|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 25 26 [27]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
29.4.2011 16:16:12   
curkica
IZVIRNO SPOROČILO: mihika

objemček mala, curkica in ninocka...vem , kako je to...5 x IVF, 2 x ss...samo gremo naprej vsi skupaj...prejšnjič je bla z mano punca, ki ji je ratalo 21-ič....doma ima punčko...ampak želi še fantka...sedaj ima za sabo že 27 postopek..pa še vedno vztraja...pa mi rečte zdaj ???in to skoz v LJ, ko gremo vse na živo...! 27 krat punkcija...haaaaaaa!"!!!!


Ojej, pa kaj si nor!!!! Vsaka čast punci, ki takole vztraja toliko časa.

Jaz se že zdaj včasih sprašujem, če mi mogoče mati narava ne skuša kaj povedati in nama preprosto ni usojeno biti skupaj s partnerjem. Saj veste, da bi mogoče mogla iti vsak svojo pot in si poiskati nove partnerje. Saj vem, zdaj že govorim bedarije. Ampak ničkoliko zgodb sem že slišala, o parih ki so se trudili leta in leta, na koncu pa sta šla narazen in z novima partnerjema jima je uspelo takoj... Potem pa vidim tam v čakalnici vse te pare, ki se tudi trudijo in želijo uspeti skupaj, pa se malo zamislim...

Ah, oprostite mi moje "glasno" razmišljanje danes... Počutje totalno na nuli!!!

(odgovor članu mihika)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
29.4.2011 16:20:03   
športnica
danes imam že cel dan tako močn glavobol da nevem kam sploh naj položim glavo, ker imam vse tako razboleno. pa še slabo mi je zravn. sem 7. dan po ET. vzela sem en Lekadol. upam da je to OK. Za Nalgesin S vem da ga ne smemo. po punkciji že, za po transferju pa so priporočali da ne.

upam da je ok, da sem vzela en lekadol 500. kaj pa ve jemljete?

(odgovor članu curkica)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
29.4.2011 16:31:45   
mihika
športnica...lekadol ni hudega..sicer ga ne prakticiraj še naprej..razen če ni res hud glavobol...!
curkica...a ti povem eno zgodbo...moje kolegica je tako razmišljala...šla sta svojo pot ...vsak po svoje si uredila življenje...vsak ima svojo bebico...in kaj se je zgodilo...a misliš, da sta bila srečna drug brez drugega...ločila sta se in sedaj živita spet skupaj...!
""""ZA SREČNEGA OTROKA JE NAJPREJ POTREBEN SREČEN ZAKON"""" obratno ne gre....poskusi!!!


_____________________________

" Vsak trenutek se lahko spet rodiš.,vsak trenutek je lahko spet nov začetek. To je izbira. Odločitev je tvoja. "

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
29.4.2011 16:44:01   
mala06
mismis naj se tvoje besede uresničijo, saj sama tud upam, da sem prehitro delala test pa še sam enega škrata mam tak, da hormon bolj počasi raste user posted image

drugače pa punce, treba je vztrajat in bo boljše. Nikoli ne veš, če bo z drugim kaj bolje in lepše. Šššccc s takimi mislimi user posted image

(odgovor članu mihika)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
29.4.2011 17:19:58   
mihika
joj mala06 sory...nisem prebrala, da si prehitro delala test....samo pozitivno, ker bo plusek...!!!!

_____________________________

" Vsak trenutek se lahko spet rodiš.,vsak trenutek je lahko spet nov začetek. To je izbira. Odločitev je tvoja. "

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
29.4.2011 17:30:23   
andreja83
Da se še tuki oglasim

curkica zlo mi je žal, da test ni bil pozitivn. Resnično sm tudi tebi privoščila en velik plusek danes, nimam besed no user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu mihika)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
30.4.2011 9:07:32   
mihika
dobro jutro vsem borkam in trepetalkam....!
kako ste ? jaz sem vredu...čeprav dežuje zunaj...!
nič ne razmišljam , kaj bo in kaj ne bo...!
vse bolj na izi...do torka še bom kar počivala....pol pa spet delat !
lepo bodite...pa lep praznik dela vam želim vsem skupaj !!!


