|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
27.1.2012 20:40:28   
neika
strawberry, nekih hudih napadov ni, je pa prisotna stalna bolečina, da pa imam kamne, sem pa zvedela poleti pred drugo operacijo, ko so delali UZ.

ni še sicer (po moje) za strogo dieto, me pa čedalje bolj in skoraj neprenehoma boli. Mogoče zato, ker sem zadnje 4 mesece na beljakovinski dieti, kjer se je vse, kar ni dobro za žolčuser posted image ....sem to strogost diete zelo omilila, saj povezujem bolečino s tem prehranjevanjem.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
27.1.2012 20:55:16   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: neika

strawberry, nekih hudih napadov ni, je pa prisotna stalna bolečina, da pa imam kamne, sem pa zvedela poleti pred drugo operacijo, ko so delali UZ.

ni še sicer (po moje) za strogo dieto, me pa čedalje bolj in skoraj neprenehoma boli. Mogoče zato, ker sem zadnje 4 mesece na beljakovinski dieti, kjer se je vse, kar ni dobro za žolčuser posted image ....sem to strogost diete zelo omilila, saj povezujem bolečino s tem prehranjevanjem.


Strup za žolčne. Tako, da rajši prešaltaj na to dieto, ki sem ti jo prilepila. Saj ni tako hudo. Na začetku bodi resnično na tisti prvi stopnji, da se bolečine nehajo (seveda če so res od žolčnih, mogoče bi šla še na gastro), potem pa druga stopnja. Ni težko, ko se navadiš. Potem pa počasi dodaj živila, samo ne preveč.
Jaz sem sedaj popolnoma brez bolečin, že trkam na les.

A za žolčne ti niso nič rekli, da bi ti jih dali ven? Glede na to, da imaš bolečine....

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
27.1.2012 20:57:01   
StrawberrY
mateyka, ti bi nas pa sedaj lahko malo razveselila s kakšno lepo zasneženo slikcouser posted image
Pa s kakšno novo novičko tudi (user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
27.1.2012 21:50:52   
mateyka
jagodka, sem na hitro poslala tvojmu sinu update kaj dogaja - si lahko pogleda, je ful lepo user posted image

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
27.1.2012 21:53:52   
neika
grem v ponedeljek do zdravnika, da pove, kako in kaj naprej. Hvala za nasvete. Sadja že tako ne jem, kompoti bi mi šli v usta brez problema, prepečenec je bolj tak tak, glede na to, da se poskušam kruha izogibati. A glede na to, da je tale žolčna dieta hudo kalorično okleščena, mi verjetno ne bi bilo hudega. Je pa popolnoma drug način prehranjevanja, kot sem se ga držala nekaj mesecev - vključuje kar dosti oh....

po moje bi pa kile kar letele vseeno dol?

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
28.1.2012 8:48:20   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

jagodka, sem na hitro poslala tvojmu sinu update kaj dogaja - si lahko pogleda, je ful lepo user posted image


user posted image
Smo pogledali, več imaš pa na mailu.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
30.1.2012 11:24:48   
Serendipity
Bom zopet hitra. Le uradno bi rada potrdila: V SREDO ZAČNEM! user posted image S 1.2.2012 bom spet pridno jedla po načrtu (brez prenažiranja) in vključila aktivnejše gibalne faze.


user posted image

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
31.1.2012 14:44:52   
StrawberrY
Serendipity, huda slikca user posted image . Jutri pa dan D.user posted image

Jaz si pa takoooo želim nekaj konkretnega pojest. Da mi že cel dan mede, tako da sem se v pospravljanje omar vrgla, da vsaj malo pozabim na kak hamburger user posted image . Ja nič ni fajn tale dieta, kile že gredo dol, samoooo želja po konkretnem user posted image ostaja.
Je pa tako fino zunaj mraz, res prava zima se je začela, vsaj s temperaturami, če že s snegom ne user posted image .

Nič grem nazaj delat, ker imam sredi dnevne sobe kaos.user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
31.1.2012 15:57:34   
ronja
Jagodka, user posted image , te popolnoma razumem! Meni se je tudi že bledlo po tisti sladkorni dieti, pa imaš verjetno ti precej hujšo... Sem neskončno hvaležna Svitu, da se je odločil prit na svet 2 dni pred rokom... Ker se mi je res že vleklo, pa še skoz me je nekaj bolelo (jaz mam vedno ful časa popadke, predno se zadeva dejansko ornk začne).

