|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.9.2011 20:41:18   
ronja
Čestitke vsem luncam! Enkrat čez kako leto se vam mogoče pridružim, da vidim, kako to gre (oz. če gre).

Zaenkrat se pa še držim večerij in ta dva dni tudi nisem pojelda kaj hudega sladkarij (danes par domačic in en rogljiček z marmelado, ampak je bil kvašen, tako da  je to isto kot navaden kruh, vsaj zameuser posted image - pa marmelade itak nič not ne dajo). Za kosilo so bile včeraj ribe (sem pojedla samo eno sardelco - nisem ful ljubitelj, v user posted image pa imajo name še en zelo bruhajoči vpliv...), krompir v ponvi in paradižnikova solata s papriko (to mi je najbolj šlo po grlu;). Danes so bile testenine z bučkami (omaka iz bučk, smetane, parmezana).

Tudi kile stojijo, kar je fajn, le naj tako ostane... Idealno bi bilo do januarja, čeprav je to rahlo utopično, bi morala ornk shujšat, da bi bilo to res...

Zdaj mi ne paše nič več, sem včeraj delala do 3h ponoči (oz. to je bilo že danes) nekaj za službo in danes šla v službo in potem še h g. na pregled in sem zmatrana ko mamba. Bom šla kar spat, ko malidve utohneta. Na srečo ju lubi spravlja...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.9.2011 20:41:39   
chupsy
hej!

evo se na hitro javim, sem lih tamalo spat dala, me je čakala da sem iz službice pršla, da sva se še mal pocrklale.

ja post včeraj je šel super user posted image sem bla še tok pridna, da sem fino migala zraven, in rezultat na tehtnici je -1.2 kg user posted image sem se pa šele prej uspela stehtat in do zdele mi praktično ni uspel tud nič pametnega pojest še. zdej je pa že prepozno, bom pa samo  kkšno sadje, tok da ne bo čist prazn želodček user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.9.2011 21:00:57   
witch
user posted image a že je torek? user posted image jaz pa 100% prepričana da je danes ponedeljek user posted image user posted image user posted image

Skratka, dolgujem pojasnilo user posted image

Sobota, bila kar pridna. Gibanje: spucala celo hišo, pa uredila okolico, jedla sem (hmm se ne spomnim več) ampak nisem grešila.

Nedelja, user posted image user posted image priznam, grešila sem user posted image user posted image user posted image tistemu slastnemu babicinemu kosilu in sladici se ni dalo odpovedati user posted image Gibanje pa še večja žalost.

Včeraj, gibanje minimalno, hrana bilo je ok, edino kos kruha sem pojedla.

Danes:
Zajtrk: Jabolko
Malica: -
Kosilo: pečena riba in kuhan krompir
Malica: -
Večerja: Špinačni rezanci z melancani in solata
Priznam, pa en radler sem popila.
Pitje: voda z limono, voda, ena kava
Gibanje: je bil razgiban dan z veliko dela

Hmm nisem nič kaj preveč pridna. Bolj se bom mogla v roke vzeti. Sem pa vesela, da se držim in po 18. uri res ne jem več, soka še nisem pila, kruha se izgoibam (1x sem se pregrešila). Zdaj pa še več gibanja moram vključiti. Pridem ob 16ih utrujena iz službe, pa da malo pojem, kaj podelam in je noč. Nekako si moram organizirati urnik. Mogoče bo takrat boljše.

user posted image user posted image user posted image user posted image vsem za izgubljene kilogramčke. Jaz še ne upam stopiti na vago. Ker mene prav zamori ko vidim da kg kar stojijo. In potem ponavadi neham. Tak da vage se izogibam kako dolgo se le da.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu chupsy)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.9.2011 21:03:13   
ronja
Ker mene prav zamori ko vidim da kg kar stojijo.

Mene pa to tok razveseli! Kako smo si različneuser posted image . NO, saj če bojo moji feb. še kar stali, bo tudi meni šlo na žiceuser posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.9.2011 21:13:12   
witch
user posted image user posted image user posted image res smo si različne user posted image ampak ko bom jaz prišla na tiste moje sanjske kile si bom želela pa isto kot ti. Naj čim dlje stojijo  user posted image user posted image user posted image

