|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta-10.dan
17.8.2005 7:24:15   
Lunca1
Meni so šle pa 3 kile nazaj:((, tako da sem trenutno na moji ta hitri dieti za 4 dni, v soboto grem na eno poroko, potem pa v ponedeljek spet štart z 90-dnevno.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Dieta-10.dan
17.8.2005 7:28:32   
Anonimen
Dobro jutro. Sem kar dobre volje, tako dobro in lahko se počutim...nič napeto, nič debeleo, čeprav sem še daleč od suhega :)-

Grešila sem. Ja, prav ste slišale, grešila sem. Namesto večerje sem včeraj spila eno pivo in pol :zmeden: Nisem si mogla pmagat, po enournem in pol kopanju v bazenu mi je tako zapasalo :)- In ker je bilo itak že čez osem zvečer, ko se naj več ne bi jedlo, sem pa požrla pir.

Danes bom najbrž krompir pa radič v solati, ali zelje pa krompir, nisem še odločena.

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   Dieta-10.dan
17.8.2005 8:29:54   
Anonimen
OJLA!

no pa smo na forumu prehrana. lepo! sem vs saj najdla :)

lunca..kašna pa je tvoja 4 dnevna dieta?

no js mam pa dons oh in že komi čakam da pridem domov in si nardim tortilje z mojo omako (paridižnikova omaka z fižolčki in koruzo) (ideja za vaš jutri), zvečer pa še ne vem, knedlčke al pa grem na torto. bom še vidla :)

lp, lara

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   Dieta-10.dan
17.8.2005 9:06:04   
tanaja*
Oj, jst se tut fočkam tuki:bravo:. Drugače sem pa LAAAAAAAAAČČČČNNNNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:((:((:((:((:((:((:((:((:((

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Dieta-10.dan
17.8.2005 9:32:37   
Anonimen
no če se keri dons lušta KROMPIRJEV GOLAŽ tukile podajam recept ki mi ga je učer zaopa pajacin pajac in sem res skuhala golaž včer po njem in je bil slaaassstteeennn! (nisem dala not vina, smetane, pa tut mečkala nism krompirja ker mam raj cele koščke, seveda tudu kobasa odpade)

Sestavine:
2 čebuli,5-6srednje velikih krompirjev,3-4kisle kumarice,žlica kisle smetane(po želji),sol,poper,majaron,bazilika,mleta kumina,mleta sladka paprika
žlica paradižnikove mezge v tubi,pol jušne kocke,malo vegete ali pa začinke,voda za zalivanje cca.tolk da pokrije krompir
lovorjevi listi,kakšna brinova jagoda če jo imaš,malo črnega vina.

Najprej olupiš krompir ga zrežeš na majhne kose,da ga potem lažje zmečkaš nato sesekljaš čebulo in jo prepražiš
dodaš krompir ga malce podušiš(cca.4min) dodaš parad.mezgo,začimbe,kisle kumare in zaliješ z vodo.Ko golaž zavre dodaš jušno kocko
zmanšaš ogenj tolk da lepo brbota dokler ni krompir kuhan,nato ga ob steni posode zmečkaš ali pa z paličnim dvakrat
obrneš dodaš smetano poskusiš če je dovol slano in popoprano.Kot prilogo si lahko skuhaš klobaso ali pa hrenavko
če hočeš boljši okus jih daš kuhat prej kar v golaž.Pazi le ko boš krompir speštala da večkrat pomešaš ker ti lahko kaj
ven špricne.

lp, lara

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   Dieta-10.dan
17.8.2005 10:58:22   
Anonimen
No jaz sem na sadju... lušta se mi pečenega krompirja.. ampak nč ne bo... grem jest... me čaka ena dobra nektarina!:)-

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   Dieta-10.dan
17.8.2005 10:59:34   
Tashaia
Evo, še mene... Jaz sem izgubila 2kg do sedaj. Sem pa včeraj tudi grešila in sem pojedla ful čokolade:ups:. Kaj čem, če je pa ne morem gledat v omari. Danes pa spet brez neumnosti naprej.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Dieta-10.dan
17.8.2005 11:01:55   
Anonimen
Hojla, punce!

Kako je?? Za mano je zajtrk, kosilo bo danes skuhala mami. Odločila sem se, da bomo imeli zelenjavno juho (krompir, cvetača, brokoli, korenje, peteršilj, bučke). Sicer mi je sedaj Lara naredila lušte s krompirjevim golažem, ki ga obožujem, a odločitev je že padla. Bo pa golaž čez 4 dni, saj hitro mine.

Lara, moram ti edino povedati za tvojo dobro omakico za tortilje, da fižol lahko ješ le na škrobni dan, ne na dan OH. Sicer pa glede na to, da se vsaka malo kdaj pa kdaj pregreši,mislim, da ta fižolček tudi tebi ne bo škodil. Dober tek! Vsekakor pa bi bila vesela tudi tega recepta. Pa kje dobiš tortilje?