Zdaj seveda žrem vse po spisku in dobesedno žrem, ker sem skoz lačna (saj veste, doječa mami...) Kile zaenkrat še ne grejo kaj dosti dol, ampak upam, da se bo počasi začelo... Mali se pa lepo redi zaenkrat, to je pa tudi nekaj:). Ko so ga že v trebuhu hoteli shujšat, vsaj zdaj, ko je zunaj, je rejenje (pri njem) zaželjeno, hehe.

Sicer pa zadnje čase res skoz samo kuhamo in jemo - lubi je na očetovskem in oba sva rahlo na hrano usekana... Tako da je eno prvih vprašanj zjutraj: kaj bomo pa danes jedli in ves čas si delava neke sezname, kaj vse bova skuhala in debatirava, kaj komu paše, itd... Skratka - ni čudno, da ne hujšam, hehe. Ampak kar malo upam, da bo šlo tako kot pri malihdveh, ko je šlo vse samo dol brez kakršnegakoli napora ali hujšanja... Je ravno lubi zadnjič obujal spomine: "Se spomnim, da si pojedla več kot jaz, pa hujšala zraven!"


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
31.1.2012 21:43:08   
witch
Evo še ena s starimi grehi user posted image Nekako se je ustavilo tole hujšanje tudi pri meni. In jaaaaaa Se* tudi jaz sem rekla da je pa jutri pravi dan user posted image Kile imam še itak tiste pred decembrom, ampak se vedno preveč polna in se ne počutim dobro. Pa lepo bi bilo če bi šlo še kaj dol. Sem pa res spet v času pred M in bi non stop jedla user posted image

ronja tebi pa še sploh nisem čestitala za malega možiclja. Želim mu vse dobro in kar se da uživajte v pet user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
1.2.2012 14:57:42   
Najaa
Hehe, vidim da se počasi nabiramo nazaj... ja, tudi meni je malo dol padlo okoli novega leta, ker smo s puncama skoz packale kaj super dobrega in ni šlo... V dveh mesecih, kar se nisem držala sem pridelala ene 2 kile, kar ni tak hudo, ampak jaz hočem zdej nadaljevat in dat dol še enih 5 kil. Pol bom pa hepi. user posted image
Ne še danes, ker kuham makaronovo meso, jutri pa štartam z ločevanjem. Aja, sem bila pa pridna kar se lun tiče in sem na 14 dni (razen za božič user posted image ) imela post. Tako bom tudi naprej edino v torek ne bo šlo, ker ima tamala RD.
Zvečer vas še malo za nazaj preberem.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 911
   [Brisano sporočilo]
2.2.2012 13:21:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
2.2.2012 13:51:47   
StrawberrY
No se bomo pa res počas nazaj nabrale. Fino.
Jaz v bistvu kaj pametnega nimam napisat. Razen, da se lahko spet ponavljam, da kile, no zdaj bolj dag gredo dol.
Sem se pa danes malo pregrešila, ker ravno praznujem in sem pripravila krožnik piškotov, na sredino pa svečkouser posted image . In sem dva piškota pojedla, pa en šluk coca cole. Noro dobro.user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   [Brisano sporočilo]
2.2.2012 19:43:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu StrawberrY)
  Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
2.2.2012 20:19:42   
Serendipity
Strawberry - Vse vse vse vse najboljše! A virtuališ se pa lahko razvajaš? :)

user posted image

Jaz ugotavljam, da je kar težko nazaj k pridnim priti user posted image . Se bom pa trudila, ok?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
2.2.2012 22:39:57   
StrawberrY
Hvala za čestitke!

Serendipity, pa kako si lahko ravno nekaj iz malin nalimalauser posted image . Ker vse kar vsebuje maline obožujem, kaj obožujem, utrgana sem.user posted image
Tako, da se slinim sedaj user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.2.2012 9:08:29   
witch
jagodka vse najboljše user posted image

Jaz sem bila prvi dan mojega novega načina življenja zelo poredna. Včeraj je bilo kar ok. Danes pa upam da bo res super dan. In da bom začela bolj zdravo živeti spet user posted image
Prav zdaj zajtrkujem en fül kül dober sadni smuti user posted image Kljub brezveznemu glavobolu, zvijanju v trebuhu upam, da bo fajn dan danes.

