|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
7.9.2011 10:01:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2576
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
7.9.2011 10:03:08   
tims
IZVIRNO SPOROČILO: ilatic

Ilatic, mi imamo T-4 in sem zadovoljna. A Tarik gre pa v Andersena? Joooooj, tole sem ti pa kr mal fouš. V katero enoto pa gre? To je eden najboljših vrtcev v Ljubljaniuser posted image


Ja na - Rašiško. Kaj je res najboljši??? Tako sem se bala kakšen je :)



Za Andersena nikol nisem slišala ene same slabe besede. Pri nas je Tim hodil v Andersena, poznam veliko staršev, ki so imeli otroke tam in so res vsi bili zadovoljni. Se še dons spomnim, ko sem Tima uvajala. Sva po uvajanu šla v eno trgovino in sem se s prodajalko zapletla v pogovor. In je nanesla beseda tudi o vrtcih in sem povedala, da Tima uvajam v ta vrtec. In prodajalka je skor jokat začela. Je pa ravno tisto leto njena tamala šla v šolo in mi je potem razlagala, kako je bilo vsem hudo, ker so mogl it ven iz vrtca, kaj vse so otroci počeli, kam vse so jih vzgojiteljice peljale in da so na koncu vsi jokal ..... Pa sem si mislila, da si mal zmišljuje in orng pretirava. In ko je naš Tim končal z vrtcem, se nisem mogla niti normalno poslovit od glavne vzgojiteljice, ker sem ... jokala od žalostiuser posted image

< Sporočilo je popravil tims -- 7.9.2011 10:04:19 >

(odgovor članu ilatic)
Neposredna povezava do sporočila: 2577
   [Brisano sporočilo]
7.9.2011 10:04:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tims)
  Neposredna povezava do sporočila: 2578
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
7.9.2011 10:07:27   
tims
IZVIRNO SPOROČILO: populis

Hm, a ni Anikabd delala v vrtcu Andersen in se mi zdi da je šla stran, da ni bilo ok, kot zaposlena pač ?


To pa verjamem. Je tud nam pomočnica vzgojiteljice rekla, da so plače ful slabe. Lahko da je pa tud še kaj druzgauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2579
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
7.9.2011 10:09:01   
tims
IZVIRNO SPOROČILO: ringarajka

postavla/kile... jaz mislim, da tud če pridem na iste kile, kot pred porodom, nikol več ne bom mela enake postave....tak je pač. vem, da imam zdaj bolj žensko, boki, rit, zize...prej je blo vse bolj ploščato user posted image  čeprav bi lahko iz bokov šlo več na zize, pa bi blo čist fajn. user posted image

metuljčica
...večkrat bi se nam mogla javit. jaz te pa pogrešam.


user posted image user posted image . Jest se tud tega ne bi branila user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2580
   [Brisano sporočilo]
7.9.2011 10:12:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tims)
  Neposredna povezava do sporočila: 2581
   [Brisano sporočilo]
7.9.2011 10:14:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tims)
  Neposredna povezava do sporočila: 2582
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
7.9.2011 10:19:27   
tims
IZVIRNO SPOROČILO: populis
za metuljčico se strinjam, da jo vse pogrešamo, kar manjka en naval energične pozitivne energije . Mogoče se bo bolj razpisala ko bomo na svojem forumu in bo prva frka v šoli minila :).



Men tud manjka. Pa manjkajo njene novičke iz sveta slavnih user posted image . Men niti na misel ne pride pa niti ne vem, kje nej vse to brskam, pol pa Metuljčica lepo linke pripopa in ...voila... vse na dlaniuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2583
   [Brisano sporočilo]
7.9.2011 10:27:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2584
   [Brisano sporočilo]
7.9.2011 10:42:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2585
   [Brisano sporočilo]
7.9.2011 10:53:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2586
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
7.9.2011 10:58:11   
tims
IZVIRNO SPOROČILO: populis

Danes pa jaz pakiram kufre :), jutri zjutraj juhuhu via morje


Matr se enim gode user posted image user posted image user posted image . Kam greste? Za kolk časa?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2587
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
7.9.2011 10:59:10   
tims
Če bi pred pisanjem, osvežila stran bi bilo tud fajnuser posted image

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 2588
   [Brisano sporočilo]
7.9.2011 11:00:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2589
   [Brisano sporočilo]
7.9.2011 11:01:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tims)
  Neposredna povezava do sporočila: 2590
   [Brisano sporočilo]
7.9.2011 11:07:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2591
   [Brisano sporočilo]
7.9.2011 11:09:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2592
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
7.9.2011 11:10:01   
tims
IZVIRNO SPOROČILO: populis

Heheheheh rr in tims: gremo za 10 dni( oz.7 dni Lošinj+ 3 dni Krk) na Lošinj v prikolico, že vidm da bo cel žur user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

RR, že spet, mi smo bili na poletnem dopustu konec junija, tako da se že skoraj ne spomnim Raba user posted image user posted image , OK če pomislim se spomnem zanič sladoleda, in Lare ki ni hotela spati.