Šele zdaj sem se spomnila, da sem izgleda med študijem toliko znanja pridobila da se to še na kilogramih pozna user posted image ampak kaj hudiča če je to znanje šlo na napačna mesta user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
14.9.2011 8:32:00   
Vilma
Dobro jutro punce,
se na hitro javljam, potem pa delat.
Sem tako prehlajena, da bom še kadit nehala. Včeraj sem prižgala dve na silo in to je vse v zadnjih petih dnevih.
Drugače mi niti jesti ne paše, v bistvu sem za bolniško, ampak si je ne morem privoščit.
Včeraj sem jedla po planu, za večerjo sem spila še pol litra kefirja in to je bilo to.
Danes imam v planu:
Z: PZ kruh, marmelada, 2 dl džusa
M: Grozdje
K: Testenine z melancani in paradižnikom, radič
V: Pršut

Jedilnika se bom verjetno držala, ker dragi dela in si bom sama kuhala.
Nič mejte se punce in vztrajajte, se splača. user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
14.9.2011 9:13:55   
bambika
No pa ,da se še jaz malo javim,nič kaj pridna nisem bla,bom pa danes bolj,ker ne bom toliko doma.Ne morem kaj imam grozen apetit,me je kar strah kaj bo ,ko se boma nehala dojit,bodo kg šli kar v višaveuser posted image .
Pojedla sem včeraj en kup sladkarij in čipsa gibanje je še blo kolikor toliko,mi je pa kljub vsemu ponoči krulilo po želodcu,sem mislila da malemo tako kruli sem bla pa jaz tako grozno lačna,sam nisem šla jest HB.
Danes je pa plan tak
Z:kornšpitz z ramo,kava z mlekom
M:verjetno kar bela kava
K:pečena postrv,paradižnikova solata
M:jabolko
V:tuna z kuhanim jajcem

No upam ,da mi uspe zajtrk je že za mano kosilo bo tudi šlo skoz,ptem proti večeru pa nastane kriza,ko je največ dela pa ni časa jest, zvečer ko se pa vse umiri pa sem lačna kot volk,pa še moj hodi z sendviči okrog,pa s kakim čipsom,jaz pa si ne morem kaj pa mu pomagamuser posted image ,no saj večkart grem kar spat če ne bi vse pojedla.
Gibanje za danes ne vem,bom zvečer napisala upam, da mi vsaj malo uspe,no kljub pregreham nisem dobla nazaj tiste kg,ki sem jo izgubila,oz. niti deke več nimam.user posted image

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
14.9.2011 9:28:00   
ronja
hehe, čarovnica, sajfebruarja bom jaz tudi strašansko užaljena, če bo tole (tole = tehtnicauser posted image ) še kar čez 60 kazalo... No, danes sem prav zadovoljna: tehtala sem 63,0, kar se mi zdi super - ja, vem, da je vse skup isto s* ,4 ali pa ,0 - ampak jaz se tako boljše počutim in to je glavnouser posted image . tak da nič mi veselja jematuser posted image . Zdaj mam še neko upanje, da mogoče pa vseeno še kdaj pred jan. vidim celo 62... Sicer ni glih ful realno, ampak vseeno.

Šele zdaj sem se spomnila, da sem izgleda med študijem toliko znanja pridobila da se to še na kilogramih pozna user posted image ampak kaj hudiča če je to znanje šlo na napačna mesta

haha, si prav predstavljam, kako napenjaš ritne mišice, ko te kdo kaj težkega vpraša in rečeš: "čaki, razmišljam!"

bambika, jaz sem tudi med dojenjem lačna ko volk in pojem ogrooomno. Samo teh dvakrat je bilo na srečo tako, da kljub temu, koliko sem pojedla, še vedno nisem mogla pojest toliko, da ne bi hujšala - sem pa izključno dojila 6m in potem še kar nekaj časa nista bogvekaj pojedli (sem uvajala 1 obrok na mesec, pa po večini sta se hoteli še podojit). Upam, da bo zdaj tudi tako. Me je kar mal groza, da bi morala po porodu še hujšat! Ker takrat je že toliko drugega dela...

Danes sem pojedla en kavin jogurt in dve nektarini.

no saj večkart grem kar spat če ne bi vse pojedla.

