jutri je itak dan za soočenje, tak da... Nekako kar ne morem verjet, da bi lahko blo res, zato... Drugače pa spodaj belina, zizike malo "čudne", ful bi spala cel dan, samo to bo najbrž tudi vreme krivo, pa že vsaka malenkost na TV me spravi v jok user posted image

Pa pa do jutri user posted image



No pa bomo držali pesti za jutri, da nam sporočiš lepe novice  user posted image   user posted image user posted image   user posted image Te pa so za srečo!

(odgovor članu curkica)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
27.4.2011 23:17:25   
*zabica*
IZVIRNO SPOROČILO: upajoča

Ojla, zanima me ali sploh delajo v ambulantah na GK, saj kličem že nekaj dni, da bi se naročila za postopek. Ali je še kakšna druga št. kot ta 01 5226112 za ivf. Zvoni, ali je pa zasedeno??


Jest sm klicala v torek, pa se ni noben javil...potem sem poklicala še na tel.št. GK Ljubljana, kjer mi je gospa svetovala, da pokličem se ju3 ko mi bo lahko povedala kaj več (ali delajo ali ne delajo).

(odgovor članu upajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
28.4.2011 6:23:14   
srečica17
Danes bojo začeli pa pluski padatuser posted image user posted image user posted image user posted image . Drćžim pesti že navsezgodej zjutraj ker ne morem več spatuser posted image

Prvi UZ imam 12.5. pri dr. Rešu, zdele pa šibam po recept za Prometrium, pol pa v Italijo, pol pa mal na morjeeee.....

Lepo se mejteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
28.4.2011 9:15:11   
športnica
srečica, kaj to pomeni? si že delala test? user posted image user posted image user posted image že lahko čestitamo? user posted image user posted image user posted image

uživaj na morčku in možgančke na off


(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
28.4.2011 9:37:16   
mala06
Tako test za mano sicer ne z prvim urinom in ni ne duha ne sluh o drugi črtici user posted image user posted image Bom v torek izvedela kaj je. 

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
28.4.2011 11:52:33   
športnica
mala kateri dan po ET pa si?

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
28.4.2011 11:59:35   
mala06
IZVIRNO SPOROČILO: športnica

mala kateri dan po ET pa si?


Sem deseti dan po ET imela sem ga pa na tretji dan. Je pa 15 po stopki. Povejte mi ali utrogestan zavira menzo, ker belina še ostaja.

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
28.4.2011 12:08:59   
športnica
ja, čahko da zavira menstruacijo, čeprav nekaterim se vseeno ulije. na primer meni obakrat na 8.dan. takoj na polno sveža kri, brez izcedkov. ne znam ti pomagati ali si delala prekmalu test. najbolje da počakaš. kar je je. preseneti te lahko le dobra novica, zato ti želim vse najlepše in držim pesti.

< Sporočilo je popravil športnica -- 28.4.2011 12:09:37 >

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
28.4.2011 12:54:06   
tecnobica
Jaz sem danes razočarana nad UZjem. Imam samo tri (18, 15 in 10 mm) folikle, endometrij pa 12. In dohtarca mi je rekla un bedn stavek: Saj ste še mlada. najraj bi jo počla. Pa še to je rekla, da je itak šele prvi postopek. Kolk naj bi jih pa imela? A 20? A ona sploh ve, kako matramo me telo z vsemi temi injekcijami? Prov depresivna sem prišla iz kabine.

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
28.4.2011 13:11:27   
mala06
športnica tako kot si rekla, preseneti me lahko samo še pozitivna novica, na negativno sem že pripravljena. Če se ne vlije user posted image bom na krvnem vidla. Drugače se mi pa zdi, da se bo zdaj zdaj vlila, bom vsaj vedla, kje sem. Bo treba v nov boj, ni kaj!

tecnobica
včasih so pa res čudni ti doktorji! Ne obupat in jim daj kontra.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
28.4.2011 13:17:51   
športnica
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

Jaz sem danes razočarana nad UZjem. Imam samo tri (18, 15 in 10 mm) folikle, endometrij pa 12. In dohtarca mi je rekla un bedn stavek: Saj ste še mlada. najraj bi jo počla. Pa še to je rekla, da je itak šele prvi postopek. Kolk naj bi jih pa imela? A 20? A ona sploh ve, kako matramo me telo z vsemi temi injekcijami? Prov depresivna sem prišla iz kabine.


jst bi jo zihr nadrla user posted image user posted image user posted image . kaj se pa gre? oni so tam, da nam pomagajo in čimbolj stojijo ob strani. sej delajo s tem vsak dan in vidijo koliko nas je. bi bila lahko bolj razumevajoča. joj me take stvari razpizdijo. zgleda je imela slab dan. kam pa to hodiš? v MB?

zaradi foliklov pa upam da zrastejo na pravo velikost. potreben je le eden da dobiš otročka. tisti pravi. držim pesti.

