|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
23.6.2011 20:55:25   
Onasiss



IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Onasiss sem prebrala da maš smolo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Navijam da se drug teden vidimo, ma se že celo večnost nismo.
 
hvala.... vas pogrešam... vaše nasvete, vaše ideje, nasvete, šale in objeme....user posted image
Ste ok?


_____________________________

So what....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
23.6.2011 20:56:00   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss




IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Mislim da, no Eva vem da spi, Nejca slišim k smrči, Žiga pa ni vn iz sobe kar je dober znakuser posted image user posted image user posted image . A pr vas Maj in Jure spita?
 
A si zihr? Pri nas je včasih ravno to panika... sta bla zadnjič sumljivo tiho...grem z zunanje strani pogledat in.... groza s kremo v Sudokrem sta se mazala in bila čist tih... da nev govorim kje vse je ni bilo....user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem koj letela preverit in vsi trije spančkajo k angelčki

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
23.6.2011 20:57:05   
Onasiss



IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Brkn....bravo za tvojega princa -......le tako naprej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sjmm....jst bi tko rada postrigla svoje punce...pa nečeta....pa se mi zdi ,da mal beseda pa naj masta...bi jih pa tko postrigla zdejle poleti...ti ne znam povedat.....



 
jaz sem svojo usput k se je v banji z vodo igrala... sploh ni vedla....


_____________________________

So what....

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
23.6.2011 20:57:26   
Urša08
Onasiss tud me te ful pogrešamo zato pa upam da se kmalu kaj vidimo. Če ne drugač pa kako soboto.

Sedaj grem pa gledat mojo nadaljevanko na pop briouser posted image

nočka punce

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
23.6.2011 20:59:13   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss




IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Brkn....bravo za tvojega princa -......le tako naprej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sjmm....jst bi tko rada postrigla svoje punce...pa nečeta....pa se mi zdi ,da mal beseda pa naj masta...bi jih pa tko postrigla zdejle poleti...ti ne znam povedat.....



 
jaz sem svojo usput k se je v banji z vodo igrala... sploh ni vedla....



sej jst bi jo tut....samo bo pol še dva dni jokala ,da ni lepa....tega si pa ne bom privoščila...tko...naj majo mal volje svoje.....zakaj pa ne....edini pogoj..no dva...da so laski oprani brez joka in počesani venomer...in sta tolk pridni ,da nimam kej rečt



_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
23.6.2011 20:59:58   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

AJVY KAKO DELAŠ V SREDO...A PRIDEŠ OB 10H NA KOFI


v sredo delam popoldne.....ne verjamem ,da bi mi uspelo....hvala vseeno....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
23.6.2011 21:00:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Urša08)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
23.6.2011 21:05:14   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Ajvy kako ste? Mal pogrešam tvoje dolge poste ampak saj vem da te čas malce preganja. Si drug teden kaj frej?


iiiii..to je pa zelo lepo slišat...tudi jst vas pogrešam...a kaj čem..tko je naneslo...zvečer ,kako igrco poigram..al pa likam...pol pa itak dol padem...sej preberem vas redno...samo skomentirat mi ne znese več....

Drug teden še ne vem...pravzaprav....čakam plan....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
23.6.2011 21:08:58   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss




IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Brkn....bravo za tvojega princa -......le tako naprej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sjmm....jst bi tko rada postrigla svoje punce...pa nečeta....pa se mi zdi ,da mal beseda pa naj masta...bi jih pa tko postrigla zdejle poleti...ti ne znam povedat.....



 
jaz sem svojo usput k se je v banji z vodo igrala... sploh ni vedla....



sej jst bi jo tut....samo bo pol še dva dni jokala ,da ni lepa....tega si pa ne bom privoščila...tko...naj majo mal volje svoje.....zakaj pa ne....edini pogoj..no dva...da so laski oprani brez joka in počesani venomer...in sta tolk pridni ,da nimam kej rečt



pri nas tudi ne pusti postrišt...samo ji je tok vročeuser posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
23.6.2011 21:24:31   
brkn83
čer.

čebela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  super si prištimala novi del in vse lepo napisala. Sem vesela, da tako lepo vse urejaš.

