|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: Novembrke 2005 - 6.del 3.1.2012 9:08:43
|
|
|
|
Paštetka
|
IZVIRNO SPOROČILO: petarda IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ Matr kolk pravopisnih napak (napačne črke v besedah) delam zadnje čase tu gor . Ja, ja verjetno zato, ker internet ni bil pravočasno plačan Paštetka ga potem verjetno že pol leta ni plačala! Eh, veš kaj? Pojdi se ....
|
|
|
|
|
RE: Novembrke 2005 - 6.del 3.1.2012 9:12:24
|
|
|
|
*bubi*
|
ena dobra stran tega, da te vrže daleč nazaj, je tudi to, da mimogrede še kaj preberemo
_____________________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)
|
|
|
|
|
RE: Novembrke 2005 - 6.del 3.1.2012 9:13:59
|
|
|
|
Paštetka
|
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka IZVIRNO SPOROČILO: petarda IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ Matr kolk pravopisnih napak (napačne črke v besedah) delam zadnje čase tu gor . Ja, ja verjetno zato, ker internet ni bil pravočasno plačan Paštetka ga potem verjetno že pol leta ni plačala! Eh, veš kaj? Pojdi se .... pa pa ta RR. Sem mislila, da je spet govora o moji slovnici, pa sem šele zdaj ugotovila, da je RR kriva, da me je vrgla nazaj . Oprosti petarda. Ne rabiš se slončkati.
|
|
|
|
|
RE: Novembrke 2005 - 6.del 3.1.2012 9:14:23
|
|
|
|
petarda
|
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka IZVIRNO SPOROČILO: petarda IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ Matr kolk pravopisnih napak (napačne črke v besedah) delam zadnje čase tu gor . Ja, ja verjetno zato, ker internet ni bil pravočasno plačan Paštetka ga potem verjetno že pol leta ni plačala! Eh, veš kaj? Pojdi se .... jaz sem pa mislila, da nas je spet nazaj vrglo zdaj Dobro jutro
|
|
|
|
|
RE: Novembrke 2005 - 6.del 3.1.2012 9:14:43
|
|
|
|
Paštetka
|
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi* ena dobra stran tega, da te vrže daleč nazaj, je tudi to, da mimogrede še kaj preberemo
|
|
|
|
|
RE: Novembrke 2005 - 6.del 3.1.2012 9:17:16
|
|
|
|
petarda
|
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka IZVIRNO SPOROČILO: petarda IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ Matr kolk pravopisnih napak (napačne črke v besedah) delam zadnje čase tu gor . Ja, ja verjetno zato, ker internet ni bil pravočasno plačan Paštetka ga potem verjetno že pol leta ni plačala! Eh, veš kaj? Pojdi se .... pa pa ta RR. Sem mislila, da je spet govora o moji slovnici, pa sem šele zdaj ugotovila, da je RR kriva, da me je vrgla nazaj . Oprosti petarda. Ne rabiš se slončkati. Hehe a ti si resno mislila, da še enkrat teče debata? se mi pa ni problema, tak da nič ne zamerim
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiSo crocsi primerna poletna obutev za otroka?Diplomirano fizioterapevtko razvojno-nevrološke obravnave Špelo Gorenc Jazbec smo vprašali, ali so crocsi in podobni nat...
Kdaj je čas za kahlico?Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Zadnje s foruma
obis komisije v času bolniškeextraALI VAS JE V ČASU BOLNIŠKE ZARADI NOSEČNOSTI KDAJ OBISKALA KOMISIJA? DA (
13%)

NE (
87%)
Število vseh glasov: 272Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!