|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
25.7.2011 22:28:09   
Malinova
Hej!

Jaz bom tudi ta mesec "le" navijala za vse vas! Potem konec avgusta/septembra pa novim zmagam naproti v 3. krog. Malo prednosečniških priprav bom naredila do takrat, pa upam, da bo pomagalo.



(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
26.7.2011 8:57:25   
Cybelle
že četrti dan me boli trebuh, bemti menzus!!!!!

(odgovor članu Malinova)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
26.7.2011 9:31:02   
crtek
jutro!

kot vidim, nas je vsak dan več....lepo lepo...upam, da bo tudi tolko user posted image na koncu....prou da ki nebi blo slabo user posted image

Malinova
kakšne prednosečniške priprave pa boš delala, če smem prašat? Maš kšn dobr nasvet? ...zna bit, da bi tudi meni kej koristlo user posted image


(odgovor članu Malinova)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
26.7.2011 9:32:20   
Katte
Cybelle, jaz pa danes kot da ne bi imela M. Danes sploh niti ni krvavitve. Ponavadi je tako kak 4., 5. dan. Potem pa spet nekaj malega do 6., 7. dne. Boli me pa samo prvi ali drugi dan.
user posted image  pa pričakujeva na isti dan user posted image .

Malinova, hvala za navijanje. Tudi jaz navijam zate v naslednjem krogu.

< Sporočilo je popravil Katte -- 26.7.2011 9:33:31 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Cybelle)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
26.7.2011 9:33:02   
Katte
     user posted image

     
 PRIČAKUJEMO: user posted image   user posted image   user posted image
 
2.8.
anonimnaPu (3. krog)

4.8.

dr. Knowitall
 (3.krog)

5.8.

Nusyka-test 10.8.(1.krog)
Maja83 (2.krog)

8.8.
cina (41.krog)

9.8.
crtek (2.krog)
mladika

10.8.
SILVA
 
13.8.
urssi (3.krog)

15.8.
klopek (9.krog)

16.8.
LittleSun (6.krog)
 
19.8.
Katte (15.krog)
Cybelle

21.8.
Maat (7.krog)
Anonimnauser posted image

x.8.

Anonimna user posted image
heln

                user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image               
 
Skupaj nas je: 17
 
Nosečk:
       user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image         
    user posted image Navijačiceuser posted image
Katte, CariSSa10, srečica17,
Jada82, benji, mojamura,
Maat, cina,*zvončica*
,
Gulia, APu, mismoon,
mladika, crtek, Malinova


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
26.7.2011 10:03:01   
Anonimen
hej ,bejbe

Me nekaj časa ni ve pa načvekate 2 strani ,tko je prav.
Vidim ,pa da se seznamček preveč polni ,kar mi ni všeč
No mi bomo videli kaj bo konec tega meseca ,pa javim ,sam mislim da bo kr  spet user posted image prišla in bomo v avg.bolj aktivni.
Sedaj ni tko vroče ,je super vreme za slončkanjeuser posted image user posted image user posted image dajmo punce zaj.... svoje konjičkeuser posted image joj kako mi ga seka.
Nč se vam še kaj javim če prej ne s slabo ali dobro novičko,konec meseca oz .31 pa gremo nam orje ,komaj čakam

uživajte pa veliko user posted image user posted image user posted image user posted image želim

Anonimna Pu

(odgovor članu Malinova)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
26.7.2011 10:24:00   
Niri
Tudi jaz se pridružujem ponovno...v juliju zopet nisva bila uspešna, kljub veliki aktivnosti v postelji ;)

Tako, da sem ravnokar začela z user posted image . In sem že odjokala svoje. Zdaj pa v ponovne boje.
Ne pričakujem je 26.6. in to bo najin že 6. krog ....

Sicer pa me je ta ciklus kar nekaj zafrkavalo vse skupaj. Sem imela 2 krvavitvi vmesni...in sploh ne vem kaj bi to lahko pomenilo :(

Ta mesec nam pa more uspet!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
26.7.2011 12:27:45   
lluna
IZVIRNO SPOROČILO: Cybelle

že četrti dan me boli trebuh, bemti menzus!!!!!


Cybelle, tudi mene! Na žalost tako, da sem morala biti 2 dni na tabletah, danes je bolečina zmerna in ne bom vzela kemije! Je pa zanimivo, ker je M samo še malo, tudi G je včeraj potdila, da bo trajala le še kakšen dan, kar je vse skupaj slabe 4 dni, ponavadi pa traja 7,8. Ah, kaj res nimamo več ničesar pod kontrolo?? user posted image Pozdravček, naj bolečina hitro mine!

(odgovor članu Cybelle)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
26.7.2011 20:12:05   
romare
hej hej,še jaz se vam pridružujem,sicer ta mesec samo z navijanjem za čimveč user posted image user posted image
in ravno tako z prednosečniškimi pripravami...