Nik že spi, atija še vedn ni domov, tak da mam mal časa za računalnik

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
23.6.2011 21:55:29   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

3 leta že minevajo od kar smo "on line"user posted image

bile so solze,malo krega in burnih debat,prevsem pa veliko smeha in lepih trenutkov za ekranom in v živo-tukaj ste če katera rabi ramo za zjokat in ko se veselimo lepih novičk-lepo je biti v vaši družbi in upam da ostanemo prijateljice še naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


kako resnično in kako všečnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo čebelicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vidim, da se boste dobile.... jst bi tud pa morem delat..... bi rada vidla ograjo:) sicer imam pa če bo po sreči v sredo zadnji dan službe pred operacijo... upam, da bo k sem se zdej psihično pripravla na bolečine in ujčkanje leve roke.....

lepo se imejte in jst še vedno nisem videle nič slikic od srečanjauser posted image
tiste k potujete na morje uživajte in se sprostiteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
23.6.2011 21:59:57   
brkn83
sjmm - glede na to da se kmalu odpravljate na dopust. Kaj imaš v planu kuhati za kosilo? Zbiram ravn ideje kaj bom kuhala na morju za kosilo.
Sej zajtrk in večerja ni problem. Nik itak sam določene stvari je za zajtrk in tudi za večerjo. Za naju pa itak ni tolk pomembno.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
23.6.2011 22:05:48   
sjmm
čer!

evo...turbo končno ugasnu.....je imel za zvečer zgleda nov par frišnih baterijuser posted image

oči še neki za službo štima, Saška se ubada s svojo dolgo čupo...morm povedat da je včerišnja pridiga zelllooo zalegla, se dons čist drgač pogovarjamo o morju in skupnem oddihu, je rekla d une 10 dni kbomo skupi sploh ni blema zdržat brez neta,če bo lahk kak sms poslala.....sva bla čist paf od začudenja...dons je bla zgleda luna v dobrem položajuuser posted image

zdej pa upam na mau romantike, se mi neki stiska dons in vse naprejuser posted image user posted image

kolumbo...upam, da me ali pa celo nas bo lahk v sredo moj skipu do vas, pol se bomo pa že znajdluser posted image ....sej res enga poslovilca pa mormo met k ns pol ceu mesc niuser posted image user posted image user posted image

katjuša.....naj vse dobropoteka glede roke, pa fajne dni v službi in s tvojimi fantiči, nej te polmau razvajajouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bye-bye!!!


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
23.6.2011 22:08:33   
tanci29
HELLO FRAJLE  user posted image user posted image user posted image

vidim da mamo že novi deluser posted image ..pridne čvekice

superca da se dobite na kofici drug teden...kdaj pa pridete do HNjauser posted image ..jaz bi vas tudi kaj rada videla pa vaše ta nove malčke vsaj preden shodijo...da so še dojenčkiuser posted image

mi smo kul...v torek smo imeli zaključek pri hani...so bili ful luškani so pojčkali in skakljali naokoliuser posted image ...potem nam je pa še malo pokazala ko jih je s kamero posnela..frajerčki mali..
drugače pa spet kar leteče...vrtec služba vrtec domov..malo ven..potem komaj notri spravit kaj popapit banja in via postelja...ali pa gremo kam okoli če ne pičimo domov....

kolumbo...sem zavohala Mohitotauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
23.6.2011 22:10:45   
tanci29
sjmm-kaj ste pa imele s saško...pa fajn se stiskejuser posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
23.6.2011 22:14:14   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

sjmm - glede na to da se kmalu odpravljate na dopust. Kaj imaš v planu kuhati za kosilo? Zbiram ravn ideje kaj bom kuhala na morju za kosilo.
Sej zajtrk in večerja ni problem. Nik itak sam določene stvari je za zajtrk in tudi za večerjo. Za naju pa itak ni tolk pomembno.


pri nas je obvezno kaka hitra juhca s kakimi nudelčki, vlivančki, rižotinčki, včasih se celo kake iz vrečke poslužim...npr. gobove, pa posebej skuham kak krompir, korenček, zmečkam in pol dam v juho...pa je

pol pa ribe na žaru, krompir v solati, kaki sojini polpetki in makarončki v solati, špageti s paradižnikom in mocarelo in baziliko, mali makarončki s tuno insalatisime, kaka paradajz solata, zelenjavna rižota, kus kus z zelenjavo, pa kake hrenovke za zravn, bučke in melancani na žaru, pečen mlad krompirček,  ajdova kaša z zelenjavo.....tkole nekak nakombiniramo, radi imamo različno zelenjavo na žaru, pa gor mau sirčka, da se lepo stopi, po velikokrat delam kake šnitke...mau za pocrkljat, pa kak pire, pa hitra zelenjavna omakca...no, tole mi je uspelo prklikat v spominuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
23.6.2011 22:18:14   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

sjmm-kaj ste pa imele s saško...pa fajn se stiskejuser posted image


ooo, tanči lepo, lepod te vsaj mojito k nam zvleče en mauuser posted image user posted image user posted image user posted image

s Saško...na kratko....je hotla zatežit d se ne splača na dopust, ker pač ne bo 12 ur na netu visela....pa še ene par takih cvetk je navrgla d se nama je skor odtrgal...sam zdej smo že kul, edin mau bol na strogo se menimo in ko je kej za ponardit nič ne sprašujem, če imajo cajt...sam...ukazujem....mejduš smjz ena huda mamiuser posted image user posted image

no, zdej pa šibam k je moj Brendon prteku iz kopalnice in je tok nališpan d ga morm mau polupčkat dokler je mir u bajtiuser posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
23.6.2011 22:21:32   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

sjmm - glede na to da se kmalu odpravljate na dopust. Kaj imaš v planu kuhati za kosilo? Zbiram ravn ideje kaj bom kuhala na morju za kosilo.
Sej zajtrk in večerja ni problem. Nik itak sam določene stvari je za zajtrk in tudi za večerjo. Za naju pa itak ni tolk pomembno.


