|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 11:01:49   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

Jaz pa danes dobim stopko, v torek pa punkcija.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image superca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Buska, če dam citiraj seznam, da bi ga popravila, notri skoraj ne najdem besedila, ampak so same barve napisane. A je to potrebno, ali je samo vsakič posebej popravljeno?

hm, ti das citiraj in dobis taksen seznamcek, kot je viden na forumu ... samo dodajas, brises ... sem ga uredila in dodala novitete ... kar je bilo objavljenega ...

Mihika, jaz mislim, da lahko vse normalno delaš, če le ni to nek hud napor. Jaz bom recimo šla naslednji teden verjetno v službo. Sem učiteljica, malo bom več sedela namesto skakala okrog, pa bo.
sama sem prisla samo do 2 transferjev po 1 pikico, vedno po 14 dni lezala, tokrat bom brez lezanja ... zivela naprej v umirjenem stanju, sprehodi, morje ....

Aleda, jahat pa jaz verjetno ne bi šla.
tudi jaz ne bi sla jahat

Mala06, kateri dan pa si?
pocakaj, dokler se ne ulije .... imas se cas do srede !!!


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 11:05:22   
tecnobica
Buska, saj znam citirat. Ampak je tolkrat bila spremenjena barva, da je ena sama zmeda. Sem pa zdele probala popravit, ampak bi blo še ene pol urce dela. Je treba še sredinsko poravnat, pa eni podatki so mi ven ušli. Tko da bom kar starega pustila tako kot je.

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 11:07:52   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: mihika

tecnobica....želim ti veliko celic v torek....pa naj ti res hitro mine !!!



Bolj malo jih bo. Danes sem imela samo dva folikla. Tko da se bojim, da ne pridem do transferja.

(odgovor članu mihika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 11:13:50   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

Bolj malo jih bo. Danes sem imela samo dva folikla. Tko da se bojim, da ne pridem do transferja.


jaz sem imela na zadnji puknciji 1 folikel in 1 celico, ki se nato ni obdrzala v meni ... tako, da moras razmisljati pozitivno

...
seznamcek pa kar uredi, kot zelis ... sem hotela se, da bi imeli statistiko od jan 2011 dalje, pa je nemogoce (sem potem vrgla ven)



_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 11:14:56   
tecnobica
Ma mi je čist ok, če tko ostane. Saj boš ti ažurirala a ne?

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 11:26:58   
mala06
Jaz sem 13. dan po ET tak, da mislim, da je to to in ni več upanja. Belina pa še ostaja in mislim, da zaradi utrogestana. Nič bo treba v nov postopek. 

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 19:11:50   
mihika
mala...ne še obupat....saj veš, kolkrat je že bla kasnejša vgnezditev...pa plusek potem...!
jaz sem pa drugi dan po transferju...pa se mi že danes zdi, kot da imam neke menstrualne krče...to pa se mi tako hitro še nikol ni zgodilo...ponavadi me je tečka presenetila v 11.dnevu po ET...je imela katera tako hitro po ET že takšne znake...res so mi čudni...kot da se bo vsak čas nekaj vlilo...kr groza me ima...sicer sem pozitivna..ampak res mi je čudno...! joški so itak boleči še vedno po vsem tem..pa napihnjena sem tudi..samo to, da imam tak občutek pa mi ni jasno...!!!
tecnobica...transfer boooooooooooooooo in pika !!!


_____________________________

" Vsak trenutek se lahko spet rodiš.,vsak trenutek je lahko spet nov začetek. To je izbira. Odločitev je tvoja. "

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 19:25:06   
Buska
pr men je pa dons prsla user posted image komaj 15. dan po prejsni ... sicer upam, da so kaksne hormonske motnje in da bo cez nekaj casa prisla se moja prava user posted image , ko bo njen cas
tezava je v tem, da je dr. Reseva na dopustu do 9.5. - tako, da tudi, ce niso hormonske motnje, in je res user posted image , cakamo naslednjouser posted image ... pa tako sem se ze pripravila, da grema v akcijo user posted image user posted image



_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu mihika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 19:29:43   
mala06
Buska res škoda, da te je tako grdo presenetla.

mihika mogoče je pa to dober znak! Držim pesti  user posted image

Punce hvala za vse pikapoke, dobre želje in pestke in ker jih je bilo tolk, jih bom prenesla v naslednji postopek, ki bo tisti zmagovalni!