(odgovor članu lluna)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
26.7.2011 20:45:54   
rozi55
Z ne preveč velikim veseljem se vam pridružujem user posted image  Jutri bo že bolje, trenutno pa zelo žalostna. Tudi dopust in res veliko telovadbe user posted image  ni pomagalo, eh. Drug petek imam itak G zaradi brisa in bom še malo pojamrala. Gremo pa na majčka, če marček ni bil uspešen user posted image  Torej, ne pričakujem 29.8., pa še med navijačice me daj prosim Katte. Zdaj se grem pa mal smilit sama sebi, nočka.

(odgovor članu romare)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
26.7.2011 23:20:32   
Malinova
Crtek: Malo čiščenja telesa, da bo še bolj templju podoben in ne beznici.user posted image Trenutno sem na krajšem postu s sokovi, upam, da bo pomagalo, tako kot pri prvem otročku.

Pa uspešna user posted image vsem!

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
27.7.2011 8:16:53   
Katte
     user posted image

     
 PRIČAKUJEMO: user posted image   user posted image   user posted image
 
2.8.
anonimnaPu (3. krog)

4.8.

dr. Knowitall
 (3.krog)

5.8.

Nusyka-test 10.8.(1.krog)
Maja83 (2.krog)

8.8.
cina (41.krog)

9.8.
crtek (2.krog)
mladika

10.8.
SILVA
 
13.8.
urssi (3.krog)

15.8.
klopek (9.krog)

16.8.
LittleSun (6.krog)
 
19.8.
Katte (15.krog)
Cybelle

21.8.
Maat (7.krog)
Anonimnauser posted image
 
26.8.
Niri (6.krog)
 
29.8.
rozi55

x.8.

Anonimna user posted image
heln

                user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image               
 
Skupaj nas je: 19
 
Nosečk:
       user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image         
    user posted image Navijačiceuser posted image
Katte, CariSSa10, srečica17,
Jada82, benji, mojamura,
Maat, cina,*zvončica*
,
Gulia, APu, mismoon,
mladika, crtek, Malinova,
romare, rozi55


< Sporočilo je popravil Katte -- 27.7.2011 8:17:12 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
27.7.2011 9:32:55   
Cybelle
IZVIRNO SPOROČILO: lluna

IZVIRNO SPOROČILO: Cybelle

že četrti dan me boli trebuh, bemti menzus!!!!!


Cybelle, tudi mene! Na žalost tako, da sem morala biti 2 dni na tabletah, danes je bolečina zmerna in ne bom vzela kemije! Je pa zanimivo, ker je M samo še malo, tudi G je včeraj potdila, da bo trajala le še kakšen dan, kar je vse skupaj slabe 4 dni, ponavadi pa traja 7,8. Ah, kaj res nimamo več ničesar pod kontrolo?? user posted image Pozdravček, naj bolečina hitro mine!



moja tudi ni bila ne vem kako močna, je pa bila boleča user posted image

(odgovor članu lluna)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
27.7.2011 12:22:57   
Cybelle
Katte tebi gre 15 krog.
Ali boste še vedno probali po naravni poti, ali razmišljaš tudi o drugih postopkih? (ne rabiš odgovorit če nočeš)

JAz tudi ne vem kako dalje, od operacije je več kot leto dni, še prej smo poskušali, ne vem kako naprej....

(odgovor članu Cybelle)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
27.7.2011 12:39:49   
lluna
cybelle kakšno operacijo si pa imela oziroma česa točno, če smem vprašati? Držim pesti za naprej!

(odgovor članu Cybelle)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
27.7.2011 12:42:29   
lluna
IZVIRNO SPOROČILO: Malinova

Trenutno sem na krajšem postu s sokovi, upam, da bo pomagalo, tako kot pri prvem otročku.



Tudi jaz sem zjutraj ponovno začela z zelenjavnimi sokovi, kot pri prvem... na splošno počutje že vpliva, upam, da bo tudi drugače! user posted image

(odgovor članu Malinova)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
27.7.2011 12:52:03   
Katte
IZVIRNO SPOROČILO: Cybelle

Katte tebi gre 15 krog.
Ali boste še vedno probali po naravni poti, ali razmišljaš tudi o drugih postopkih? (ne rabiš odgovorit če nočeš)

JAz tudi ne vem kako dalje, od operacije je več kot leto dni, še prej smo poskušali, ne vem kako naprej....


Cybelle, moj je že maja naredil spermiogram, bil je v redu. Potem sem se pa jaz odločila, da počakam do avgusta, ko sem bila že itak naročena pri svoji G. To je zdaj zaradi dopustov šele 15. septembra. Tam bomo videli, kako naprej. Ampak lahko traja še kar nekaj časa, preden te pošljejo naprej v neplodnostno. Jaz še vedno upam, da bo uspelo naravno in bom upala, dokler mi ne rečejo drugače. Bom pa poskusila čim bolj pospešiti dogajanje pri svoji G.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Cybelle)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
27.7.2011 12:58:29   
crtek
Malinova, ta s telesom bolj podobnim templju kot beznici je zakon user posted image joj si me nasmejala user posted image
kaj to samo sadje in zelenjavo ješ, al še kej drugega? pa se že kažejo kšne spremembe?