Povabi ga, da gre s tabo, pa boš mela dve muhi na en mah - ne boš jedla, pa še pokurla kalorijeuser posted image .

gibanje: meni je ful težko dovolj malo pojest, če se ne gibam, vedno sem jedla ogromno in vse porabila. Zdaj ko mi pa gibanje vzamejo... je pa sranje.user posted image komaj čakam, da bom lahko vse in to brez slabe vesti - ampak nekje do marca sem zapikana (vsaj upam, da bo vse ok in bom do takrat zapikana)...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
14.9.2011 15:29:25   
HuAnita
ronja, če prav štekam, si ti user posted image  in hujšaš?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
14.9.2011 15:32:22   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

ronja, če prav štekam, si ti user posted image  in hujšaš?
ne štekaš pravuser posted image ...ne hujša, ampak pazi, da si ne bo preveč "nosečniške zaloge" naredila user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
14.9.2011 15:34:20   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: ~Biba~

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

ronja, če prav štekam, si ti user posted image  in hujšaš?
ne štekaš pravuser posted image ...ne hujša, ampak pazi, da si ne bo preveč "nosečniške zaloge" naredila user posted image


Ok, zdaj pa štekam.user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
14.9.2011 17:03:25   
Serendipity
Grrrrrrrrrrr - kaj bi vseeee žrrrrrrrrrrrrlaaaa! Grem zdaj sem jedilnik napisat, kaj sem danes pojdela in kaj bom, da se motiviram in da se ne bom spravila na mamino 'pito' z grozdjem, na hamburger in raffaello (ki mi ga je danes možek prinesel). Pita ostane za večerjo. user posted image


Na tešče voda.
Z: črna kava in kruh z marmelado
M: nektarina, zeleni čaj
K: zelenjavna (bistra) juha, 1 in pol pleskavice, paradižnik, čebula in gorčica. Pol grenivke.
M: pol pleskavice (sem možeku hamburger delala in sem si to dala za back up, če bodo lüšti) in kava z mlekom.
V: bo pa pita s črnim grozdjem (nimam pojma kako se tejle nebeški pogači reče, je pa fenomenomenalna)

Hm, gibanje: zaenkrat trebušnjaki in vajo izpadni korak (nekaj, da se losam moje hruškaste postave user posted image user posted image user posted image user posted image ). Je p adane sv planu še hitra hoja in morda kakšna asana joge (kolo ali pa khatu pranam, da me malo poživi).

Ok, sem se skulirala in ne grem žret. user posted image Me bo sram napisati, da sem spremenila jedilnik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Še motivacijska slika, da me ja ne premamijo te slastne, dišečo vabeče poslastice:
user posted image
Yeah! I'm gonna
lose some weight & feel great!


(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
15.9.2011 8:01:59   
*miska.mcc*
nam kar laufa, a?

da se še tukaj pohvalim :

...skupen "odštevek" :  - 1,4 kg!  user posted image
 
tko da, ce bo slo tko naprej, še tri lunce pa sem tam kjer bi rada bila.user posted image

tko da razmišljam, da sploh ne bi z jajčki štartala. ker pri meni ima ponavadi nekaj kar "moram" kontra učinek. user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
15.9.2011 9:08:02   
_narava_
Pozdravljene
Jaz sem še z vami. Luna je odnesla 1 kg, tako, da sem na 4,5.
Nimam neke posebne diete. Pojem veliko zelenjave, pustega mesa, rib...izogibam se OH in ne jem po 18uri. Pa hodim veliko.
Gremo daljeuser posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
15.9.2011 9:13:28   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

nam kar laufa, a?

da se še tukaj pohvalim :

...skupen "odštevek" :  - 1,4 kg!  user posted image   Opa copa! Glej jo glej! Le tak naprej, pa boš kmalu na svoji željeni teži! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
tko da, ce bo slo tko naprej, še tri lunce pa sem tam kjer bi rada bila.user posted image

tko da razmišljam, da sploh ne bi z jajčki štartala. ker pri meni ima ponavadi nekaj kar "moram" kontra učinek. user posted image   Hm, mi je znano ja. No, pa še potem sem dobila jo-jo efekt, so mi kaj kmalu vsi kilogramčki veselo nazaj prileteli user posted image . Zato si jaz tokrat nisem upala zadati nobene predpisane diete ampak zgolj spremembo prehrane. Poskusi tako nadaljevati kot zdaj delaš in če ne bo šo, lahko itaq začneš z jajčkasto dieto user posted image



Meni je včeraj uspelo se držati zadane večerje. Le pol grenivke sem še pojedla potem. user posted image

Sem se pa danes zjutraj (firbec babji) stehtala in sem šla skoraj pol kilograma dol od ponedeljka. In sem čist happy! To pomeni, da moja telovadba (od tega freaking izpadnega koraka http://www.aktivni.si/fitnes/vaje/izpadni-korak/ me bolijo mišice :/) začne topiti to mojo odvečno maščobico! user posted image Torej sem s prehrano (končno ne stradam) in gibanjem na dobri poti, da pridem pod številko 70!