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 19:35:50   
srečica17
O vidim, da je nova tema odprta. A lahk jaz tud pr vas klepetam k sem 26.4. vsa srečna zagledala plusek po prvem ISCI postopku?????
ninockauser posted image , upam, da greš kmalu v nove boje, naj bodo uspešni!!!!
mala06, ne še čisto obupat........počakaj še malo. Kaj če je bila res pozna vgnezditev?????, Dokler ni M, je še upanje Močno močno držim pesti.......user posted image

Vse ki čakate na testke.........SREČNOOOOOOOOuser posted image user posted image user posted image

vse ki se špikate..........veliko foliklov, veliko celic, veliko oplojenih celic in lepih zarodkov!!!!!!, uspešnih ET jev!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz sem danes hmmmm, moram mal pomislit......18. dan po ET ju........dva testa sta pozitivna........jaz bi še kr kakšnega naredila.user posted image
Glede na to , da sem pri Rešu, nisem šla na odvzem krvi. Prvi UZ pri njem imam pa 12.5. KOMAJ ČAKAM!!!!!!!!!!!!!!!! in močno močno upam, da bo vse OK
SLabosti nimam, imam močno močno napet trebuh in rahlo boleče bradavice. Drugače nobenih sprememb!

< Sporočilo je popravil srečica17 -- 1.5.2011 19:36:25 >

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 19:36:04   
mala06
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica


IZVIRNO SPOROČILO: mihika

tecnobica....želim ti veliko celic v torek....pa naj ti res hitro mine !!!



Bolj malo jih bo. Danes sem imela samo dva folikla. Tko da se bojim, da ne pridem do transferja.


Nič ne obupaj. jaz sem imela na punkciji tudi samo dve celici in ena se je razvila, a žal očitno ni bila pripravljena user posted image ostat pri meni. Punca, kar pozitivno in boš vidla, da bo. Nam je pa sestra v Mb lepo povedala, da do Et-ja znanost deluje, naprej je pa vse odvisno od mati narave. Tu pa medicina zmrzne.
Kar pogumno naprej!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 19:45:26   
latka
Današnji UZ:na desni in levi nekje po 4, ki merijo 11,10 in manj, danes dobila Centrotide, v torek spet UZ, sem pa razočarana, ker pri meni mora biti skoz nekaj narobe, moj endometrij je debel, spet! Mogoče tokrat pridem do punkcije, ne vem pa, če pridem do ET!Do katere debeline endometrija se opravi ET, in če do tega res ne bi prišlo, bi potem imela mogoče zamrznjenčke, kdaj bi potem lahko šla po njih?

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 19:46:52   
latka
Aja, pa dozo so mi povečali iz 75 enot Gonala, na 112,5!user posted image

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 19:51:26   
tecnobica
Koliko pa je to "debel" endometrij? Jaz sem imela 12mm, danes pa čudežno 10.

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 20:59:53   
latka
Ja do zdaj mi ga niso omenjali, danes mi je pa dr. Koresova rekla, da je 13 mm!user posted image V prvem postopku sem tudi imela debel endometrij, ki je na naslednjem bil manjši, jaz ne vem kako to merijo, pa vsak G drugače govori!Malce me to nervira!

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 21:24:06   
športnica
no jaz sem dobila en mini bledorjavi izcedek danes zvečer. pa vse me boli. predvidevam da se bo zjutraj ulilo. jutri bo 9.dan po ET. ja porka dio sm jezna. a gre že enkrat kej prav?

punce držte se

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 21:29:36   
srečica17
športnicauser posted image ......upam, da se ne bo vlilo.......in da je to sam en izcedek.....tko brezveze.....k ga ene pač majo.....
Držim pesti!!!

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 22:04:24   
mala06
IZVIRNO SPOROČILO: srečica17

športnicauser posted image ......upam, da se ne bo vlilo.......in da je to sam en izcedek.....tko brezveze.....k ga ene pač majo.....
Držim pesti!!!



se kar podpišem pod tole user posted image   user posted image   user posted image

srečica17 dobrodošla nazaj z dopusta!!!

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
1.5.2011 22:18:24   
srečica17
hvala za dobrodošlico mala06.......držim pesti močno močno........da krvni test pokaže kaj konkretnega!!!!

