|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 11:13:16   
Urša08
Sjmm na plaži sta bila mojedva tud bolj kot ne nagca kot ostali otroc, do plaže pa v kopalkah in majčki. Itak more met pa Žiga vse kar ma Nejc če ne je panikauser posted image user posted image user posted image user posted image sploh če je v igri strela 

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 11:21:29   
Čebel@
se vidi da je dež,ker ste veliko načvekaleuser posted image user posted image .....midva sva ravno prišla s sprehoda in kaviceuser posted image

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 11:28:26   
Čebel@
onasiss....no comment o izjaviuser posted image .....ti kar lepo počivajuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 11:40:27   
Onasiss



IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

se vidi da je dež,ker ste veliko načvekaleuser posted image user posted image .....midva sva ravno prišla s sprehoda in kaviceuser posted image
 
me delamo dež....user posted image


_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 11:41:24   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss




IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

se vidi da je dež,ker ste veliko načvekaleuser posted image user posted image .....midva sva ravno prišla s sprehoda in kaviceuser posted image
 
me delamo dež....user posted image


midva pa hodiva po tem načvekanem dežjuuser posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 11:59:09   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

sjmm.. a Maj mleko po flaši pije????  Jaz bi tud tojto papu...user posted image



prvo ti pošiljam...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa še odgovor...ja, še mamo flaško samo za mleko in še vedno pije am s kako riževo kašo, čokolinom ipd.....sploh zvečer no way d gre spat brez mleka, je tak jok d streha odskakuje,tko d zaenkrat bo še kr tkole laufal, seveda pa prej že poje večerjo, to je dodatek...7 meric am+ kašica al pa kak plasmon piškotuser posted image .....pa pri vas???? k če se spomni je mala oboževala čokolino po flaškiuser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 12:04:18   
sjmm
hvala glede kopalk...grem ju3 v šopinguser posted image user posted image user posted image ..jznism pristaš golote na plaži...so mene ta stari dolg nagico okol vozil po plaži in mi tud mau ni blo všeč,sem imela fuuul neprijeten občutek kda vsi men bulijo in slikajo, sam to je pač moja fobijauser posted image , tak d jz imam svoje mulčke po ta velkem že od malega v kopalkah, edin, če je kdo sam želel je bil nagec, al pa v plenički...pa seveda dovolj kopalkic d so se lahk preoblačle d niso bli v mokrih

naša princeska dolgojezična že doma, sva se pol ure objemali po ogledu spričevala....sej je res glede na vso lenobico zelooooo pridna....je med 5 v razredu k so izdelal brez popravca od 25tih....mislim d se je kr za zamislit....dons kr sijemuser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 12:07:14   
sjmm
naša tojta

user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 12:11:20   
sjmm
evo še Majki
user posted image


user posted image



_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 12:12:26   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

se vidi da je dež,ker ste veliko načvekaleuser posted image user posted image .....midva sva ravno prišla s sprehoda in kaviceuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

pri nas ga pa skoz dež sračkauser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 12:14:19   
Čebel@
sjmm.....glede na to,da je jutri praznik se pozanimaj če so tiste trgovine v katerih misliš šopingerat sploh odprteuser posted image .....pridna Saškauser posted image user posted image user posted image ....mmmmm delaš lušteuser posted image user posted image .....kak cuker je Majuser posted image .....škoda je laskovuser posted image samo mu je verjetno full vroče

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 12:15:42   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

se vidi da je dež,ker ste veliko načvekaleuser posted image user posted image .....midva sva ravno prišla s sprehoda in kaviceuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

pri nas ga pa skoz dež sračkauser posted image


sej pri nas že tudi od jutra pada,ampak sem čez mulca dala dežno prevleko,jaz pa marelo v roko in gasa na svež zrakuser posted image ...tamalmu je tok pasal,da je namesto da bi jedel,še zakomiral na taveliki posteljiuser posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 12:20:52   
Urša08
Sjmm Majki je tak cukrček, pa laski mu ful  pašejo, jih je kr škoda postrišt . S pecivom pa fino dražišuser posted image user posted image user posted image

čebela super za deževen sprehod, men pa sploh ne sede v dežju se sprehajatuser posted image user posted image user posted image user posted image sem rajši na suhemuser posted image user posted image user posted image

Pri nas lije kot iz škafa tko da me je kr groza it z Evo po tamaledvauser posted image user posted image user posted image pomoje bomo vsi mokri k cucki.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 12:21:17   
Onasiss



IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

sjmm.. a Maj mleko po flaši pije????  Jaz bi tud tojto papu...user posted image

 

prvo ti pošiljam...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa še odgovor...ja, še mamo flaško samo za mleko in še vedno pije am s kako riževo kašo, čokolinom ipd.....sploh zvečer no way d gre spat brez mleka, je tak jok d streha odskakuje,tko d zaenkrat bo še kr tkole laufal, seveda pa prej že poje večerjo, to je dodatek...7 meric am+ kašica al pa kak plasmon piškotuser posted image .....pa pri vas???? k če se spomni je mala oboževala čokolino po flaškiuser posted image


Hvala....

