|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 9:05:33   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: karmen7

Aja pa na kavo jutri tud pridem user posted image

imaš avto ali pridemo po tebe?

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 9:07:04   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: majakla

če pa so tak mini prek telefona.
Eh...

a ti to kar preko telefona?

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 9:09:00   
karmen7

IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

IZVIRNO SPOROČILO: karmen7

Aja pa na kavo jutri tud pridem user posted image

imaš avto ali pridemo po tebe?


Imam avto user posted image Hvala ti za skrb user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 9:15:50   
majakla

IZVIRNO SPOROČILO: karmen7


IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

jutro user posted image

po 1 tednu eno konkretno spanje user posted image .


Juhuuuuu user posted image user posted image user posted image


podpis

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 9:15:59   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: karmen7


IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

IZVIRNO SPOROČILO: karmen7

Aja pa na kavo jutri tud pridem user posted image

imaš avto ali pridemo po tebe?


Imam avto user posted image Hvala ti za skrb user posted image

ni za kaj. malo se mi je vseeno daleč zdelo za peš-hondo user posted image

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 9:18:41   
majakla

IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

IZVIRNO SPOROČILO: majakla

če pa so tak mini prek telefona.
Eh...

a ti to kar preko telefona?


Ja. Ni fajn na rač., ko Nik ne spi. ;o)

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 9:28:17   
karmen7

IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

IZVIRNO SPOROČILO: karmen7


IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

IZVIRNO SPOROČILO: karmen7

Aja pa na kavo jutri tud pridem user posted image

imaš avto ali pridemo po tebe?


Imam avto user posted image Hvala ti za skrb user posted image

ni za kaj. malo se mi je vseeno daleč zdelo za peš-hondo user posted image


Ja ta pa bi bla malo huda. Sej peš hodna ni švoh, samo bom raje zakurblala avto. Bo peš honda malo počivala user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 9:40:37   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: karmen7

Jutro,

Fajno je danes za videt zunaj, samo je verjetno mrzlo ko hudič. No jaz kavo spijem, pomivalec se pere, potem pa grem vun. Grem si iskat ene škornje za zdaj k pajkicam, ker v balerinkah zrmznem, pa do planeta tuš se bom odšetala ker grem še do Hoferja.

Za piknik javim tekom dneva, jaz upam, da bo šlo skozi, ampak če bo bo to najverjetneje nedelja. Pa full se lahko zgodi, da bosta moja dva gori. Bi to motlo katero? Drugače pa valda da se dobimo familijarno - možeki in fročeki.

Aja pa na kavo jutri tud pridem user posted image Matcar bi mi lahko prinesla ti vrečo? user posted image Da dam mulca not ker je mrzlo.

Ja,mene ne motijo,sem pa tudi bolj na nedeljo mislila!user posted image Ja,upam,da jo bom do ju3 dobila!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 10:15:02   
Arwenko
Dan. Otroka spravila spat, drugače pa nič posebnega v planu za danes, popoldne imam eno striženje.

Karmen, na FB sem ti poslala oglase za hiše iz današnjega Večera. Saj ne vem če je kaj zate, ampak poglej pač.

Sem pa včeraj naredila generalko dnevne sobe user posted image user posted image user posted image
Zdaj pa moram videt, če bom še imela kaj volje za kaj drugega v naslednjih dnevihuser posted image

Za kostanjev piknik pa ne vem če nama bo uspelo. Po nekih planih imamo rojstni dan mojega dedka, če pa slučajno odpade, pa bi jaz tudi prišla. user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 10:16:17   
Arwenko
Drugače pa sem malo tečna ne... user posted image mi zamuja že 1 teden, pa nisem noseča...v glavnem jezi me ful, ker nikoli nisem imela težav, vedno ful redno, in mi ni jasno kaj je to zdaj.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 10:41:50   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Drugače pa sem malo tečna ne... user posted image mi zamuja že 1 teden, pa nisem noseča...v glavnem jezi me ful, ker nikoli nisem imela težav, vedno ful redno, in mi ni jasno kaj je to zdaj.

si delala test al kako veš?
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 11:04:04   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Drugače pa sem malo tečna ne... user posted image mi zamuja že 1 teden, pa nisem noseča...v glavnem jezi me ful, ker nikoli nisem imela težav, vedno ful redno, in mi ni jasno kaj je to zdaj.

si delala test al kako veš?
user posted image user posted image user posted image


Nisem delala testa, samo sma zaščito imela, tak da praktično ni možno, da bi bila noseča no.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 11:56:36   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Drugače pa sem malo tečna ne... user posted image mi zamuja že 1 teden, pa nisem noseča...v glavnem jezi me ful, ker nikoli nisem imela težav, vedno ful redno, in mi ni jasno kaj je to zdaj.

si delala test al kako veš?
user posted image user posted image user posted image


Nisem delala testa, samo sma zaščito imela, tak da praktično ni možno, da bi bila noseča no.


hmm... kaj te veš... zaščita ni 100%...
malo te hecam user posted image , saj bo prišla, če ne, pa tudi nič hudega, ne?

