|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: konzilij julij in avgust 2011
28.9.2011 7:05:10   
Anonimen
hvala, jest bom pomoj kr zdej šla ker se mi izide s šihtm.


(odgovor članu ribica77)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: konzilij julij in avgust 2011
28.9.2011 8:10:38   
Luna*
Potem se pa vse tam vidimo user posted image

Jaz tudi držim pesti za čudeže user posted image  Uh to bi bilo fino. Si niti ne upam misliti...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: konzilij julij in avgust 2011
28.9.2011 15:20:51   
SILVA
Moji papirji bodo šli tudi na naslednji konzilijuser posted image
Na predavanja bi pa tudi jaz prišla že zdaj v oktobru, če lahko.

(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: konzilij julij in avgust 2011
1.10.2011 15:30:12   
Anonimen
no SILVA pol bova pa konec meseca skupj pesti držale da pride pisemce z ljubljane :)

(odgovor članu SILVA)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: konzilij julij in avgust 2011
1.10.2011 21:57:45   
SILVA
Ja seveda bova...še prej se pa vidimo na predavanju, a ne.....konzilij naj bi bil v drugi polovici oktobra,tak da do konc oktobra upam, da dobiva pisemceuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: konzilij julij in avgust 2011
7.10.2011 7:56:39   
Anonimen
oj, mene ta mesc zarad službe ne bo na predavanje, bom šla drug mesc, tko da vs prosm da mi sporočite , če ste zvedle kaj novega tam.        lepo se imejte

(odgovor članu SILVA)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: konzilij julij in avgust 2011
10.10.2011 12:03:01   
Luna*
Anonimna bomo ti sporočile kako je bilo.
A katera ve koliko časa trajajo ta predavanja in kje je vhod. To ni ista stavba, kot smo hodile do sedaj na preglede...

A je katera že dobila kake bolj podrobne informacije (je klicala ob prvi M v oktobru)? Kaj so rekli? Pokličite ob prvi M v novembru al so vas naročili na sestanek za prevzem zdravil?
Malo me zanima, koliko hitro se odvijajo stvari ;))

Lep dan vsem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: konzilij julij in avgust 2011
10.10.2011 16:07:13   
SILVA
Jaz mislim, da je to v ginekološki kliniki....v leonišču pa sigurno ni.
Lahko se dobimo tudi za kako kavico, če ste za ?

(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: konzilij julij in avgust 2011
10.10.2011 20:21:30   
Luna*
Jaz sem za kavo, ampak jutri mi pred 12.30 ne bo uspelo priti na Šlajmerjevo. Če ne bo predolgo gremo lahko po zaključku. Al boste večinoma s partnerji?

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: konzilij julij in avgust 2011
10.10.2011 21:04:36   
SILVA
Jaz bom pomoje kar sama....bom imela pa roza jakno, pa me pocukaj za rokavuser posted image

(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: konzilij julij in avgust 2011
15.10.2011 6:48:21   
Anonimen
oj, a ste se dobile pol na pjač? ste zvedle kj novga, se splača jt na predavanje?

lep vikend vm želim , lepo se stiskjte pod dekco k je že tak mrz zunj.

(odgovor članu SILVA)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: konzilij julij in avgust 2011
15.10.2011 18:18:55   
SILVA
Jaz nisem zvedela nič takega ker že ne bi vedela....edino kar smo zvedeli, da letos ne bomo prišli na vrtso, ker je baje ful gužva.
Za kavico pa se še menimo :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: konzilij julij in avgust 2011
16.10.2011 6:15:33   
Anonimen
a res? men je takrt reku da koj po poletnih pocitncah, pol sploh papirjov niso dal naprej, zj je pa še guzva.... a prov rekl so da letos še ne.

(odgovor članu SILVA)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: konzilij julij in avgust 2011
16.10.2011 10:04:17   
SILVA
Ja, Drobnič je rekel, da nas je ful veliko in da tisti, ki že imajo datum bodo prišli na vrsto, tisti, ki ga pa še nimajo pa šele drugo leto. Sem bila tudi jaz kar šokirana in kasneje besna.
A že kaj veš kdaj bo kozilij, si kaj govorila s sestro Tatjano?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: konzilij julij in avgust 2011
17.10.2011 8:16:16   
Luna*
Pozdravljene. Tako kot je SILVA rekla. Nič pretresljivo novega. Mogoče zato ker je predaval moški ne ženska (dr. je rekel, da punkicija ni neki hudo bolečega, razen izjemoma) ;)
Da vam povem kaj se mi je zgodilo prejšnji teden. Kljub temu, da je dr. na predavanju rekel, da ni več mest za postopek, sem klicala, ko sem dobila M. In najverjetneje bi letos prišla v postopek, če nebi 22 dan (ko prevzamem zdravila) padel na teden 31.10.-6.11. ko ne sprejemajo pacientk. Vam povem, da me je skoraj kap. Za naju je letos postopek izgubljen – je rekla, da naj pokličem pri decembrski menstruaciji ne novembrski. Glede na to, da je moj sedaj zbolel bi bil ta termin idealen, tako pa še 3 mesece ne bo nič, hkrati pa morava še novo zalogo zdravil za njega nabavit. Pa bo šlo še 200 EUR…
Malo sem morala pojamrat. Lep začetek tedna vsem.
Če je katera za kavo naj javi, da se uskladimo.

