|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kakšni so postopki, če so težave z zanosi...
20.5.2011 9:59:14   
Anonimen
Pušenjak bi ti verjetno odgovoril, da če je tri mesece ne bo, pojdi do ginekologa. Jaz sicer ne bi tako dolgo čakala. Če je še nekaj časa ne bo, pokliči ginekologinjo in povej kakšna je situacija. Ona ti bo potem povedala kako in kaj.

Verjetno res nisi noseča, če je test po toliko časa negativen. Možno, da ti hormončki nagajajo in zato ne dobiš M. V tem primeru boš najverjetneje potrebovala hormonske tablete za uravnavanje cikla. Te ti lahko predpiše samo G.

Pred leti sem tudi jaz izgubila M (vendar sem imela vsake 14 dni rjave izcedke). Stanje se ni samo uredilo (čakala pribljižno  pet mesecev), zato sem dobila Dabroston za uravnavanje cikla. Po zaključku jemanja tablet sem zanosila v 4. ciklu.

Kako dolgo pa se že trudita za user posted image  ?

Želim ti, da se ti vse skupaj čim prej uredi.

(odgovor članu pikapolonica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   kakšni so postopki, če so težave z zanositvijo
20.5.2011 11:07:13   
pikapolonica83
Hvala za odgovor.

Trudiva se približno 10 mesecev.

Kar se tiče obiska ginekologinje, se bojim, da mi bo rekla, da naj se še trudiva, pa prideva čez kakšno leto.

Čeprav vsi govorijo, da naj se pomirim in neham sekirat, pa biti toliko pod stresom, to nekako ni enostavno. Če že za nekaj časa misel odvrnem od dojenčka, pa vedno kje naletim na nosečo mamico ali celo na mamico z dojenčkom. Le kako naj potem ne mislim na to?

Lp.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kakšni so postopki, če so težave z zanosi...
20.5.2011 11:55:20   
Anonimen
Ne verjamem, d te bo pustila čakati še kakšno leto. Razen, če si še zelo mlada. Načeloma te po enem letu neuspelega poskušanja zanositve začnejo obravnavati. Če si starejša pa že tudi prej.

Jaz bi se verjetno na tvojem mestu čez cca. 14 dni naročila pri G, če še nebi dobila M. Predno boš na vrsti bo verjetno kakšen mesec okrog. Takrat ji boš lahko rekla, da se že eno leto trudita zanosit. Verjetno te bo pregledala in ti dala napotnico za odvzem krvi, da se vidijo tvoji hormoni. Pa tvoj bo moral na spermiogram. Če še ne boš imela M, boš dobila tudi tablete za uravnavanje cikla.

Tako se bo vse skupaj začelo počasi premikati k vajinemu cilju do user posted image . Mogoče se boš pa takrat sprostila in bo samo ratalo.

Vem, da je težko - praktično nemogoče povsem odmslit željo po user posted image . Nas je veliko takih, ki imamo takšne probleme. Žal pa je izkušnja mnogih parov taka, da je ratalo takrat, ko so najmanj pričakovali. Tudi jaz imam takšno izkušnjo. V drugo pa tudi ne gre in ne gre.

(odgovor članu pikapolonica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kakšni so postopki, če so težave z zanosi...
20.5.2011 14:53:26   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: pikapolonica83

Hvala za odgovor.

Trudiva se približno 10 mesecev.

Kar se tiče obiska ginekologinje, se bojim, da mi bo rekla, da naj se še trudiva, pa prideva čez kakšno leto.

Čeprav vsi govorijo, da naj se pomirim in neham sekirat, pa biti toliko pod stresom, to nekako ni enostavno. Če že za nekaj časa misel odvrnem od dojenčka, pa vedno kje naletim na nosečo mamico ali celo na mamico z dojenčkom. Le kako naj potem ne mislim na to?

Lp.



Pa ji reci, da se trudita že leto in pol.

(odgovor članu pikapolonica83)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kakšni so postopki, če so težave z zanosi...
22.5.2011 7:11:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica


IZVIRNO SPOROČILO: pikapolonica83

Hvala za odgovor.

Trudiva se približno 10 mesecev.

