
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: Novembrke 2005 - 6.del 3.1.2012 9:08:43
|
|
|
|
Paštetka
|
IZVIRNO SPOROČILO: petarda IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ Matr kolk pravopisnih napak (napačne črke v besedah) delam zadnje čase tu gor . Ja, ja verjetno zato, ker internet ni bil pravočasno plačan Paštetka ga potem verjetno že pol leta ni plačala! Eh, veš kaj? Pojdi se ....
|
|
|
|
|
RE: Novembrke 2005 - 6.del 3.1.2012 9:12:24
|
|
|
|
*bubi*
|
ena dobra stran tega, da te vrže daleč nazaj, je tudi to, da mimogrede še kaj preberemo
_____________________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)
|
|
|
|
|
RE: Novembrke 2005 - 6.del 3.1.2012 9:13:59
|
|
|
|
Paštetka
|
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka IZVIRNO SPOROČILO: petarda IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ Matr kolk pravopisnih napak (napačne črke v besedah) delam zadnje čase tu gor . Ja, ja verjetno zato, ker internet ni bil pravočasno plačan Paštetka ga potem verjetno že pol leta ni plačala! Eh, veš kaj? Pojdi se .... pa pa ta RR. Sem mislila, da je spet govora o moji slovnici, pa sem šele zdaj ugotovila, da je RR kriva, da me je vrgla nazaj . Oprosti petarda. Ne rabiš se slončkati.
|
|
|
|
|
RE: Novembrke 2005 - 6.del 3.1.2012 9:14:23
|
|
|
|
petarda
|
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka IZVIRNO SPOROČILO: petarda IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ Matr kolk pravopisnih napak (napačne črke v besedah) delam zadnje čase tu gor . Ja, ja verjetno zato, ker internet ni bil pravočasno plačan Paštetka ga potem verjetno že pol leta ni plačala! Eh, veš kaj? Pojdi se .... jaz sem pa mislila, da nas je spet nazaj vrglo zdaj Dobro jutro
|
|
|
|
|
RE: Novembrke 2005 - 6.del 3.1.2012 9:14:43
|
|
|
|
Paštetka
|
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi* ena dobra stran tega, da te vrže daleč nazaj, je tudi to, da mimogrede še kaj preberemo
|
|
|
|
|
RE: Novembrke 2005 - 6.del 3.1.2012 9:17:16
|
|
|
|
petarda
|
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka IZVIRNO SPOROČILO: petarda IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ Matr kolk pravopisnih napak (napačne črke v besedah) delam zadnje čase tu gor . Ja, ja verjetno zato, ker internet ni bil pravočasno plačan Paštetka ga potem verjetno že pol leta ni plačala! Eh, veš kaj? Pojdi se .... pa pa ta RR. Sem mislila, da je spet govora o moji slovnici, pa sem šele zdaj ugotovila, da je RR kriva, da me je vrgla nazaj . Oprosti petarda. Ne rabiš se slončkati. Hehe a ti si resno mislila, da še enkrat teče debata? se mi pa ni problema, tak da nič ne zamerim
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiUV-majice za otroke pod drobnogledomUV-majice naj bi otroke ščitile pred soncem, a test Zveze potrošnikov Slovenije je pokazal, da nekatere ne zagotavljajo ...
Norice ali vodene kozeNorice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zadnje s foruma
Izbira bolnišniceJanjikaaaaV kateri bolnišnici ste oz. najverjetneje boste rodile?Maribor (
13%)

Ljubljana (
28%)

Slovenj Gradec (
10%)

Drugod po Sloveniji (
44%)

Avstrija (
3%)

Druge države (
3%)
Število vseh glasov: 209Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!