_____________________________

" Vsak trenutek se lahko spet rodiš.,vsak trenutek je lahko spet nov začetek. To je izbira. Odločitev je tvoja. "

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
30.4.2011 10:17:20   
športnica
joj mene pa skos nekaj šraufa, pa špika oz. so to krči v maternici ... user posted image včeraj sem imela tok močan glavobol od jutra do večera da nism vedla kaj narediti. mi je blo na momente kar slabo. user posted image user posted image user posted image no dons sm good, počutim se fajn, razen teh špik in krčov k te opominjajo da razmišljaš al bo al ne bo. al to pomeni, da se bo ulilo al to pomeni, da se nekaj dobrega dogaja. kje je šele krvni test v petek? user posted image o moj bog kako se to vleče. če zdržim do torka in se mi ne ulije delam v torek na 10. dan test. ker drugače vem da ne bom zdržala. dobr da ga še nimam doma, ker bi ga zihr že delala. user posted image user posted image user posted image

diana, čestitke, sej nevem al sem ti že napisala al ne. si predstavljam kakšno veselje je to. upam da ga bomo tudi ostale občutile čimprej in bo tudi nam to dano. punce, držim peti za vse, ki smo na tem. upam da nam rata.

lepo bodite, pozdravčke s kavča pa še enga pujca za srečoi user posted image

(odgovor članu mihika)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
30.4.2011 14:02:33   
mala06
Živijo punce!

Kak ste kaj? Pri men nobenih sprememb samo to, da me danes dvakrat tako piknal v trebuhu, da sem se mogla kar mal vležit. Ne vem, a je to dober al slab znak. Nema veze. Še tri dni, pa bom izvedela a sem kinderjajček al ne user posted image

Danes je pa spet en fini dan za cartanje. Povejte mi kako je s sexom po transferju? Mal me drži da bi pa ne vem a je priporočljiv al ne user posted image

Uživajte!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
30.4.2011 19:32:26   
Anonimen
res ne razumem zakaj vse tako psihirate glede sexa po transferu. Pa da je treba ležat najmanj 3 dni, nekatere celo 14 dni!
Pa saj vse tiste, ki zanosijo naravno tudi seksajo cele dneve pa normalno hodijo v službo.
Če se bo zarodek vgnezdil se pač bo.
Itak je zarodek majhen kot prahec moke in ko ga zdravnik da na maternično steno (ki je prekrita s sluzjo kot lepilo) nima več kam it pa če se na glavo postavljate. Zarodek je odporen in zaščiten pred zunanjimi vplivi.

(odgovor članu mala06)
  Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
30.4.2011 19:33:36   
Buska
odprla sem ze novo temo Maj/Junij in se lahko preselite tja ... pripravila sem tudi seznamcek ... zato bi prosila, ce bi lahko pod novo temo vpisale datume, kdaj imate kaj, da bomo imele evidenco ...
...
tiste, ki pa cakate zelim cim vec user posted image in user posted image , tiste, ki se spikate, da bo spikanje cimkrajse ter zelo kvalitetno user posted image .. se tipkamo na novi temi ...


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 15:58:39   
vesper

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

res ne razumem zakaj vse tako psihirate glede sexa po transferu. Pa da je treba ležat najmanj 3 dni, nekatere celo 14 dni!
Pa saj vse tiste, ki zanosijo naravno tudi seksajo cele dneve pa normalno hodijo v službo.
Če se bo zarodek vgnezdil se pač bo.
Itak je zarodek majhen kot prahec moke in ko ga zdravnik da na maternično steno (ki je prekrita s sluzjo kot lepilo) nima več kam it pa če se na glavo postavljate. Zarodek je odporen in zaščiten pred zunanjimi vplivi.



anonimnaaaaaa super, za tebe, da si tako breskrbna!!! Ene so. oz. smo pa pač bolj v skrbeh za določene stvari in če nimaš odgovora na vprašanje, ki ga katera zastavi, bodi raje tiho tukaj gor, pa deca doma gnjavi. Pa razlika je, med zanositvijo po naravni poti (marsikatera cvetka, verjetno med njimi tudi ti, tega sploh ne zna cenit) in med trudom, ki ga nekatere tukaj gor vložijo zato, da sploh lahko kdaj zanosijo. Zato mislim, da čisto upravičeno vsa ta vprašanja!!!