Kar se tiče obiska ginekologinje, se bojim, da mi bo rekla, da naj se še trudiva, pa prideva čez kakšno leto.

Čeprav vsi govorijo, da naj se pomirim in neham sekirat, pa biti toliko pod stresom, to nekako ni enostavno. Če že za nekaj časa misel odvrnem od dojenčka, pa vedno kje naletim na nosečo mamico ali celo na mamico z dojenčkom. Le kako naj potem ne mislim na to?

Lp.



Pa ji reci, da se trudita že leto in pol.




Ha ha ha, točno tako, jaz ne vem zakaj se ne zlažete, če sumite, da je kaj narobe. Dobro je tudi odvisno od starosti, ampak, če bi midva čakala 1,5 leta na prvi pregled, še sedaj nebi šla v neplodnostno. Tako pa greva že v prvi postopek user posted image .

(odgovor članu tecnobica)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kakšni so postopki, če so težave z zanosi...
23.7.2011 19:01:51   
Mirelika
Hojla babeee :)
Jst sm mela pr dr. Zornu u čet pregled..mi je naredu ultrazvok..pa poslau me je da grem nasledn mesc na odvzem krvi v polikliniko..
Mene zanima, a se je to treba kej prej naročit al kok to gre..jst ku sm rekla sestri za cifro mi je sam sprintala kero nastropje je pa ulca pa tu ku nism iz lj pa ne poznam glih kej preveč tam.. Kaj ve kera al se je trea naročit al kr da grem od 3-6 dan ciklusa, a je pomembno ker je dan al kr tok kerga hočš:)
Aja pa zanima me sam še to, kok morjo bit hormoni da je normala? kok se to gleda čist tok če kera kej ve o temu.. Nč uživejteeeeeeeeeee

(odgovor članu pikapolonica83)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kakšni so postopki, če so težave z zanosi...
24.7.2011 11:32:32   
tecnobica
JAz sem kri vedno dala v Leonišču.

(odgovor članu Mirelika)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kakšni so postopki, če so težave z zanosi...
27.7.2011 12:26:22   
Cybelle
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: *sanela*

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hvala za odgovor.

Upam, da ne bo potrebno kakšnih večjih posegov in da nam bo vseeno v kratkem uspelo. Moj zaenktat še ni pipravljen na kakšne operacije in podobno (niti pri meni, kaj šele pri njem). Že za spermiogram je bil nejevoljen, ko sem ga prijavila. Pravi, da bomo pač imeli samo enega otroka, če ne bo šlo naravno.

Upam, da bom uspela vse odmislit in se sprostit. Verjamem, da nam bo takrat uspelo. user posted image  Žal psiha res dela svoje. V prvo sem zanosila, ko je bil veseli december in sem nosečnost kar odmislila - sem si rekla, da še ni treba, da kar zanosim, ker nam je tudi tako fajn. Pa je ratalo. user posted image


Ah tile moški. Vse, kar bo imel za naredit je "vržt ga na roko", prov bogi bo user posted image user posted image user posted image
Odvisno je kolk si otroka želita, jaz bi šla na bilo kako operacijo sam da dobim še enega otročička. Primer pa imava isti, tudi jaz mam enega s katerim sem zanosila naravno user posted image




Moški ponos pač. user posted image Pravi, da z nim že ni nič narobe, da je to že dokazal (ker imava sina). Jaz pa mu pravim, da sem toliko tudi jaz že dokazala. Ali me mogoče ni bilo zraven??? user posted image

Še enega si zelo želiva, vendar nekako misliva, da bo šlo po naravni poti, ko bo čas za to in se bova sprostila. Zadnje mesece sem bila kar pred stresom, ker sem vedela, da bom ostala brez službe. Če bi zanosila, me nebi mogli odpustiti. Skoz sva upala, da bom zanosila. Sedaj sem na zavodu. Nekako se prepričujem, da se bom sedaj usmerila v iskanje službe in poskusila nosečnost odmisliti.

Sanela, koliko si stara in koliko je star vajin otrok? Moj je star 21 mesecev, tako, da se nam tudi ne mudi tako grozno. Samo jaz nisem več ravno mlada. user posted image

Sedaj grem pa prošnje pošiljat. Sem ravno napisala štiri. user posted image


đizs user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kakšni so postopki, če so težave z zanosi...
9.8.2011 17:25:23   
Mirelika
A res nobena ne ve ali se morm naročit prej al ne ???

