|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 9:02:29   
Katte
user posted image
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  pričakujemo:
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
 
1.6.
anonimnaPu (1. krog)user posted image
 
3.6.
vesper (1. krog IUI)
 
4.6.
pikicaa25 (11. krog)user posted image
*Zvončica* (x. krog) user posted image  user posted image
 
6.6.
zimčica (1. krog)
 
9.6.
Gulia (x. krog)user posted image
spelca82 (3. krog po HSG in LPSC)
 
13.6.
benji (13. krog)user posted image
alfi (12. krog)user posted image
romare (3. krog) user posted image  user posted image
 @uror@ (1. krog) user posted image  user posted image
 
14.6.
CariSSa10 (4. krog) user posted image  user posted image
SILVA (2. krog po laparo)user posted image
 
16.6.
anonimna AR (x. krog)user posted image
anonimna user posted image  (x. krog)user posted image
 
21.6.
Katte (13. krog)user posted image
Iluna (x. krog)
 
23.6.
missmoon (2. krog)user posted image
turquoise (2. krog)
 
24.6.
Cybelle (x. krog)
urssi (1. krog)
 
25.6.
LittleSun (4. krog)
velika želja (x. krog)
anonimnauser posted image  (2. krog)
 
27.6.
Wannabemommy (x. krog)
 
28.6.
rozi55 (1. krog)
 
29.6.
Niri (4. krog)
vesper (2. krog IUI)
 
30.6.
štručka2503 (x. krog)
 
x.6.
Arual (44. krog)
witch (19. krog)
mladika (4. krog po laparo)user posted image
anonimna user posted image  (x. krog)
RedSonja (x. krog)user posted image
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
 
Skupaj nas je: 34
 
Nosečk: 4
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Navijačice:
Katte, CariSSa10, srečica17,
Jada82, benji, mojamura,
Maat, cina, *Zvončica*,
candi,


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 9:33:40   
missmoon
Punce moje, hvala vam. Res ne vem kaj bi brez vas.

Naslednji mesec bo ratalo. Vem, da bo. Samo pozitivno moram razmišlat.

Vsem, ki še čakate na user posted image  ta mesec vam želim, da ga zagledate in malo popravite statistiko tega meseca. Navijam za vas.

Ostale, ki smo pa malo razočarane ta mesec zaradi user posted image , pa želim, da nam julija rata :)

Navijamo na vso moč :)

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 10:55:56   
LittleSun
takle imamo...boleče prsi, da se komaj dotaknem (pa me nikoli ne bolijo pred user posted image ), ves čas imam čuden občutek v ustih, rahlo mi gre na bruhanje. upam, upam, upam da so to znaki user posted image . kako zelo bi bila srečnauser posted image ampak glede na to da mi psiha dela na polno, ker me bolijo prsi, ali me mogoče bolijo ker mi dela psiha...ah...jutri zjutraj ponovim testuser posted image user posted image user posted image ma briga meuser posted image user posted image

(odgovor članu missmoon)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 10:59:01   
missmoon
LittleSun : ti si taka modelka user posted image . Dej probaj počakati s testkom do četrtka zjutraj, kaj misliš? Sej vem, da bo težko, samo bo rezultat bolj realen.
Držim pesti, da zagledaš user posted image . Full navijam zate user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 11:01:53   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: missmoon

LittleSun : ti si taka modelka user posted image . Dej probaj počakati s testkom do četrtka zjutraj, kaj misliš? Sej vem, da bo težko, samo bo rezultat bolj realen.
Držim pesti, da zagledaš user posted image . Full navijam zate user posted image user posted image user posted image user posted image


haha ko bi ti vedela kako sem nestrpna. če me nikoli me bolijo prsi, sedaj pa za pop**** user posted image in to me navdaja s tako pozitivno energijo, da ne znam razložit. in seveda bi rada takoj vedela user posted image user posted image samo kaj ko če ne bo + potem bo spet ugibanje. mah kupim si testek za 1.5 EUR v lekarni in raje to kot da grem na kavouser posted image