pri nas je obvezno kaka hitra juhca s kakimi nudelčki, vlivančki, rižotinčki, včasih se celo kake iz vrečke poslužim...npr. gobove, pa posebej skuham kak krompir, korenček, zmečkam in pol dam v juho...pa je

pol pa ribe na žaru, krompir v solati, kaki sojini polpetki in makarončki v solati, špageti s paradižnikom in mocarelo in baziliko, mali makarončki s tuno insalatisime, kaka paradajz solata, zelenjavna rižota, kus kus z zelenjavo, pa kake hrenovke za zravn, bučke in melancani na žaru, pečen mlad krompirček,  ajdova kaša z zelenjavo.....tkole nekak nakombiniramo, radi imamo različno zelenjavo na žaru, pa gor mau sirčka, da se lepo stopi, po velikokrat delam kake šnitke...mau za pocrkljat, pa kak pire, pa hitra zelenjavna omakca...no, tole mi je uspelo prklikat v spominuser posted image user posted image user posted image



super ideje za kombiniratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Zagotovo bomo kaj takega poskusili. Hvala ti

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
23.6.2011 22:32:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu brkn83)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
23.6.2011 22:37:25   
tanci29
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

sjmm-kaj ste pa imele s saško...pa fajn se stiskejuser posted image


ooo, tanči lepo, lepod te vsaj mojito k nam zvleče en mauuser posted image user posted image user posted image user posted image

s Saško...na kratko....je hotla zatežit d se ne splača na dopust, ker pač ne bo 12 ur na netu visela....pa še ene par takih cvetk je navrgla d se nama je skor odtrgal...sam zdej smo že kul, edin mau bol na strogo se menimo in ko je kej za ponardit nič ne sprašujem, če imajo cajt...sam...ukazujem....mejduš smjz ena huda mamiuser posted image user posted image

no, zdej pa šibam k je moj Brendon prteku iz kopalnice in je tok nališpan d ga morm mau polupčkat dokler je mir u bajtiuser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  mi je všeč tale komentar..uživejta

joj kaj nas še vse čaka..ampak kaj češ vsi smo bili v puberteti...super da ste se lepo pomenli...pa nič hudega da malo ukazuješ..pomoje še premalo...super mami si

drugače pa ni sam mojito k me zvleče sem...tud dobra družbica zraven...malo sem out ker ne spremljam debate pol pa če kej komentiram ziher vas ene pol spustim in mi je nerodno in pol nočem da ma kera filing da je nisem komentirala...mah smotana sem...jaz rada pridem kar direkt na čvek sej veš...to mi sede...za nazaj pa nisem glih narjena zmeraj

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
23.6.2011 22:38:22   
tanci29
kolumbo-kam pičite...mi bomo bolj švoh...sem žalostnauser posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
23.6.2011 22:41:14   
tanci29
aja jurti pa premiera...a gre kater malček palček oz. big brtoherji/sestrice??????

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 7:12:32   
Čebel@
jutro



user posted image na poti v vrtec,user posted image je že nazaj zaspal,mami pa pri kaviciuser posted image

katjuša....dober pocajti rokouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....slikala pa mislim da je le petruškuser posted image

brkn...a greste kampirat?

sjmm......super da ste se lepo pogovorili s Saškouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tanci....kakšna premiera?Carse misliš?....nič bit žalostna glede morčitauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 7:32:55   
Urša08
jutro

Pijem čajčka, tamala na igralni - upam da zdrži 5 minutk user posted image user posted image user posted image

Tanci če misliš carse bova midva peljala Nejca in Žiga samo čez kak teden ko se prvi naval mal poleže.

Danes tok zeham da bi šla najraje kar spat z Evo user posted image , ma itak ne bo šlo ker morm stanovanje v red dat, pa metrski kup cot zlikat.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 7:36:33   
Urša08
Brkn glede hrane in morčija mi imamo ponavadi filane paprike in pire, makarončke s faširanim, kake špagete s tuno, rižotko, fižolovo juhico, popečene hrenovke pa krompirček, al pa kak žar, pa koščke piščančka v zelenjavno smetanovi omaki in priloga,... Je pa seveda odvisno al greste v hišico kjer mate hladilnik /zamrzovalnik, al s šotorom brez. Mi sedaj hodimo v mobilne hiške in si doma pripravim večino kosil, da tam samo prilogo naredim.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?