|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 7:47:36   
simonakr
Dan!
Kolumbo - Prideva! A se dobimo pri teb pol pa gremo na igrala al kar direkt tam?

Čebelca user posted image user posted image user posted image user posted image  za nov del! Za sredo - bom vesela če se boš po mene oglasila!

No šibam kofetkat. Se tipkamo! 


_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 7:49:11   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: simonakr

Dan!
Kolumbo - Prideva! A se dobimo pri teb pol pa gremo na igrala al kar direkt tam?

Čebelca user posted image user posted image user posted image user posted image  za nov del! Za sredo - bom vesela če se boš po mene oglasila!

No šibam kofetkat. Se tipkamo! 


v avtu imam sedež od Hane,tko da se lahko kammot z nama peljetauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 8:05:04   
simonakr



IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: simonakr

Dan!
Kolumbo - Prideva! A se dobimo pri teb pol pa gremo na igrala al kar direkt tam?

Čebelca user posted image user posted image user posted image user posted image  za nov del! Za sredo - bom vesela če se boš po mene oglasila!

No šibam kofetkat. Se tipkamo! 

 
v avtu imam sedež od Hane,tko da se lahko kammot z nama peljetauser posted image user posted image user posted image user posted image


Kuuuullll!  


_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   [Brisano sporočilo]
24.6.2011 8:09:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 8:37:16   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Brkn glede hrane in morčija mi imamo ponavadi filane paprike in pire, makarončke s faširanim, kake špagete s tuno, rižotko, fižolovo juhico, popečene hrenovke pa krompirček, al pa kak žar, pa koščke piščančka v zelenjavno smetanovi omaki in priloga,... Je pa seveda odvisno al greste v hišico kjer mate hladilnik /zamrzovalnik, al s šotorom brez. Mi sedaj hodimo v mobilne hiške in si doma pripravim večino kosil, da tam samo prilogo naredim.



urša hvala za odgovor- sicer gremo s šotorom, ampak imamo sabo hladilnik, ki ima tudi en mali del zamrzovalnika, tako da meso vedn zraven nesemo. Mogoče kaj malega potem dol kupimo.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 8:38:24   
brkn83
Jutro.

No js sem nika komaj oddala v varstvo, mu sploh ni bilo za vstat, bi on še kr mal dremal.

čebela - ja kampirat gremo. Sploh ne pomislim na nič drugega, nama je fajn Nik pa tudi full uživa.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 9:05:26   
sjmm
dan!!!!

ZADNJI DAN ŠOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŽIVELE POČITNICEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UF, ZDEJ BO PA PESTRO!!!!!user posted image

Mi2 z Majkijem sva dons mau potegnila kr do 8h, sm mu ob pol7h prnesla mleko in pol sva oba zadrnjohala nazajuser posted image

drgač se pa dons kr da dihat, bi rekla moja mamiuser posted image ...čeprav jz bi rajš sončen zaključek šole...ampak mau zalivanja nam je pa dež prihraniluser posted image

dons bomo kr porovo juhco k jo imam še od včeraj, pa v koščih krompir in stročji fižol s kislo smetano, pa kako vegi hrenovko bom spekla...pa bo kr na hitro

popoldna pa šibamo v Litijo, moja mami je imela še eno operacijo, da jo malo pocrkljam, pa kej ponaredim, moj pa bo vmes fante peljal k frizerjuuser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   [Brisano sporočilo]
24.6.2011 9:25:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sjmm)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 10:10:40   
Urša08
Jaz čist med cotami. Sem eno urco likala, sedaj pa mal pavziceuser posted image .


Sjmm a maš kak hiter, enostaven recept za kako pecivo z ribezom (mam viška) ?



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 10:30:31   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Jaz čist med cotami. Sem eno urco likala, sedaj pa mal pavziceuser posted image .


Sjmm a maš kak hiter, enostaven recept za kako pecivo z ribezom (mam viška) ?





