|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobro jutro...
17.8.2005 8:36:06   
Anonimen
Udb, kak mu bo pa ime :zmeden2:

(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   Dobro jutro...
17.8.2005 8:40:55   
ameli
Mi pa še ne vemo, kaj smo pridelali :sloncek: . In sedaj kupujeva vse v čudnih barvah?! (modri voziček, rdeče cotke...).
Pa za fanteka še imena nimama!?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Dobro jutro...
17.8.2005 8:41:46   
pupika
Udb super no vidiš pa boste res imeli nogometaša.

Astra midva imava sedaj prvo ploščo, naslednji teden pa bodo začeli zidati klet, seveda če bo lepo vreme. Saj se je tudi pri nas zavleklo za kake dva meseca, se potem zelo hitro vse premakne če je slabo vreme in še zidarje smo dolgo čakali, ker so imeli gužvo.

Astra kako, da še nista dobila papirjev, vidva pa pa že kar dolgo čakata na njih. Midva sva jih dobila v roku dveh mesece. Tudi midva sva lani rekla, da bova raje počakala na letos, pa nama je bilo letos potem žal, ker bi si lani lahko vsaj klet zazidala.

Upam, da bo vreme ugodno za naše hiške.
:rozica::rozica:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Dobro jutro...
17.8.2005 8:43:06   
ameli
Pupika, hitro klet zazidat, pa kakšen sodček vina not dat :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Dobro jutro...
17.8.2005 8:43:52   
Sulfinija
Dobro jutro!

Me kaj pogrešate na tem čveku?Ameli in UDb kje sta kupili voziček in koliko je stal?
Ameli ne boš izvedela pred porodom kaj dobiš?Kje kupuješ reči za otročka?
UDb ti si za nas,ker boš imela fantka,tudi jaz si ga zelo želim....

LP Mojca:kava::kava::kava:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Dobro jutro...
17.8.2005 8:48:21   
pupika
Ameli točno tako, sva rekla, da bova za novo leto v najini hiški, pa tudi če si bova samo en veli jogi prinesla, pa en mali grelnik pa bo, zraven en sodček vina.Hahahahahaha

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Dobro jutro...
17.8.2005 8:51:15   
ameli
Mojca, bom počakala še mesec dni, da izvem za spol. Nama je čisto vseeno, samo, da je ratalo. Cotke kupujem večinoma v Avstriji (H&M in C&A) nekaj pa tudi v Baby centru. Seveda na veliko pretiravam.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Dobro jutro...
17.8.2005 8:52:26   
ameli
Pupika, če bota imela sodček, sploh ne potrebujeta grelnika. Jogi pa obvezno (:sloncek::sloncek::sloncek:)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Dobro jutro...
17.8.2005 8:55:12   
biba77
Pupika, malo se je zavleklo pri projektu. Zdaj pa se ni 2 meseca, odkar sva dala vlogo za gradbeno.
Sicer pa se ne sekiram. Nisva v stanovanjski stiski, tolarcki so vezani in kar pac placujeva gre sproti od plac, tako, da skode ni.
Bo pa naslednje leto slo hitreje.
Hmmm, lahko pa nabavita kaki koharcek, da si skuhata vincek. Je boljsi! ;) Jogi pa itak! Obvezno!!!

Mojca9000, dobro jutro!

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Dobro jutro...
17.8.2005 8:55:50   
pupika
Ameli :)-:)-:)-:)-:)-:)-

Kaj vidva tudi vesta že za spol, ali se še skriva?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Dobro jutro...
17.8.2005 8:57:51   
ameli
Pupika, se bova pustila presenetit.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Dobro jutro...
17.8.2005 8:58:33   
ameli
Astra, kuhano vino- ni slabo:)-

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Dobro jutro...
17.8.2005 8:58:41   
pupika
Aja Astra sem mislila, da je že minilo dva meseca. Bo pa sigurno šlo potem naslednje leto hitreje in še več tolarčkev bosta imela.

Imaš prav ja še en kuhalnik, da si bova kuhala vinček in se potem malo pogrela :sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Dobro jutro...
17.8.2005 9:01:27   
biba77
Ja, ja,... ti samo mene vprasaj... Midva sva imela zdaj 12 dni robinzonskega zivljenja brez elektrike in tekoce vode v mrazu (no, saj vemo, kako je, ce je na morju podnevi pod 20 stopinj), pa sem se kar izurila v teh stvareh!
Uuuu, je blo veselo. Mogoce pa sva presvercala kakega stajercka. Bomo vidli...

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Dobro jutro...
17.8.2005 9:02:01   
tinkamiška
Dobro jutro:)

Danes sem že bojše volje, čeprav se spet napravlja na dež...ko ga šljivi!:)-

Pri nas doma je adrenalinsko, še kr ne vem 100% kam se bova preselila, zbirava in se cenkava za dinarčke, uh, kako bi rada, da je že enkrat mimo in vse preseljeno!