(odgovor članu missmoon)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 11:05:39   
missmoon
LittleSun : imaš prav. Jaz v glavnem full navijam zate in jutri zjutraj bom full mislila nate. user posted image user posted image user posted image  Upam, da nam sporočiš veselo novico : user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 11:25:43   
LittleSun
hvalauser posted image sej jutri ko pa ne bo user posted image bom pa jokalauser posted image user posted image
pa še ena stvar....mozolji, še nikoli nisem imela mozoljev, še v puberteti ne, kak ogrc že, ampak zdaj imam pa tri korenjake po ličkih. ah...pomoje od živcevuser posted image user posted image

(odgovor članu missmoon)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 13:23:16   
urssi
user posted image  za vse, ki ste žal spet dočakale user posted image . Verjamem, da bo julij za vas tisti pravi mesec!!! Jaz sem skoraj 100%, da ta mesec ne bo nič, saj sva se odločila zauser posted image  nekje sredi ciklusa, pomoje že po O. Tako, da jaz ta mesec še ne bom tako zeloo razočarana. Danes še nimam čisto nobenih znakov, ne za user posted image  in ne zauser posted image . Se pa spmnem pred prvo nosečnostjo, da sem jih imela (če ni bila samo psiha). Že pred izostankom user posted image  mi je bilo slabo, bradavice so me tako bolele  - samo bradavice (drugače me pred M cele prsi), prsi so se mi povečale in ves čas me je špikalo v križu in maternici oz. jajčnikih. No, jaz sem bila še pred testom ziher, da je to znak za tečko. Test sem pa seveda delala tisti dan, ko bi morala dobit user posted image .  Sem bila zelooo neučakana, tistih nekaj dni pred se mi je skoraj zmešalouser posted image .
Upam, da junija dobimo še kako user posted image !!!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 16:48:51   
lluna
Ah, ko sem šla lulat, sem opazila majhno rdečo pikico.. Očitno spet nič ne bo. Sicer se ne počutim kot pred M, prsi so še vedno polne in občutljive, ampak že izcedek me je navdajal z dvomom, tole zdaj pa sploh.
Še enkrat zastavljam vprašanje ali je katera izmed vas imela težave s popuščanjem rumenega telesca? Hvala!
Žalostna Lluna..user posted image
LittleSun, držim pesti!

(odgovor članu urssi)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 17:46:10   
LittleSun
lluna user posted image user posted image user posted image user posted image kar pozitivno naprej. poletni meseci so tako najboljši za delanje user posted image , se bosta še en mesec malo več stiskala pa bouser posted image držim pesti, da julija nalulaš te čarobne user posted image .

psri me več tako ne bolijo, samo bradavice, pa rahlo mi je slabo, ampak ne vem al od tega ker sem zmazala za koslilo tri palačinke al od česa drugegauser posted image user posted image me pa zvija prav tako kot pri user posted image ampak je ni na vidiku.

urssi 100% si lahko ko priteče tečka, do takrat pa upamo s tabo. v prvi nosečnosti sem zanosila na 17 dan po user posted image user posted image


(odgovor članu lluna)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 17:47:03   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: lluna


Še enkrat zastavljam vprašanje ali je katera izmed vas imela težave s popuščanjem rumenega telesca? Hvala!




žal nikoli slišala za kaj takega user posted image user posted image

(odgovor članu lluna)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 19:06:30   
krisv
Zaradi popuščanja rumenega telesca se pojavijo ti rjavkasti izcedki pred user posted image , to se zgodi zaradi prenizkega progesterona. V tem primeru ti G pripiše npr. Dabraston. 1. dan menstruacije se šteje, ko se vlije kri. (o tem je kr nekaj pisal dr. Pušenjak na med.over)
Jaz imam po prenehanju jemanja KT te izcedke kake 3-4 dni pred user posted image , vendar po LSC so tudi meseci, ko nimam niti enega dneva izcedka, ampak se kr vlije.

