|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znaki levkemije pri otroku
5.4.2011 22:30:58   
Sanija13
Pozdrav,

ali imate kakšne izkušnje s tem oz ali poznate koga oz otroka, kakšni so bili znaki levkemije?
Imam skoraj 4 letnega sina, ki ga pogosto bolijo noge, danes zjutraj pa sem ga morala nesti na wc, tako so ga bolele noge, ko je vstal, pa tudi velikokrat se hitro utrudi. Danes je cel dan zelo težko hodil, pa ni padel ali se udaril, pa tudi kaj bolan ni. Sem precej zaskrbljena, razmišlajm, da bi mu dala samoplačniško pregledati kri. Ali kdo ve, koliko stane? Hvala, lep pozdrav.A.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Znaki levkemije pri otroku
5.4.2011 22:34:33   
tejči28
Glede na znake tvojega fantka,bi ga jaz takoj peljala k zdravniku in zahtevala pregled krvi ali pa bi ga peljala samoplačniško brez razmišljanja.Ne vem kaki so siptomi za levkemijo ali kaj podobnega,bi pa se prepričala,kaj je narobe.Srečno in močno držim pesti,da je s tvojim fantkom vse dobro. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Sanija13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Znaki levkemije pri otroku
5.4.2011 23:36:48   
mateyka
šibaj k zdravniku takoj. vse dobro vam želim user posted image user posted image

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Znaki levkemije pri otroku
5.4.2011 23:45:43   
benika
Tole sem našla

http://limfom-levkemija.org/levkemija/

Jutri zjutraj šibaj takoj k zdravniku in potem le poročaj kaj so rekli.

SREČNO!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Znaki levkemije pri otroku
6.4.2011 5:57:18   
Felicita
našteto so lahko znaki tudi drugih bolezni (mononukleoze, (kronične) borelije in revmatoidnega artritisa npr), tko da čist panike ni treba na vrat na nos zagnat, vsekakor pa je potrebno k zdravniku čimprej.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Znaki levkemije pri otroku
6.4.2011 9:36:15   
mika
Ni potrebno it na samoplačniški odvzem krvi. kadarkoli sumiš, da je kaj narobe, greš z otrokom k pediatru. vkolikor ti ta ne bi želel dat napotnice, potem greš samoplačniško.

Kar se pa tiče bolečin v nogah, je naša tudi imela bolečine, da sem jo tudi ponoči masirala. Lahko da ima poskok v rasti in takrat nekatere otroke noge zelo bolijo.

Glede nato da otroka najboljše poznaš in vidiš, da so bolečine prehude, pa k zdravniku. Ni nujno, da je levkemija, ne vem če so to sploh znaki. Lahko pa da mu česa primanjkuje in ga zato tako boli.

(odgovor članu Sanija13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Znaki levkemije pri otroku
6.4.2011 11:17:30   
t5t6
Mojega fanta so tudi nekje pri 3h letih zelo bolele nogice predvsem kolena je prav šepal in počasi hodil. Ker je pred tem, imel močnejši prehlad mi je pediatrinja povedala, da je to lahko posledica prehlada, da se v nekaterih primerih tudi tkiva v sklepih vnamejo. Jaz sem kaj takega prvič slišala ampak res po enem tednu je vse minilo. Karkoli je ti želim, da čimprej mine in držim pesti, da ni nič hudega.user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Znaki levkemije pri otroku
6.4.2011 12:54:05   
Sanija13
VSE OK, sva bila na krvnih preiskavah!!!user posted image Noga pa ga bolijo verjetno zaradi platfusa....
lp

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Znaki levkemije pri otroku
6.4.2011 13:00:31   
mika
Superuser posted image .
Platfus, boste pa porihtali.

(odgovor članu Sanija13)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Znaki levkemije pri otroku
6.4.2011 13:01:19   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Sanija13

VSE OK, sva bila na krvnih preiskavah!!!user posted image Noga pa ga bolijo verjetno zaradi platfusa....
lp



Samo, da je vse OK.user posted image Se pa spomnim, da so mene v otroštvu neko obdobje ves čas bolele noge. Menda zaradi rasti.

(odgovor članu Sanija13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Znaki levkemije pri otroku
6.4.2011 14:43:30   
mateyka
juhu, me veseli, da ni kaj resnega user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Znaki levkemije pri otroku
6.4.2011 21:37:34   
tejči28
super,da je vse vredu.platfus boste pa že porihtali.

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Znaki levkemije pri otroku
6.4.2011 21:42:01   
juhica
Ja tudi jst se spomnim so me noge bolele zaradi rasti, pa mojega fanteka tudi in to predvsem ponoči, je kar jokal, potem se je nehalo....

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Znaki levkemije pri otroku
6.4.2011 21:46:47   
Anonimen
ne vem po kakšnih pravilih naj bi P odklonil dati napotnico user posted image  pa saj ne plačujemo zavarovanje vsak mesec zato da boste še samoplačniško hodile po zdravnikih.zavzemte se za otroke,zase.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Znaki levkemije pri otroku
6.4.2011 21:49:52   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: juhica

Ja tudi jst se spomnim so me noge bolele zaradi rasti, pa mojega fanteka tudi in to predvsem ponoči, je kar jokal, potem se je nehalo....


Meni so govorili enako, ko sem bla majhna. Žal imam še sedaj s tem težave, ko se bliža slabo vreme. Po mojem, ker sem bla 6 m v gipsu - mavcu od prs pa z razširjenimi nogicami do pod kolen,.. zaradi izpaha kolkov pri porodu,..

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Znaki levkemije pri otroku
6.4.2011 21:50:35   
blaža
No veseli me da je vse ok.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Znaki levkemije pri otroku
8.4.2011 9:15:37   
ksenjaka
user posted image . Našega je pri 3 letih skoz nekaj bolelo, pa smo ugotovili, da najbrž prehitro raste...

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?