|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 20:46:37   
biba77
Je pa to vseeno aktualno za nas, matovilcica... :)-:)-:)-

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 20:46:44   
Jančika_
Ker se je danes javilo nekaj novih, sem tudi jaz zbrala pogum. Vsakič, ko je Anitka tarnala, da ni odziva, sem hotela kaj napisat, ampak mi je bilo nerodno:ups:.

GoYa, super, da si pozabila na žalostno obletnico. Jaz sem nekako podzavestno pozabila na točen datum abrazije; za drugi splav žal še ne, sem pa na dobri poti.

Bliža se čas, ko bi lahko spet poskusila zanositi, a so občutki tako mešani, da res ne vem, kaj naj. Želja je, strah pa tudi. Ko pomislim, da bi se mi spet naredilo isto, me tako stisne pri srcu... Dvomim, da ta strah kdaj mine, verjetno pa sčasoma postane želja močnejša.

Danes se me hoče lotit migrena:grrr:, sem vzela tableto in upam, da se ne bo razvila. Fuj fej, tole vreme:grrr:.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 20:48:15   
biba77
Oooo, Jancika!
Tebe sem pa pogresala... Kod hodis? In, kako je tvoj mali falot? Se zdaj se ga tako v zivo spomnim iz Tusa...

Punce, a gre katera na Abbamanijo?

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 20:49:24   
Sulfinija
Pozdravljene!!!

Njaprej vsem skupaj lep večer.Tole vreme je res čudno vsakih deset minut lije kot iz škafa.
Sem ravno danes dopoldan mislila,zakaj se le ne odpre novo nadaljevanje.
Res smo vesela da te imamo naša Anitka brez tebe bi blo res prazno.
No jaz sem od jutri naprej v času O vendar jaz bi rada,da bi blo že proti koncu in komaj 3.-4.09.da vidimo kaj bo ali lepi dve črtici na testu,ali pa v roke vzamem telefon in že vrtim število in se naročim za IVF.
Punce vsak dan je zame novo upanje,in vsak dan sma z mojim :love: bližje najinima :duda::duda:.Ups kako se bomo cartali in imeli radi.
No midva z mojim :love: sva kar pestro preživela ta minuli vikend toda ta ki prihaja bo pa še bolj.
No moram vam povedat,da je tudi meni vsake 10.minut slabo letam na wc,ups dober znak.
Tako to bi bilo na kratko v tem našem nadaljevanju vse od mene.
Sedaj pa grem malo pred tv in k svojemu :love: se cartat in veselo na :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:.

Vsem in vsaki posebej želim še lep večer naprej in pridne mi bodite!

Mojca:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 20:50:56   
lenika
Ja Fras, vem o čem govoriš. Jaz sem šele nekje v času ovulacije, pa mi je že slabo. Sploh ne vem, če je možno, da bi mi bilo tako hitro slabo, tudi v pri meru, če sem noseča.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 20:52:36   
Jančika_
Saj se ja kar naprej tule po forumu potikam:)-. Mali je vedno večja faca, ampak tudi vedno bolj naporen - zadnje dni ima take napade besa:hudicek:, uh! Pol se pa ljudje čudijo, zakaj imam tako nabildane roke - od gvihtanja z 10-kilskim težakom:)-.

To soboto smo s prijatelji praznovali njegov prvi rojstni dan, je bila prav fina velika fešta (20 odraslih in 8 otrok). Se mi zdi, da je super izpadlo. Fotke so v albumu, če katero zanima!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 20:53:00   
lenika
A Mojci je tudi že med ovulacijo slabo? Pa kaj se to dogaja z nami?

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 21:02:54   
emaa
Živjo punce,
jaz pa z :love: uživam, sva zapravljala v trgovini, jutri bom še za popravilo avta, hvala bogu, da nov družinski član ni tako drag. Dva dni nazaj je moja teta na sprehodu v jarku našla zapuščeno :muca:, ki je zdaj najina. Lepa tigrasta, kot najina ta večja, samo ta ima pa še bele nogavičke. Je pa pestro, ko sta skupaj, ta velka (Julie), bi ta malo kar požrla od ljubosumja, pa pol piha, v naslednjem momentu jo pa firbec matra, pa z varne razdalje opazuje kaj počne.
Drugače pa je bla sobotna poroka moje sestre super, zdej moram pa enkrat sam še slike naložit na računalnik, pa na CD.

Lepo se mejte, pa še kaj pišite:rozica:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 21:03:56   
Suana
lenika če ti po pravici povem nimam pojma!!!
vreme ali pa mogoče res kaj lepšega !!!pustimo se presenetit!!!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 21:04:26   
biba77
Ja, vidim, da ste se kar fino imeli... Pa vreme je tudi sluzilo ta vikend. :bravo:
No, tisto gvihtanje pa skodi tudi ne, koneckoncev. Dobro izgleda...

Hmmm, vidim, da mi je Anitka pobegnila... Mislim pa, da bo jutri malo boljse volje (glede na nas malo cvek), ha?

Kje pa so/ste vse ostale: bambi, koala, pi, A&T, amadeusa, Skye,... vse z nasega velikega srecanja in se dosti drugih??? :zmeden2::zmeden2::zmeden2:
Se vedno na dopustu?