Mi ponoči spimo ko klade... razen ob kaki luni... Smo dal kake pol leta flašo stran za čaj, potem pa še tisto za mleko... prve dni je bila kriza, potem pa je vidla, da ji ne preostane drugega kot, da spi brez...

Ah sej bo tudi pri vas počasi, boš vidla, potem boste tudi bolje spali. Pleničko pa iammo še, v vrtcu gre kar na kahlico, doma tudi že včasih, je pa res, da je večinoma ponoči suha.


_____________________________

So what....

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 12:22:27   
Onasiss
sjmm....pravi cukrček je Maj...user posted image ... se mi zdi lai se motim, da je Mihcu podoben???


_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 12:22:27   
Onasiss
sjmm....pravi cukrček je Maj...user posted image ... se mi zdi lai se motim, da je Mihcu podoben???


_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 12:23:17   
Čebel@
Gal v tem trenutkuuser posted image

user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 12:52:39   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

sjmm.....glede na to,da je jutri praznik se pozanimaj če so tiste trgovine v katerih misliš šopingerat sploh odprteuser posted image .....pridna Saškauser posted image user posted image user posted image ....mmmmm delaš lušteuser posted image user posted image .....kak cuker je Majuser posted image .....škoda je laskovuser posted image samo mu je verjetno full vroče


ups...sej res PRAZNIK...paže frizerka mi je povedala d v soboto ne dela...mejduš mam možgane k sito...vse skoz padeuser posted image ...hvala


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 12:53:44   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

Gal v tem trenutkuuser posted image

user posted image



iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kok je kjut, cukr mali, pa že lepo okrogel...taki so najnajnaj lušniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 12:55:36   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

sjmm....pravi cukrček je Maj...user posted image ... se mi zdi lai se motim, da je Mihcu podoben???



je kr ja, no,po malem vsem...najbolj pa meni k sm bla ene 3 leta stara...frizurca, navihan nasmešek, trma...hjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kri ni voda, ker vsi ostali so in so bili zelo mirni...verjetn po očijuuser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 12:57:37   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Sjmm Majki je tak cukrček, pa laski mu ful  pašejo, jih je kr škoda postrišt . S pecivom pa fino dražišuser posted image user posted image user posted image


ja, sej men je toook hudo za laske, sam si sploh ne predstavljam kak bo čez en mesec ko pridemo domov, pa seveda že tle mu je fuuul vroče, tam pa bo še bol in pol ima pikice po vratu zadaj in hrbtu...tko d vsaj malo skrajšat je treba...bom pa fuuul vpila, da ga ne sme preveč...ker mu ta oblika fuul pašeuser posted image

čebela super za deževen sprehod, men pa sploh ne sede v dežju se sprehajatuser posted image user posted image user posted image user posted image sem rajši na suhemuser posted image user posted image user posted image

Pri nas lije kot iz škafa tko da me je kr groza it z Evo po tamaledvauser posted image user posted image user posted image pomoje bomo vsi mokri k cucki.



_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 13:00:06   
sjmm
evo zdej sta še fanta pršla...čist hepi, sam jan je neki jamrau k svoje lubice ne bo vidu en cajt...gresta oba na morje za julij...nč, bosta pa pol v avgustu not prneslauser posted image

zdej si grem pa vsa spričvala in pohvale in umetnije pogledatuser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 13:12:28   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

jeeeeeeeeeeeeeee rezervirala morjeeeee

STRAŠKO PRVA VRSTAAAAAuser posted image user posted image user posted image


super izbira. fenomenalnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kdaj greste????

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 15:31:34   
MIHAILO
ojla punce vidim ,da ste kar nekaj nacvekale ob tem dezevnem dnevu...kaksno vreme bo kaj cez vikenduser posted image mi smo kosilali,mihailo je spal 2h potem mal traktor tom pogledal in zdaj se igra v otroski sobi...Sonja pa je,spi,igralni center,lezalnik in dan mine,zelo pridna...vas grem brati

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 15:33:09   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

Gal v tem trenutkuuser posted image

user posted image


velik fantuser posted image user posted image tako lepo spiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?