|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ali boste zvezke dali v ovitke?
19.8.2011 18:36:21   
Adelina
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Delovni zvezki so pri nas v prozornih ovitkih, ostali zvezki pa v Winx ovitkih.


Kje pa ste kupili ovitke Winx? A so imeli tudi kakšne fantovske motive? Sem mislila da se sploh ne dobijo več z motivi, ker jaz vidim oz. dobim samo prozorne.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ali boste zvezke dali v ovitke?
20.8.2011 23:07:32   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: Adelina

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Delovni zvezki so pri nas v prozornih ovitkih, ostali zvezki pa v Winx ovitkih.


Kje pa ste kupili ovitke Winx? A so imeli tudi kakšne fantovske motive? Sem mislila da se sploh ne dobijo več z motivi, ker jaz vidim oz. dobim samo prozorne.



mi jih bomo ovili v prozorne samolepljive ovitke, da nikjer ni nič preveliko :) pri zvezkih ne bomo komplicirali (ali pač user posted image  ), ker takšnih, kot bi jih naš želel, ne najdemo  - na računalniku si bo izbral motiv, ki ga bomo sprintali in skupaj z ovitkom prilepili na zvezek...bo imel čisto unikatne user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 27
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





So crocsi primerna poletna obutev za otroka?
Diplomirano fizioterapevtko razvojno-nevrološke obravnave Špelo Gorenc Jazbec smo vprašali, ali so crocsi in podobni nat...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




obis komisije v času bolniške
extra

ALI VAS JE V ČASU BOLNIŠKE ZARADI NOSEČNOSTI KDAJ OBISKALA KOMISIJA?

DA (13%)

NE (87%)


Število vseh glasov: 272

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!