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 21:06:31   
Suana
emamair!!!
tebe pa že dolgo nisem brala!!!kako si??lepo da si vzela pod streho to :muca:.upam da kmalu pride še peti član !!!
suzana:rozica::rozica:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 21:08:09   
emaa
pa v redu, berem redno, se bolj malo oglašam, mi malo volje na obroke zmanjkuje, sploh, ko sem imela dve šktli klomifena, pa močno dvomim, da :hudicek: ne bi prišel, jaz pravim, da jo bom dobila v petek z enim dnevom zamude, zdaj bomo pa vidli.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 21:13:06   
Anitka
Hej ve barabice moje. Vidim, da je bilo potrebno malo potarnat. Zdaj ste mi pa res polepšale večer s številnim javljanjem. Vsaki en poljubček :love::ups::ups: in :rozica: :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: Bom kar večkrat potarnala :)-:)-:)-:)-

ASTRA ob tvoji barvi se me verjetno vse lahko skrijemo na prvo drevo. Vsem, ki je ne poznate naj vam povem, da je imela že pred morjem čokoladno barvo. In kar se tiče srečanja - sem takoj zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Evo že zbiram predloge za datum in lokacijo:
a)MB :zmeden2:
b)MS :zmeden2::miska::miska:

ZARA a pri vas res nič ne dežuje? Pri nas kar v intervalih na vsakih 15 minut.:grrr::grrr:

NENI ne vem, ne vem kaj ti hoče povedati tale tvoj :kuza::kuza: :zmeden2::zmeden2::zmeden2: Upam, da namiguje na ....Saj se ve na kaj, a ne?;):miska::miska::miska::miska::miska:

MATOVILCICA vse se vrti okrog :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: :)-:)-:)-:)- In valda da pašeš zraven. Sem sigurna, da boš imela prav kmalu kakšno vprašanje za nas.;)

FRAS :rozica::rozica: Zdaj pa farbam.;)

JANČIKA nič več obotavljanja, kar veselo na delo. Zavihaj rokave in ena dva :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: In čas je že bil, da si se nam pridružila :bravo::bravo::bravo::bravo:

MOJCA hitro z neta in v akcijo :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

Punce pridne bodite, jaz gre pa nazaj k filmu na POP TV-ju.

Pa pa,

vaša Anitka:pika:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 21:14:23   
Suana
jaz bom držala pesti da :hudicek:ne pride in da nam tudi ti poveš lepo novico!!!
jaz sem svoji dve škatli klomifena že popapala in še zmerom nič!!!sedaj močno upam da je 6.9 ne dobim na obisk.bi bila zelo srečna če bi se ta :hudicek:,nemarnica poslovila za devet mesecev!!!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 21:15:15   
Anitka
Hej Emamair :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

Astra, PI je na dopustu, kje so pa ostale naštete bi pa tudi jaz rada vedela.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 21:18:26   
Suana
:rozica:anitka spet z nami!!lepo sem mislila da si se za danes poslovila!!!saj ne rabiš farbat anitka ,kar je res je res.:angel::rozica::angel:zdaj se bom pa tudi jaz poslivila in pogledala film do konca !!!
lp suzana

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 21:21:08   
Anitka
Se mogoče beremo še po filmu

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 21:22:54   
Suana
jaz vas bom še obiskala po filmu!!!upam da ne boste zaspale!!:)-:)-

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 21:27:13   
biba77
Jaz sem za Mb in/ali Ms. Ce katera rabi prevoz tudi ni blema.
Samo imam pa malo guzve v sluzbi, tako, da mogoce nisem ravno najprimernejsa za organizacijo tokrat.
Mogoce bo dalo najvecjo tezo kaj bodo na to rekle :nosecka::nosecka::nosecka: in mlade mamice, ki so zainteresirane za srecanje? :zmeden2::zmeden2:


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 21:28:17   
biba77
Pa, nisem kot cokolada!! Mogoce sem prej bila malo temnejsa bela cokolada, zdaj pa sem malo boljse pecen krof. :)-:)-:)-:)-

Kaki film?:zmeden:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 22:39:01   
Anitka
Astra film: Ne brez moje hčere.

Za srečanje pa čimprej javite.

Grem nazaj pred TV, lepo spite, se beremo jutri,


Anitka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 22:41:37   
tinkamiška
Hoj:)

Končno me je nekaj razveselilo...ve drage pupe:rozica::rozica::rozica: Sem vas tako z veseljem prebrala, da je blo prehitro konec;)

Danes tudi ni moj dan, sem že cel dan taka jokica, me nekaj depresija grabi in krivo je to žalostno vreme, se počutim ko en krt, ko je pa cel dan napol tema:grrr:

Srečanje? Kdaj pa? Jst bi tudi raje v MB prišla, če bom lahko, si pa zelo želim, da bi vas enkrat vidla v velikem številu;)

Lepo se imejte in v petek bo menda že sonček:)

Šibam dol, možek rabi računalnik...

Pa-pa,

Tinka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 23:03:15   
Anonimen
Joj kok ste vi prijazne... a ne... da me sprejmete medse....;):bravo:

No... jaz sem za srečanje v MB... ampak bi tam po 15. septembru...:zmeden: Se bo solatka prej pridno učila pa še kak izpit naredila.:miska:

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 7:20:38   
biba77
Ja, solatka, ne vem, no... Nazadnje smo te kar dolgo prosili, pa pol ni blo nic...:zmeden: Bomo se razmislili malo...:)-
No, punce, le javite kaj, kdaj vam ustreza!
:miska:
Aja, pa Dobro jutro! :zaspan::kava::)-

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 7:23:57   
VITA74
Ojla da se še jaz malo javim :)

Sedaj sem konec :hudicek:M in gremo v nove boje :sloncek: :sloncek: :sloncek:, glede na zmešan ciklus sploh nimam pojma kaj se dogaja v mojem telesu in če sploh se :(

Anitka te čisto razumem kako se je vrniti v službo po dolgem dopustu, ampak saj se hitro vrne potem v stare tire.. a ne?

lep pozdravček starim in novim borkam :rozica: :rozica:


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?