(odgovor članu Cybelle)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kakšni so postopki, če so težave z zanosi...
9.8.2011 20:29:01   
SILVA
Ni se ti treba naročit, samo pridešuser posted image

(odgovor članu Mirelika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kakšni so postopki, če so težave z zanosi...
9.8.2011 20:57:00   
Mirelika
OO Silva hvala ti full..kaj ti si bla tut v polikliniki?? kaj izvide tam počakaš al jih po pošti dobiš???

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kakšni so postopki, če so težave z zanosi...
10.8.2011 8:02:18   
Luna*
Preverjeno v petek - izvide oni pošljejo v Leonišče.

Če še nisi oddajala krvi na Polikliniki (jaz nisem zato sem bila malo zmedena ;)) je postopek sledeč - že ko prideš po stopnicah v prvo nadstropje greš direkt v sprejemno pisarno. Ne it desno v laboratorij, ker moraš najprej dobit spremno številko. Potem pa šele greš v laboroatorij, kjer te kličejo po tej številki. Če pač pride kak nujen primer gre naprej. Itak so zdej dopusti in gre zeloooo hitro.

Ulica je pa Njegoševa (bi ti moralo pisati na napotnici - vsaj meni je, točno kateri hodnik...).

http://www4.kclj.si/index.php?m=17&s=0&odd=0&o=1


Dobro odpravi.

< Sporočilo je popravil Luna* -- 10.8.2011 8:05:13 >

(odgovor članu Mirelika)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kakšni so postopki, če so težave z zanosi...
10.8.2011 8:51:06   
SILVA
Tako kot pravu Luna, izvide oni pošljejo v leonišče....jaz sem čakala kdaj jih bodo poslali domov, ker so mi v laboratoriju rekli, da jih domov pa nič...in ko sem naslednjič prišla v leonišče so bili v mojem kartonuuser posted image

(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kakšni so postopki, če so težave z zanosi...
10.8.2011 15:39:40   
Mirelika
Aha ker men je zdraunik reku ko bom mela izvide od hormonov pa izvide od mojga da se naročim...sm ku so v androloškem laborotoriju na dopustu pridejo šele 19 tok da ja..no hvala vam na odgovorih ..

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kakšni so postopki, če so težave z zanosi...
14.8.2011 22:20:54   
Mirelika
Še mau da morim hehe kaj morm met še menstro da grem kri dat??kr bi šla 6 dan pa je nimam več takrat al je to kej narobe kr ne utegnem it prej???

(odgovor članu Mirelika)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kakšni so postopki, če so težave z zanosi...
4.9.2011 1:03:03   
Anonimen
Živjo,

jaz sem ravno dobila datum za postopek, pa mi en kup stvari še ni jasno, sem prvič v taki situaciji. V prvo sem zanosila brez težav, v 3 mesecih, zdaj v drugo se z možem trudiva 2 leti.

Predpisali so mi mild varianto - katera mi zna povedati, kaj točno lahko pričakujem? Kako sploh izgleda vse to - ali moraš ostati v bolnici ali greš lahko po postopku domov?


(odgovor članu Mirelika)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kakšni so postopki, če so težave z zanosi...
4.9.2011 13:38:11   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Živjo,

jaz sem ravno dobila datum za postopek, pa mi en kup stvari še ni jasno, sem prvič v taki situaciji. V prvo sem zanosila brez težav, v 3 mesecih, zdaj v drugo se z možem trudiva 2 leti.

Predpisali so mi mild varianto - katera mi zna povedati, kaj točno lahko pričakujem? Kako sploh izgleda vse to - ali moraš ostati v bolnici ali greš lahko po postopku domov?




Mild je se mi zdi najkrajši postopek. Začneš po menstruaciji, ampak ne vem točno kater dan. Mislim, da 8.
Lahko ap tukaj kaj najdeš. http://www.reprodukcija.si/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kakšni so postopki, če so težave z zanosi...
4.9.2011 13:39:40   
tecnobica
Našla. Tukaj http://www.reprodukcija.si/zunajtelesna-oploditev/protokoli/

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?