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 17:30:05   
Anonimen
draga Vesper...na žalost nisem srečna cvetka, ki bi lahko zanosila po naravni poti in tudi še nimam otrok, dsa bi jim gnjavila!
Tudi sama se že nekaj časa trudim, da bi zanosila po splavih in izvenmaternični nosečnosti, peracijah in ostali kalvariji. Tako da verjemi zelo cenim trud vsake ženske, predvsem pa občudujem moč in voljo, ki jo potrebujemo da gremo skozi to.In verjemi, tudi jaz nisem brezkrbna in nenehno mislim na to in močno upam da mi uspe. Prav tako pa močno privoščim vsaki od nas, da ji čim prej uspe.
Ampak kar se tiče tega, da zarodek ne bo šel nikamor če se na glavo postaviš...no tu pa pač uporabljam "zdravo kmečko pamet"...ok pa malo zdravniških oz medicinskih dejstev :)

tako da se opravičujem, če sem katero s tem prizadela in še enkrat ponavljam, da smo borke in si vsaka od nas čim prej zasluži svojo srečo user posted image

(odgovor članu vesper)
  Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 17:39:32   
mala06
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

draga Vesper...na žalost nisem srečna cvetka, ki bi lahko zanosila po naravni poti in tudi še nimam otrok, dsa bi jim gnjavila!
Tudi sama se že nekaj časa trudim, da bi zanosila po splavih in izvenmaternični nosečnosti, peracijah in ostali kalvariji. Tako da verjemi zelo cenim trud vsake ženske, predvsem pa občudujem moč in voljo, ki jo potrebujemo da gremo skozi to.In verjemi, tudi jaz nisem brezkrbna in nenehno mislim na to in močno upam da mi uspe. Prav tako pa močno privoščim vsaki od nas, da ji čim prej uspe.
Ampak kar se tiče tega, da zarodek ne bo šel nikamor če se na glavo postaviš...no tu pa pač uporabljam "zdravo kmečko pamet"...ok pa malo zdravniških oz medicinskih dejstev :)

tako da se opravičujem, če sem katero s tem prizadela in še enkrat ponavljam, da smo borke in si vsaka od nas čim prej zasluži svojo srečo user posted image



Glej vsaka ima svoje mnenje in tudi jaz se nisem na glavo stavla zaradi tega, da se bo prijelo ampak, glede na vse kar damo skozi, me je zanimalo kako in kaj je s tem. Ni pa prijetno prebrat tvoj odgovor, ki kar s prve začne tolčt po nas, ki se borimo. Je pa lepo, da si se opravičila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 17:59:58   
vesper

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

draga Vesper...na žalost nisem srečna cvetka, ki bi lahko zanosila po naravni poti in tudi še nimam otrok, dsa bi jim gnjavila!
Tudi sama se že nekaj časa trudim, da bi zanosila po splavih in izvenmaternični nosečnosti, peracijah in ostali kalvariji. Tako da verjemi zelo cenim trud vsake ženske, predvsem pa občudujem moč in voljo, ki jo potrebujemo da gremo skozi to.In verjemi, tudi jaz nisem brezkrbna in nenehno mislim na to in močno upam da mi uspe. Prav tako pa močno privoščim vsaki od nas, da ji čim prej uspe.
Ampak kar se tiče tega, da zarodek ne bo šel nikamor če se na glavo postaviš...no tu pa pač uporabljam "zdravo kmečko pamet"...ok pa malo zdravniških oz medicinskih dejstev :)

tako da se opravičujem, če sem katero s tem prizadela in še enkrat ponavljam, da smo borke in si vsaka od nas čim prej zasluži svojo srečo user posted image




anonimna cenim to, da si odgovorila in se opravičila in če je tako, potem veš kako je in nas razumeš tudi sama. Držim pesti, da tudi sama čimprej ugledaš user posted image

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: Marec/April 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 20:30:55   
srečica17
user posted image user posted image user posted image curkica in ninocka
naj rata čimprej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vse, ki še čakate pauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ......se vidimo na novi temiuser posted image , kjer boste poročale o svojih pluskih!

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 666
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 25 26 [27]
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 25 26 [27]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?