ps: zdaj imam toliko kilogramov, kolikor sem jih imela, ko sem šla rodit. user posted image user posted image user posted image user posted image

Akcija in recimo good-bye tem kilogramčkom!

user posted image

(uh, meni se nič tak ne smeje, ko telovadim. Zobe res stiskam, ampak ne zaradi prešernega nasmeha, ampak nekondicije in bolečin user posted image )


< Sporočilo je popravil Serendipity -- 15.9.2011 9:18:50 >

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
15.9.2011 9:14:25   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: _narava_

Pozdravljene
Jaz sem še z vami. Luna je odnesla 1 kg, tako, da sem na 4,5.
Nimam neke posebne diete. Pojem veliko zelenjave, pustega mesa, rib...izogibam se OH in ne jem po 18uri. Pa hodim veliko.
Gremo daljeuser posted image user posted image


Jupi!!!! Super duper! Le tako naprej! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _narava_)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
15.9.2011 9:32:33   
ronja
Čestitke vsem, ful vam laufa! Sploh nisem vedela, da lahko toliko shujšaš, pri meni so vsa ta nihanja malo bolj počasna, mam že od OŠ dalje nekje med 53 in 56 kg(z izjemo nosečnosti, ko sem prišla na max 66,8 in upam, da tokrat ne bom šla (preveč) čez), še nikoli nisem v enem tednu shujšala toliko kot ve... (no, z izjemo predlani na morju, ko sem dojila, nobena ni nič spala, nisem mela časa ne jest ne spat... ampak tisto ni bilo namerno in je zgledalo obupno! Sem bila okostnjak z velikimi joški. MOgoče se kateri dobro sliši, pa zgleda prav blesavo.user posted image )

hehe, huanita, jaz ne znam hujšat (vsaj nisem še probala) - zato se pa ne bi rada preveč zredila, ker potem bi to enkrat morala - nimam pa ravno ful discipline, pa rada jem, pa to...user posted image

Včeraj zvečer sem bila lačna, ampak sem se držala zapovedi in jedla sadje - no, pojedla po moje 2 kili sadja - 5 nektarin in cel mango...user posted image Ampak pri sadju nimam omejitve, sadja in zelenjave lahko kolikor čem, kadar čem. Ostalo tudi lahko, samo ne zvečer po 21h, razen kak jogurt ali kaj takega.
Sicer sem tudi zjutraj pojedla par nektarin, banano, kavin jogurt in veliko skodelico kosmičev (mešani eni ala cornflakes samo da so bolj zdravi in pa eni čist nezdravi - cini-minis). V parku z malimi še eno jabolko, pa vsaki sem ukradla en griz kruha in malo grozdja (so imeli za malico, jo dobita s seboj, ker pridem zgodaj, pa nista vsega pojedli).
za kosilo je bil pečen riž z zelenjavo, rakci in jajcem in je bil res njami, ful najdelauser posted image .
za večerjo pa kot rečeno sadje - mnogo nejga, hehe;)

Danes sem jedla češnjev kompot, kavin jogurt in puding.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
15.9.2011 9:36:14   
Vilma
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

(uh, meni se nič tak ne smeje, ko telovadim. Zobe res stiskam, ampak ne zaradi prešernega nasmeha, ampak nekondicije in bolečin user posted image )



Če bi se slikala Serendipity za ringarajo, bi se ziher še bolj nasmejala. user posted image  Čestitke drugače za izgubljene kilograme, ti gre pa res hitro dol. Tudi jaz sem na vagi vsako jutro, sem skletsila še 0,3 kg, kar je super. Do ponedeljka bo šla še kaka dekca dol, tako da do ponedeljka računam na pol kilograma. user posted image

Miska.mcc pusti jajčka, če ti lunca bolj odgovarja. Še vedno se jih lahko lotiš, če ne bo šlo vse po planu. user posted image
Vidim drugače, da ste po luni vse uspešno shujšale, čestitke vsem. user posted image

Jaz sem včeraj jedla po planu, razen da sem si nabacila na krožnik konkretno količino testenin. Sem bila tolk lačna, da bi lahko pojedla še 1x toliko. user posted image  Ampak dokler ne gre gor, je vse ok.