< Sporočilo je popravil krisv -- 21.6.2011 19:07:56 >

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 19:22:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: missmoon

Punce dejte mi povedat, a je zdej to moj prvi dan user posted image  za izračun O, ali naj počakam, da se ulije ( mogoče šele 23.) in 23. potem štejem za prvi dan?




Vedno se šteje 1. dan, ko se vlije!!! Izcedki niso user posted image Tako vsaj strokovnjaki, ki zdravijo neplodnost.

(odgovor članu missmoon)
  Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 19:24:52   
lluna
Krisv hvala.
Sicer vem kaj pomeni popuščanje rumenega telesca in kako se ga/naj bi zdravilo, vendar ne vem ali rjavi izcedki pomenijo le, da primanjkuje progesterona ali vsakič nakazujejo, da je prišlo do oploditve, do popolne vgnezditve pa ne zaradi popuščanja rumenega telesca?
Kot sklepam sama, do rjavega izcedka pride vedno, ne glede na to ali je prišlo do oploditve ali ne, skrbi pa me kdaj torej ugotoviš razliko? Ali test sploh pokaže pozitivno, če telesce popušča in ne pride do popolne vgnezditve?
Se da hormonsko ravnovesje urediti na naraven način ali le z Dabrastonom?
Če veš kaj več o tem, bi ti bila hvaležna za odgovor! 

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 19:38:39   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: lluna

Krisv hvala.
Sicer vem kaj pomeni popuščanje rumenega telesca in kako se ga/naj bi zdravilo, vendar ne vem ali rjavi izcedki pomenijo le, da primanjkuje progesterona ali vsakič nakazujejo, da je prišlo do oploditve, do popolne vgnezditve pa ne zaradi popuščanja rumenega telesca?
Kot sklepam sama, do rjavega izcedka pride vedno, ne glede na to ali je prišlo do oploditve ali ne, skrbi pa me kdaj torej ugotoviš razliko? Ali test sploh pokaže pozitivno, če telesce popušča in ne pride do popolne vgnezditve?
Se da hormonsko ravnovesje urediti na naraven način ali le z Dabrastonom?
Če veš kaj več o tem, bi ti bila hvaležna za odgovor! 


Jst sem imela ene 5-7 dni pred M vedno rjav izcedek. Ko nisem delala na user posted image , ko sem zanosila in splavila (2x) ter tudi ob zdajšnji nosečnosti, ki poteka normalno. V zadnji nosečnosti oz. takoj ob user posted image sem začela jemati Prometrium, po katerega sem šla v Italijo.

(odgovor članu lluna)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 19:53:38   
lluna
lananai, hvala za odgovor.. tudi sama sem že razmišljala, da bi šla po Prometrium v It. kaj pa stranski učinki, jih ni? želim ti lepo nosečnost!

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 20:01:36   
krisv
Iluna Sem glih zadnjič brala Pušenjakov odgovor, da lahko ti izcedki pred M pomenijo marsikaj. G pa s terapijami skušajo odkriti vzrok, torej če se ti po dodajanju progesterona prenehajo ti izcedki, pomeni, da je bilo to popuščanje rumenega telesca. Če se izcedki nadaljujejo, iščejo vzroke naprej.
Evo še malo za branje: http://med.over.net/forum5/read.php?19,1039262

(odgovor članu lluna)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 20:03:16   
krisv
lunanai A ti je Prometrium predpisal G, al si ga šla iskat na lastno pest?

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 20:06:05   
lluna
Krisv, hvala za prijazen odgovor. Sem že veliko prebrala na to temo, tako da bom z veseljem šla še na povezavo, ki si mi jo pripela. 

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 20:11:12   
Jada82
Hoj!

