|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: kadila, dišeče paličice 29.3.2011 12:33:42
|
|
|
|
Eko Vila
|
Soni živjo! Ene palčke so res vse drugo samo palčke ne :). Jaz uporabljam Sai Babine palčke sandalovina. Uporabljaš lahko tudi različna eterična olja v malem izparilniku s svečko: za spomin: 2 kapljice bora, 1 kapljica limone in 1 kapljica rožmarina. za boljše splošno razpoloženje, kadar si slabe volje paše: 2 kapljici timijana, 2 kapljici bora in 2 kapljici cedrovine. za vzpodbujanje uma: 2 kapljice korijandra, 2 kapljici pačulija in 1 kapljica bergamotke. Kapljice kupi pri komu, ki se ukvarja za aromaterapijo, da so kvalitetne. Lahko uporabiš že pripravljene mešanice eteričnih olj (ne bom delala reklame katere ;)) Super je tudi sveti les (za tega sem izvedela pred kratkim): Palo Santo ali »Sveti Les« je naravni les, aromatično kadilo, že stoletja uporabljeno pri Inkih in drugih domorodnih ljudstih Andov, kot spiritualno zdravilo za čiščenje in očiščenje, kot tudi za odganjanje zli duhov ali nesreče, kot tudi za zdravilne namene. Ima nežno aromo citrusa z notami kadila, njegovega bližnjega sorodnika. Pogosto ga uporabljajo šamani kot sveto rastlino v spiritualnih ceremonijah. Kupiš ga lahko tudi pri nas ali pa po netu. Priporočam. :)
< Sporočilo je popravil Eko Vila RR -- 29.3.2011 12:38:49 >
_____________________________
Srečni trenutki štejejo!
|
|
|
|
|
RE: kadila, dišeče paličice 12.4.2011 10:56:29
|
|
|
|
sakuL
|
jaz uporabljam prave dišeče paličice k sem jih kupila v tujini ko jo prižgem odprem okno, pa malo vrata, da se razdišavi po celem stanovanju... pa sem hud astmatik, pa mi recimo ne škodijo, more pa se malo prezračit, seveda.
_____________________________
**najraj** "A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."
|
|
|
|
|
RE: kadila, dišeče paličice 19.4.2011 12:21:57
|
|
|
|
soni1
|
IZVIRNO SPOROČILO: sakuL jaz uporabljam prave dišeče paličice k sem jih kupila v tujini ko jo prižgem odprem okno, pa malo vrata, da se razdišavi po celem stanovanju... pa sem hud astmatik, pa mi recimo ne škodijo, more pa se malo prezračit, seveda. Živjo! Kje v tujini se pa da to nabaviti in po čem veš, da so prave dišeče paličice, ter koliko stanejo? Hvala. lep dan
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKako opremiti kotiček za učenje?Ni nujno, da ima otrok svojo sobo za učenje, nujno pa potrebuje kotiček, ki je namenjen izključno pisanju domačih nalog ...
Zadnje s foruma
strijeksenciali ste se mazali s kremo ali oljem proti strijam in ali je pomagalo da niste dobili strij?se nisem mazala in jih nisem dobila (
23%)

se nisem mazala in sem jih dobila (
11%)

sem se mazala in jih nisem dobila (
30%)

sem se mazala in sem jih dobila (
35%)
Število vseh glasov: 282Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!