|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prvo otroško kolo
8.9.2011 8:24:57   
tintin
imamo schwinna 16 col (sin je star 3,5 let). prej je imel poganjalca (12 col), zvozil je kolo pred 2m, po pol ure treninga, brez koleščkl


(odgovor članu kickball)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Prvo otroško kolo
20.9.2011 9:00:58   
Marjetka78
Mi pa smo šli v Enim  http://www.igrarija.com/

kjer smo skupaj s prijaznim prodajalcem najdli pravo kolo za našega malčka...Priporočam :)))

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Prvo otroško kolo
20.9.2011 9:08:07   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: nara123

Smo v nakupovanju prvega kolesa za našo 3 letnico,v poplavi raznih firm koles nevemo za katero se naj odločimo,vem,da je odvisno od več faktorjev kaj kupiti in najbolje je da otrok sam sproba kolo.Zanima pa me katero kolo ste kupile,da se bomo lažje orientirali in ne bomo prečesali vseh trgovin,bi pa tako ki je resnično lahko za poganjati,da jo nemie čisto takoj.Še to velika je cca 100 cm in ima 14kg.kaj priporočate?

Hvala že vnaprej




Tvoja hči bo potrebova 14colsko kolo.
Glede Swinna - je sicer zelo vzdržljivo kolo, ampak ker se 12, 14 col kupuje za leto, max za dve, se ga enostavno ne splača kupit, ima pa tudi en ogromni minus - težo. Pojdi v Toysa, na voljo imaš en kup različnih koles in narediš sama cenovni okvir, pa naj si hčerka sama izbere.
Mi imamo sedaj sicer 16colsko Hondo - ker je pač mali želel Hondo, drugače bi vzeli 16col Ghosta. Cenovno je enak kot Swinn, kvaliteta pa je verjetno na višjem nivoju.
Izogibaj se samo plastičnim kolesom - torej tistim, ki imajo določene dele plastične. Ni moža doma, pa ti ne morem povedati, kaj natančno, če potrebuješ, pa ti lahko sporočim kasneje.

Glede vožnje brez koles - likeabike je odlična izbira pred pravim kolesom, otrok se nauči ravnotežja (+ostalih bedarij). Pri 100cm smo mi imeli še vedno likeabike, pravo kolo smo kupili pri 4 letih in 4 mesecih (tam nekje) in od takrat naprej vozi kolo brez problema, brez pomožnih koles.

(odgovor članu nara123)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Prvo otroško kolo
20.9.2011 21:17:33   
KOKICA32
Mi smo ravno včeraj kupili sinu (2,5 let) 12˝ kolo znamke Specialized-  alu okvir in tehta le 6 kg. Priporočam. 

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Prvo otroško kolo
11.1.2016 10:52:11   
Saša105

IZVIRNO SPOROČILO: kickball


Že sem hotela kupit schwina, pa sem raje še enkrat šla vsa kolesa sprobat z malim.

_______________
Otroška kolesa

(odgovor članu kickball)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?