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: konzilij julij in avgust 2011
17.10.2011 9:35:50   
Anonimen
silva, nč navem kdaj je konzilij, ampak očitno da bomo itk mogle še ful čakat. k že vidš lučko na konc tunela pa se spet oddalji :( ker jest sm pa res kr mau računala na letos

(odgovor članu Luna*)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: konzilij julij in avgust 2011
17.10.2011 9:40:55   
Anonimen
a veste kaj me še zanima, kuko da ste se ve odločile za leonišče, ker če mau drget berem gre pr Rešu use ful hitrej , ni konzilijov , k te da v postopk že nasedn mesc začneš, mi je kr žou da sm šla sm , sam je bla to taprva št. k sm jo dobila

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: konzilij julij in avgust 2011
17.10.2011 10:04:34   
SILVA
Kaj pa vem....mogoče zato, da bom imela še par mesecev možnost, da naravno zanosim, sem pač optimistkauser posted image
Sva pa bila enkrat pri Rešu in tako kot pravijo ima en poseben odnos, ki pa meni ni niti malo všeč.
V leonišču pa imam ginekologinjo, ki me je operirala in sem z njo izredno zadovoljna, čeprav jo itak ne bom kaj preveč videla ampak dobro, to sem še sprejela, da bom imela vedno drugega ginekologa.
Sem pa rekla, da 3x probam tukaj, če pa ne bo uspelo, pa bova poiskusila še pr Rešu ali v Mariboru.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: konzilij julij in avgust 2011
17.10.2011 15:16:33   
Anonimen
sej jest se tut s temu tolažm, da mogoč rata med čakanjm, ampak pomoj ni kj preveč za upat :( pa itk pomoje dokler maš napotnco za v leonišče ne morš jt drugm, tko da če do konca veljavnosti napotnce ne rata bo tut treba razmislt za drugm , če se bo še kr tko počas use vlekl. sj niti ne vem kdaj greš lahko v nasledn postopk če ne rata. nek sm brala 3 mesce, ene gredo že nasled mesc, vrjetn tut odvism od tega kok je treba pol spet čakat, če bo spet gužva.

ampak itk bo ratal u 1. tko da nau treba o tem razmišlt , pa se pol tut kksn mesc kasnej ne pozna velik :) ga bomo pa saj za nou let lahko pile, se je treba tolažt

(odgovor članu SILVA)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: konzilij julij in avgust 2011
17.10.2011 15:25:06   
Anonimen
a pol pr Rešu nisi šla v postopek, a mi lahko poveš samo kaj te je pr njemu motilo, ker use pravjo da ma en čudn odnos , nobena pa ne pove kakšnga :) namreč poznam eno ki je šla v postopek pr njemu, prejšn mesc in začne ta mesc že z zdravili in ni nč rekla da bi jo kj motil pr njemu, sam da se druge prtožujejo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: konzilij julij in avgust 2011
17.10.2011 16:10:47   
jagodka80
Dr. Reš je precej direkten, ampak jaz to štejem le kot dobro lastnost; čeprav sem že dvakrat imela pri njem solze v očeh, ker me je nenadna novica potrla, a vseeno je bolje, da si le en trenutek "šokiran" in potem začneš razmišljati jasno. On namreč nič ne ovinkari, ampak pove naravnost. Takšen je njegov način dela - vse je treba narediti čim prej - biti čim prej v ordinaciji, biti potem hitro na stolu ... ampak prideš pa tudi zelo hitro na vrsto za postopek. Ne zapravlja časa. Jaz imam pri njem za sabo dva postopka in sem zelo zadovoljna. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: konzilij julij in avgust 2011
19.10.2011 16:23:52   
Anonimen
aja, no sj takih odnosov sm pa navajena. upam sam da bo čimprej pošta pa da se čimprej začne premikat, da bom korak bliži bejbiju

(odgovor članu jagodka80)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: konzilij julij in avgust 2011
19.10.2011 21:26:42   
SILVA
Konzilij bo mogoče naslednji teden, drugače pa po praznikih.
Jah se kar vleče tole čakanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: konzilij julij in avgust 2011
25.10.2011 9:41:02   
Anonimen
očitno bo kr po praznkih ker ni še nč :(

(odgovor članu SILVA)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: konzilij julij in avgust 2011
25.10.2011 16:38:46   
SILVA
Saj je šele torek, jaz pošto ta teden ne pričakujem, bolj drugi tedenuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?