si mogoče za rolado

zmiksaš 6 jajc, 6 žlic sladkorja in 6 žlic moke+ mala žlička pecilnega

spečeš v nizkem pekaču na peki papirju ali alu foliji...folijo morš mau z oljem namaz...ene 15 minut na 180, pol pa še vročo zaviješ v vlažen serviet...pustiš d se ohladi...razviješ...nafilaš...ribez+skuta+ stepena sladka smetana...lahk spustiš skuto, zaviješ nazaj, po vrhu potreseš z mletim sladkorjem in to je to

lahk pa uporabiš un recept za biskvitek z jogirtom....sam d ga pol vliješ v nizek pekač, ribez mau potreses s sladkorjem in ga potem, ko imaš testo že v pekaču razporediš po vrhu, tko d ga do ene pol potunkaš v testo....jz tole zdele prakticiram z vsemi vrstami sadja in je prov odlično...se sploh ne naveličajouser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 10:32:19   
sjmm
dons pa imam še jz en user posted image ...za tsite k imate fante 09....kje ste jim kupile kopalke...a kej veste a ima HM kej v ponudbi...zadnjič sm jih gledala v Mothercare...ful kjut...sam 25€ pa ne dam sej niso zlateuser posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 10:45:40   
sjmm
sm čist hepi..user posted image user posted image ....me moj zdej kliče in pravi d je drug teden v sredo že frej...d bo avto zglancau in vse dau pregledat pa to, predn šibnemo...TKO D ZA V SREDO SE LAHK TUD JZ POFOČKAMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , je pa možn d bom z mau več mladine pršla, če vas ne moti


Majči je pa zdele pršu v kuno in me sprašuje, če imamo kej tojte( un biskvitek k ga velikat spečem)....no, se je zadovoljil s par piškotki, zdej bova pa tojto spekla d maline ponucavauser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 10:48:59   
Onasiss
dan...

evo od zdravnika... sem šla še v službo ključe poslovalnice nest in sem še vedno v šoku.... ne razumem kako so eni brezsrčni... sem šefico zjutraj klicala, da me pač ne bo, ker me boli in da grem k zdravniku... in mi je zabrusla, da kako sem lahko tako nečloveška do svojih sodelavcev....user posted image .. da bi zradi že tako kadrovske stiske lahko prišla delat oz. da bi bila pač samo fizično tam..... HALO!!! Ne vem kaj naj rečem, ne razumem... pri 18 nadurah in dveh dneh starega dopusta si s poškodovano roko ne smem privoščiti bolniške... ne štekam.user posted image


_____________________________

So what....

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   [Brisano sporočilo]
24.6.2011 10:51:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 10:52:51   
Onasiss
sjmm.. a Maj mleko po flaši pije????  Jaz bi tud tojto papu...user posted image


_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 10:53:34   
Urša08
Sjmm kopalke sem mu kupla v baby centru za okol 5e - od streleuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 10:54:36   
Onasiss



IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

jeeeeeeeeeeeeeee rezervirala morjeeeee

STRAŠKO PRVA VRSTAAAAAuser posted image user posted image user posted image
 
not gud..user posted image . glede na to kaj berem o tvojih mulcih  se je za bat da se lahko v morju zbudiš....user posted image


_____________________________

So what....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 10:55:18   
Urša08
Onasiss res včasih ne moreš verjet kako so eni brezsrčni in da lahko samo na svojo rit gledajo. Ti si ne ženi k srcu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 10:56:14   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

jeeeeeeeeeeeeeee rezervirala morjeeeee

STRAŠKO PRVA VRSTAAAAAuser posted image user posted image user posted image


Kolumbo superca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kdaj šibate? Mi imamo tud še en teden straška letos planiranega?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 10:56:55   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

sjmm.. a Maj mleko po flaši pije????  Jaz bi tud tojto papu...user posted image



še ena k bi tojto papala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 10:58:21   
Urša08
Eva se mi je po eni uri zbudla - ful prezgodaj. Sem ji prej hitr špinačko in krompirček nardila in je popapcala, sem jo previla in že spi naprej. Bolj sedaj kot da jo za vrtec zbujam.


(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 10:59:14   
Urša08
Punce jaz kar zabušavam zdele namest da bi šla stanovanje v red dat, pa kosilo skuhat al pa likat naprej,... Ma kr neki se mi ne dauser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   [Brisano sporočilo]
24.6.2011 11:04:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sjmm)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 11:05:09   
Onasiss



IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Punce jaz kar zabušavam zdele namest da bi šla stanovanje v red dat, pa kosilo skuhat al pa likat naprej,... Ma kr neki se mi ne dauser posted image  
  
Ti kar zabušavi, vidiš men pol nohta fali ker sem bla pridna in sem pospravljala...user posted image pa še šefica (hvala bogu od ponedeljka bivša!!!!) me je nazjala....


< Sporočilo je popravil Onasiss -- 24.6.2011 11:07:21 >


_____________________________

So what....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 11:06:56   
Onasiss
Ej... kakšne kopalke neki... svo goli pa ko šta voli... user posted image al kako že pravjo.... naša bo nagica....


_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?