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
2.5.2011 6:39:44   
mihika
o srečka...srečica..vrnila se iz dopusta...!
športnica...vse bo ok....jaz sem ga tudi imela...pa je bil dvakrat plusek...na žalost se pri meni ni pozitivno izšlo...pri dveh kolegicah, ki sta ga tudi imele, pa je bilo vse ok...obe donosli...tako, da izcedek velikokrat pride, ker je čas menstruacije, veš...!

taki čudni znaki se me lotevajo, da res ne verjamem..kaj bo iz tega...no pozitiven je treba bit ne ?
bo kar bo...ampaka glede na znake pa pričakujem res najmanj do zdaj..dajmo se presenetit..!!!

vsem želim en čudovit dan brez dežja seveda...jupiiiii!!!! gremo na sprehod !!!
user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

" Vsak trenutek se lahko spet rodiš.,vsak trenutek je lahko spet nov začetek. To je izbira. Odločitev je tvoja. "

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
2.5.2011 6:41:50   
andreja83
O srečica že nazaj, lepo lepo user posted image user posted image

Jst pa punce tud z slabimi novicami user posted image user posted image Danes sm zjutro delala test in mi pokazo minus user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čist sm na tleh. Sm pa 12 dan po et-ju, zdej bi pa se že moglo videt a ne? user posted image user posted image

Držim za ostale pestke

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
2.5.2011 7:43:18   
srečica17
Joj punce pa ne same slabe novice nooooo.
Andreja83 močno upam, da se bo še vseeno pokazal plusek.....user posted image user posted image user posted image

mihika kar pozitivno naprej do pozitivnega testa.......sej si vidla kako je bilo pri meni.......tud slučajno si nisem mislila, da bo pozitiven. Še zdaj imam pomisleke.......kljub dvema pozitivnima testoma. Me prime na trenutke, da bi šla kri dat al pa da bi še kakšen test naredila. pa res me kr naprej te moji joški skrbijo.......češ da so premal boleči.....to pa zato, ker so mi lani po SS dobesedno čez noč uplahnele.......in sem vedela......user posted image

Ma same skrbi, kakorkoli obrneš. Na žalost bo preteklo še veliko časa, da bom res vedela......kako pa kajuser posted image

Ampak upajmo na srečen izid!!!!!!!

Pa eno lepo dobro jutro ob kavici vam želim! vsem po vrstiuser posted image

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
2.5.2011 9:19:06   
mala06
IZVIRNO SPOROČILO: andreja83

O srečica že nazaj, lepo lepo user posted image user posted image

Jst pa punce tud z slabimi novicami user posted image user posted image Danes sm zjutro delala test in mi pokazo minus user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čist sm na tleh. Sm pa 12 dan po et-ju, zdej bi pa se že moglo videt a ne? user posted image user posted image

Držim za ostale pestke



andreja83 pa ne no user posted image user posted image user posted image user posted image . Kak lahko greš po moji poti. Mogoče še ni vse izgubljeno, ti kar pozitivno naprej. Drugače se bova pa v naslednjem krogu spet skupaj borile in ZMAGALE.

LEPO SONČNO JUTRO VAM ŽELIM!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
2.5.2011 9:45:33   
andreja83
Hvala srečica in mala za vzpodbudo, upam da se še res kaj spremeni, drugače pa bom mogla it v nov krog. Sam nism vedla da te to res lahko to tak dotolče. user posted image user posted image Mogoč mala pa se na krvnem kaj pojavi še pri nama. Držim pesti za tebe jutri in ogromno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ( z sedmimi pikami ) za jutripnjo srečo!!!

Srečica saj bo, če sta ti oba testa pokazala +, pol bo že tak, ti se sam prepusti zdej in varuj user posted image otrokeca.

Jst morm pa na krvnem še vprašat kaj je z dvema pikicama, ki so ju imeli še do petega dne tam. Mogoč pa sta se lepo razvili v blastocisti. Sam zlo škoda mi je teh dveh, pa tak lepo sm ju čuvala in grela user posted image

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
2.5.2011 10:15:58   
športnica
menstruacija je tle. nardila sem še CB digitali test in je minus. tako da neham s tabletami utrogestan in gremo dalje. zame končani tretji poskus.

srečno vsm ostalim.

punce hvala za spodbudne besede, poznam svoje telo in sem glede na bolečine in krče vedela da izcedek pomei le še korak stran od menstruacije. kaj čmo. tkole imamo. ni pravice na tem svetu. ampak imamo že druge plane, da se malo zamotimo. bomo že.

< Sporočilo je popravil športnica -- 2.5.2011 10:16:25 >

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?