Najprej - Little Sun, držim držim držim pesti, da bo ju3 test +!!!!!! Znaki so res sumljivi, no! user posted image

Midva sva v času O user posted image 3krat, bomo videli, kaj smo napravili. Čeprav zna bit, da ne bo nič, ker prav prav ovulacija je pa pomoje bla čez vikend, sva bla pa na morju z mojimi tastarimi in nisva seksala .... user posted image Ja sej, tipično ... user posted image Ampak mogoč se je pa še od prejšnjega dne obdržalo .... bomo videli kmalu. Uf ...
Drugače pa res navijam za vse, pa bo ja še kakšen user posted image junija, no!!!

(odgovor članu lluna)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 22:07:26   
LittleSun
lluna upam da čimprej ugotoviš kaj je ta izcedek in ga porihtaš

jada hvalauser posted image tudi jaz mislim nate in držim pesti da bo tvoje prepričanje v to da julija zagledaš user posted image obrodilo sadove...se ga še spomniš?user posted image user posted image

mene so pa napadli mozolji. ali je lahko to tudi znak? sploh zato ker jih drugače nimam, zdaj se mi je pa v par urah naredilo 100 mozoljev, po čelu po nosu, po ličnicah, vsa pikčasta sem user posted image user posted image še dobro da sem vodene koze že prebolela, ker glih tako zgledamuser posted image user posted image če že se mi naredijo okol brade, tam jih pa zdaj sploh niuser posted image

< Sporočilo je popravil LittleSun -- 21.6.2011 22:08:33 >

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 22:10:54   
Anonimen
 
IZVIRNO SPOROČILO: Jada82

Čeprav zna bit, da ne bo nič, ker prav prav ovulacija je pa pomoje bla čez vikend, sva bla pa na morju z mojimi tastarimi in nisva seksala .... user posted image Ja sej, tipično ... user posted image Ampak mogoč se je pa še od prejšnjega dne obdržalo .... bomo videli kmalu. Uf ...





user posted image user posted image user posted image m pa saj veš, da plavalčki preživijo user posted image user posted image user posted image tud vojno user posted image user posted image user posted image

Stiskam pestke za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tud jaz nestrpno pričakujem petek!!! user posted image user posted image user posted image
Danes se mi je zjutraj grozno vrtelo user posted image a je to tud znak user posted image user posted image user posted image Ma moj mož mi šloga da bo user posted image user posted image user posted image
Jaz pa, pokorna ženauser posted image slepo verjamem user posted image user posted image user posted image Malo heca...da bo več deca user posted image user posted image user posted image

anonimnauser posted image

(odgovor članu Jada82)
  Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 22:14:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun



mene so pa napadli mozolji. ali je lahko to tudi znak? sploh zato ker jih drugače nimam, zdaj se mi je pa v par urah naredilo 100 mozoljev, po čelu po nosu, po ličnicah, vsa pikčasta sem user posted image user posted image še dobro da sem vodene koze že prebolela, ker glih tako zgledamuser posted image user posted image če že se mi naredijo okol brade, tam jih pa zdaj sploh niuser posted image


user posted image user posted image user posted image itak da ja user posted image user posted image user posted image Petek je dan za metek!!! user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni se je v prvi user posted image koža ful počistila user posted image To mi je bil čist prvi, res čuden znak,ker še mesec pred user posted image sem bila pred user posted image tako mozoljasta, da se mi je zdelo, da imam brado zatečeno user posted image

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 22:16:45   
Anonimen
 
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun


psri me več tako ne bolijo, samo bradavice, pa rahlo mi je slabo, ampak ne vem al od tega ker sem zmazala za koslilo tri palačinke al od česa drugegauser posted image user posted image me pa zvija prav tako kot pri user posted image ampak je ni na vidiku.




...ker je ne bo!!! Ti povem, da bomo noreli!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: II pričakujemo junija 2011
21.6.2011 22:42:19   
Anonimen
gremo junijke navijam za pluskeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Apu

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?