Mala punčka me kr naprej brca in včasih jo kr malo nazaj pošpikam:)-

Vam želim lep dan!:)

Tinka

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Dobro jutro...
17.8.2005 9:03:42   
biba77
Jutro, tinkamiska! :rozica::rozica::rozica:
Prav imas, proc s salobo voljo in ob vsaki brciki pomisli, da te je soncek pobozal, pa bos vidla, kako deluje carovnija pozitivnih misli!
Se dobro pocutis, drugace?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   Dobro jutro...
17.8.2005 9:07:40   
Marina_
:zaspan:
Dobro jutro
Mislim kako vreme je pa to?:zmeden:Zunaj je taka tema da sem mislila da je ura komaj 4 zjutraj:zmeden:
O ve pa že pridno klepetate;)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   Dobro jutro...
17.8.2005 9:09:10   
tinkamiška
Hoj Astra:)

Ja, maš čisto prav, se mi že smeji:)

Drugače sem vredu, samo moj pritisk je precej nizek, pa se cel dan počutim, kot, da sem pila kuhano vino:)-:)-:)- se mi rola in vrti, pa malo manj se sekiram, če gre kaj na robe;)

A tebe je pa zeblo na morju? Se mi zdi, da je Anitka enkrat pisala, da maš sonček:zmeden2: Ja letos je tudi na morju poletje bolj švoh:zmeden:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   Dobro jutro...
17.8.2005 9:11:37   
pupika
Astra kje sta bila na dopustu. Tudi jaz srčno upam, da sta prešvercala enga štajerčka. Ko bo tako daleč pa hitro sporoči veselo novico.

Tinka, kako je lepo prebrati, da je tvoja mala pikica tako živa in veselo brca, si jo predstavljat kako bo šele potem pri 1 letu. Ddaj imaš PDP? Kaj slabosti so že minile, ali si imela to srečo, da te niso obiskale?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   Dobro jutro...
17.8.2005 9:12:40   
Udb
ameli! ;) RES? :)- A ni lep voziček? Jaz komaj čakam da ga bom lahko sprobala!! Kolk si dala zanj?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   Dobro jutro...
17.8.2005 9:13:00   
Udb
al bina - ime mu bo Marcel!

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   Dobro jutro...
17.8.2005 9:14:27   
Udb
Mojca, jaz sem voziček kupila v Toysrus, v Grazu! Stal - 30000 sit.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   Dobro jutro...
17.8.2005 9:14:54   
Udb
Drugače sem pa že iz malice! NEkaj me špika po jajčnikih!! Hm...ni prijetno! :zmeden:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   Dobro jutro...
17.8.2005 9:15:57   
tinkamiška
Oj Pupika:rozica:

Ja, sej se midva tudi pogovarjava kak živc bo najina miška:)-

Ni mi več slabo, razen, če izpustim kak obrok in sem lačna, pa se mi to skoraj ne more zgodit:)- PDP imam pa 31. decembra...u bo še veselo na Novo leto:) Moj možek pravi, da bo z otroškim šampanjcem letal po bolnici:)-

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   Dobro jutro...
17.8.2005 9:20:47   
biba77
Dobro jutro, Frizerka! Za tebe pa je res se jutro, ce se ti zdi, da je kot ob stirih zjutraj. :)-:)- Ja, srecka :nosecka:, zdaj ti cas drugace leti kot nam...

Ja, tinkamiska, saj obcutek ob kuhanem vinu pa ni tako slab. ;) No, upam, da v prihodnje ne bos imela tezav z pritiskom.:miska:

pupika, bila sva kakih 20 km severno od Pule. Je ena vas, kjer so pred kakimi 15 leti (ali vec :zmeden2: ) kmetje razparcelirali kar lep del sumice, ki je direkt ob obali in je od mojega :love: stara teta eno kupla. Zdaj pa je tam prikolica z lesenim nadstreskom, baraka z WC-jem in zidana klet. Ostalo pa... znajdi se.
Hladilnik na plin, vodo pripeljemo v kantah, lucke na baterije...
Imeli pa smo izmenicno lepo in slabo vreme. 2 dni sonca in 2 dni oblakov in dezja, pa spet 2 dni sonca,... Je bilo dovolj casa za cartanje. :ups:
Zvecer pa smo se oblekli vecplastno - kot cebulice in smo kartali.
Je pa bila super voda. Cista in med 24 in 27 stopinj.

Vglavnem, kar skomine imam po naslednjem letu.:zmeden:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Sanje o nosečnosti so pozitivne
Se je tudi vam kdaj sanjalo, da ste noseči? Pomenijo te sanje, da si želite otroka oziroma še enega otroka? Preverite, k...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?