< Sporočilo je popravil športnica -- 28.4.2011 13:19:06 >

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
28.4.2011 13:21:28   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: športnica

IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

Jaz sem danes razočarana nad UZjem. Imam samo tri (18, 15 in 10 mm) folikle, endometrij pa 12. In dohtarca mi je rekla un bedn stavek: Saj ste še mlada. najraj bi jo počla. Pa še to je rekla, da je itak šele prvi postopek. Kolk naj bi jih pa imela? A 20? A ona sploh ve, kako matramo me telo z vsemi temi injekcijami? Prov depresivna sem prišla iz kabine.


jst bi jo zihr nadrla user posted image user posted image user posted image . kaj se pa gre? oni so tam, da nam pomagajo in čimbolj stojijo ob strani. sej delajo s tem vsak dan in vidijo koliko nas je. bi bila lahko bolj razumevajoča. joj me take stvari razpizdijo. zgleda je imela slab dan. kam pa to hodiš? v MB?

zaradi foliklov pa upam da zrastejo na pravo velikost. potreben je le eden da dobiš otročka. tisti pravi. držim pesti.


V Lj sem. Ma jst sem bla tolk šokirana, da nisem mogla nč rečt.
Tudi moj je reku, da itak nucava sam enga. Da mogoče je pa bolje tko, da bo un kvaliteten. Samo mene še zmeraj skrbi koliko bo sploh dobrih celic od treh pa koliko se bo sploh oplodilo. Eh. Bomo viedli, kaj bodo povedali jutri.


(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
28.4.2011 13:22:12   
tecnobica
Mala, držim pesti zate.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
28.4.2011 13:29:26   
*zabica*
@tecnobica: upam da folikli se zrastejo user posted image
A veš zdravniki to čist drugac jemljejo kot mi in za nas je naša zgodba tista, ki je najpomembnejša, uni pa pač dajejo komentarje, ker mečejo vse v en koš...
Imam pa eno vprašanje zate: vem da imaš dolg postopek, pa me zanima, kdaj si imela prvi UZ, preden si se začela špikat z Suprefactom ali kasneje? 

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
28.4.2011 13:40:56   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: *zabica*

@tecnobica: upam da folikli se zrastejo user posted image
A veš zdravniki to čist drugac jemljejo kot mi in za nas je naša zgodba tista, ki je najpomembnejša, uni pa pač dajejo komentarje, ker mečejo vse v en koš...
Imam pa eno vprašanje zate: vem da imaš dolg postopek, pa me zanima, kdaj si imela prvi UZ, preden si se začela špikat z Suprefactom ali kasneje? 



Prvi UZ sem imela po šestnajstih dneh špikanja s Suprefactom (da so videli, če sem na "nuli"). Ta isti dan sem dobila še Puregon. Tega sem si dala 9x, danes bo deseti dan. In danes je bil šele prvi UZ od takrat. Sem prav upala, da bo kaj vmes. mogoče bi mi vmes lahko kaj spremenili dozo, zdaj je pa po moje malo prepozno.

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
28.4.2011 13:55:36   
Anonimen
se opravičujem ker vdiram na vašo temo (no, pred dvema mesecema je bila še moja user posted image )

tecnobica: ne bodi žalostna, čeprav si še mlada user posted image . Poglej, jaz sem imela januarja prvi IVF, sicer hitri postopek. Diagnoza: nepojasnena neplodnost (stara sem 27), oba sva ok. Menstruacije redne, vse štima. Torej, na vsakem UZ-ju v 10 dneh špikanja, sem imela levo 2 folikla, desno ogromno majhnih, nič posebnega. Dva dni pred punckijo in en dan pred stopko mi je dr. namerila: Levo 17 in 16, Desno: ogromno premajhnih, Edno.: 8. Skoz sem mela v glavi: to je premalo, kaj bo iz tega. Čeprav noter v sebi sem cel čas nekak vedela da bo vse skupaj uspešno - ne vem od kod tako razmišljanje, nisem čarovnica, nisem nobenih drugih "zvarkov" pila. user posted image  Na dan punkcije mi dr. Zorn pove da smo dobili 4 celice. Dva dni po UZ kar 4. No ok sem si rekla, verjetno una dva tavelkka, pol je pa še sva "postrgal" za vsak slučaj. Transfer naj bi bil 5. dan, pa me je že drug dan klicala iz laboratorija da so se tri oplodile in bo transfer 3. dan. Ok, mi2 letiva 3. dan v Lj, tam nama povejo da sta nama ostala2 celici. Šele ko sem zlezla dol z mize, mi je biologinja potisnla list v podpis, in takrat sem zvedela da so mi ustavili oba. Torej nič zmrznjenčkov. In najbrž sta bla to tista dva ki sta bila skoz vodila.

Torej, naj zaključim to klobaso: po 14 dneh sem prvič po 4 letih nalulala debel user posted image , imela sem 1266 visoko beto in na UZ smo vedeli eno pikico, ki je danes že 16 tednov pri meni na toplem.

Torej tecnobica: POGUM, POZITIVNO RAZMIŠLJANJE, UPANJE!!! Kot si napisala, ena je RES lahko dovolj.

Pozdravček od "sej sem še mlada" .user posted image


(odgovor članu tecnobica)
  Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
28.4.2011 13:58:52   
*zabica*
@ točnobica, hvala za odgovor, torej se spikaš skor cel mesec?

< Sporočilo je popravil *zabica* -- 28.4.2011 14:02:07 >

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?