(odgovor članu Malinova)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
27.7.2011 14:12:45   
mladika
IZVIRNO SPOROČILO: Cybelle

Katte tebi gre 15 krog.
Ali boste še vedno probali po naravni poti, ali razmišljaš tudi o drugih postopkih? (ne rabiš odgovorit če nočeš)

JAz tudi ne vem kako dalje, od operacije je več kot leto dni, še prej smo poskušali, ne vem kako naprej....


Jst sem bla letos januarja na operaciji,natančneje delali so mi laparoskopijo,kjer so me res u nulo "poservisirali",še na kontrolnem pregledu mi je G (operaterka) rekla,da me boljše ne bi mogla porihtat,pa glej je že pol leta od tega mi pa še zmerom nismo + pridelaliuser posted image .Moj dragi je biu tut maja na spermiogramu in zgleda da je z njim use ok,ker nisva dobila domov nobenga povabila za naprej za androloga.Jst sem se zdaj naročila za naprej na pregled in sicer mam datum 5.10-pozno,ampak bolje pozno kot nikoli,pa bomo videli kako naprej.Do takrat bom pa probala uživat,pa živčke dat na "pašo".Pri nama bo oktobra 2 leti kar se trudiva...sem pa gledala učiri Preverjeno in je bilo govora tut o "otrocih iz epruvete",navte vrjele punce,ampak usak 7 par je že neploden,tak da če bo šlo tako naprej,pršanje kje bo človeštvo čez 20,30 let,še HB za umetne oploditve!!!

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu Cybelle)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
27.7.2011 14:47:17   
hubika
Pozdravljene! Tudi mi2 si želima user posted image že skoraj 4 leta, pa ne gre, tako da sma pristala v neplodnostni, in seedaj čakama na OBMP, upam in želim si da še letos. Lahko me dodate prosim med navijačice?
mladika jaz sem tudi gledala sinoči ta prispevek pri preverjeno, in me je tudi presenetilo, da ima vsaki sedmi par probleme z neplodnostjo. Hvala bogu da obstaja OBMP.

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
28.7.2011 6:46:44   
Cybelle
IZVIRNO SPOROČILO: mladika

IZVIRNO SPOROČILO: Cybelle

Katte tebi gre 15 krog.
Ali boste še vedno probali po naravni poti, ali razmišljaš tudi o drugih postopkih? (ne rabiš odgovorit če nočeš)

JAz tudi ne vem kako dalje, od operacije je več kot leto dni, še prej smo poskušali, ne vem kako naprej....


Jst sem bla letos januarja na operaciji,natančneje delali so mi laparoskopijo,kjer so me res u nulo "poservisirali",še na kontrolnem pregledu mi je G (operaterka) rekla,da me boljše ne bi mogla porihtat,pa glej je že pol leta od tega mi pa še zmerom nismo + pridelaliuser posted image .Moj dragi je biu tut maja na spermiogramu in zgleda da je z njim use ok,ker nisva dobila domov nobenga povabila za naprej za androloga.Jst sem se zdaj naročila za naprej na pregled in sicer mam datum 5.10-pozno,ampak bolje pozno kot nikoli,pa bomo videli kako naprej.Do takrat bom pa probala uživat,pa živčke dat na "pašo".Pri nama bo oktobra 2 leti kar se trudiva...sem pa gledala učiri Preverjeno in je bilo govora tut o "otrocih iz epruvete",navte vrjele punce,ampak usak 7 par je že neploden,tak da če bo šlo tako naprej,pršanje kje bo človeštvo čez 20,30 let,še HB za umetne oploditve!!!


Pri meni je že leto in pol od operacije mioma (bil je velik in je oviral zanositev), imam endometriozo, vendar naj bi bili jajčniki prehodni.



(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
28.7.2011 6:48:30   
Cybelle
ja pa tudi leta me že bašejo.....



na srečo pa imamo že enega otroka.

(odgovor članu Cybelle)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
28.7.2011 8:59:17   
SILVA
Moja ovulacija je mimo, je pa bila zelo boleča ampak sva se vseeno potrudila da sva vsak danuser posted image
in upam, da zdaj končno zagledamuser posted image
Če ne pa že imam dtum za naprej in sicer 28.9.

Mladika a ti boš šla k Bokalovi ?

(odgovor članu Cybelle)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
28.7.2011 10:10:46   
Maat
Lejte, kaj sem našla... da bomo spet lahko zapravljale user posted image
http://www.selfcheck.si/baby-start-test-plodnosti-oba.php

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
28.7.2011 10:13:57   
lluna
IZVIRNO SPOROČILO: Cybelle


Pri meni je že leto in pol od operacije mioma (bil je velik in je oviral zanositev), imam endometriozo, vendar naj bi bili jajčniki prehodni.




Cybelle, si imela endometriozo že pred prvo nosečnostjo ali se ti je pojavila šele po porodu? Imaš mesečno znake, ki se ti kažejo na počutju in tudi "fizično" (izcedki, bolečina tudi med in po M, prebavne težave, pritisk na mehur - kaj od naštetega?)? Hvala!

(odgovor članu Cybelle)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?