Oooo na Lošinj.... Ful dober user posted image . Kakšen boste pa kej vreme imel? A si kaj gledala? A Lara še vedno tko pozno zaspi? Mogoče jo bo pa zdaj v prikolici prej zmankal. Držim pesti, da bo takouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2593
   [Brisano sporočilo]
7.9.2011 11:15:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tims)
  Neposredna povezava do sporočila: 2594
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
7.9.2011 11:28:51   
tims
IZVIRNO SPOROČILO: populis

Tak hitro je minlo, da se mi zdi, da ste šele bli

V glavnem UŽIVAJTE!!


Ja sej je res hitro minilo:), popoldnevi se mi zdijo že čisto jesenski.

Čist off topic: buh pomagi kolk mi po kebabu gor diši in spodnjega lokala, jaz pa na sadju, eh BZ user posted image user posted image

tims: zadnje čase zaspi med 21 00 in 22 00 uro, okrog 19 00 19 30 zadnji cajt gremo notr. Upam da bo no, če ne se mi bo kr scufal, al si bom pa en tranov liker na dno potovalke dala ;)
Vreme pa naj bi bilo lepo do naslednjega petka, upam da bo držalo


user posted image user posted image user posted image  Sej greš lahko dol, pa reč da bi samo kebabovo zelenjavo user posted image .

Mmmmm likerček.... to pa kr vzem s sabo. To lahko piješ, pa če bo mala spala al pa ne user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2595
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
7.9.2011 11:29:39   
Majuska
Jutro,

evo končno sem za silo prišla k sebi ...  user posted image

user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2596
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
7.9.2011 11:30:41   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: ilatic


Majuska kaj si iz Šiške??? Ja nasproti Mccdonaldasa - na Celovški - Tarik gre v Andersena v vrtec. Upam ,da se kaj dobiva!!!



Hudo. Jaz sem takoj za vogalom od McDonaldsa user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu ilatic)
Neposredna povezava do sporočila: 2597
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
7.9.2011 11:32:24   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: tims


Majuska, kako si pa ti s kilažo? Te je ta dieta tud verjetno kar pobrala, a ne? Kako se pa počutiš?



Jaz sem na -10 kg. Zaenkrat se je en malo ustavilo, ampak vidim po cunjah spremembo. Mislim, da me je največ po stegnih pobral. Počutje pa much better user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 2598
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
7.9.2011 11:34:36   
tims
IZVIRNO SPOROČILO: ringarajka

IZVIRNO SPOROČILO: mojcek1

RR - ne vem, če bi rekla, da je težje zdaj. Večina Živine skupine nima ravno težav. Živa je pač izjemno čustveno naravnan otrok in glede na to, kako je blo v preteklosti, bi mi imeli prej še več težav.

še zdaj, ko razume na razumski ravni, je hudo - prej bi bilo pa še bolj. ker zdaj razume, da pridem, da morem v službo - VSE razume, ampak preprosto ji ni všeč. ne počuti se še varno in ne bi šla.
to ni njeno okolje, od majhnega ne mara glasnih ljudi - in še manj množice ljudi. kot majhna ji je bilo grozno biti z ljudmi, ki so govorili glasno, ni šans, da bi jih sprejela.




user posted image  uboga Živa, res se mi smili. Sploh ne vem več kak nasvet naj ti dam...nimam pojma kaj in kako, ampak dejstvo je, da imaš dve poti. Al vztrajat, da se bo navadla na vrtec al pa spet privat varstvo, čeprav enkrat se bo tud na živžav mogla navadit user posted image




Verjetno bi bilo res škoda zdaj nehat. A zdaj jo ti pelješ v vrtec? In potem ostane štiri ure tam in jo greš ti iskat?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2599
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
7.9.2011 11:35:52   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: ringarajka

postavla/kile... jaz mislim, da tud če pridem na iste kile, kot pred porodom, nikol več ne bom mela enake postave....tak je pač. vem, da imam zdaj bolj žensko, boki, rit, zize...prej je blo vse bolj ploščato user posted image  čeprav bi lahko iz bokov šlo več na zize, pa bi blo čist fajn. user posted image



Hecno, jaz pa nazadnje čez joške zgubim, tam gre nazadnje dol. Mi je pa prejšnji teden frendica rekla, da se mi tudi tam pozna, sama nisem imela občutka, da je kaj drugače.

bi pa z veseljem kateri še mal odstopila.


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?