user posted image


< Sporočilo je popravil witch -- 3.2.2012 9:10:08 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.2.2012 10:28:42   
mateyka
nam nam
user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 918
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.2.2012 17:22:23   
StrawberrY
Sam da se mal pohvalim, kako dobro torto sem danes spekla. No končno oceno bodo dali jutri povabljenci, samo sem poskusila malo biskvita in kreme. Nooooro dobra. Delala sem pa Ferrero Roche.
Saj če bi znala bi slikco nalepila.user posted image

Zdej grem pa svinjak od kuhinje pospravtuser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
4.2.2012 11:33:15   
neika
IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

Serendipity, huda slikca user posted image . Jutri pa dan D.user posted image

Jaz si pa takoooo želim nekaj konkretnega pojest. Da mi že cel dan mede, tako da sem se v pospravljanje omar vrgla, da vsaj malo pozabim na kak hamburger user posted image . Ja nič ni fajn tale dieta, kile že gredo dol, samoooo želja po konkretnem user posted image ostaja.
Je pa tako fino zunaj mraz, res prava zima se je začela, vsaj s temperaturami, če že s snegom ne user posted image .

Nič grem nazaj delat, ker imam sredi dnevne sobe kaos.user posted image


Evo, šestnajstega imam uz, da se vidi, kako in kaj. A na tej drugi stopnji ni mesa? Kolikor razumem, juhe mesne in zelenjavne, pretlačena zelenjava, pa še to ne vsa, pire, mal testenin, razredčeno mleko in ovseni kosmiči, pa kak riž, kompot in albert keksi?

jebela cesta, cukra u iber....


(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
6.2.2012 9:17:22   
witch
A vas je kaj zasnežilo? Pri nas je bil pa ga ni več user posted image si želim malo prave zime s snegom.
Drugače pa jaz sem trenutno z mojo dieto zeloooo pridna. Skozi vikend sta šli 2 kili user posted image to mi je kar všeč. Ni pa mi všeč način kako. Sem dobila črevesno gripo insem cel vikend presedela na wc. Zraven pa še seveda M in je bil vikend popoln. Aja da bo stvar še lepša imam danes ob 12ih izpit. In seveda ko računaš, da se imaš še tri dni časa učiti seveda odlašaš. Zdaj pa so šli trije dnevi po gobe. Jaz pa s prazno bučo user posted image grem probat, mogoče kaj preplonkam pa bo user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
9.2.2012 8:04:14   
Serendipity
Jutro punce!

kako ste? Najprej, da se malo ogrejete:

user posted image

witch - opa, a ti to neko novo dieto izvajaš? Upam, da je zdravje back to good in da si dobesedno pometla z izpitom!

jagodka - kako ge? Kile še kar bežijo? A veš, da sem zagledalo tisto torto in mi je prav ta pravo delovala. No, saj glede na ime bi ti morda morala bolj jagode priložit zraven, ampak je ta bolj padla v oči! user posted image

ronja - Svit še vedno priden sonček?

registrirana - ooo, super si ti to eliminirala te kilogramčke! Kako gre pa zdaj naprej?

neika - lepo opravi in pestkemo, da bo vse ok!

Najaa - a že kaj ločuješ? Gre?

Hm ... jaz se še vedno nisem spravila v red. user posted image Dokler nisem včeraj stopila na tehtnico in jo skoraj zabrisala na sneg! Naj se gre solit! No, naj gre zmrzovat (če smo natančni)! Pa ne moreš, no! Spet si nisva v dobrih odnosih. Me je pa vsaj predramilo. Ma! Prav jezna sem nase, ker bi samo jedla, jedla in jedla. Gibanje pa nula. Zero. Niente. Še dobro, da je snegec pegec KONČNO tudi pri nas zapadel in imamo vsaj več veselja za snegonorčije in vsaj nekaj miga moja rit, ko mamamula vleče malo miss s sanmi!




(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
9.2.2012 12:14:42   
Najaa
hmmmm... user posted image Mal me je RD od tamale vrgel iz tira haha, ampak sem kar pridna no. Torti se seveda nisem mogla upret, pri kosilu sem pa ločevala. Sej tako ne gre več naprej, moram si spet postavit meje. user posted image Ker čeprav sem dobila sam 2-3 kile, se počutim slabše. Mislim, da bom za ene 2-3 tedne vžgala ločevalno prav po dnevih, sam da nazaj not padem.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   [Brisano sporočilo]
10.2.2012 8:50:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
10.2.2012 15:11:36   
brezka
Men je pa tole hujšanje z dodatki zlo dober delo. Mi je pomagal, pa čeprov jih je velik, k majo ful proti. Sicer upam, da tole ni na zdravje škodiluser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?