|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
6.5.2011 9:25:14   
Tutan
Ponavadi kupim tam, ko najdem kaj luštnega. Dosti v Intersportu, Adidas (Velenje ali Klagenfurt), H&M, Zara. Tudi v Kiku sem že kaj kupila, pa mi je to bolj loterija, nekatere stvari so super, nekatere pa po 3 pranjih niso več za nikamor. Občasno kaj v Mothercare, M&S, Baby Center. V H&Mu večinoma kratke majčke, bombažne majčke, enako zara, športna oblačila pa v športnih trgovinah. Kavbojk pa večinoma ne kupujem, ker jih tamali niti noče nosit, tako da je večinoma kupljenega jeansa ostalo v omari neponošenega. Tu in tam kupim kaj preko neta, ebay, Next in podobno, tudi slovenske spletne strani imajo že ogromno stvari, od Gormitskih majčk do kakšnih Spidermanov, da je malo drugače. Spodnje perilo, pižamice, nogavičke pa načeloma kar v H&Mu. V našem kraju H&Ma ni, tako, da niti ni poplava stvari, kar se pa tiče BabyCentra in njihove robe, pa ima kar dosti otrok enake majčke, puloverčke. Se zgodi, moti me pa tudi ne. Edino mogoče, da sem opazila je bilo pa to, da je imelo letos kar dosti otrok kombinezončke iz Intersporta - Etirel z Lonney Tunes.....
Nakupujem pa tako, da ponavadi prečekiram znižane stvari, če se tam kaj najde, potem pa nekako dopolnim z neznižanimi ... ne kupujem sezonsko, ampak vsake par mesecev po potrebi, ko kaj preraste. Je pa naš bolj med drobnimi, tako da recimo določene kratke majčke ponosi 2 leti zapored, enako hlače.....

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
6.5.2011 17:15:55   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: malibauc

pravljica - malo sem pobrskala po straneh, ki si jih dodala, pa imajo res luštne in poceni stvari.

Povej, si ti naročala s  teh spletnih strani?
Kako je z dostavo in plačilom?
Kaj pa kvaliteta oblačil?
Hvala.


ko smo še rabili bodije in pajacke, sem kupovala večino pri mothercare (tu so mi bili bodiji in spalni pajacki najbolj všeč, ne vem zakaj), marks&spencer, next...zdaj najdem za ta malega največ pri next, pri tesco dobim največ za našo najstnico - mikice, tunike (za njo pa pri next npr. ne najdem veliko user posted image  ), pri disneystore smo nabavili (skoraj) vse od toystory...kvaliteta je za moje pojme najboljša pri next in mothercare...potem tesco in marks&spencer, pri asda še nisem naročila, preverjam pa redno, če bi mi kaj sedlo user posted image  z amazona sem naročila DC čevlje in so bili vsaj pol cenejši kot pri nas


_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
6.5.2011 21:39:46   
ZmajTolovaj
Ja OK, samo tile ne dostavljajo v SLO. ?

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
6.5.2011 21:52:13   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Ja OK, samo tile ne dostavljajo v SLO. ?


ja, saj sem napisala, da pišite na oblacila@gmail.com , če nimate kreditne kartice (ker je ena prej spraševala za next npr.), naroči se pa lahko tudi s teh ostalih strani za 1 poštnino user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
24.5.2011 14:16:18   
Mathias1
Mi pa kupujemo stvari malo v H&Mu, Sparu, Leclercu, Babyc centru.

Iskali smo otroško spalno vrečo, da bi bila mehka in kvalitetna pa smo jo naročili preko neta. Smo zelo zadovoljni, ker ima še napis od otroka in motiv (smo sami izbrali) žirafa.
Hči je vesela, ker ve da je posebej narejena samo zanjo in rada spi v njej.
Poglejte si na www.unimark.si, zelo so prijazni in našijejo kot bi radi :))

Čudovito, da dobiš takšne stvari kot bi radi imeli.

Uživajte

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
29.5.2011 15:56:29   
zvoncki
Jaz sem zadovoljna z oblačili iz Wenice trgovin.

(odgovor članu Mathias1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
30.5.2011 10:16:50   
ruby19
zvoncki, kje v Lj pa so wenice trgovine?

(odgovor članu zvoncki)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
1.6.2011 20:44:02   
zvoncki
http://www.wenice.si/wenice/index.php?option=com_content&task=view&id=60&Itemid=56


Tukaj piše, da je za Bežigradom v Plavi Laguni ter v Nami, ampak nisem sigurna, ker jaz ne kupujem v Ljubljani.

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
12.6.2011 21:50:35   
ksenjaka
Tule se kaj najde http://www.kakadu.si/16-darilo-ob-rojstvu

(odgovor članu zvoncki)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
23.2.2012 16:48:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
12.3.2012 22:10:42   
diwali
Prava eko oblačila so certificirana. Imajo standard GOTS, EU Flower ali katerega drugega. Nekatera oblačila so res nekoliko dražja, se pa marsikaj dobi tudi znižanega. Tule imajo kar nekaj oblačil v akciji in so res kvalitetna http://solemio.si/.

(odgovor članu ksenjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?