|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 7:27:25   
ZARA
JUTRO!!
Men vse ustreza...sploh solata :)-!
Anitka,pr nas ni padalo nič,samo oblačno je blo,dans je pa čist jasno skoraj!
Aja,kako hudiča si zapomneš vse,ki sodelujejo v debati!!????????

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 7:27:36   
Udb
dAN! ME ful veseli, ko vidim, da ste v kakšni debati aktivne!! :bravo:

Kako ste kaj? Pri nas je čudovito oblačno - lihkar se bo ulilo! :)- Mi gre že na živce tako vreme, čeprav si po drugi strani tudi ne želim +40°. Nikol nam ni prav :)-:)-:)-


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 9:31:26   
DrejcDrejc
Uuuu, ste pridne punce za ćvek, kaj je to zaradi vremena al zato, ker ste že vse z dopusta?

Tudi jaz običajno ne pišem v tale ZA NAS, preberem pa marsikaj. Pa saj to je splošna internet praksa, bere ful veliko ljudi, aktivno sodeluje pa precej manj. Ampak danes sem pa v akciji, sej se vam lahk pridružim, kaj? ;)

Sem že par tem spodaj napisala, med nečakajoče, danes je 34. dan, pa še ni rdečega obiska, pa me je tolk strah, da pride z zakasnitvijo in bo pol preveliko razočaranje, če se že zdaj začnem veseliti... po test pa še nisem šla. Uh.

:metulj:


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 10:16:52   
Jančika_
Čuj, DD, pa res ne bi šla po test:zmeden2:. Koliko zamude je pa tole? Običajno ali ne?

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 10:19:50   
emaa
Po test, da ne bomo živčne

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 10:51:00   
DrejcDrejc
Hi hi, to mi je všeč pri vas punce, da ste enako nestrpne kot jaz. Po svoje to potem malo zmanjša mojo nestrpnost - hvala, da me razbremenite :)-

Bom šla danes res v lekarno... in jutri sporočim...

Ja, Jančika, enkrat se je že zgodilo, da je bila M na 35. dan, takrat je bilo vse skupaj bolj nezgravžno (koščki, grde bolečine) in sem sumila na SS. Tak da ... kak se že reče... pustimo se presenetiti?

:metulj:

... bi blo pa res lepo darilo za najino 19. obmesečnico :)


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 12:15:33   
Anonimen
Evo, jst tud nism še nikol sem pisala. Pa bom danes začela, ker sem toooook vesela.:bravo: Sem po pomoti na forum NV napisala temo (sem jo hotla sem), kok sem vesela, ker bom lahko prišla spet do mojega ginekologa, ki žal ne dela več pri nas - je pa v Postojni. Sem mu vse razložila, kako spet ne rata :grrr: in mi je odpisal, da je vesel, da sem se oglasila, naj se kar prijavim in pridem na pregled :bravo::bravo::bravo:
MA sem kar vsa iz sebe :ups:

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 12:33:15   
biba77
Pozdravljena tudi ti, Kristina! :rozica:
Ti kar pogumno kaj napisi "za nas". Rabimo tudi izkusnje, ne samo teorije!!!
:)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 16:15:28   
bambi
:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: sem takoj za srečanje, mi je vseeno kje, če bo v MB bom se pripeljalal sama, če pa bo v MS se pa prištulim Astrici ;););) Važi Astra?????? Itak v MS brez mene ne morete, ker se lahko še zgubite ;);););););)

Kje pa je naša Koala?????? :zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 18:48:57   
biba77
Uaaa, SUPER!:bravo::bravo::bravo::bravo:
No, zdaj pa lahko pocasi datum dolocimo. Pa ne predolgo cakat, da ne bom na koncu bambi in eno malo bambino vozila okoli!!! :)-:)-:)-
No, le prijavite se zainteresirane! :rozica:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 19:38:58   
emaa
evo ena interesentka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?