Danes v planu naslednji jedilnik:
Z: 3 PZ prepečenci, 2 dl džusa
M: pomaranča
K: kalamari in krompir v pečici (razmišljam, da bi pojedla samo krompir, kalamare pa prišparala za večerjo. Bi si jih pripravila v solati. Upam, da mi bo uspelo).
V: torej kalamari z neko zelenjavo, ne vem še kakšno. user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
15.9.2011 9:37:50   
Katjuska986
Punce jaz se vam pridružim po novem letu - upam sicer da bom že lahko takrat normalno migala. Zdj še ne smem, da se mi pocelijo šivi. Bom pa imela kar veliko dela da shujšam nazaj. Sicer ne zgledam tako zrejena kot je šla kilaža gor. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
15.9.2011 9:40:32   
*miska.mcc*
u-u-u!!!! tole bom pa tud jst korakala!   danes zacnem user posted image

pa nek za trebuh se moram motivirat.  saj nimam velikega. v bistvu, se se prav postavim, ga sploh ni. samo kaj vem....koža....taka lepa nabrano nagubana dekorirana s srijami v odtenkih od bele, preko svetlo vijolicne do rjave barve me živcira do 100 mater! user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
15.9.2011 9:44:25   
ronja
S, koliko časa pa ti tole korakaš? A narediš vse vaje? Pismu, si mi lušten aredila s tem linkom, pa sploh ne maram fitnesa! Ampak sem tako sestradana enega poštenega športa, da bi šla na vse, pa magari tečt al pa na fitnesuser posted image (dve najbolj osovraženi aktivnosti - obožujem pa plavanje, potapljanje, kolo, ples, jahanje (zdaj že dolgo nimam večuser posted image ),...)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
15.9.2011 9:47:11   
ronja
katjuška, tukaj nimajo pravil, tako da lahko prideš zraven, bom imela družbo, ki ne bo smela migatuser posted image . Jaz tudi ne hujšam, ampak se samo nočem preveč zredit, pa pravijo punce, da lahko zraven visim;). Tak da ti kar pridi.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Katjuska986)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
15.9.2011 10:44:04   
*miska.mcc*
OK.... Pri unem z dvignjeno nogo sem se vdala!   dušo spustila.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
15.9.2011 11:13:15   
Vilma
Sem si tudi jaz ogledala tale video z izpadnim korakom. Svaka čast Serendipity, jaz sem ga letos prvič na morju poskusila izvajat. (PS: sem mela kolegico, ki je totalni freak za telovadit, pa na začetku nisem hotla zaostajat user posted image ). In sem, podobno kot Miška, takrat skoraj izdhinila. Dobesedno, več kot 10 z eno nogo jih nisem naredila, čez dva dni pa boleče mišice za znoret. user posted image   Tudi mene zanima, če narediš vse vaje kot so predstavljene v videu?

No jaz na tisti svoji dvotedenski telovadbi delam vaje, ki so prilagojene zame. Največ imam trebušnjakov . Trenutno jih naredim cca 270. Je pet različnih kombinacij po 55 komadov. Ampak to mi kar gre.
Najtežja vaja pa mi je ležati na hrbtu in dvigovati stegnjene noge v luft. Prste na nogah pa moram tišat proti sebi. Teh naredim na vsako vajo enega več. Trenutno jih naredim 28 in tud skoraj izdihnem.

Katjuša ti se kar zdaj pridruži, saj pri prehrani je fajn, da tudi zdaj, ko ležiš, paziš. S telovadbo pa lahko začneš po novem letu. Kaj pa si mela za eno operacijo? (PS: sem firbčna, saj ni treba odgovorit, če ni za javnost user posted image )


(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
15.9.2011 11:44:04   
Serendipity
Hihi - opa, nisem še tak super, da bi full obvladala ta izpadni korak. Moja nekondicija in kilogramčki botrujejo temu, da naredim zjutraj 5 ponovitev na vsako nogo, opoldne 5 in zvečer 5. Pa to le prvega (izpadni korak na mestu in roke na bokih), izpadni korak naprej in izpadni korak v hoji. Sem komaj ta teden začela. Mišice me bolijo za znoret. Komaj hodim user posted image user posted image user posted image user posted image Sem pa nečakinjo včeraj izzvala (stara je 15 let) in je naredila 10_x_ na vsako nogo. Jo moram poklicat danes, da vidim kakšno je počutje. Če je ok, bom k nekondiciji in preveliki teži dodala še faktor (izgovor) leta user posted image .

Vilma - opala za trebušnjake! user posted image user posted image user posted image user posted image Obvladaš! user posted image

Katjuša - welcome. Lahko si že sedaj z nami in sodeluješ v ''ronja''stilu user posted image


(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?