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 12:31:00   
majakla
Oj
 
glede piknika, jaz prinesem mošt,
koliko nassploh bo?, ker do kostanjev
še nisem naumila kak bi prišla. user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 12:39:35   
botrca
Dan,

mi pa nismo ok...user posted image ...je moj šel že zjutraj zgodaj k P...ponoči itak da smo bedeli bolj kot spali...dal je urin, kri, bris...ob 14h morava nazaj in to na Prvomajsko dat še 1x urin...zakaj? ker ne vedo ali je povezano s sečili kaj ali je angina...pol pa še v ponedeljek 1x k njegovi P dat še 1x urin...user posted image . Javim pol ko več zvem. Zdaj mali spi, pol pa pičiva nazaj v mesto.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 12:42:56   
arabela*
Danuser posted image

Evo sistematski za nama..sva bile 3,5 ure tam....no ja....se zgodiuser posted image

naša punca super duper pridna, brihtna, sodelovala,vse brez napake rešila, naredila.. jo pohvalila P in psiholog...edino pitja ponoči jo je treba odvadit..
pa tud kri se je popravila....preventivna kontrola čez kak mesec za sladkor v krv...to pa je tud vseuser posted image

Zdaj spi malo, potem pa greva še naprej v šoping malo, pa po A v šolouser posted image

Botrca sem videla tvojega in Jana, smo bili skupaj v laboratorijuuser posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 12:49:13   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Dan,

mi pa nismo ok...user posted image ...je moj šel že zjutraj zgodaj k P...ponoči itak da smo bedeli bolj kot spali...dal je urin, kri, bris...ob 14h morava nazaj in to na Prvomajsko dat še 1x urin...zakaj? ker ne vedo ali je povezano s sečili kaj ali je angina...pol pa še v ponedeljek 1x k njegovi P dat še 1x urin...user posted image . Javim pol ko več zvem. Zdaj mali spi, pol pa pičiva nazaj v mesto.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 12:59:16   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Dan,

mi pa nismo ok...user posted image ...je moj šel že zjutraj zgodaj k P...ponoči itak da smo bedeli bolj kot spali...dal je urin, kri, bris...ob 14h morava nazaj in to na Prvomajsko dat še 1x urin...zakaj? ker ne vedo ali je povezano s sečili kaj ali je angina...pol pa še v ponedeljek 1x k njegovi P dat še 1x urin...user posted image . Javim pol ko več zvem. Zdaj mali spi, pol pa pičiva nazaj v mesto.



Ojoj.

user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 13:52:05   
karmen7

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Dan,

mi pa nismo ok...user posted image ...je moj šel že zjutraj zgodaj k P...ponoči itak da smo bedeli bolj kot spali...dal je urin, kri, bris...ob 14h morava nazaj in to na Prvomajsko dat še 1x urin...zakaj? ker ne vedo ali je povezano s sečili kaj ali je angina...pol pa še v ponedeljek 1x k njegovi P dat še 1x urin...user posted image . Javim pol ko več zvem. Zdaj mali spi, pol pa pičiva nazaj v mesto.



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 13:54:44   
karmen7
Evo naju doma. Jaz bogatejša za semiš škornje - da končno začnem nosit pajkice al legice sej ne vem v čem je razlika; mali za ene copate, pa za dvojne štrample. Se popoldan nekah do mojih odsvetim da se zmenim za nedeljo, zdaj pa študiram, da sem pozabla it na pošto. user posted image Pa kavo bi pila user posted image

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 13:55:22   
karmen7
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Dan. Otroka spravila spat, drugače pa nič posebnega v planu za danes, popoldne imam eno striženje.

Karmen, na FB sem ti poslala oglase za hiše iz današnjega Večera. Saj ne vem če je kaj zate, ampak poglej pač.

Sem pa včeraj naredila generalko dnevne sobe user posted image user posted image user posted image
Zdaj pa moram videt, če bom še imela kaj volje za kaj drugega v naslednjih dnevihuser posted image

Za kostanjev piknik pa ne vem če nama bo uspelo. Po nekih planih imamo rojstni dan mojega dedka, če pa slučajno odpade, pa bi jaz tudi prišla. user posted image




Ja sem vidla zs, hvala ti user posted image

< Sporočilo je popravil karmen7 -- 14.10.2011 13:57:07 >

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 14:24:36   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: karmen7

Evo naju doma. Jaz bogatejša za semiš škornje - da končno začnem nosit pajkice al legice sej ne vem v čem je razlika; mali za ene copate, pa za dvojne štrample. Se popoldan nekah do mojih odsvetim da se zmenim za nedeljo, zdaj pa študiram, da sem pozabla it na pošto. user posted image Pa kavo bi pila user posted image


Jaz bi tudi kavo, pa nimam prave družbe. Sam pit kavo pa je tak no user posted image

Midve sva pa bile na fajn sprehodu, pa še v Sparu na hitrco. Piha pa tule pri nas tak svinjsko ledeno mrzli veter. To sonce je samo varka ne...

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 16:33:09   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: karmen7

Evo naju doma. Jaz bogatejša za semiš škornje - da končno začnem nosit pajkice al legice sej ne vem v čem je razlika; mali za ene copate, pa za dvojne štrample. Se popoldan nekah do mojih odsvetim da se zmenim za nedeljo, zdaj pa študiram, da sem pozabla it na pošto. user posted image Pa kavo bi pila user posted image



no super...user posted image

jaz sem tud še en šoping naredla, večina kar v C&A dobila....majčke tanke in pulije za A za šolo in M za vrtec še kupla in sebi en debel puli s kratkimi rokavi( je še pa pri šivilji, ker imam ponavadi srečo..al pa kompliciram preveč)user posted image

Tako da sta nekako oblečene, samo še ene simpatexe rabim za A za pozimiuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 16:34:14   
arabela*
Zdaj pa nekaj kosilu podobnega skup spocam, potem pa tak obisk dobimuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Mariborčanke,21.del
14.10.2011 16:34:59   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: karmen7

da sem pozabla it na pošto. user posted image Pa kavo bi pila user posted image



jaz sem šla najprej, da ne pozabim...sem kupček pri položnicah malo zmanjšalauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?