Albina, sem zadnjič mislila, da se ti hecaš, ko si rekla, da narediš 400 trebušnjakov, potem pa sem videla, da ni heca pri tebi. Opasna si! Pa plavanje, pridna, da se toliko še s športom ukvarjaš. Jaz pa samo tekam - vsak dan po enih 400 km - gor pa dol po RR.:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   Dieta-10.dan
17.8.2005 11:06:33   
Jančika_
Jaz pa grem nocoj po skoraj dveh letih prvič na tae-bo. Se raje javim danes, ker dvomim, da bom jutri sposobna tipkat:)-. Jao meni, pa če laufala nisem nič že od morja dalje:zmeden2:.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Dieta-10.dan
17.8.2005 11:13:18   
Anonimen
Ja, takle krompirejv golaž tudi jaz večkrat shukam, samo je šit ga jesti brez kruha :( Edino en nasvet pri tem receptu bi dodala: jaz dam paradižnik na koncu, ko je krompir že kuhan, sicer se krompir ne skuha...vasj meni :ups:

Ja, Blacky, trebušnjaki kar laufajo, ni kaj. Saj ko enkrat začneš, te kar potegne naprej.

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   Dieta-10.dan
17.8.2005 11:21:32   
Anonimen
ja blacky sej vem fižol je out, ampak ga bo glih za vzorc, ker ga itak drgač ne maram, sam če ni fižola ni mehike :)-
tortilje kupim zapakirane v merkatorju
pol mam pa doma že narjen zos, k ga sama skuham iz paradajza iz vrta. in sicer sem letos nardila tkole (lahko valda nardiš tut sprot vsakič svež tak zos)
na olivnem olju popražim čebule kr dost k jo mam rada, pol pa paradajze z lupino vred zmiksam v mikserju pa še letos sem dala not bučke (cukete), pa svežo baziliko. vse to zmiksan pol fliknem v kastrolo, začinim po okusu (poper, vegeta, origano,...) in to kuham da povre tekočina in bl gosto rata, pol pa vložim v kozarčke in če mam dost pridelka paradajza mam to za ene pol zime namest pelatov.
dons bom pa v en ta zos dala še eno mini konzervico fižolčka pa eno konzervico koruze, pa čebulo na mal večke kockice narezano, pa mogoče še mal spicy začinla pa bo. pol pa lepo na tortilje mažem pa mljackam :) mljck mljack :)

lara

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   Dieta-10.dan
17.8.2005 11:21:50   
Anonimen
Ok, zdaj pa dovolj.:grrr: Ste me zasvojile (ne osvojile) in tud jst bom začela. Sam ne vem, kako. :zmeden2:KAke 4-5kg bi blo dobro dol spravit.:ups:
Blacky je šefica? Se prav me mora ona uvest :zmeden2: :)-:)-:)-
Blacky, mi pošlješ dieto na privat? Je možno? Jutri se vam bom pridružila, če me sprejmete :)-:)-:)-
A je treba nujno telovadit? :zmeden2: Ker men je to od nekdaj brez veze. :ups: Saj septembra začnem s skupinsko aerobiko pa z badmintonom...do takrat bom pa pospešeno na sprehode hodila, sam da mi ne bo treba doma telovadit :ups::ups::ups: Oblubm :zmeden2: LAhko :zmeden:

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   Dieta-10.dan
17.8.2005 11:25:09   
Anonimen
seveda lahko! welcome :) za uvod si preber kej klele http://mojplanet.com/dieta/ da boš zaštekala princip.
blacki ti bo pa povedala kje ma tut knjigo preskenirano

lp, lara

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   Dieta-10.dan
17.8.2005 11:57:46   
Anonimen
Ej, zakaj pa jst nimaam nobene knjige :ups:

Ah, jst kar Blacky poslušam, ji zaupam 120 procentov. ;)

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   Dieta-10.dan
17.8.2005 12:27:49   
polona2
Za zajtrk so bili ringloji, za kosilo bo rižota s koruzo in grahom, ne vem, kaj trenutno dela pol sveže žemljice v moji roki:ups:,
za večerjo bo sadje, žemljice ni več...

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Dieta-10.dan
17.8.2005 12:30:23   
Anonimen
Punce, a kafe lahko piješ????

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   Dieta-10.dan
17.8.2005 12:31:09   
polona2
Lahko, tudi z mlekom.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   Dieta-10.dan
17.8.2005 12:50:57   
Anonimen
Kristina, dobrodošla. Te dam kar na seznam, samo napiši mi točen cilj, ki ga želiš doseči, koliko kg mora odleteti. Dieto sem ti že poslala.

Ja, Albina jaz sem to knjigo imela že prej, nisem si je potegnila dol z neta. Me veseli, da mi 120% zaupaš, je lepo slišati. Pa vidiš, da se nisi zmotila, ne, ker kile pa kar letijo dol.

Zdaj čakam na kosilo in sem že pošteno lačna. Upam, da bo kmalu. Medtem pa se menite z mano, da mi čas hitreje mine.

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   Dieta-10.dan
17.8.2005 12:54:06   
Anonimen
Kristina, kafe lahko piješ, nesladkan in brez mleka. A me malo šviglamo, jaz pijem kapučino z malo mleka in malo sladkorja. Pa ni hudega.

Sploh pa, ker ti nameravaš izgubiti samo par kil, tako ali tako ne boš delala diete celih 90 dni, ker pol bi se ziher dol posušila.:)-:)- Aja, pa še :nosecka: boš prej ratala.;)

Tako je naš sistem: vsak večer objavim jedilnik za naslednji dan in da vsaka predloge, kaj bo jedla. Vsak ponedeljek se zjutraj stehtamo in javimo rezultate. Sezname spremenim in objavim nove za večjo spodbudo. Kaj še? Ja, tukaj smo, da si pomagamo in se bodrimo, ko je hudo.:rozica::rozica:

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   Dieta-10.dan
17.8.2005 13:04:16   
mehurčica
Super...BRAVO ZA NAJINO NOVO MIŠKO in super za bivšo, da se je pokvarila.....ravokar sem zbrisala vse kar sem imela napisano, ker je na miški gumbek za nazaj(ali naprej).:grrr::grrr::grrr:ž

Povzetek:
-malo sem se zredila(pize, smokiji...)
-verjetno se bom pridružila 3MD dieti, ker ima Blacky tak fajn ideje za papico
-huda, ker je tako vreme in me mine do vsega(na srečo imam danes fitness)



(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   Dieta-10.dan
17.8.2005 13:08:42   
snorlax
Babe, tolk ste me znorele s to dieto, da ne bom čakala do 1. septembra, ampak začnem že jutri. 8)
Danes še popucam kuhinjske omarice in požrem vse čipse in kekse, jutri pa veselo na delo. :)-

Kateri dan je jutri? Upam, da ne glih vodni, ker pol bom pa itak crknila, če bom že prvi dan na sami vodi.:)-

Aja, pa na seznam me lahko daš. Moj cilj je vsaj 30 kg, pa brez heca. No, Jančika, ko me pozna, itak ve, da je res. Čeprav, če bi hotela imet idealno težo, še pa kar precej več, ampak tudi z minus 30 bom zeeeeelo zadovoljna.

Zdaj grem pa nad politanke, tak da bo treba pol minus 31.:)-

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   Dieta-10.dan
17.8.2005 13:28:22   
Anonimen
Snorlax, potem medve čist zares jutri začneva? Jst sem za :bravo::bravo::bravo:
Ok, sam da se :kava: lahko pije - hvala Bogu :bravo::bravo::bravo: in ti z mlekom :bravo::bravo: Sam sladkala ga bom tud-ker grenak je bljak.
Blacky, moj cilj je zgubit 5 kg. Zaenkrat. Bomo vidli kako bo potem naprej. Ne, 90 dni ziher ne bo šlo pr men...ker bom šla u nulo :)-:)-:)-
Še zdej ne vem, kok je s telovadbo :zmeden2:

Blacky, hvala za PM.

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   Dieta-10.dan
17.8.2005 14:26:31   
Anonimen
Oj, super, da sta se tako odločili. Pa nas je spet nekaj več. Zvečer pri novem dnevu diete objavim sezname. Tudi zate mehurčica, dobrodošla na ločevalno dieto. Čeprav ti boš s svojima 2 kg gotova v enem tednu.

Jaz že prvič, ko sem hujšala, nisem nič telovadila, tudi tokrat ne bom, ker sem enostavno prelena. :)

Kosilo je za mano, pojedla sem dva krožnika zelenjavne juhe, pa en kos kruha zraven. Tako, zdaj pa bi lahko šla samo še ležat.:)

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   Dieta-10.dan
17.8.2005 14:27:18   
snorlax
Pa je treba telovadit?!:zmeden: Jaz nisem preveč za telovadbo, najraje telovadim z jezikom (še nikol nisem imela musklfibra na jeziku).:)-:)-:)-

Ja, Kristina, jutri je dan D. :)

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   Dieta-10.dan
17.8.2005 14:27:50   
Anonimen
Joj, sorry, snorlax, pozabila! Torej, če jutri začneta, začneta z dnevom, ki je meni najljubši. Snorlax, ne pojej vseh sladkarij iz omar danes, jutri so znova na vrsti.:)-:)-

Jutri je dan OH, več pa v naši naslednji temi, ki jo bom odprla pozno zvečer.:)

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?